v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
4 days Transylvania Open 2018 - ed. 17->Entries by countries  (number of entries: 309)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid
1.Irina FarcasM12Individuals/No club
2.Moisescu SebastianM10Individuals/No club
3.Gyongyi GorogW10Individuals/No club
4.Sipos BiancaW10Individuals/No club
5.Sipos NadiaW10Individuals/No club
6.Moisescu CezaraW10Individuals/No club
7.Flueras Anamaria211792W10Individuals/No club

Australia
1.Elson Robert9200580M65AustralopersAustralia
2.Hardy Jan1418737W65+AustralopersAustralia

Austria
1.Allwinger Otto8050401M14Leibnitzer AC -OrienteeringAustria
2.Allwinger Herwig7000500M50Leibnitzer AC -OrienteeringAustria
3.Allwinger Tünde1501000W45Leibnitzer AC -OrienteeringAustria

Belgium
1.Robinson Richard1405888M50ASUB OrientationBelgiumYES
2.Aughuet Laurence1405887W45ASUB OrientationBelgiumYES

Czech Republic
1.Svoboda Jiří8069069M40OK RoztokyCzech Republic
2.Voltrova Alena8181015W20OK RoztokyCzech Republic

Finland
1.Partanen Timo445381M55Rasti-HyryFinland
2.Jurvakainen Tuija445316W55Rasti-HyryFinland
3.Kirvesmies JuhaM55Lahden Suunnistajat -37Finland
4.Kirvesmies VuokkoW55Lahden Suunnistajat -37Finland
5.Takanen EetuM12Vehkalahden VeikotFinland
6.Takanen TiituW10Vehkalahden VeikotFinland

Germany
1.Nikolaus Liviu300963M55MTV BambergGermany
2.Hase Michael8630265M50TSV KarlshorstGermany
3.Rode Gerrit7000024M45Ski-Club Helsa e.V.Germany
4.Brettschneider Moritz5056M21EKaulsdorfer OLV BerlinGermany
5.Brettschneider Gerhard5075M55Kaulsdorfer OLV BerlinGermany
6.Brettschneider Gudrun5066W55Kaulsdorfer OLV BerlinGermany
7.Brettschneider Max5078OPTKaulsdorfer OLV BerlinGermany
8.Gericke Madeline5032OPT-SHKaulsdorfer OLV BerlinGermany

Hungary
1.Hegedus Abel1396181M60Budapesti Egyetemi Atlétikai ClubHungary
2.Zánkay András416701M70Budapesti Egyetemi Atlétikai ClubHungary
3.Ákos Szecsődi45498M75Budapesti Egyetemi Atlétikai ClubHungary
4.Zsilkin Victor45916M60Honved Bottyan NyiregyhazaHungary
5.Asboltne Kerekes Agnes416604W45Debreceni Ifj. Kult. Szov.Hungary
6.Henrietta Paskucz-Szathmáry W12Tipo Orienteering ClubHungary
7.Bogdanovits Andras jr8654847M45HBS HungaryHungary
8.Bogdanovits Andras snrM70HBS HungaryHungary

Israel
1.Gofchtein SemionM80+Ind. IsraelIsrael

Latvia
1.Solmanis Uvis2049468M12IK AuseklisLatviaYES
2.Arnicans Roberts4660144M12IK AuseklisLatviaYES
3.Lecinskis Emils2082442M14IK AuseklisLatviaYES
4.Stana Gustavs8006008M14IK AuseklisLatviaYES
5.Lazdans Emils8082004M14IK AuseklisLatviaYES
6.Saulite Emils2073763M14IK AuseklisLatviaYES
7.Saulite Matiss8632861M16IK AuseklisLatviaYES
8.Steselis Renars7202726M16IK AuseklisLatviaYES
9.Johansens Pauls1006180M18IK AuseklisLatviaYES
10.Stana Kristians200008M18IK AuseklisLatviaYES
11.Gailis Rihards2021101M18IK AuseklisLatviaYES
12.Sneiders Rihards8629977M21EIK AuseklisLatviaYES
13.Solmanis Davis8077888M21EIK AuseklisLatviaYES
14.Zideluns Janis1396657M21EIK AuseklisLatviaYES
15.Zideluns Mikelis8300333M21EIK AuseklisLatviaYES
16.Heinrihsons Arnis2021234M45IK AuseklisLatviaYES
17.Silins Valters1603089M45IK AuseklisLatviaYES
18.Freimanis Patriks8111800M65IK AuseklisLatviaYES
19.Licis Arno2011768M75IK AuseklisLatviaYES
20.Lice Licite Liene4660136W12IK AuseklisLatviaYES
21.Birzkope Marta7100777W12IK AuseklisLatviaYES
22.Grantskalna Grieta4660139W12IK AuseklisLatviaYES
23.Gulbe Marta8630818W14IK AuseklisLatviaYES
24.Lapina Sanda7205490W14IK AuseklisLatviaYES
25.Berke Laura8632060W14IK AuseklisLatviaYES
26.Bluma Irbe9200246W16IK AuseklisLatviaYES
27.Baltmane Paula2085068W16IK AuseklisLatviaYES
28.Berke Kristine8632444W16IK AuseklisLatviaYES
29.Lazdane Taiga8082002W16IK AuseklisLatviaYES
30.Zagorska Alise8077700W16IK AuseklisLatviaYES
31.Vimba Elizabete7110102W18IK AuseklisLatviaYES
32.Stage Emilija7888000W18IK AuseklisLatviaYES
33.Ozola Eliza9200911W18IK AuseklisLatviaYES
34.Lapina Laura7201414W18IK AuseklisLatviaYES
35.Alksne Paula200011W18IK AuseklisLatviaYES
36.Freimane Kristine8060194W21EIK AuseklisLatviaYES
37.Sneidere Madara80001515W21EIK AuseklisLatviaYES
38.Heinrihsone Ilona2021156W40IK AuseklisLatviaYES
39.Steina Mudite2045381W55IK AuseklisLatviaYES
40.Priedite Iveta2057533W55IK AuseklisLatviaYES
41.Kosmaceva Tamara8650334W60IK AuseklisLatviaYES
42.Vitola Benita200009W60IK AuseklisLatviaYES
43.Prindule Aina200010W60IK AuseklisLatviaYES
44.Duze Dace202123W60IK AuseklisLatviaYES
45.Ulme Gundega2021237OpenIK AuseklisLatviaYES
46.Seglina Silvija2005129W65+IK AuseklisLatviaYES
47.Freimane Beata8000888W65+IK AuseklisLatviaYES
48.Gaumigs Andrejs8025907M55BebriLatviaYES
49.Gaumiga Antra7034197W55BebriLatviaYES

Norway
1.Gran Kyrre7211416M45Fet olagNorway

Poland
1.Wrzesiński Krzysztof8636526M50Ind. PolandPoland

Portugal
1.Pagaime Levi1457148M21EADFAPortugalYES
2.Conceição DianaOpenADFAPortugalYES

Romania
1.Szikszai Balázs2037702M12C.S. TranSilva ClujRomania
2.Vígh Ervin2037708M12C.S. TranSilva ClujRomania
3.Albert Mátyás2037704M14C.S. TranSilva ClujRomania
4.Jancsik Endre1398623M14C.S. TranSilva ClujRomania
5.Csis Nándor2037709M16C.S. TranSilva ClujRomania
6.Vörös Ádám2061637M16C.S. TranSilva ClujRomania
7.Vígh Loránd2037712M18C.S. TranSilva ClujRomania
8.Szikszai Csongor2037711M18C.S. TranSilva ClujRomania
9.Knobloch-Esztergár Péter7205527M18C.S. TranSilva ClujRomania
10.Chereches Cosmin1006649M21EC.S. TranSilva ClujRomania
11.Tőkés Attila2037713M21EC.S. TranSilva ClujRomania
12.Kuszalik JozsefM35C.S. TranSilva ClujRomania
13.Vörös Alpár2061638M45C.S. TranSilva ClujRomania
14.Jancsik Péter1398621M45C.S. TranSilva ClujRomania
15.Virág Péter2061608M50C.S. TranSilva ClujRomania
16.Tőkés Árpád1006655M50C.S. TranSilva ClujRomania
17.Mátyás Zoltán2061609M50C.S. TranSilva ClujRomania
18.Ferenc Puskas211772M60C.S. TranSilva ClujRomania
19.Enyedi Andrei1006646M65C.S. TranSilva ClujRomania
20.Bartha Dorottya7205531W18C.S. TranSilva ClujRomania
21.Virág Tímea7205528W18C.S. TranSilva ClujRomania
22.Bogya Yana2013499W21EC.S. TranSilva ClujRomania
23.Sturz Lazar Ana-maria2075005W21EC.S. TranSilva ClujRomania
24.Néda Ágnes1006651W21EC.S. TranSilva ClujRomania
25.Néda Katalin7205532W21EC.S. TranSilva ClujRomania
26.Májer Réka1006656W40C.S. TranSilva ClujRomania
27.Stüdeli-Fey Eniko1407749W40C.S. TranSilva ClujRomania
28.Sárközi Zsuzsa2061639W45C.S. TranSilva ClujRomania
29.Donogan Kinga2061606W45C.S. TranSilva ClujRomania
30.Csis IldikoOpenC.S. TranSilva ClujRomania
31.Szikszai Ildikó211771OpenC.S. TranSilva ClujRomania
32.Kuszalik JuliaOpenC.S. TranSilva ClujRomania
33.Czinege Tímea1006644OPTC.S. TranSilva ClujRomania
34.Czinege Zoltán1006643OPTC.S. TranSilva ClujRomania
35.Esztergár Ildiko2061607OPT-SHC.S. TranSilva ClujRomania
36.Szikszai Attila2037714OPT-SHC.S. TranSilva ClujRomania
37.Veres Koppány238884OPT-SHC.S. TranSilva ClujRomania
38.Mátyás PetraW10C.S. TranSilva ClujRomania
39.Rusu Constantin211879M80+C.S. TranSilva ClujRomania
40.Barbu Gabriel Nicolae1007405M35C.S. OtopeniRomania
41.Nimara Florin211829M50C.S. OtopeniRomania
42.Bacs Andrei1396160M70C.S. OtopeniRomania
43.Dumitrascu Irina1007409W35C.S. OtopeniRomania
44.Barbu Andreea1007408OpenC.S. OtopeniRomania
45.Tanase Nicolae Puiu1007387M80+C.S. OtopeniRomania
46.Árva Norbert2061649M16CS Ady Liceum OradeaRomania
47.Divin Péter2061645M21ECS Ady Liceum OradeaRomania
48.Ferenczi Márk2061646M21ECS Ady Liceum OradeaRomania
49.Deák Attila2061644M40CS Ady Liceum OradeaRomania
50.Divin György2061642M45CS Ady Liceum OradeaRomania
51.Pap Gáspár2118610M45CS Ady Liceum OradeaRomania
52.König Péter2118618M50CS Ady Liceum OradeaRomania
53.Tarr Attila2118617M55CS Ady Liceum OradeaRomania
54.Ábrány Sándor2118614M60CS Ady Liceum OradeaRomania
55.Deák Attila sr.2118615M70CS Ady Liceum OradeaRomania
56.Nyilas Boglárka2118607W12CS Ady Liceum OradeaRomania
57.Pálhegyi Orsolya2118603W14CS Ady Liceum OradeaRomania
58.Ples Brigitta2118604W14CS Ady Liceum OradeaRomania
59.Vandrus Brigitta2118605W14CS Ady Liceum OradeaRomania
60.Blaskó Nóra2118606W14CS Ady Liceum OradeaRomania
61.Marton Dorottya2118601W14CS Ady Liceum OradeaRomania
62.Divin Judit2061648W16CS Ady Liceum OradeaRomania
63.Deák Bernadett2061643W16CS Ady Liceum OradeaRomania
64.Divin Anna2118619OPT-SHCS Ady Liceum OradeaRomania
65.Botoș Sorin7211386M21ECS ORIENTER Tg MuresRomania
66.Szőcs Attila9102026M21ECS ORIENTER Tg MuresRomania
67.Szántó István7211385M40CS ORIENTER Tg MuresRomania
68.Varga Levente7211384M40CS ORIENTER Tg MuresRomania
69.Dalya Zsolt2061622M45CS ORIENTER Tg MuresRomania
70.Heim Laszló2061625M45CS ORIENTER Tg MuresRomania
71.Mózes Róbert2061623M45CS ORIENTER Tg MuresRomania
72.Pálfi Előd2061627M45CS ORIENTER Tg MuresRomania
73.Kiss Mihaly7210412M50CS ORIENTER Tg MuresRomania
74.Izsák András2061624M50CS ORIENTER Tg MuresRomania
75.Moldovan Laszlo2132591M55CS ORIENTER Tg MuresRomania
76.Germán-Salló Zoltán7210411M55CS ORIENTER Tg MuresRomania
77.Szőcs Zoltan7210413M55CS ORIENTER Tg MuresRomania
78.Szántó István2072524M65CS ORIENTER Tg MuresRomania
79.Fazakas Emoke2072519W40CS ORIENTER Tg MuresRomania
80.Szőcs Hajnal7211383W50CS ORIENTER Tg MuresRomania
81.David Forvith Noemi222710OpenCS ORIENTER Tg MuresRomania
82.Heim Klara2061626OpenCS ORIENTER Tg MuresRomania
83.Szanto Timea211856OpenCS ORIENTER Tg MuresRomania
84.Pálfi Tamás9102818OPTCS ORIENTER Tg MuresRomania
85.Szocs Zoltan Jr.9102817OPTCS ORIENTER Tg MuresRomania
86.Germán - Salló Zoltán Jr.2061621OPTCS ORIENTER Tg MuresRomania
87.Moldován Réka211773OPT-SHCS ORIENTER Tg MuresRomania
88.Varga Agnes211761W10CS ORIENTER Tg MuresRomania
89.Varga Kata6648W10CS ORIENTER Tg MuresRomania
90.David Julia211859W10CS ORIENTER Tg MuresRomania
91.Heim Sara201549W10CS ORIENTER Tg MuresRomania
92.Ráduly Csongor7210419M18CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
93.Szász Botond7210414M21ECSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
94.Simion Suciu7210423M21ECSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
95.Szep Zoltan7210421M21ECSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
96.Ráduly Róbert Kálmán7210417M35CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
97.Szász János7210415M50CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
98.Ráduly Réka7210420W16CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
99.Mandel Réka430647W20CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
100.Ráduly Annamária7210418W21ECSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
101.Szász Neli2072516W50CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
102.Demian Luca211789M12CSO DUDU FlorestiRomania
103.Cioban Paul8649283M40CSO DUDU FlorestiRomania
104.Demian Bogdan7300259M45CSO DUDU FlorestiRomania
105.Cioban Dumitru2072520M70CSO DUDU FlorestiRomania
106.Cioban Julia350826W45CSO DUDU FlorestiRomania
107.Savini Marco211787M10CSO DUDU FlorestiRomania
108.Cioban Adina211785W10CSO DUDU FlorestiRomania
109.Deconescu Natalia1201055W60CS Orienteering Masters HunedoaraRomania
110.Costache Robert211745M12CSU BrasovRomania
111.Schmidt Claudiu2042240M14CSU BrasovRomania
112.Colcear David2042232M14CSU BrasovRomania
113.Rob Claudiu2042233M21ECSU BrasovRomania
114.Pricop Paul7205803M21ECSU BrasovRomania
115.Bostan Adrian7205775M35CSU BrasovRomania
116.Stupu Petru2042235M45CSU BrasovRomania
117.Dinu Gheorghe2042224M50CSU BrasovRomania
118.Oprea Bianca2042231W14CSU BrasovRomania
119.Stupu Iulia222742W14CSU BrasovRomania
120.Stupu Anca211743W21ECSU BrasovRomania
121.Bors Cornelia211838W60CSU BrasovRomania
122.Stupu Sonia211818W10CSU BrasovRomania
123.Galateanu Andrei2075029M14UNEFS BucharestRomania
124.Galateanu Lucian425851M65UNEFS BucharestRomania
125.Galateanu Adela2075027W18UNEFS BucharestRomania
126.Ticleanu Mircea211869M65Metropolitan BucurestiRomania
127.Ticleanu Alexandru8629119OPTMetropolitan BucurestiRomania
128.Corsatea Horia2050627M12C.S. Chimia VictoriaRomania
129.Lazar Sergiu2050626M14C.S. Chimia VictoriaRomania
130.Urdea Gheorghe2050629M60C.S. Chimia VictoriaRomania
131.Diana Maria Pop2050624W12C.S. Chimia VictoriaRomania
132.Lodor Codruta2050622W14C.S. Chimia VictoriaRomania
133.Pascu Ana2050625W10C.S. Chimia VictoriaRomania
134.Grecu Horatiu7300253M40Mentor Silva BucharestRomania
135.Grecu Mihnea1006671M40Mentor Silva BucharestRomania
136.Maiorescu Gabriel1302737M60Mentor Silva BucharestRomania
137.Maiorescu Niculina1302808W60Mentor Silva BucharestRomania
138.Grecu Radu1006667M10Mentor Silva BucharestRomania
139.Nistoreanu Valentina1302893W65+Mentor Silva BucharestRomania
140.Petru Tulban7209819M12C.S. BABARUNCARomania
141.Ioan Iacob7209829M14C.S. BABARUNCARomania
142.Nicolae Tulban7209807M45C.S. BABARUNCARomania
143.Dopovecz Iuliu7208415M55C.S. BABARUNCARomania
144.Maria-Ruxandra Dopovecz7209809W50C.S. BABARUNCARomania
145.Dopovecz Iuliu Sr.7209808M80+C.S. BABARUNCARomania
146.Marton Janos8130268M45C.S. Compass ClujRomania
147.Zsigmond Istvan2061619M45C.S. Compass ClujRomania
148.Szocs Laszlo8080923M50C.S. Compass ClujRomania
149.Kiss Attila2061616M50C.S. Compass ClujRomania
150.Gergely Enikő2132600W21EC.S. Compass ClujRomania
151.Zsigmond Erika2061613W40C.S. Compass ClujRomania
152.Kerekes Kinga2061618W45C.S. Compass ClujRomania
153.Cserveny Judit505203W50C.S. Compass ClujRomania
154.Muller Kati2061617W55C.S. Compass ClujRomania
155.Szocs Anett339888OpenC.S. Compass ClujRomania
156.Muller Csaba211797OPT-SHC.S. Compass ClujRomania
157.Kiss Csongor211798M10C.S. Compass ClujRomania
158.Gergely Zsofi + Marci211793W10C.S. Compass ClujRomania
159.Szocs Sandor211753M80+C.S. Compass ClujRomania
160.Dumitrean Sergiu1899404M14Maratin Rivulus DominarumRomania
161.Pop Mircea8648833M40Maratin Rivulus DominarumRomania
162.Pop Ioana8648831W20Maratin Rivulus DominarumRomania
163.Pop Maria8648832W21EMaratin Rivulus DominarumRomania
164.Tudorache Mihai7112122M35OK Silva CampinaRomania
165.Tudorache Alexia2068660W12OK Silva CampinaRomania
166.Manea Carina435420OpenOK Silva CampinaRomania
167.Tudorache Ana Maria435444OPTOK Silva CampinaRomania
168.Agheorghiesei Alexandru211837M12Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
169.Agheorghiesei Cezar211839M12Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
170.Agheorghiesei Rares211840M12Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
171.Alexandru Rus211836M12Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
172.Biro Laurentiu211835M12Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
173.Kotai Alexandro2061634M12Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
174.Pop Serban7205534M12Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
175.Strambu Luca2061632M14Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
176.Hreniuc David2069204M14Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
177.Catana Gabriel2061635M14Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
178.Catana Alexandru7205521M16Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
179.Vadean Catalin7205530M16Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
180.Crisan Ionut7205526M18Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
181.Peles Vlad2069205M18Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
182.Mate Sergiu2061603M20Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
183.Sebestyen Istvan7777740M35Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
184.Sabou Tania2069208W12Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
185.Denisa Rus348957W12Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
186.Sabou Codruta2069207W14Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
187.Ciocian Rebeca2069210W14Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
188.Creciun Alexandra2061634W16Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
189.Roman Alexandra7205522W16Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
190.Teca Alina2069202W18Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
191.Culcean Roxana 7205533W20Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
192.Pop Lucia2069201W50Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
193.Manu Cristian222835M10Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
194.Carla Sebestyen442842W10Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
195.Tintar Mihai Andrei8000416M21EUniversitatea CraiovaRomania
196.Cretu Ilie338707M60PC IasiRomania
197.Darjan Florin211765M35C.S. Pro-Silva ZalauRomania
198.Gobl Edmund211767M65C.S. Pro-Silva ZalauRomania
199.Tautu Ioan211766M70C.S. Pro-Silva ZalauRomania
200.Chiriac Andrei211763M10C.S. Pro-Silva ZalauRomania
201.Centea Razvan211764M10C.S. Pro-Silva ZalauRomania
202.Centea DanM10C.S. Pro-Silva ZalauRomania
203.Sturz Lazar FelixM45CSO MadarasRomania
204.Grigor Costan1165557M55Garage Racing B.MareRomania
205.Tamas Lucas8636826M12NORD B.MareRomania
206.Tamas Relu8637582M45Spria B.SprieRomania

Spain
1.Gonzalez Ocon Antonio7201352OPTCOMASpainYES
2.Frias Prieto Irene Pilar403758OPT-SHCOMASpainYES

Sweden
1.Hidman Niklas8090589M21EHalmstad OKSweden
2.Wallentin Taerk Nils7788877M21EHalmstad OKSweden
3.Karlsson Karin1401382W21EHalmstad OKSweden
4.Settergren Malin900216W21EHalmstad OKSweden
5.Håkansson Henrik950831M21EGöteborg-Majorna OKSweden
6.Edgren Aina951601W21EGöteborg-Majorna OKSweden

United States
1.Olaru Maricel866000M21ECAOC USAUnited States
2.Gaylord Rich432253M70CAOC USAUnited States
3.Kuzmis Tonya334274W40CAOC USAUnited States