6. LRL Baden-Württemberg->Entries by name (number of entries: 127)
1. | Alber Jacob | | D/H-12 begleited | Leinfelden | Germany | |
2. | Bauerfeld Livia | 1409467 | D-12 | OL-Team Filder | Germany | |
3. | Bauerfeld Nico | 8050004 | H-14 | OL-Team Filder | Germany | |
4. | Baur Luis + Lasse | 410592 | D/H-12 begleited | OL-Team Filder | Germany | |
5. | Becker Thomas | | Offen Lang | Turnerschaft Esslingen | Germany | |
6. | Bellenberg Bernd | 236893 | Offen Lang | OL-Team Filder | Germany | |
7. | Berger Ananda | 895141 | H19AL | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
8. | Berger Magnus | 8644519 | H55 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
9. | Berger Shankara Isha | 522607 | H19AL | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
10. | Betzler Jürgen | 410049 | Offen Lang | OL-Team Filder | Germany | |
11. | Biedermann Michael | 300937 | Offen Lang | OL-Team Filder | Germany | |
12. | Bohsmann Michael | 9767617 | H55 | OL-Team Filder | Germany | |
13. | Bosecke Enrico | | Offen Lang | USV TU Dresden | Germany | |
14. | Breckle Anja | 1703005 | D-12 | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
15. | Breckle Anke | 710402 | D45 | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
16. | Breckle Hans | 681223 | H45 | -Karlsbad- | Germany | |
17. | Breckle Kai | 1091107 | H-12 | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
18. | Breisacher Adrian | 2092856 | H-12 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
19. | Brusdau Sonja | 9991112 | Offen Kurz | OL-Team Filder | Germany | |
20. | Bryan James | 1721109 | H35 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
21. | Buser Mara | 6550 | D-12 | OLG Ortenau | Germany | |
22. | Deak Peter | 410207 | H65 | TGV Horn | Germany | |
23. | Drexhage Andreas | 650930 | H45 | TGV Horn | Germany | |
24. | Dunkel Jonathan | 2078956 | H-14 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
25. | Durm Lisa | | D/H-12 begleited | Ludwigsburg P06 | Germany | |
26. | Durm Sofia | | D/H-12 begleited | Ludwigsburg P06 | Germany | |
27. | Eyrich Ewald | 770002 | H55 | OLG Ortenau | Germany | |
28. | Franz-Nadelstumpf Sigrun | 410537 | D55 | SV Wannweil | Germany | |
29. | Fritz Julia | 8248428 | D-12 | OL-Team Filder | Germany | |
30. | Fritz Kristine | 9050050 | D45 | OL-Team Filder | Germany | |
31. | Fritz Marlene | 8442448 | D-12 | OL-Team Filder | Germany | |
32. | Fritz Sven | | Offen Lang | TV Ingersheim | Germany | |
33. | Fugmann Pia | 580211 | Offen Kurz | TV Jahn 08 Zizenhausen | Germany | |
34. | Fugmann Winfried | 8636066 | H55 | TV Jahn 08 Zizenhausen | Germany | |
35. | Funk Gregor | 236905 | H-16 | OL-Team Filder | Germany | |
36. | Funk Matthias | 236893 | H-12 | OL-Team Filder | Germany | |
37. | Funk Teresa | 236892 | D/H-12 begleited | OL-Team Filder | Germany | |
38. | Greiselis-Bailer Stefanie | 690407 | D45 | LSG Weiher | Germany | |
39. | Griesbaum Luisa | 2061277 | D19AL | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
40. | Grunwald Jori | 2800126 | H-14 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
41. | Günther Astrid | 302929 | D45 | OL-Team Filder | Germany | |
42. | Gut Christoph | 8201159 | H55 | TV Jahn 08 Zizenhausen | Germany | |
43. | Hack Jonathan | | Offen Lang | OL-Team Filder | Germany | |
44. | Hartmann Anne-Marie | 6084 | D65 | TGV Horn | Germany | |
45. | Hartmann Hans | 9500630 | H65 | TGV Horn | Germany | |
46. | Heim Peter | 652010 | H45 | OL-Team Filder | Germany | |
47. | Helwing Hans | 8333334 | H45 | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
48. | Helwing Max | 9120508 | H-12 | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
49. | Hergert Alexander | 9999909 | H19AL | OLV Landshut | Germany | |
50. | Herzog Martin | 8001912 | H45 | OLG Ortenau | Germany | |
51. | Heyder Susanne | 5773 | D35 | OL-Team Filder | Germany | |
52. | Hirschmiller Rainer | 8180294 | H19AK | TGV Horn | Germany | |
53. | Hirschmiller Renate | 8101101 | D45 | TGV Horn | Germany | |
54. | Hoferer Andreas | 7203663 | H35 | OLG Ortenau | Germany | |
55. | Hoferer Jakob | 8090804 | H-14 | OLG Ortenau | Germany | |
56. | Junker Petra | 1414961 | D55 | TV Jahn 08 Zizenhausen | Germany | |
57. | Kelp Hansotto | 7207018 | H45 | Sektion Karpaten | Germany | |
58. | Klöpfel Torsten | | Offen Lang | TV Jebenhausen | Germany | |
59. | Kolupa Ingrid | 410518 | D19AK | TV Mönchweiler | Germany | |
60. | König Eva | 410575 | D55 | LSG Weiher | Germany | |
61. | König Katharina | 410545 | D19AL | LSG Weiher | Germany | |
62. | König Kirsten | 8636991 | D45 | OLG Ortenau | Germany | |
63. | König Stefan | 8632428 | H35 | OLG Ortenau | Germany | |
64. | Kovacs Attila | 2050467 | H45 | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
65. | Krassowizkiy Michael | 2803 | H-18 | TGV Horn | Germany | |
66. | Krassowizkiy Yuriy | 2842 | H55 | TGV Horn | Germany | |
67. | Kühlewein Matthias | 9737373 | H45 | OL-Team Filder | Germany | |
68. | Kunzendorf Anne | 7000047 | D19AL | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
69. | Lahti Magnus | | H35 | OL-Team Filder | Germany | |
70. | Laue Martin | 435446 | H55 | OLG Ortenau | Germany | |
71. | Laun Michael | 410503 | Offen Lang | TGV Horn | Germany | |
72. | Leimstoll Jannis | 7701234 | H19AL | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
73. | Leukert Dietmar | 6385 | H65 | OL-Team Filder | Germany | |
74. | Lösel Frank | 7836 | H45 | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
75. | Lösel Rico | 2041788 | H-16 | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
76. | Maiwald Ilse | 410564 | D19AK | TV Mönchweiler | Germany | |
77. | Maiwald Lars | 7204097 | H-18 | TV Mönchweiler | Germany | |
78. | Maiwald Wolfram | 410529 | H45 | TV Mönchweiler | Germany | |
79. | Martin Wiebke | 6403 | D35 | TGV Horn | Germany | |
80. | Meinhold Sylke | 2091758 | D45 | OL-Team Filder | Germany | |
81. | Miess Robert | 1411004 | H45 | OL-Team Filder | Germany | |
82. | Müller Axel | | Offen Lang | TV Hochdorf | Germany | |
83. | Müller Ronja | | D/H-12 begleited | TV Hochdorf | Germany | |
84. | Nadelstumpf Bruno | 8290494 | H19AL | SV Wannweil | Germany | |
85. | Nadelstumpf Klaus | 410509 | H55 | SV Wannweil | Germany | |
86. | Näger Elia | 6504 | H-12 | OLG Ortenau | Germany | |
87. | Paprotta Hans-Joachim | 2800131 | H55 | TV Jahn 08 Zizenhausen | Germany | |
88. | Pester Helen | 410523 | D-18 | LSG Weiher | Germany | |
89. | Pfleger Judith | 6568 | D19AL | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
90. | Pirc Vanessa | 2050460 | D19AL | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
91. | Pruzina Helen | 2038976 | D19AL | DrongO | United Kingdom | |
92. | Retzbach Philip | | Offen Lang | OL-Team Filder | Germany | |
93. | Riegel Sebastian | 613009 | H19AL | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
94. | Roethe Brigitte | 236449 | D55 | OL-Team Filder | Germany | |
95. | Roethe Nicholas | 236458 | H55 | OL-Team Filder | Germany | |
96. | Schach Jakob | 8050991 | H19AL | SV Wannweil | Germany | |
97. | Schach Jonathan | 8093731 | H19AK | SV Wannweil | Germany | |
98. | Schach Sybille | 410553 | D55 | SV Wannweil | Germany | |
99. | Schach Walter | 410578 | H65 | SV Wannweil | Germany | |
100. | Schimmeck Bonnie | 2050462 | D19AL | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
101. | Schmidt Ella | 231997 | Offen Kurz | OL-Team Filder | Germany | |
102. | Schmidt Noah | 8647300 | H-14 | OL-Team Filder | Germany | |
103. | Schuh Klaus | 410513 | H55 | TV Mönchweiler | Germany | |
104. | Schulze Eija | 7205959 | D19AL | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
105. | Schwab Lisa | 410568 | D45 | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
106. | Schweiker Ben | 2060360 | H-16 | SV Wannweil | Germany | |
107. | Schwendemann Mona | 410487 | Offen Lang | Individuals/No club | | |
108. | Schwind Klaus | 8160571 | H19AL | OLG Ortenau | Germany | |
109. | Seiffert Sabine | | Offen Lang | Turnerschaft Esslingen | Germany | |
110. | Sickerling Rainer | 410507 | H65 | OL-Team Filder | Germany | |
111. | Sigle Heinz | 6312 | H65 | TGV Horn | Germany | |
112. | Siriza Juri | 7208103 | H35 | OL-Team Filder | Germany | |
113. | Spehr Uta | 4840 | D45 | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
114. | Stöhr David | 7990125 | H-18 | SV Wannweil | Germany | |
115. | Stöhr Linus | 7161101 | H-16 | SV Wannweil | Germany | |
116. | Stöhr Rainer | 410593 | H19AK | SV Wannweil | Germany | |
117. | Ulver Joerg | 8483182 | H45 | TGV Horn | Germany | |
118. | Váradi Attila | 363479 | H45 | OL-Team Filder | Germany | |
119. | Váradi Bence | 206248 | H-14 | OL-Team Filder | Germany | |
120. | Varbiro Laura | 1830712 | Offen Kurz | OL-Team Filder | Germany | |
121. | Vavra Colin | 7000112 | H19AL | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
122. | Weber Jonas | 8311206 | H-12 | SV Wannweil | Germany | |
123. | Weber Justus | 8220409 | D/H-12 begleited | SV Wannweil | Germany | |
124. | Weber Richard | 361250 | H55 | Hockenheim | Germany | |
125. | Winklmaier Lukas | | Offen Lang | DAV Stuttgart | Germany | |
126. | Wörner Siegfried | 9772222 | H65 | OL-Team Filder | Germany | |
127. | Zeltwanger Thomas | | Offen Lang | TV Ingersheim | Germany | |