BWEM Mittelstrecke/1. BTB/STB LRL Baden-Württemberg->Entries by name (number of entries: 132)
1. | Ammann Mario | 8120856 | H55 | TV Jahn 08 Zizenhausen | Germany | |
2. | Ammann Monika | 8061159 | D55 | TV Jahn 08 Zizenhausen | Germany | |
3. | Bauerfeld Livia | 1409467 | D-12 | OL-Team Filder | Germany | |
4. | Bauerfeld Nico | 8050004 | H-14 | OL-Team Filder | Germany | |
5. | Bauerfeld Thomas | 8050003 | H45 | OL-Team Filder | Germany | |
6. | Berger Ananda | 895141 | H19 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
7. | Berger Magnus | 8644519 | H55 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
8. | Berger Shankara Isha | 522607 | H19 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
9. | Bieling Joseph | 2092853 | H-14 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
10. | Bohsmann Michael | 9767617 | H55 | OL-Team Filder | Germany | |
11. | Bönig Katja | 410584 | D-12 | OLV Uslar 1976 e.V. | Germany | |
12. | Bönig Stefan | 1407354 | H45 | OLV Uslar 1976 e.V. | Germany | |
13. | Breckle Anja | 1703005 | D-14 | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
14. | Breckle Anke | 710402 | D45 | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
15. | Breckle Hans | 681223 | H45 | -Karlsbad- | Germany | |
16. | Breckle Kai | 1091107 | H-12 | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
17. | Breisacher Adrian | 8060605 | H-14 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
18. | Brügel Benjamin | 8203280 | H35 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
19. | Bryan James | 1721109 | H35 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
20. | Buser Mara | 6550 | D-12 | OLG Ortenau | Germany | |
21. | Dammeier Johanna | 7712345 | D45 | SV Wannweil | Germany | |
22. | Dammeier Lotta | 2045569 | D-12 | SV Wannweil | Germany | |
23. | Dammeier Per | 7000234 | H-16 | SV Wannweil | Germany | |
24. | Dammeier Sascha | 8024025 | H19 | SV Wannweil | Germany | |
25. | Deak Peter | 410207 | H65 | TGV Horn | Germany | |
26. | Dobler Monika | 64391 | D55 | UNI Konstanz | Germany | |
27. | Döhler Bernd | 8190454 | H55 | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
28. | Döhler Erik | 8310398 | H19 | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
29. | Drexhage Andreas | 650930 | H45 | TGV Horn | Germany | |
30. | Dunay Torsten | 7204583 | H45 | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
31. | Dunkel Jonathan | 2078956 | H-16 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
32. | Engelke-weber Anita | 8658640 | offen kurz | SV Wannweil | Germany | |
33. | Eyrich Ewald | 770002 | H55 | OLG Ortenau | Germany | |
34. | Franz-Nadelstumpf Sigrun | 410537 | offen kurz | SV Wannweil | Germany | |
35. | Fritz Julia | 8248428 | D-14 | OL-Team Filder | Germany | |
36. | Fritz Kristine | 9050050 | D45 | OL-Team Filder | Germany | |
37. | Fritz Marlene | 8442448 | D-14 | OL-Team Filder | Germany | |
38. | Fugmann Winfried | 8636066 | H55 | TV Jahn 08 Zizenhausen | Germany | |
39. | Funk Gregor | 236905 | H-16 | OL-Team Filder | Germany | |
40. | Funk Matthias | 236893 | H-14 | OL-Team Filder | Germany | |
41. | Funk Teresa | 236892 | D/H12 begleitet | OL-Team Filder | Germany | |
42. | Funk Verena | 2422 | D45 | OL-Team Filder | Germany | |
43. | Gartner Bernhard | 235691 | H65 | OL-Team Filder | Germany | |
44. | Greiselis-Bailer Stefanie | 8224224 | D45 | LSG Weiher | Germany | |
45. | Griesbaum Luisa | 2061277 | D19 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
46. | Grunwald Jori | 2800126 | H-14 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
47. | Gut Christoph | 8201159 | H55 | TV Jahn 08 Zizenhausen | Germany | |
48. | Haertelt Fred | 2081 | offen lang | Presseteam OL.DE | Germany | |
49. | Hartmann Anne-Marie | 6084 | offen kurz | TGV Horn | Germany | |
50. | Hartmann Hans | 9500630 | H65 | TGV Horn | Germany | |
51. | Hartmann Meike | 1402009 | D35 | TGV Horn | Germany | |
52. | Hartmann Steffen | 811902 | H35 | TGV Horn | Germany | |
53. | Heim Peter | 652010 | H45 | OL-Team Filder | Germany | |
54. | Helwing Hans | 8333334 | H45 | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
55. | Herzog Martin | 8001912 | H45 | OLG Ortenau | Germany | |
56. | Heyder Susanne | 5773 | D45 | OL-Team Filder | Germany | |
57. | Hirschmiller Rainer | 8180294 | H45 | TGV Horn | Germany | |
58. | Hirschmiller Renate | 8101101 | D45 | TGV Horn | Germany | |
59. | Hoferer Andreas | 7203663 | H35 | OLG Ortenau | Germany | |
60. | Hoferer Anna | 303000 | D-12 | OLG Ortenau | Germany | |
61. | Hoferer Jakob | 8090804 | H-14 | OLG Ortenau | Germany | |
62. | Horn Gerhard | 9200007 | H75 | TGV Horn | Germany | |
63. | Janda Mikulás | 2092854 | H-14 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
64. | Jörger Klemens | 7002043 | H55 | TV Kippenheim | Germany | |
65. | Kagelmacher Chiara | 8655898 | D-14 | TV Mönchweiler | Germany | |
66. | Kimmig Emil | 8201057 | H19 | TV Oberkirch | Germany | |
67. | Kohler Hansruedi | 8210654 | H45 | OLG Dachsen | Switzerland | |
68. | Kohler Käthi | 8020459 | D55 | OLG Dachsen | Switzerland | |
69. | König Eva | 410575 | D55 | LSG Weiher | Germany | |
70. | König Katharina | 410545 | D19 | LSG Weiher | Germany | |
71. | König Kirsten | 8636991 | D45 | OLG Ortenau | Germany | |
72. | König Stefan | 8632428 | H35 | OLG Ortenau | Germany | |
73. | Krassowizkiy Michael | 2803 | H-18 | TGV Horn | Germany | |
74. | Krassowizkiy Yuriy | 2842 | H55 | TGV Horn | Germany | |
75. | Kühlewein Matthias | 9737373 | H45 | OL-Team Filder | Germany | |
76. | Laue Martin | 435446 | H55 | OLG Ortenau | Germany | |
77. | Leimstoll Jannis | 7701234 | H19 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
78. | Leiss Tariel | 2092857 | H-18 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
79. | Leukert Dietmar | 6385 | H65 | OL-Team Filder | Germany | |
80. | Lösel Frank | 2082035 | H45 | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
81. | Lösel Rico | 2041788 | H-16 | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
82. | Möschle Peter | 231958 | H-12 | OLG Ortenau | Germany | |
83. | Müller Andreas | 236910 | H45 | OL-Team Filder | Germany | |
84. | Müller Rainer | 8424248 | H35 | OLG St. Gallen / Appenzell | Switzerland | |
85. | Müller Stefan | | offen kurz | OL-Team Filder | Germany | |
86. | Nadelstumpf Klaus | 410509 | H55 | SV Wannweil | Germany | |
87. | Näger Elia | 6504 | H-12 | OLG Ortenau | Germany | |
88. | Paprotta Hans-Joachim | 8625759 | H55 | TV Jahn 08 Zizenhausen | Germany | |
89. | Parker Simon | 7003452 | H45 | OL-Team Filder | Germany | |
90. | Pester Helen | 410523 | D-18 | LSG Weiher | Germany | |
91. | Pflästerer Klaus | 7580328 | H55 | Athletik Club 1892 Weinheim e.V. | Germany | |
92. | Pfleger Judith | 6568 | D19 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
93. | Pichel Lola | 8140104 | D-14 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
94. | Pirc Vanessa | 2050460 | D19 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
95. | Prolingheuer Emil | 1993 | H-12 | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
96. | Prolingheuer Marika | 2865 | D-12 | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
97. | Prolingheuer Markus | 720626 | H45 | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
98. | Retzbach Philip | 7468468 | H19 | OL-Team Filder | Germany | |
99. | Roethe Brigitte | 236449 | D55 | OL-Team Filder | Germany | |
100. | Roethe Nicholas | 236458 | H65 | OL-Team Filder | Germany | |
101. | Salzer Michel | 1006373 | D/H12 begleitet | OLG Ortenau | Germany | |
102. | Schach Jakob | 8050991 | H19 | SV Wannweil | Germany | |
103. | Schach Jonathan | 8093731 | H19 | SV Wannweil | Germany | |
104. | Schach Sybille | 410553 | D55 | SV Wannweil | Germany | |
105. | Schimmeck Bonnie | 2050462 | D19 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
106. | Schmidt Jürgen | 2023909 | H55 | OL-Team Filder | Germany | |
107. | Schmidt Marcus | 1396451 | H35 | TSG 1885 Wiesloch e.V. | Germany | |
108. | Schmidt Noah | 8647300 | H-14 | OL-Team Filder | Germany | |
109. | Schüßler Ariane | 8647667 | offen kurz | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
110. | Schüßler Fiona | 8441122 | D-14 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
111. | Schüßler Nora | 8223355 | D-14 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
112. | Schüßler Thomas | 8647669 | H45 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
113. | Schwarz Martin | 410550 | H45 | TGV Horn | Germany | |
114. | Schwind Katja | 2036240 | D19 | OLG Ortenau | Germany | |
115. | Schwind Klaus | 8160571 | H35 | OLG Ortenau | Germany | |
116. | Sickerling Rainer | 410507 | H65 | OL-Team Filder | Germany | |
117. | Spehr Uta | 8655887 | D55 | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
118. | Stieler Björn | 8109955 | H45 | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
119. | Stieler Lenya | 1680 | D/H12 begleitet | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
120. | Stieler Malin | 7207656 | D-14 | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
121. | Tevini Janne | 7204576 | H-14 | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
122. | Ulver Joerg | 9005073 | H45 | TGV Horn | Germany | |
123. | Váradi Attila | 363479 | H45 | OL-Team Filder | Germany | |
124. | Váradi Bence | 206248 | H-14 | OL-Team Filder | Germany | |
125. | Vavra Colin | 7000112 | H19 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
126. | Vavra Helen | 681609 | D-18 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
127. | Vischer Friedrich | 7201232 | H65 | OL-Team Filder | Germany | |
128. | Weber Jonas | 8311206 | H-12 | SV Wannweil | Germany | |
129. | Weber Justus | 8220409 | D/H12 begleitet | SV Wannweil | Germany | |
130. | Werner Manuel | 7061201 | H-18 | SV Wannweil | Germany | |
131. | Witzel Michael | 8338524 | H-18 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
132. | Wuestenhagen Rolf | 8120570 | H45 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |