Brez Meja - ZL 13 - 1a prova O-Tour FVG->Entries by classes (number of entries: 81)
NERO - A |
1. | Flerin Drevenšek Mojca | 1404141 | NERO - A | Kamniški orientacijski klub | Slovenia | |
2. | Pretnar Janez | 1652011 | NERO - A | Kamniški orientacijski klub | Slovenia | |
3. | Eržen Boris | 520504 | NERO - A | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |
4. | Poljanšek Nika | 1398929 | NERO - A | OK Azimut | Slovenia | |
5. | Razpet Deja | 2077602 | NERO - A | OK Azimut | Slovenia | |
6. | Štanfel Matjaž | 8667834 | NERO - A | OK Azimut | Slovenia | |
7. | Jazbar Jožko | 1398949 | NERO - A | OK Azimut | Slovenia | |
8. | Tušar Teja | 2069843 | NERO - A | OK Azimut | Slovenia | |
9. | Tušar Peter | 1401615 | NERO - A | OK Azimut | Slovenia | |
10. | Pogačar Ana Pia | 1425104 | NERO - A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
11. | Kavčič Domen | 2069807 | NERO - A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
12. | Zavrl Zala | 9011122 | NERO - A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
13. | Babič Katja | 7210498 | NERO - A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
14. | Kölner Blaž | 7210500 | NERO - A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
15. | Zupan Gregor | 7210497 | NERO - A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
16. | Poženel Natan Maj | 2107053 | NERO - A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
17. | Pust Tomaž | 2088287 | NERO - A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
18. | Čerin Matej | 2110350 | NERO - A | OK Tivoli | Slovenia | |
19. | Piltaver Jaka | 1398941 | NERO - A | OK Brežice | Slovenia | |
20. | Bratož Jani | 2056378 | NERO - A | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
21. | Čufer Stanko | 2034098 | NERO - A | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
22. | Kete Ivo | 2034084 | NERO - A | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
ROSSO - B |
1. | Pretnar Irma | 1398945 | ROSSO - B | Kamniški orientacijski klub | Slovenia | |
2. | Sladič Roman | 442575 | ROSSO - B | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |
3. | Plavčak Ana | 2045587 | ROSSO - B | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |
4. | Bončina Igor | 4625871 | ROSSO - B | OK Azimut | Slovenia | |
5. | Lapajne Janko | 406850 | ROSSO - B | OK Azimut | Slovenia | |
6. | Kacin Emil | 300748 | ROSSO - B | OK Azimut | Slovenia | |
7. | Sedej Vlado | 1398546 | ROSSO - B | OK Azimut | Slovenia | |
8. | Vidič Matej | 2069845 | ROSSO - B | OK Azimut | Slovenia | |
9. | Bogataj Boštjan | 2045683 | ROSSO - B | OK Azimut | Slovenia | |
10. | Bogataj Nataša | 2088810 | ROSSO - B | OK Azimut | Slovenia | |
11. | Obid Marko | 2107057 | ROSSO - B | OK Azimut | Slovenia | |
12. | Štanfel Urša | 7300413 | ROSSO - B | OK Azimut | Slovenia | |
13. | Obid Aljaž | 2107069 | ROSSO - B | OK Azimut | Slovenia | |
14. | Pivk Karmen | 2142790 | ROSSO - B | OK Azimut | Slovenia | |
15. | Šuc Timotej | 2113841 | ROSSO - B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
16. | Malus Vita | 1425116 | ROSSO - B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
17. | Gombač Šuc Elena | 2113840 | ROSSO - B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
18. | Malus Franc | 1425117 | ROSSO - B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
19. | Malus Marta | 1425113 | ROSSO - B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
20. | Seljak Borut | 9999940 | ROSSO - B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
21. | Seljak Luka | 2069816 | ROSSO - B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
22. | Vuga Seljak Alenka | 9000050 | ROSSO - B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
23. | Ravnikar Nika | 1425106 | ROSSO - B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
24. | Kurinčič Simon | 2113833 | ROSSO - B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
25. | Paradiž Petra | 1425118 | ROSSO - B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
26. | Kern Tina | 1425105 | ROSSO - B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
27. | Zupan Romana | 1425101 | ROSSO - B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
28. | Zupan Tilen | 1425102 | ROSSO - B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
29. | Zavrl Janez | 7055111 | ROSSO - B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
30. | Hacin Kölner Irena | 1425110 | ROSSO - B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
31. | Čerin Aleš | 2050455 | ROSSO - B | OK Tivoli | Slovenia | |
32. | Kočevar Miha | 2056379 | ROSSO - B | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
33. | Montes Manuel Alberto | 253347 | ROSSO - B | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
GIALLO - C |
1. | Močnik Jana | 442805 | GIALLO - C | OK Azimut | Slovenia | |
2. | Bogataj Rok | 2045663 | GIALLO - C | OK Azimut | Slovenia | |
3. | Obid Maja | 2127797 | GIALLO - C | OK Azimut | Slovenia | |
4. | Obid Neža | 2107054 | GIALLO - C | OK Azimut | Slovenia | |
5. | Razpet Tajda | 406734 | GIALLO - C | OK Azimut | Slovenia | |
6. | Eržen Nea | 2052183 | GIALLO - C | OK Azimut | Slovenia | |
7. | Bizjak Božo | 2133344 | GIALLO - C | OK Azimut | Slovenia | |
8. | Istenič Maja | 2127789 | GIALLO - C | OK Azimut | Slovenia | |
9. | Šuc Enej | 2113839 | GIALLO - C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
10. | Kurinčič Jakob | 2069815 | GIALLO - C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
11. | Kölner Anže | 2113838 | GIALLO - C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
12. | Kölner Brina | 2113842 | GIALLO - C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
13. | Malus Drejc | 1425112 | GIALLO - C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
14. | Malus Ožbej | 1425114 | GIALLO - C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
15. | Seljak Jaka | 2069825 | GIALLO - C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
16. | Ugrin Nikolina | | GIALLO - C | OK Tivoli | Slovenia | |
BIANCO - D |
1. | Eržen Nika | 2107055 | BIANCO - D | OK Azimut | Slovenia | |
2. | Kurinčič Jerca | 2069797 | BIANCO - D | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
3. | Faganel Vid | 2107008 | BIANCO - D | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
4. | Bratož Matej | 232466 | BIANCO - D | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
5. | Pečenko Jakob | 206302 | BIANCO - D | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
6. | Samec Saraja | 349763 | BIANCO - D | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
GRUPPI - SKUPINE |
1. | Giacomin Sara | | GRUPPI - SKUPINE | Individuals/No club | | |
2. | Eržen Plavčak Izabela | 980592 | GRUPPI - SKUPINE | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |
3. | Bončina Nizzy | 422512 | GRUPPI - SKUPINE | OK Azimut | Slovenia | |
4. | Poženel Leila Ema | 2107083 | GRUPPI - SKUPINE | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |