v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
O-Festival TYROL 2018 Competition->Entries by classes  (number of entries: 46)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Beginners
1.Wittenberg LutzBeginnersIndividuals/No club
2.Aanensen SimenBeginnersOppsal OrienteringNorwayYES
3.Juhlin Klara1428825BeginnersVästerås SOKSwedenYES

M12
1.Aanensen ChristofferM12Oppsal OrienteringNorwayYES
2.Juhlin Gustav446187M12Västerås SOKSwedenYES
3.Juhlin Ludvig353166M12Västerås SOKSwedenYES

W12
1.Miettinen TuuliW12LynxFinlandYES

M14
1.Miettinen ViliM14LynxFinlandYES
2.Nedoborovsky Daniel2060355M14Blue Lake RacersGermanyYES

M18
1.Loeckx Matijs434180M18OmegaBelgium

W18
1.Smedegaard Madsen Mathilde8645149W18Søllerød OKDenmarkYES

M19
1.Tarres Villegas David886708M19Club Orientació BerguedàSpain
2.Lupikis Ainars8651356M19OK KapaLatviaYES
3.Kokkila TimoM19Beach BoysFinlandYES
4.Basus Petr7200592M19OK Sparta PrahaCzech RepublicYES
5.Mcnulty Henry1207225M19LOSTAustralia
6.Nurmiainen AaroM19Rajamäen Rykmentti Finland

W19
1.Gil-Brotons Ampa7203689W19Club Orientació BerguedàSpain
2.Hojná Silvie7260005W19OK Sparta PrahaCzech RepublicYES
3.Latva-kiskola PiiaW19Rajamäen Rykmentti Finland

M40
1.Cheng GordonM40ZapocHong Kong S.A.R., China
2.Loeckx Frederik231956M40OmegaBelgium
3.Štembera Jan7300183M40OOB TJ Tatran Jablonec nad NisouCzech Republic
4.Nilsen Jan-henrikM40Oppsal OrienteringNorwayYES
5.Miettinen JuhaM40Espoon SuuntaFinland
6.Nedoborovsky Andrey222667M40Blue Lake RacersGermanyYES
7.Juhlin Martin1415656M40Västerås SOKSwedenYES

W40
1.Van Elsacker BiekeW40OmegaBelgium
2.Aanensen Kari-annW40Oppsal OrienteringNorwayYES
3.Miettinen HannaW40Espoon SuuntaFinland

M50
1.Humpel Christian1500559M50LAUFKLUB KOMPASS INNSBRUCK IMSTAustria
2.Häny Hansruedi8191162M50OLG KöllikenSwitzerland
3.Johansson Martin2101560M50Göteborg-Majorna OKSweden

W50
1.Hamelius Rose-marie602485W50Säterbygdens OKSwedenYES
2.Smedegaard Eva8656168W50Søllerød OKDenmarkYES
3.Feaver Anthea1931394W50LOSTAustralia

M60
1.Hamelius Bengt858688M60Säterbygdens OKSwedenYES
2.Schneider Alois59177M60OL Regio WilSwitzerlandYES
3.Schwanitz Jürgen2021649M60OLA TSV DeggendorfGermany
4.Hartinger Franz882000M60Leibnitzer AC -OrienteeringAustria

W60
1.Eder Helga640000W60LAUFKLUB KOMPASS INNSBRUCK IMSTAustria

W Open
1.Štemberová Iva416039W OpenOOB TJ Tatran Jablonec nad NisouCzech Republic
2.Kokkila LindaW OpenBeach BoysFinlandYES
3.Andersson Karin1415341W OpenVästerås SOKSwedenYES

M70
1.Talloen Luc4954M70OmegaBelgiumYES
2.Van Bruggen Mark2020138M70TROL BelgiumBelgiumYES