dječja utrka MŽ7 |
1. | Dragojević Paula | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
2. | Kani Karlo | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
3. | Duh Roberta | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
4. | Ostajmer Ines | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
5. | Ostajmer Sonja | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
6. | Dundović Maša | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
7. | Sabljić Petar | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
8. | Čorak Neva | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
9. | Kokot Mihael | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
10. | Crnković Anja | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
11. | Duh Roberta | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
12. | Đaković Maks | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
13. | Vrbanić Tia | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
14. | Vrbanić Vito | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
15. | Kvesić Magda | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
16. | Ladavac Anja | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
17. | Perše Tena | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
18. | Anadolac Filip | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
19. | Božičević Tom | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
20. | Baturina Noa | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
21. | Žulj Matej | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
22. | Lasić Maro | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
23. | Mikac Bruna | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
24. | Vuković Lovro | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
25. | Smiljanić Mislav | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
26. | Jelačić Ida | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
27. | Duvnjak Domagoj | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
28. | Rastović Luka | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
29. | Jakšić Petra | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
30. | Jakšić Filip | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
31. | Bodrožić Dora | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
32. | Rako Jure | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
33. | Slamić Lucija | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
34. | Slamić Antonija | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
35. | Babity Zora | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
36. | Babity Mira | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
37. | Gyutai Hanna | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
38. | Barics Petra | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
39. | Eror Andrej | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
40. | Eror Nino | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
41. | Cundeković Josip | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
42. | Cundeković Lucija | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
43. | Habulin Antun Karlo | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
44. | Bokulić Ivan Goran | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
45. | Ribić Vladimir | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
46. | Đaniš Mateo | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
47. | Ribarić Franka | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
48. | Tot Erik | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
49. | Veir Tin | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
50. | Veir Irma | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
51. | Mrđa Petar | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
52. | Mrđa Mihael | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
53. | Barković Rok | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
54. | Karoli Adrian | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
55. | Bihar Noa | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
56. | Mandl Dora | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
57. | Mandl Magdalena | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
58. | Latinac Marta | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
59. | Latinac Pavo Filip | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
60. | Rebić Ana Marija | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
61. | Bračko Sebastijan | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
62. | Benković Ana | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
63. | Filipčić Matija | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
64. | Šemper Paula | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
65. | Kelava Ada | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
66. | Domijan Linda | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
67. | Cimaš Iris | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
68. | Galić David | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
69. | Delibašić Luka | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
70. | Vrdoljak Lidija | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
71. | Papac Nika | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
72. | Sedić Tin | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
73. | Sedić Vito | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
74. | Varga Patrik | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
75. | Pal Mihael | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
76. | Kaiser Karlo | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
77. | Hrvoić Mateo | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
78. | Sopina Vid | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
79. | Orešković Andro | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
80. | Tenšak Jakov | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
81. | Pustišek Mia | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
82. | Babarović Ema | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
83. | Sesartić Roza | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
84. | Ivaci Ida | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
85. | Ivaci Jan | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
86. | Drobić Sanjin | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
87. | Velimirović Beatrice | dječja utrka MŽ7 | OK Maksimir | Croatia | |
88. | Velimirović Vittoria | dječja utrka MŽ7 | OK Maksimir | Croatia | |
89. | Kiš Erik | dječja utrka MŽ7 | OŠ Kajzerica | Croatia | |
dječja utrka M10 |
1. | Sesartić Domagoj | dječja utrka M10 | Individuals/No club | | |
2. | Domijan Ivo | dječja utrka M10 | Individuals/No club | | |
3. | Odak Toni | dječja utrka M10 | Individuals/No club | | |
4. | Bićanić Lovro | dječja utrka M10 | Individuals/No club | | |
5. | Bićanić Jakov | dječja utrka M10 | Individuals/No club | | |
6. | Smiljanić Hrvoje | dječja utrka M10 | Individuals/No club | | |
7. | Barković Vid | dječja utrka M10 | Individuals/No club | | |
8. | Trgovčević Gabriel | dječja utrka M10 | Individuals/No club | | |
9. | Bodrožić Noa | dječja utrka M10 | Individuals/No club | | |
10. | Bareša Fran | dječja utrka M10 | Individuals/No club | | |
11. | Lasić Lujo | dječja utrka M10 | Individuals/No club | | |
12. | Perše Jakov | dječja utrka M10 | Individuals/No club | | |
13. | Anadolac Adam | dječja utrka M10 | Individuals/No club | | |
14. | Ladavac Jakov | dječja utrka M10 | Individuals/No club | | |
15. | Duh Patrik | dječja utrka M10 | Individuals/No club | | |
16. | Suka Eol | dječja utrka M10 | Individuals/No club | | |
17. | Duh Patrik | dječja utrka M10 | Individuals/No club | | |
dječja utrka Ž10 |
1. | Župančić Lana | dječja utrka Ž10 | Individuals/No club | | |
2. | Čorak Tonka | dječja utrka Ž10 | Individuals/No club | | |
3. | Rako Paola | dječja utrka Ž10 | Individuals/No club | | |
4. | Frketić Sara | dječja utrka Ž10 | Individuals/No club | | |
5. | Šemper Petra | dječja utrka Ž10 | Individuals/No club | | |
6. | Kaiser Tara | dječja utrka Ž10 | Individuals/No club | | |
7. | Kvesić Dora | dječja utrka Ž10 | Individuals/No club | | |
8. | Drobić Melissa | dječja utrka Ž10 | AK Agram | Croatia | |
dječja utrka M10 s pratnjom |
1. | Kvesić Ivan | dječja utrka M10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
2. | Kvesić Luka | dječja utrka M10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
3. | Vlahović Matija | dječja utrka M10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
4. | Vlahović Matija | dječja utrka M10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
5. | Borček Andrej | dječja utrka M10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
6. | Babarović Jakov | dječja utrka M10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
7. | Pađen Borna | dječja utrka M10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
8. | Bihar Lovro | dječja utrka M10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
9. | Dlačić Lukas | dječja utrka M10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
10. | Sučić Luka | dječja utrka M10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
dječja utrka Ž10 s pratnjom |
1. | Rogulj Tonka | dječja utrka Ž10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
2. | Jelačić Ema | dječja utrka Ž10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
3. | Vuković Lucija | dječja utrka Ž10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
4. | Mikac Marta | dječja utrka Ž10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
5. | Lovrić Ema | dječja utrka Ž10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
6. | Kaučić Sara | dječja utrka Ž10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
7. | Katić Marija | dječja utrka Ž10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
8. | Katić Veronika | dječja utrka Ž10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
9. | Martić Katia | dječja utrka Ž10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
10. | Bajrektarević Luna | dječja utrka Ž10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
11. | Cimaš Lana | dječja utrka Ž10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
12. | Kelava Božo | dječja utrka Ž10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
13. | Kelava Tonka | dječja utrka Ž10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
14. | Filipec Franka | dječja utrka Ž10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
15. | Koprtla Sara | dječja utrka Ž10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
16. | Čobić Katja | dječja utrka Ž10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
17. | Košutić Elena | dječja utrka Ž10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
18. | Kvesić Tonka | dječja utrka Ž10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
dječja utrka M12 |
1. | Odak Jakov | dječja utrka M12 | Individuals/No club | | |
2. | Perak Patrick | dječja utrka M12 | Individuals/No club | | |
3. | Kokot Gabrijel | dječja utrka M12 | Individuals/No club | | |
4. | Kokot* Rafael | dječja utrka M12 | Individuals/No club | | |
5. | Percela David | dječja utrka M12 | Individuals/No club | | |
6. | Dundović Grgur | dječja utrka M12 | Individuals/No club | | |
7. | Šourek Lovro | dječja utrka M12 | Individuals/No club | | |
8. | Trgovčević* Marko | dječja utrka M12 | Individuals/No club | | |
9. | Lasić Špiro Filip | dječja utrka M12 | Individuals/No club | | |
10. | Rogulj Marin | dječja utrka M12 | Individuals/No club | | |
11. | Vukelić Juraj | dječja utrka M12 | OK Maksimir | Croatia | |
dječja utrka Ž12 |
1. | Barković Dora | dječja utrka Ž12 | Individuals/No club | | |
2. | Mareković Ira | dječja utrka Ž12 | Individuals/No club | | |
3. | Kramar Karemen | dječja utrka Ž12 | Individuals/No club | | |
4. | Bokulić Ela | dječja utrka Ž12 | Individuals/No club | | |
5. | Vukelić Dora | dječja utrka Ž12 | OK Maksimir | Croatia | |