v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
EYOC Tour 2018->Entries by classes  (number of entries: 84)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

W12
1.Joergensen Torun9091114W12Peninsula and Plains OrienteersNew Zealand
2.Arıkan Irmak Ekin2104890W12Kuzey Geyikleri Doğa Sporları KulübüTurkey
3.Özüak DenizhanW12Kuzey Geyikleri Doğa Sporları KulübüTurkey
4.Başol Deniz501833W12Kuzey Geyikleri Doğa Sporları KulübüTurkey
5.Başol Kuzey501832W12Kuzey Geyikleri Doğa Sporları KulübüTurkey
6.Cebeci Ilke Dora2104851W12Kuzey Geyikleri Doğa Sporları KulübüTurkey
7.Yılmaz Derin Elif2104876W12Kuzey Geyikleri Doğa Sporları KulübüTurkey
8.Petruniak Tetiana7000102W12Leader-tourUkraine
9.Mahlych Anastasiia7200283W12Leader-tourUkraine
10.Basset Tess408141W12ASUL Sports NatureFrance
11.Gönczi Zsuzsa8030128W12Tipo Orienteering ClubHungary

W16
1.NADREHA YELYZAVETA1601763W16Individuals/No club
2.Leonchuk Olga1302741W16Individuals/No club
3.Heybetli Hazra Derin2104846W16Kuzey Geyikleri Doğa Sporları KulübüTurkey

W18
1.Niggli Natalja880011W18O'JuraFrance

W20
1.Bordelon Brigitte2013586W20Orienteering USAUnited States
2.Petersen SarahW20Orienteering USAUnited States
3.Christopherson Tyra2034211W20Orienteering USAUnited States
4.Christopherson SiriW20Orienteering USAUnited States
5.Sandbo CarolineW20Orienteering USAUnited States

W21 A
1.Mazan Aleksandra8650884W21 AUKS"Traper"ZłocieniecPoland
2.Basset Fiona31125W21 AASUL Sports NatureFrance

W35
1.Velde Reda8641000W35AzuolasLithuania
2.Svidnitska Lesia1000406W35Leader-tourUkraine

W40
1.Meir Anat1111774W40Individuals/No club
2.Okmenler Kezban2029527W40Istanbul Orienteering Spor KulubuTurkey
3.Basol Pinar8220088W40Istanbul Orienteering Spor KulubuTurkey
4.Niggli Daria1390000W40O'JuraFrance
5.Hamel Sophie8040178W40ANCOSwitzerland

W45
1.Kuznetsova Tetiana1300260W45Individuals/No club
2.Fuzy Judit505232W45Orvosegyetem SCHungary
3.Adams Jenni700829W45Peninsula and Plains OrienteersNew Zealand
4.Basset Laurence31141W45ASUL Sports NatureFrance
5.Burian Hana2067297W45Budapesti Egyetemi Atlétikai ClubHungary
6.Gobec Ivana700021W45OK VihorCroatia

W50
1.Blacklock Brenda504572W50Indiana Crossroads Orienteering ClubUnited States
2.Stefan Cristina7209821W50C.S. BABARUNCARomania

W55
1.Babić Jelena1401562W55PSK PobedaSerbia

M12
1.Sahin Can Toprak2046056M12Istanbul Orienteering Spor KulubuTurkey
2.Sahin Deniz Cem887747M12Istanbul Orienteering Spor KulubuTurkey
3.Tural Ateş2104885M12Kuzey Geyikleri Doğa Sporları KulübüTurkey
4.Karaağaç Aybars Kağan2104807M12Kuzey Geyikleri Doğa Sporları KulübüTurkey
5.Drach Ivan7200265M12Leader-tourUkraine
6.Bálint Gergő8061122M12Veszpremi Honved SportegyesuletHungary

M14
1.Poienko Mykhailo1000402M14Individuals/No club
2.Mirza Aral Bora2104874M14Kuzey Geyikleri Doğa Sporları KulübüTurkey
3.Arıkan Toprak Işık2104889M14Kuzey Geyikleri Doğa Sporları KulübüTurkey
4.Tatarnikov Mykhailo2103535M14Leader-tourUkraine
5.Kovalchuk Serafim7204649M14Leader-tourUkraine
6.Sviderskyi Igor7204641M14Leader-tourUkraine
7.Holovach Danylo1007709M14Leader-tourUkraine
8.Bálint Ádám8041007M14Veszpremi Honved SportegyesuletHungary

M16
1.Gárdonyi Soma2050677M16MOM BudapestHungary
2.Karaağaç Alpertunga2028665M16Kuzey Geyikleri Doğa Sporları KulübüTurkey
3.Ökmenler Ali Nihat2104822M16Kuzey Geyikleri Doğa Sporları KulübüTurkey

M20
1.Leigh Turner2049324M20Individuals/No club
2.Zakrevski Peter432002M20Orienteering USAUnited States

M21E
1.Mazan Bartłomiej921001M21EWKS Śląsk WrocławPoland
2.Kurt Mert2104842M21EKuzey Geyikleri Doğa Sporları KulübüTurkey
3.Özdemir Abdullah2083721M21EKuzey Geyikleri Doğa Sporları KulübüTurkey
4.Ahlswede Greg1410468M21EDelaware Valley Orienteering AssociationUnited States

M40
1.Serban Dan430605M40Fellow RidersRomania
2.Heybetli TunçM40Kuzey Geyikleri Doğa Sporları KulübüTurkey

M45
1.Alias Elan2087492M45Individuals/No club
2.Gárdonyi Márk2088248M45Orvosegyetem SCHungary
3.Joergensen Carsten7010250M45Peninsula and Plains OrienteersNew Zealand
4.Isoherranen Sami9201500M45LynxFinland
5.Gobec Damir585858M45OK VihorCroatia

M50
1.Miksys Eugenijus8644493M50AzuolasLithuania
2.Minto Robert9101150M50Indiana Crossroads Orienteering ClubUnited States
3.Niggli Jurg8201167M50O'JuraFrance
4.Basset Regis31145M50ASUL Sports NatureFrance
5.Gylterud Sven Arne7202463M50Fossum IFNorway
6.Markovic Srdjan2077069M50PSK PobedaSerbia
7.Gloor Bernard8108108M50OLG Pfäffikon / Switzerland
8.Stefan Daniel7209820M50C.S. BABARUNCARomania

M65+
1.Peer Yossi2071290M65+Individuals/No club

Open 1 - Short and easy
1.Serban Loredana7300251Open 1 - Short and easyFellow RidersRomania
2.Özdemir MehmetOpen 1 - Short and easyKuzey Geyikleri Doğa Sporları KulübüTurkey

Open 2 - Short and hard
1.Falay Heybetli DenizOpen 2 - Short and hardKuzey Geyikleri Doğa Sporları KulübüTurkey
2.Bálint Bence8032575Open 2 - Short and hardVeszpremi Honved SportegyesuletHungary
3.Magyari Orsolya233503Open 2 - Short and hardTipo Orienteering ClubHungary
4.Gönczi Róbert8020501Open 2 - Short and hardTipo Orienteering ClubHungary

M/W 10
1.Gárdonyi Zsolt888342M/W 10MOM BudapestHungary