v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Primiero O-Week - Prologue 1 and 2->Entries by classes  (number of entries: 191)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

M10
1.Boso Manuel2032046M10Unione Sportiva PrimieroItalyYES
2.Riz Martin210150M10Unione Sportiva PrimieroItalyYES
3.Høydal Gunvor Hov940325M10Fossum IFNorway
4.Mrkvica Jan247250M10MEK-IN outdoor teamCzech RepublicYES

M12
1.Cosner Cristian210149M12Unione Sportiva PrimieroItalyYES
2.Gobber Paolo1000021M12Unione Sportiva PrimieroItalyYES
3.Mastel Andrea238951M12Unione Sportiva PrimieroItalyYES
4.Hamel Jules8071108M12ANCOSwitzerland
5.Söderqvist Walter8062007M12OK KåreSwedenYES
6.Kaipe Oskar1080616M12OK KåreSwedenYES
7.Dale Magnus Svaland7207232M12OL Vallset/StangeNorwayYES
8.Mrkvica Václav7758623M12MEK-IN outdoor teamCzech RepublicYES
9.Furland SindreM12Sandefjord OrienteringsklubbNorwayYES
10.Røste Simen SommerstadM12Kongsberg O-lagNorwayYES

M14
1.Mccomb Jett8652440M14AustralopersAustraliaYES
2.Iagher Alessandro339408M14Unione Sportiva PrimieroItalyYES
3.Orsingher Denis2081265M14Unione Sportiva PrimieroItalyYES
4.Corona Mattia1399497M14Unione Sportiva PrimieroItalyYES
5.Gaio Paride2081260M14Unione Sportiva PrimieroItalyYES
6.Berger Loïc8653093M14ANCOSwitzerlandYES
7.Söderqvist Wille9050309M14OK KåreSwedenYES
8.Bianchi Ian8010203M14ASCO LuganoSwitzerlandYES
9.Guglielmini Joël2020637M14ASCO LuganoSwitzerlandYES
10.Chiodoni Gioele8113113M14ASCO LuganoSwitzerlandYES
11.Ruusu Rasmus193939M14Espoon Suunta SFinland
12.Niklasson NilsM14Kolbotn & Skimt OLNorwayYES

M16
1.Mo Hjelseth TeodorM16Individuals/No club
2.Kozina Stepan8656580M16SK PragaCzech RepublicYES
3.Krpata Michal8656545M16OK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicYES
4.Haas Filip8656543M16OK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicYES
5.Knupfer Kilian8102003M16ASCO LuganoSwitzerlandYES
6.Ren Elia8240304M16ASCO LuganoSwitzerlandYES
7.Baiardi Marco8338330M16ASCO LuganoSwitzerlandYES
8.Ulseth Kasper Bakken450404M16Nydalens SkiklubNorwayYES
9.Sauli Filip2060398M16KOS Slavia PlzenCzech RepublicYES
10.Tokar Radim8660914M16KOS Slavia PlzenCzech RepublicYES
11.Di Stefano Marco Anselmo8651369M16Polisportiva BesaneseItalyYES

M18
1.Zalaba Tomáš7839783M18Sportcentrum JicinCzech RepublicYES
2.Pipek Ondrej8651710M18OK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicYES
3.Besomi Tommaso8151102M18ASCO LuganoSwitzerlandYES
4.Hamppu AntonM18Espoon SuuntaFinland

M20
1.Dale Jostein Svaland8628577M20Vang OrienteringslagNorwayYES
2.Rizzi Luca8123999M20ASCO LuganoSwitzerlandYES
3.Del Fedele Alex8642060M20ASCO LuganoSwitzerlandYES
4.Magenes Francesco2053499M20Polisportiva BesaneseItalyYES

M21 Elite
1.Braveny Vit8660450M21 EliteSK PragaCzech RepublicYES
2.Vaher SanderM21 EliteEstoniaEstoniaYES
3.Karlsson MorganM21 EliteSundbybergs IKSwedenYES

M21 A
1.Isaksen Jonas2056747M21 ALyngby OKDenmarkYES
2.Vivas Joan7211126M21 AERMASSETS. Club de muntanya d'EsporlesSpainYES

M35
1.Ansio JimiM35KooveeFinland
2.Nasibullin Ilgizar8648655M35CAO-Team MoscowRussia
3.Peñaranda Marcos Tomas7200028M35CLUB RIOJANO DE ORIENTACION EN LA NATURALEZASpainYES
4.Bouvier william8226300M35BriveCorrèzeCOFrance
5.Mrkvica Petr8663166M35MEK-IN outdoor teamCzech RepublicYES
6.Kopec Tomas52641M35Slavia Liberec OrienteeringCzech RepublicYES

M40
1.Roche Nicolas1730530M40ECHO73 CHAMBERYFranceYES
2.Söderqvist Patrik750505M40OK KåreSwedenYES

M45
1.Mccomb Jonathan8647255M45AustralopersAustraliaYES
2.Berger Alain8660940M45ANCOSwitzerlandYES
3.Nekvapil Ondrej9201683M45OK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicYES
4.Pipek Kamil2049532M45OK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicYES
5.Sramek Petr2035144M45OB ŘíčanyCzech RepublicYES
6.Koten Pavel2060262M45OB ŘíčanyCzech RepublicYES
7.Schwarzenberger Stefan8641466M45LG StettlenSwitzerlandYES
8.Olsson Sven720614M45Korsnäs IF OKSwedenYES
9.Dale Arnstein7207022M45OL Vallset/StangeNorwayYES
10.Galletti Stefano670801M45ASD Unione LombardaItalyYES
11.Furland SturleM45Sandefjord OrienteringsklubbNorwayYES
12.Røste EspenM45Kongsberg O-lagNorwayYES
13.Hamppu AlekseiM45Espoon SuuntaFinland

M50
1.Andersen Søren899042M50Herning O-KlubDenmark
2.Okkenhaug Arne9804966M50Verdal OKNorwayYES
3.Struckmann Jens7660827M50Braunschweiger MTVGermanyYES
4.Wolf Tobias1751M50Berchziechen und StrüchewetzerTuvaluYES
5.Giovannini Marco52797M50OK TrzinSloveniaYES
6.Lindner Joachim1664M50USV JenaGermanyYES
7.Magenes Giuseppe1416559M50Polisportiva BesaneseItalyYES
8.Brambilla Stefano7203667M50CO2ItalyYES
9.Mingaleev Albert1009384M50MagnitRussia
10.Grau Peter1207350M50OLG ZürichSwitzerlandYES

M55
1.Kozina Petr1700084M55SK PragaCzech RepublicYES
2.Wettstein Rolf8646152M55OL ZimmerbergSwitzerlandYES
3.Marat Mudarisov8222022M55Ufa-unitedRussiaYES
4.Hubmann Jörg8638720M55OL Regio WilSwitzerlandYES
5.Kaeser Peter9201080M55bussola okSwitzerlandYES
6.Di Stefano Gianluca8655408M55Polisportiva BesaneseItalyYES
7.Niklasson Bengt601109M55Kolbotn & Skimt OLNorwayYES

M60
1.Rothenbühler Hans7001955M60OLG SkandiaSwitzerlandYES
2.Bayburin Rais8100158M60Ufa-unitedRussiaYES
3.Benes Josef9907M60Sportcentrum BT JicinCzech RepublicYES
4.Lawford Geoff8291030M60Eureka OrienteersAustraliaYES
5.Peissard Bernard1600006M60OLC SKOG FRIBOURGSwitzerlandYES
6.Aschwanden Stefan8638740M60OLG GoldauSwitzerlandYES

M65
1.Andres Peter8001800M65OLG Bonaduz SwitzerlandYES
2.Isen Torben433463M65Herning O-KlubDenmarkYES
3.Raes Freddy253725M65Balise 10BelgiumYES
4.Dias Manuel8035553M65Lisboa OKPortugalYES

M75
1.Bieri Walter8051143M75OLV Zug-ImmenseeSwitzerlandYES

M80
1.Kempf Adolf2043928M80KTV AltdorfSwitzerlandYES

W10
1.Corona Gioia896373W10Unione Sportiva PrimieroItalyYES
2.Iagher Margherita56217W10Unione Sportiva PrimieroItalyYES
3.Roche Elana430705W10ECHO73 CHAMBERYFranceYES
4.Švíglerová Anna51128W10OK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicYES

W12
1.Gaio Elettra2081258W12Unione Sportiva PrimieroItalyYES
2.Zugliani Marianna339406W12Unione Sportiva PrimieroItalyYES
3.Scalet Giulia2081251W12Unione Sportiva PrimieroItalyYES
4.Forlin Sara2081270W12Unione Sportiva PrimieroItalyYES
5.Gaio Maddalena2081252W12Unione Sportiva PrimieroItalyYES
6.Pradel Stefania339410W12Unione Sportiva PrimieroItalyYES
7.Roche Amaia430710W12ECHO73 CHAMBERYFranceYES
8.Pipkova Karolina7200907W12OK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicYES
9.Švíglerová Kateřina2081386W12OK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicYES
10.Lindner Norah1398584W12USV JenaGermanyYES
11.Magenes Chiara210464W12Polisportiva BesaneseItalyYES
12.Di Stefano Silvia9000919W12Polisportiva BesaneseItalyYES

W14
1.Zugliani Eleonora2036157W14Unione Sportiva PrimieroItalyYES
2.Hamel Justine8051005W14ANCOSwitzerland
3.Kotenová Markéta9201629W14OB ŘíčanyCzech RepublicYES
4.Bergqvist Moa1240505W14Korsnäs IF OKSwedenYES
5.Kaipe Elsa1051003W14OK KåreSwedenYES
6.Koscis Emma8240304W14ASCO LuganoSwitzerlandYES
7.Røste Synne SommerstadW14Kongsberg O-lagNorwayYES
8.Hamppu ElinaW14Espoon SuuntaFinland

W16
1.Mccomb Zali8652432W16AustralopersAustraliaYES
2.Hubmann Lisa8638715W16OL Regio WilSwitzerlandYES
3.Hubmann Nina8638741W16OL Regio WilSwitzerlandYES
4.Berger Inès8653094W16ANCOSwitzerlandYES
5.Kotenová Barbora2060260W16OB ŘíčanyCzech RepublicYES
6.Bergqvist Maja1127615W16Korsnäs IF OKSwedenYES
7.Söderqvist Vendela9431432W16OK KåreSwedenYES
8.Guglielmini Maira8443443W16ASCO LuganoSwitzerlandYES
9.Chiodoni Sofia2020635W16ASCO LuganoSwitzerlandYES
10.Kovarova Lucie347914W16KOS Slavia PlzenCzech RepublicYES
11.Sauli Katerina2060388W16KOS Slavia PlzenCzech RepublicYES
12.Bouvier Enora522630W16BriveCorrèzeCOFrance
13.Niklasson AlvaW16Kolbotn & Skimt OLNorwayYES

W18
1.Cammarata Clarissa8310302W18ASCO LuganoSwitzerlandYES

W21 Elite
1.Kozinova Zuzana7003042W21 EliteSK PragaCzech RepublicYES
2.Uotila Erika501243W21 EliteKooveeFinlandYES
3.Uotila Ulrika1009754W21 EliteKooveeFinlandYES

W21 A
1.Kozinova Anna7200338W21 ASK PragaCzech RepublicYES

W21 B
1.Chmelikova Tereza232330W21 BSK PragaCzech Republic
2.Kück Karina9200994W21 BLyngby OKDenmarkYES
3.Eriksson LisaW21 BSundbybergs IKSwedenYES
4.Quetglas Amengual Maria7211332W21 BERMASSETS. Club de muntanya d'EsporlesSpainYES

W35
1.Kopcová Michaela52533W35Slavia Liberec OrienteeringCzech RepublicYES

W40
1.Kozinova Jana502089W40SK PragaCzech RepublicYES
2.Hubmann Fränzi1111981W40OL Regio WilSwitzerlandYES
3.Hamel Sophie8040178W40ANCOSwitzerland
4.Švíglerová Pavla889272W40OK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicYES
5.Krpatova Zuzana2035734W40OK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicYES
6.Bergqvist Therese770317W40Korsnäs IF OKSwedenYES
7.Perez Ramos Maica347008W40CLUB RIOJANO DE ORIENTACION EN LA NATURALEZASpainYES
8.Sauli Ivana2060395W40KOS Slavia PlzenCzech RepublicYES
9.Mrkvicova Radka251023W40MEK-IN outdoor teamCzech RepublicYES

W45
1.Mccomb Cathy8650877W45AustralopersAustraliaYES
2.Pipkova Tana2049550W45OK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicYES
3.Sramkova Iva2035141W45OB ŘíčanyCzech RepublicYES
4.Kotenová Klára2060268W45OB ŘíčanyCzech RepublicYES
5.Konečná Marcela725724W45Ekonom PrahaCzech Republic
6.Schneider-Schiess Silvia8662084W45LG StettlenSwitzerlandYES
7.Söderqvist Marit209067W45OK KåreSwedenYES
8.Lombardi Elena2053470W45Polisportiva BesaneseItalyYES
9.Arvesen MariannW45Sandefjord OrienteringsklubbNorwayYES
10.Sommerstad IngjerdW45Kongsberg O-lagNorwayYES
11.Dünner Janine7140408W45OLG ZürichSwitzerlandYES

W50
1.Zalabová Martina2053545W50Sportcentrum JicinCzech RepublicYES
2.Berger Nanouche7203889W50ANCOSwitzerlandYES
3.Åsten PamelaW50Kolbotn & Skimt OLNorwayYES

W55
1.Isen Gitte351468W55Herning O-KlubDenmarkYES
2.Benesova Iva886513W55Sportcentrum BT JicinCzech RepublicYES
3.Bredesen Gunhild9649196W55Verdal OKNorwayYES
4.Cejka Kati1958516W55OLC SKOG FRIBOURGSwitzerlandYES
5.Rihko-Struckmann Liisa501916W55Braunschweiger MTVGermanyYES
6.Matyášová Lenka52093W55Lokomotiva Ingstav BrnoCzech RepublicYES
7.Svaland Inger2056906W55OL Vallset/StangeNorwayYES
8.Lichti Aschwanden Nora1399676W55OLG GoldauSwitzerlandYES
9.Martin Pascale8196000W55Raid Orientation ParisFranceYES

W60
1.Andres Iris8055155W60OLG Bonaduz SwitzerlandYES
2.Rothenbühler Vreni7002912W60OLG SkandiaSwitzerlandYES
3.Bayburina Dilya8140959W60Ufa-unitedRussiaYES
4.Janská Iva219280W60Lokomotiva Ingstav BrnoCzech RepublicYES

W65
1.Bourne Jenny8190854W65Eureka OrienteersAustraliaYES
2.Petit Guyonne8010194W65ASMBCOFranceYES

W70
1.Bieri Ruth8230947W70OLV Zug-ImmenseeSwitzerlandYES

Direct Easy Short
1.Zortea GiacobbeDirect Easy ShortUnione Sportiva PrimieroItalyYES
2.Peñaranda Pérez Hugo216360Direct Easy ShortCLUB RIOJANO DE ORIENTACION EN LA NATURALEZASpainYES

Direct Difficult Long
1.Blok Karsten2061688Direct Difficult LongOK SNABDenmarkYES
2.Blok Kristian1406288Direct Difficult LongOK SNABDenmarkYES
3.Blok Thomas1406296Direct Difficult LongOK SNABDenmarkYES