v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
SEEMOC 2018 - South East European Masters Orienteering Championships 2018->Entries by name  (number of entries: 129)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid Relay Category Relay Leg O-top
1.Avramovic Dejan435132M40Orienteering Team Kosutnjak, BelgradeSerbia MW35
2.Bacanac Ljubica2082999W65OK DIFSerbia MW55
3.Balmuș Gheorghe1000320M65COS Dinamo-OLDMoldova MW35 none
4.Beblek Ana7663976W35OK JelenCroatiaYES MW35
5.Bončina Igor2800010M50OK AzimutSlovenia MW35 XXL
6.Bors Cornelia211838W60CSU BrasovRomania MW35
7.Borštnik Aleš406885M55OK TivoliSlovenia MW45
8.Brambilla Stefano7203667M50CO2ItalyYES MW45 Leg 3, with Grilli and Vassileva, Italy
9.Bridger Diana880286W55ORIENTACTIONCyprus MW55
10.Costan Grigor1116667M55C.S. Garage Racing Baia MareRomania MW35
11.Cvetković Milan348523M65PSD KopaonikSerbia MW35
12.Cvitković Maja636977W55OK VihorCroatia MW55
13.Čufer Stanko2034098M60Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia MW55 S
14.Dachev Stoyan7300016M50Uzana GabrovoBulgaria MW55 none
15.Danailova Marisya2086946W60MladostBulgaria MW55
16.Deconescu NataliaW60Clubul Sportiv Orienteering MastersRomania MW35
17.Degteareov Vladimir1000325M70COS Dinamo-OLDMoldova MW35 none
18.Delić Petar7820618M35OK MaksimirCroatia MW35
19.Dimitrijevic Ilija9599997M60OK DIFSerbia MW55
20.Dimitrov Dimitar2073612M55BROWN TEAM BGBulgariaYES MW55 none
21.Dimitrova Mariana8655700W55Orlovo GnezdoBulgaria MW55 none
22.Dimitrova Petya2073613W50BROWN TEAM BGBulgariaYES MW55 none
23.Dimitrova Tanya9555406W35Sarnena GoraBulgaria MW35
24.Diri Refik1393028M55Istanbul Orienteering Spor KulubuTurkey MW35 none
25.Dodonu Ion1304121M65CSU BrasovRomania MW35
26.Doğan Hüseyin7208059M45Yenimahalle Teknik Turkey MW45
27.Dragoev Milen8655588M45DIANABulgaria MW35
28.Fabijanić Daniel446316M35OK JelenCroatiaYES MW35
29.Fenmen Nermin7000017W60Ankara GSMTurkey MW55 2
30.Fey Clara1006648W70Transilva ClujRomania MW35
31.Fey Sandor1006654M60Transilva ClujRomania MW35
32.Frangova Zhivka2013448W60MladostBulgaria MW55
33.Galateanu Lucian425851M70UNEFS BucharestRomania MW35
34.Ganev Radi2008590M60Bulgarian O FederationBulgaria MW55
35.Gateva Miglena2013415W45Uzana GabrovoBulgariaYES MW45
36.Georgieva Radina2008657W40DIANABulgaria MW35
37.Giuganino Barbara7202221W35CO2ItalyYES MW35
38.Glinska Beata Adrianna2109710W45OK KapelaCroatia MW35
39.Gobec Damir585858M45OK VihorCroatia MW45
40.Gobec Ivana700021W45OK VihorCroatia MW45
41.Gökbulut Kudret7208058M50Yenimahalle Teknik Turkey MW45
42.Grilli Alberto8488388M50Punto NordItalyYES MW45 Leg 1 with Vassileva and Brambilla, Italy
43.Hacin Kölner Irena1425110W40Orientacijski klub KomendaSlovenia MW35
44.Halachev Nikolay1409403M35Compass-CrossBulgaria MW35
45.Hribar Anica2077785W35OK BrežiceSlovenia MW35
46.Ilic Dejan8637583M45OK ParacinSerbia MW45 none
47.Iliev Slav8625790M50SKO "Kompas"RadnevoBulgariaYES MW45
48.Ilieva Pavlina2800439W45SKO "Kompas"RadnevoBulgariaYES MW45
49.Iordanov Plamen8627833M40Valdi SofiaBulgaria MW35
50.Ipekoglu Suat7208055M45Yenimahalle Teknik Turkey MW45
51.Ivanišević Luka2077030M55SK DMBSerbia MW55
52.Ivanova ElvinaW50BROWN TEAM BGBulgariaYES MW45 none
53.Jevševar Bojan2077852M35OK BrežiceSlovenia MW35
54.Juhas Irina2077032W50OK DIFSerbia MW45
55.Kainakchieva Julia2013405W45MladostBulgaria MW45
56.Kamenarov Kamen1007874M55Compass-CrossBulgaria MW45
57.Kamenarova Tzvetelina412900W55Compass-CrossBulgaria MW45
58.Kamenov Kiril2008596M70TEA Club SofiaBulgaria MW55
59.Kasev Milen1401684M40Uzana GabrovoBulgariaYES MW45
60.Kenda Klemen887795M35Team SloveniaSlovenia MW35 SLO10-1
61.Kete Ivo2034084M60Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia MW55 L
62.Koev Krasimiv1409405M45Compass-CrossBulgaria MW45
63.Kolev Krasimir1302758M45BROWN TEAM BGBulgariaYES MW45 none
64.Kölner Blaž7210500M35Orientacijski klub KomendaSlovenia MW35
65.Kovač Marija438027W65Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia MW55 M
66.Koynov Konstantin1007900M50Bulgarian O FederationBulgaria MW45
67.Krasteva Milena2013447W40Uzana GabrovoBulgariaYES MW35
68.Krstić Dragan1413995M45OK ParacinSerbia MW35 none
69.Krstić Predrag9998889M40PSK PobedaSerbia MW35
70.Lapajne Janko406850M65OK AzimutSlovenia MW55 none
71.Licia Kalcich210463W70Polisportiva BesaneseItaly MW55
72.Ljubisavljevic Tatjana2015226W40OK JasenicaSerbia MW35
73.Marinova-Zhaltova Krassimira1409414W60Orlovo GnezdoBulgaria MW55 none
74.Markovic Radovan1600010M50OK JasenicaSerbia MW35
75.Markovic Srdjan2077069M50PSK PobedaSerbia MW35
76.Merunka Darko7630314M55OK MaksimirCroatia MW45
77.Mesić Ivica222401M65OK VihorCroatia MW55
78.Mihalev Pavel8655699M60Orlovo GnezdoBulgaria MW55 none
79.Milacic - Bajic Mirjana206415W70PSK PobedaSerbia MW55
80.Milovanovic Zoran888889M55OK JasenicaSerbia MW35 SRB 1 1
81.Minoiu Emilian8000407M60Universitatea CraiovaRomania MW55 1
82.Minoiu Veronica8000401W45Universitatea CraiovaRomania MW45 1
83.Mitev Mitko2073598M50Chumrena Tvardica Bulgaria MW45
84.Miteva Pavlina2102493W50Chumrena Tvardica Bulgaria MW45
85.Močnik Silvij1401599M60OK AzimutSlovenia MW55
86.Neichev Toncho8655698M65Orlovo GnezdoBulgaria MW55 none
87.Nikolaev Hristo412732M65Uzana GabrovoBulgariaYES MW55
88.Nikolic Dragan2077036M60''CELIK'' SmederevoSerbia MW55
89.Nikolov Daniel8652501M45DIANABulgaria MW35
90.Nikolova Eleonora2013475W35Uzana GabrovoBulgariaYES MW35
91.Ocvirk Edi750723M40OK JapeticCroatia MW35
92.Ocvirk Eva700027W45OK JapeticCroatia MW35
93.Penkova Violeta2008675W40MazalatBulgariaYES MW45
94.Petrovic Natasha1403182W40SK MAGIC MAPSerbia MW35 2
95.Petrovič Dušan1566506M45Orientacijski Klub PolarisSlovenia MW35
96.Plavčak Ana2045587W35Škofjeloški orientacijski klubSlovenia MW35 none
97.Poljanšek Aleš2069848M35OK AzimutSlovenia MW35 none
98.Pongrac Branimir7032222M35OK JapeticCroatia MW35
99.Pribaković Borštnik Ana406886W45OK TivoliSlovenia MW45
100.Pust Tomaž2088287M45Orientacijski klub KomendaSlovenia MW45
101.Radovanovic Slobodan1396144M50SK MAGIC MAPSerbia MW35 1
102.Raškaj Darko893828M55OK KapelaCroatia MW35
103.Sapundjieva Radmila2073609W45DIANABulgaria MW35
104.Sebestyen Istvan7777740M40Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania MW35
105.Sedej Matej1413730M35OK AzimutSlovenia MW35 none
106.Sedej Vlado1398546M65OK AzimutSlovenia MW55 XL
107.Sen Sibel1690207W45Istanbul Orienteering Spor KulubuTurkey MW35 none
108.Sen Sinan1681227M50Istanbul Orienteering Spor KulubuTurkey MW35 none
109.Seražin Korper Sabina46479W40Team CroatiaCroatia MW35
110.Stefan Cristina7209821W50C.S. BABARUNCARomania MW45
111.Stefan Daniel7209820M50C.S. BABARUNCARomania MW45
112.Stupu Anca211743W35CSU BrasovRomania MW35
113.Stupu Petru211743M45CSU BrasovRomania MW35
114.Šeperić-Grdiša Ivan7622357M35OK JelenCroatiaYES MW35
115.Tămaș Relu8637582M45C. S. SPRIA BaiaRomania MW35
116.Todorova Margarita412722W50BROWN TEAM BGBulgariaYES MW45 none
117.Tőkés Árpád1006655M55C.S. TranSilva ClujRomania MW55
118.Topalova Nikolina1409410W45Orlovo GnezdoBulgaria MW45 none
119.Varnica Tomislav8079783M40OK VihorCroatia MW35
120.Vassileva Tzvetanka2029966W45CO2ItalyYES MW45 Leg Woman, with Grilli and Brambilla, Italy
121.Veljovic Slobodan1401554M40SK MAGIC MAPSerbia MW35 3
122.Vuk Tomislav7778899M35OK VihorCroatia MW35
123.Vukelić Bojan300743M45OK MaksimirCroatia MW45
124.Yaşar AhmetM50Individuals/No club MW45
125.Zagorac Djordje437223M65POSK " PTT "BeogradSerbia MW55
126.Zavrl Janez7055111M50Orientacijski klub KomendaSlovenia MW45 none
127.Zheceva Mariana2008619W50DIANABulgaria MW35
128.Zupan Gregor7210497M40Orientacijski klub KomendaSlovenia MW35
129.Zupan Romana1425101W40Orientacijski klub KomendaSlovenia MW35