v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Falco Cup 2018->Entries by name  (number of entries: 59)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid
1.Arai Masatoshi212268OpenJapan Trail-O TeamJapan
2.Borisenkova Marina254100ParalympicOrienteering club "RUS"Russia
3.Crawford Sharon992444OpenRocky Mountain Orienteering ClubUnited States
4.Dæhli Sigurd530506OpenLøten OrienteringslagNorway
5.Dobra Tom7746016OpenUniversity of Bristol Orienteering ClubUnited Kingdom
6.Fredholm Eva501811OpenOK LinnéSweden
7.Fredholm Martin501786OpenOK LinnéSweden
8.Fredholm Owe894284OpenOK LinnéSweden
9.Furucz Ján8100009OpenFarmaceut BratislavaSlovakia
10.Gavrilovas BorisasParalympicLietuvos neįgaliųjų sporto federacijaLithuania
11.Gieseler Christian7160682OpenOLG SiegerlandGermany
12.Gunnarsson Inga426849OpenIndividuals/No club
13.Hashimoto TomohiroOpenJapan Trail-O TeamJapan
14.Ho Chun Ho1814696OpenHong Kong Orienteering ClubHong Kong S.A.R., China
15.Jakobsen Svein7207891ParalympicIndividuals/No club
16.Jensen Herluf9441867OpenSvendborg OKDenmark
17.Kacin Emil300748OpenSlovenian TrailO TeamSlovenia
18.Keighley Richard9111945ParalympicWimborne orienteersUnited Kingdom
19.Keresteš Krešo581321OpenSlovenian TrailO TeamSlovenia
20.Keresteš Mateja406794OpenSlovenian TrailO TeamSlovenia
21.Kewley John9063528OpenManchester and District Orienteering ClubUnited Kingdom
22.Khalanskiy ArtemParalympicRussia National TeamRussia
23.Kobzarev Alexander887952OpenOrienta PODARussia
24.Kucherenko Dmitry6303001ParalympicRostov-on-DonRussia
25.Kyrychenko Oleksii2300085OpenDriadaUkraine
26.Kyrychenko Vitaliy7000027OpenDriadaUkraine
27.Lapina Ilze7000195OpenZiemeļkurzeme OKLatvia
28.Lapina Laura Eliza7201414JuniorAuseklis IKLatvia
29.Lažinskienė LaimaParalympicLietuvos neįgaliųjų sporto federacijaLithuania
30.Li Tak Kun1814532OpenHong Kong Orienteering ClubHong Kong S.A.R., China
31.Mazan Aleksandra8650884OpenUKS"Traper"ZłocieniecPoland
32.Mazan Bartłomiej921001OpenWKS Śląsk WrocławPoland
33.Mierlauks Kristaps2011751JuniorIndividuals/No club
34.Mikolavičius Gintaras8638417OpenOSK FalcoLithuania
35.Narvaišs Normunds1313268OpenIndividuals/No club
36.Oginskii EduardOpenRus-PskovRussia
37.Onishi MasamichiOpenJapan Trail-O TeamJapan
38.Phillips Iain7003212OpenLeicestershire Orienteering ClubUnited Kingdom
39.Puternicka Joanna9870922OpenOrientop WrocławPoland
40.Roberts Christine8657421OpenEborienteersUnited Kingdom
41.Roberts Peter2061375ParalympicEborienteersUnited Kingdom
42.Saxtorph Søren246247ParalympicBallerup OKDenmark
43.Shmatov PavelParalympicRussia National TeamRussia
44.Silvervret Lars259288OpenOK HedströmmenSweden
45.Sterner Magnus10508OpenSträngnäs-Malmby OLSweden
46.Stoian Liudmyla895113OpenDriadaUkraine
47.Stoian Sergii7887787OpenDriadaUkraine
48.Suzuki NorihiroOpenJapan Trail-O TeamJapan
49.Šimkovič TadeušParalympicLietuvos neįgaliųjų sporto federacijaLithuania
50.Tashiro Masayuki2066901OpenJapan Trail-O TeamJapan
51.Tsang Michael Chun Chi8657210OpenScout Orienteering ClubHong Kong S.A.R., China
52.Urquhart Elizabeth8655906OpenOctavian DroobersUnited Kingdom
53.Urquhart Graham33394OpenOctavian DroobersUnited Kingdom
54.Waaler Lars Jakob404242OpenPorsgrunn OrienteringslagNorway
55.Waaler Martin Aarholt262683OpenPorsgrunn OrienteringslagNorway
56.Waaler Ole-johan2077225OpenPorsgrunn OrienteringslagNorway
57.Wieszaczewski Jacek852702OpenOrientop WrocławPoland
58.Yuen Wangki2027108OpenIndividuals/No club
59.梁智恒 Liang Chi Hang7300393OpenOrienteering SeedsHong Kong S.A.R., China