4. Lauf zum Isar-Cup 2020->Entries by classes (number of entries: 51)
Damen A |
1. | Schöps Sarah | 8668996 | Damen A | OLV Landshut | Germany | YES |
11:20 - 11:40 Uhr |
2. | Burrell Teresa | 7207903 | Damen A | OC München | Germany | YES |
11:20 - 11:40 Uhr |
3. | Enborg Anna | 8212177 | Damen A | OC München | Germany | YES |
11:40 - 12:00 Uhr |
4. | Manoilova Olga | 235848 | Damen A | OC München | Germany | YES |
11:40 - 12:00 Uhr |
Herren A |
1. | Hergert Alexander | 8075544 | Herren A | OLV Landshut | Germany | YES |
11:20 - 11:40 Uhr |
2. | Körner Ralph | 8099000 | Herren A | OLV Landshut | Germany | YES |
11:20 - 11:40 Uhr |
3. | Zölde Norberth | 8404840 | Herren A | OLV Landshut | Germany | YES |
10:20 - 10:40 Uhr |
4. | Körner Christoph | 8230289 | Herren A | OLV Landshut | Germany | YES |
11:40 - 12:00 Uhr |
5. | Kozhevnikov Arist | 8125108 | Herren A | OC München | Germany | YES |
10:00 - 10:20 Uhr |
6. | Kupriyanov Alexey | 8646232 | Herren A | OC München | Germany | YES |
11:40 - 12:00 Uhr |
7. | Neumüller Mathias | 7208679 | Herren A | OC München | Germany | YES |
11:40 - 12:00 Uhr |
8. | Despetovic Tihomir | 8657246 | Herren A | OC München | Germany | YES |
11:40 - 12:00 Uhr |
9. | Enborg Andreas | 8071340 | Herren A | OC München | Germany | YES |
11:40 - 12:00 Uhr |
10. | Ebert Roger | 8182128 | Herren A | TSV Jetzendorf | Germany | YES |
10:00 - 10:20 Uhr |
Damen B |
1. | Schwendemann Mona | 900090 | Damen B | Individuals/No club | | YES |
11:20 - 11:40 Uhr |
2. | Zhang Xin | 8516499 | Damen B | OC München | Germany | YES |
10:00 - 10:20 Uhr |
3. | Ebert Josephine | 1982725 | Damen B | TSV Jetzendorf | Germany | YES |
10:00 - 10:20 Uhr |
4. | Fritz Martha | 1403121 | Damen B | TV Osterhofen | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
5. | Liebl Gertrud | 2078968 | Damen B | TV Osterhofen | Germany | YES |
10:20 - 10:40 Uhr |
6. | Bauer Iris | 236914 | Damen B | TV Osterhofen | Germany | YES |
10:20 - 10:40 Uhr |
7. | Hirschmiller Renate | 8101101 | Damen B | TGV Horn | Germany | YES |
11:00 - 11:20 Uhr |
Herren B |
1. | Schöps Norbert | 7210320 | Herren B | OLV Landshut | Germany | YES |
11:20 - 11:40 Uhr |
2. | Rácz Csaba | 211876 | Herren B | OLV Landshut | Germany | YES |
10:20 - 10:40 Uhr |
3. | Eben Josef | 2013355 | Herren B | OLV Landshut | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
4. | Voskamp Eckart | 8220366 | Herren B | OLV Landshut | Germany | YES |
11:40 - 12:00 Uhr |
5. | Marquardt Tom | 2099894 | Herren B | OLV Landshut | Germany | YES |
11:00 - 11:20 Uhr |
6. | Dünzinger Werner | 2046024 | Herren B | OLV Landshut | Germany | YES |
10:00 - 10:20 Uhr |
7. | Kolehmainen Ari | 8301162 | Herren B | OC München | Germany | YES |
11:40 - 12:00 Uhr |
8. | Silfwergard Örjan | 8629604 | Herren B | OC München | Germany | YES |
10:00 - 10:20 Uhr |
9. | Weigold Peter | 1413278 | Herren B | TV Osterhofen | Germany | YES |
10:40 - 11:00 Uhr |
10. | Hirschmiller Rainer | 8180294 | Herren B | TGV Horn | Germany | YES |
11:00 - 11:20 Uhr |
11. | Ivansson Jan | 8111122 | Herren B | Orientierungslaufclub Stubai | Austria | YES |
11:20 - 11:40 Uhr |
Damen C |
1. | Marquardt Janet | 2046029 | Damen C | OLV Landshut | Germany | YES |
10:00 - 10:20 Uhr |
2. | Schöps Vanessa | 8112306 | Damen C | OLV Landshut | Germany | YES |
11:20 - 11:40 Uhr |
3. | Schöps Sabrina | 8112341 | Damen C | OLV Landshut | Germany | YES |
11:20 - 11:40 Uhr |
4. | Schöps Anke | 7211150 | Damen C | OLV Landshut | Germany | YES |
11:20 - 11:40 Uhr |
5. | Barth Katrin | 2046020 | Damen C | OLV Landshut | Germany | YES |
11:00 - 11:20 Uhr |
Herren C |
1. | Bartha Linus | 2013358 | Herren C | OLV Landshut | Germany | YES |
10:00 - 10:20 Uhr |
2. | Dünzinger Jonas | 2046023 | Herren C | OLV Landshut | Germany | YES |
10:00 - 10:20 Uhr |
Schüler D |
1. | Dünzinger Maja | 2046027 | Schüler D | OLV Landshut | Germany | YES |
10:00 - 10:20 Uhr |
2. | Dünzinger Nora | 2046022 | Schüler D | OLV Landshut | Germany | YES |
10:00 - 10:20 Uhr |
3. | Vogelsang Nino | 2046019 | Schüler D | OLV Landshut | Germany | YES |
11:40 - 12:00 Uhr |
4. | Vogelsang Jonna | 2046018 | Schüler D | OLV Landshut | Germany | YES |
11:40 - 12:00 Uhr |
5. | Barth Maximilian | 2046017 | Schüler D | OLV Landshut | Germany | YES |
11:00 - 11:20 Uhr |
6. | Marquardt Neele | 2099895 | Schüler D | OLV Landshut | Germany | YES |
10:00 - 10:20 Uhr |
7. | Marquardt Anton | 2046028 | Schüler D | OLV Landshut | Germany | YES |
10:00 - 10:20 Uhr |
8. | Enborg Malte | 821217 | Schüler D | OC München | Germany | YES |
10:20 - 10:40 Uhr |
9. | Ebert James | 2048520 | Schüler D | TSV Jetzendorf | Germany | YES |
11:40 - 12:00 Uhr |
Offen D |
1. | Barth Jörg | 2013357 | Offen D | OLV Landshut | Germany | YES |
11:00 - 11:20 Uhr |
2. | Dünzinger Steffi | 2046021 | Offen D | OLV Landshut | Germany | YES |
10:00 - 10:20 Uhr |
3. | Ebert Nora | 422695 | Offen D | TSV Jetzendorf | Germany | YES |
11:40 - 12:00 Uhr |