7. Munich O-Cup 2018->Entries by classes (number of entries: 52)
Bahn A - Lang |
1. | Anishchenko Evgeny | | Bahn A - Lang | Individuals/No club | | |
2. | Mandronov Mikhail | 1001656 | Bahn A - Lang | Individuals/No club | | |
3. | Angelov Ivan | | Bahn A - Lang | Individuals/No club | | |
4. | Gutsul Anton | | Bahn A - Lang | Individuals/No club | | |
5. | Beierlein Uwe | 9002242 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
6. | Kolloch Gerda | 7722111 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
7. | Garus Rainer | 8320666 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
8. | Kozhevnikov Arist | 9812510 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
9. | Silfwergard Örjan | 1399963 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
10. | Yordanov Teodor | 1840330 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
11. | Bernt Franz | 8657248 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
12. | Kolehmainen Ari | 1962000 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
13. | Kirsch Alois | 7207177 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
14. | Despetovic Tihomir | 8657246 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
15. | Iarko Vitalii | 2119193 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
16. | Enborg Andreas | 790713 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
17. | Enborg Anna | 821217 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
18. | Ebert Josephine | 1982725 | Bahn A - Lang | TSV Jetzendorf | Germany | |
19. | Ebert Roger | 2048520 | Bahn A - Lang | TSV Jetzendorf | Germany | |
20. | Kirchfeld Iris | 7150277 | Bahn A - Lang | TSV Jetzendorf | Germany | |
21. | Vázquez-Ruiz Antonio | 1404302 | Bahn A - Lang | GODIH ALBACETE | Spain | |
22. | Vogel Gabriele | 2130083 | Bahn A - Lang | OLV Landshut | Germany | |
23. | Rácz Csaba | 211876 | Bahn A - Lang | OLV Landshut | Germany | |
24. | Zölde Norberth | 8404840 | Bahn A - Lang | OLV Landshut | Germany | |
25. | Hjertén Stefan | 6516 | Bahn A - Lang | OLV Steinberg | Germany | |
26. | Frey Armin | 500897 | Bahn A - Lang | OL Kufstein | Austria | |
27. | Wechselberger Johannes | 8010356 | Bahn A - Lang | OL Kufstein | Austria | |
28. | Kogler Martina | 8222226 | Bahn A - Lang | OL Kufstein | Austria | |
29. | Mairhofer Petra | 7007700 | Bahn A - Lang | OL Kufstein | Austria | |
30. | García Sáez Alberto | 8651394 | Bahn A - Lang | C.D.C.E.B.E. | Spain | |
31. | Engler Ralf | 8655476 | Bahn A - Lang | OL Forstern | Germany | |
32. | Freitag Iris | 412080 | Bahn A - Lang | DARC Oberbayern | Germany | |
33. | Ivansson Jan | 8111122 | Bahn A - Lang | Orientierungslaufclub Stubai | Austria | |
34. | Johansson Bernt | 8121054 | Bahn A - Lang | Orientierungslaufclub Stubai | Austria | |
Bahn B - Mittel |
1. | Fischer Peter | 1413419 | Bahn B - Mittel | OC München | Germany | |
2. | Zhang Xin | | Bahn B - Mittel | OC München | Germany | |
3. | Steinhauser-Kirsch Susanne | 364334 | Bahn B - Mittel | OC München | Germany | |
4. | Sáez Valencia Gema | 2010701 | Bahn B - Mittel | GODIH ALBACETE | Spain | |
5. | Glanz Werner | 1859 | Bahn B - Mittel | OLV Landshut | Germany | |
6. | Bonneau Maxime | 1603775 | Bahn B - Mittel | Esprit Raid | France | |
7. | Konrad-Frey Birgit | 8270177 | Bahn B - Mittel | OL Kufstein | Austria | |
8. | Egger Christian | 7997977 | Bahn B - Mittel | OL Kufstein | Austria | |
9. | Stampfer Keira | 5362 | Bahn B - Mittel | OL Kufstein | Austria | |
10. | Garcia Garcia Alicia | 2053885 | Bahn B - Mittel | C.D.C.E.B.E. | Spain | |
11. | García Ruiz Ana Isabel | 2053921 | Bahn B - Mittel | C.D.C.E.B.E. | Spain | |
12. | Freitag Peter | 412082 | Bahn B - Mittel | DARC Oberbayern | Germany | |
Bahn C - Kurz |
1. | Kozhevnikov Alexander | | Bahn C - Kurz | Individuals/No club | | |
2. | Ebert James | 422695 | Bahn C - Kurz | TSV Jetzendorf | Germany | |
3. | Frey Emma | 500898 | Bahn C - Kurz | OL Kufstein | Austria | |
4. | Stampfer Oliver | 5363 | Bahn C - Kurz | OL Kufstein | Austria | |
5. | Egger Kathrin | 320096 | Bahn C - Kurz | OL Kufstein | Austria | |
6. | Stampfer Emily | 418278 | Bahn C - Kurz | OL Kufstein | Austria | |