v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Primiero O-Week - 3 days 2019->Entries by countries  (number of entries: 916)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid
1.Klinkerova Jitka49155W50Individuals/No club
2.Davies LizW65Individuals/No clubYES
3.Kardeş Erdem2073014M20Individuals/No club
4.Domenico Lepori8640469M40Individuals/No clubYES
5.Paoli Giorgio2015625M55Individuals/No club
6.Kildahl Oystein9579597M55Individuals/No clubYES
7.Carter Peter331881M60Individuals/No clubYES
8.Hakulinen TeemuDirect Difficult LongIndividuals/No clubYES
9.Ruusu JuhaDirect Difficut ShortIndividuals/No clubYES
10.Costa MicheleDirect Easy ShortIndividuals/No clubYES
11.Ducoli VittorioDirect Easy ShortIndividuals/No club
12.Hliněnská Sabina2800582Direct Easy ShortIndividuals/No club
13.Väisänen MarkoM45Individuals/No clubYES
14.Ferrari Sergio1414390M21 BIndividuals/No clubYES

Australia
1.Mccomb Zali8652432W16AustralopersAustraliaYES
2.Mccomb Cathy8650877W45AustralopersAustraliaYES
3.Mccomb Jett8652440M14AustralopersAustraliaYES
4.Mccomb Jonathan8647255M45AustralopersAustraliaYES
5.Bourne Jenny8190854W65Eureka OrienteersAustraliaYES
6.Lawford Geoff8291030M60Eureka OrienteersAustraliaYES
7.De Jong Riley9101998M21 EliteRange Runners Orienteering ClubAustraliaYES

Austria
1.Gotthardt Christian8031763M55HSV Spittal/DrauAustriaYES
2.Polster Josef8010762M55HSV Spittal/DrauAustriaYES
3.Madl Eva230724W10ORIENTEERING INNSBRUCK IMSTAustriaYES
4.Madl Nina320090W40ORIENTEERING INNSBRUCK IMSTAustriaYES
5.Bianchi Karin7040553W40ORIENTEERING INNSBRUCK IMSTAustriaYES
6.Mayrhofer Ines7550503W60ORIENTEERING INNSBRUCK IMSTAustriaYES
7.Madl Leo2111031M14ORIENTEERING INNSBRUCK IMSTAustriaYES
8.Mayrhofer Robert7530504M65ORIENTEERING INNSBRUCK IMSTAustriaYES
9.Madl Wolfgang210100M45ORIENTEERING INNSBRUCK IMSTAustriaYES
10.Bianchi Markus700710M45ORIENTEERING INNSBRUCK IMSTAustriaYES
11.Germ Wolfgang46242M65Naturfreunde KühnsdorfAustriaYES

Belgium
1.Raes Freddy253725M65Balise 10BelgiumYES
2.Janssen Herman7208653M60TROL BelgiumBelgiumYES
3.Cravatte Christel7211826W21 ACO LiègeBelgiumYES
4.Damien Riga7212095M45CO LiègeBelgiumYES

Canada
1.Astridge Kylie2105203W14Foothills Wanderers Orienteering ClubCanadaYES
2.Astridge Robyn2105186W16Foothills Wanderers Orienteering ClubCanadaYES
3.Astridge Justin2090965M10Foothills Wanderers Orienteering ClubCanadaYES

Croatia
1.Pavić Mirja1403140W21 EliteOK JapeticCroatiaYES
2.Fabek Branka237598W60OK JapeticCroatiaYES
3.Pongrac Branimir7032222M35OK JapeticCroatiaYES
4.Legac Lino700030M35OK JapeticCroatiaYES

Czech Republic
1.Kozinova Zuzana7003042W21 EliteSK PragaCzech RepublicYES
2.Kozinova Anna7200338W21 ASK PragaCzech RepublicYES
3.Kozinova Jana7210812W40SK PragaCzech RepublicYES
4.Ctrnactova Magdalena231924W45SK PragaCzech RepublicYES
5.Ctrnact Frantisek2121096M16SK PragaCzech RepublicYES
6.Kabát Martin2099511M16SK PragaCzech RepublicYES
7.Kozina Stepan8656580M16SK PragaCzech RepublicYES
8.Braveny Vit888891M21 EliteSK PragaCzech RepublicYES
9.Procházka Jan8409111M21 EliteSK PragaCzech RepublicYES
10.Pospisil Vitek681612M21 EliteSK PragaCzech RepublicYES
11.Ctrnact Jiri231948M40SK PragaCzech RepublicYES
12.Kabát Jan886298M50SK PragaCzech RepublicYES
13.Kozina Petr1700084M55SK PragaCzech RepublicYES
14.Ctrnact Simon2032143Direct Easy LongSK PragaCzech RepublicYES
15.Behounova Jirina2102552W60OK99 Hradec KrálovéCzech RepublicYES
16.Behoun Pavel2102525M60OK99 Hradec KrálovéCzech RepublicYES
17.Havrdová Selina8071009W10Sportcentrum JicinCzech RepublicYES
18.Vltavská Eliška2114998W12Sportcentrum JicinCzech RepublicYES
19.Havrdová Sheila8101007W12Sportcentrum JicinCzech RepublicYES
20.Uhlikova Sarka7207702W35Sportcentrum JicinCzech RepublicYES
21.Posoldová Eva9979W40Sportcentrum JicinCzech RepublicYES
22.Havrdová Renata8113000W40Sportcentrum JicinCzech RepublicYES
23.Zalabová Martina2053545W50Sportcentrum JicinCzech RepublicYES
24.Posolda Tomáš2053584M12Sportcentrum JicinCzech RepublicYES
25.Zalaba Tomáš7839783M18Sportcentrum JicinCzech RepublicYES
26.Zaloudek Petr7890000M21 EliteSportcentrum JicinCzech RepublicYES
27.Kutis OndrejM21 ASportcentrum JicinCzech RepublicYES
28.Jahn Petr8005159M21 ASportcentrum JicinCzech RepublicYES
29.Uhlik Michal8003099M35Sportcentrum JicinCzech RepublicYES
30.Zaloudkova Petra7878000Direct Difficut ShortSportcentrum JicinCzech RepublicYES
31.Posolda Lukáš2115009Direct Easy ShortSportcentrum JicinCzech RepublicYES
32.Kohlová Zuzana301347W21 ASOOB Sokol KralupyCzech RepublicYES
33.Procházková Zuzana7210815W21 ASOOB Sokol KralupyCzech RepublicYES
34.Freyová Michaela301394W55SOOB Sokol KralupyCzech RepublicYES
35.Koldinský Jan8116797M21 ASOOB Sokol KralupyCzech RepublicYES
36.Kohl Jiří301391M55SOOB Sokol KralupyCzech RepublicYES
37.Dobeš Václav301374M55SOOB Sokol KralupyCzech RepublicYES
38.Janatová Viola9785W10Oddíl OB Kotlářka, z.s.Czech RepublicYES
39.Kolínová Kristýna9000007W21 EliteOddíl OB Kotlářka, z.s.Czech RepublicYES
40.Pospisilova Marie8080824W21 EliteOddíl OB Kotlářka, z.s.Czech RepublicYES
41.Jiřištová Zuzana9054W35Oddíl OB Kotlářka, z.s.Czech RepublicYES
42.Janatová Lucie9999888W35Oddíl OB Kotlářka, z.s.Czech RepublicYES
43.Jiřištová Hana9093W55Oddíl OB Kotlářka, z.s.Czech RepublicYES
44.Klusáková Jitka8558W60Oddíl OB Kotlářka, z.s.Czech RepublicYES
45.Mrázková Ivana8080100W60Oddíl OB Kotlářka, z.s.Czech RepublicYES
46.Janata Matěj8277M10Oddíl OB Kotlářka, z.s.Czech RepublicYES
47.Šubrt Matěj8080826M18Oddíl OB Kotlářka, z.s.Czech RepublicYES
48.Kolín Jan8007701M21 EliteOddíl OB Kotlářka, z.s.Czech RepublicYES
49.Pospisil Ondrej8667544M21 EliteOddíl OB Kotlářka, z.s.Czech RepublicYES
50.Janata Martin8303050M21 EliteOddíl OB Kotlářka, z.s.Czech RepublicYES
51.Zdenek Premysl1122M35Oddíl OB Kotlářka, z.s.Czech RepublicYES
52.Strasak Tomas1122M35Oddíl OB Kotlářka, z.s.Czech RepublicYES
53.Procházka Aleš8266333M70Oddíl OB Kotlářka, z.s.Czech RepublicYES
54.Šubrt Antonín8080834M45Oddíl OB Kotlářka, z.s.Czech RepublicYES
55.Benesova Iva886513W55Sportcentrum BT JicinCzech RepublicYES
56.Benes Josef9907M60Sportcentrum BT JicinCzech RepublicYES
57.Jahn Odvody Dana9292W35OK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicYES
58.Švíglerová Anna51128W10OK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicYES
59.Pipkova Karolina8663190W12OK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicYES
60.Švíglerová Kateřina2081386W12OK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicYES
61.Držková Berenika425545W18OK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicYES
62.Švíglerová Pavla889272W40OK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicYES
63.Držková Markéta9281W40OK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicYES
64.Krpatova Zuzana2035734W40OK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicYES
65.Pipkova Tana2049550W45OK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicYES
66.Držka Filip416258M10OK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicYES
67.Haas Filip8656543M16OK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicYES
68.Krpata Michal8656545M16OK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicYES
69.Pipek Ondrej8651710M18OK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicYES
70.Držka Štěpán7209354M40OK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicYES
71.Pipek Kamil7200907M45OK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicYES
72.Nekvapil Ondrej9201683M45OK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicYES
73.Kotenová Markéta9201629W14OB ŘíčanyCzech RepublicYES
74.Kotenová Barbora2060260W16OB ŘíčanyCzech RepublicYES
75.Sramkova Iva2035141W45OB ŘíčanyCzech RepublicYES
76.Kotenová Klára2060268W45OB ŘíčanyCzech RepublicYES
77.Koten Pavel2060262M45OB ŘíčanyCzech RepublicYES
78.Sramek Petr2035144M45OB ŘíčanyCzech RepublicYES
79.Svadlena Pavel7502000M40K.O.B. ChocenCzech RepublicYES
80.Fantova Katerina49632W18Ekonom PrahaCzech RepublicYES
81.Konečná Marcela8662277W45Ekonom PrahaCzech RepublicYES
82.Fantova Libuse51583W60Ekonom PrahaCzech RepublicYES
83.Borák Michal2042532M21 AEkonom PrahaCzech RepublicYES
84.Fanta Miroslav51147M60Ekonom PrahaCzech RepublicYES
85.Borák Stanislav8028861M65Ekonom PrahaCzech RepublicYES
86.Pavlovec Jan9200728M21 AOK JISKRA NOVÝ BORCzech RepublicYES
87.Machara Martin8521M50OK JISKRA NOVÝ BORCzech RepublicYES
88.Svoboda Jan8536M45OK JISKRA NOVÝ BORCzech RepublicYES
89.Vacha Tomas8534M45OK JISKRA NOVÝ BORCzech RepublicYES
90.Ledecký Vladimír8398M21 BOK JISKRA NOVÝ BORCzech RepublicYES
91.Balák Otakar8660473M21 BOK JISKRA NOVÝ BORCzech RepublicYES
92.Matyášová Lenka52093W55Lokomotiva Ingstav BrnoCzech RepublicYES
93.Janská Iva219280W60Lokomotiva Ingstav BrnoCzech RepublicYES
94.Kopcová Michaela52533W35Slavia Liberec OrienteeringCzech RepublicYES
95.Kopec Tomas52641M35Slavia Liberec OrienteeringCzech RepublicYES
96.Kundratová Eva7209279W10SKOB ZlínCzech RepublicYES
97.Novosadová Klára2070833W10SKOB ZlínCzech RepublicYES
98.Maslanova Ema8411W10SKOB ZlínCzech RepublicYES
99.Batani Valeria8250121W14SKOB ZlínCzech RepublicYES
100.Matochová Adéla8670800W14SKOB ZlínCzech RepublicYES
101.Batani Valentina8050121W14SKOB ZlínCzech RepublicYES
102.Kundratová Lucie7203458W20SKOB ZlínCzech RepublicYES
103.Pekárková Eva8663119W35SKOB ZlínCzech RepublicYES
104.Batani Hana8100202W35SKOB ZlínCzech RepublicYES
105.Maslanova Hana53313W35SKOB ZlínCzech RepublicYES
106.Kundratová Jana7209278W45SKOB ZlínCzech RepublicYES
107.Slovacek Ondrej2084933M10SKOB ZlínCzech RepublicYES
108.Pekárek David2121129M10SKOB ZlínCzech RepublicYES
109.Maslan Prokop52223M10SKOB ZlínCzech RepublicYES
110.Kundrata Vít53360M12SKOB ZlínCzech RepublicYES
111.Pekárek Tobias8663152M14SKOB ZlínCzech RepublicYES
112.Hustý Adam2096138M16SKOB ZlínCzech RepublicYES
113.Novosad Pavel8660475M16SKOB ZlínCzech RepublicYES
114.Kundrata Jan7209284M18SKOB ZlínCzech RepublicYES
115.Slovacek Tomas8662694M35SKOB ZlínCzech RepublicYES
116.Maslan Jakub1400424M35SKOB ZlínCzech RepublicYES
117.Slovacek Rudolf2070844M65SKOB ZlínCzech RepublicYES
118.Pekárek Evžen8660398M45SKOB ZlínCzech RepublicYES
119.Novosad Pavel2080910M45SKOB ZlínCzech RepublicYES
120.Jarosova Petra52654W50KOB ZPV ProstejovCzech RepublicYES
121.Jaros Vojtech231248M55KOB ZPV ProstejovCzech RepublicYES
122.Vodickova Veronika7785W21 AOOB TJ TurnovCzech RepublicYES
123.Vodicka Jan2126354M21 BOOB TJ TurnovCzech RepublicYES
124.Henek Vladan2011839M21 ASK BíloviceCzech RepublicYES
125.Henková Daniela53222W21 BSK BíloviceCzech RepublicYES
126.Boudny Jan51773M35OK Sparta PrahaCzech RepublicYES
127.Balejová Sofie2096218W10OK KameniceCzech RepublicYES
128.Mišeková Lucie682648W10OK KameniceCzech RepublicYES
129.Kudrnáčová Marta2084937W12OK KameniceCzech RepublicYES
130.Mišeková Kateřina682675W12OK KameniceCzech RepublicYES
131.Chramostová Julie2099495W14OK KameniceCzech RepublicYES
132.Balejová Julie2061855W14OK KameniceCzech RepublicYES
133.Hankovcová Helena442879W16OK KameniceCzech RepublicYES
134.Jedlickova Kristyna2075621W16OK KameniceCzech RepublicYES
135.Chramostová Amálie2088703W16OK KameniceCzech RepublicYES
136.Víšková Veronika2088701W16OK KameniceCzech RepublicYES
137.Semíková Lucie515426W18OK KameniceCzech RepublicYES
138.Šafková Sofie8100401W18OK KameniceCzech RepublicYES
139.Albrechtová Iveta8660456W20OK KameniceCzech RepublicYES
140.Aschermannová Karolína8100500W20OK KameniceCzech RepublicYES
141.Zimmerová Kateřina7209350W21 AOK KameniceCzech RepublicYES
142.Hajkova Eliska515001W21 AOK KameniceCzech RepublicYES
143.Kettnerová Dana7201193W21 AOK KameniceCzech RepublicYES
144.Mišeková Martina2800344W40OK KameniceCzech RepublicYES
145.Rejšková Alena2075613W40OK KameniceCzech RepublicYES
146.Hankovcová Lenka682099W45OK KameniceCzech RepublicYES
147.Čermáková Gabriela232397W50OK KameniceCzech RepublicYES
148.Kettnerová Lenka7202877W50OK KameniceCzech RepublicYES
149.Semiková Eva52285W50OK KameniceCzech RepublicYES
150.Hausenblasová Klára361912W50OK KameniceCzech RepublicYES
151.Rejšek Čeněk2135200M10OK KameniceCzech RepublicYES
152.Zámečník Lukáš2115738M10OK KameniceCzech RepublicYES
153.Jedlička Jakub2075622M16OK KameniceCzech RepublicYES
154.Gajda Martin9201061M16OK KameniceCzech RepublicYES
155.Šafka Sebastian8221133M18OK KameniceCzech RepublicYES
156.Semík Ondřej920683M21 EliteOK KameniceCzech RepublicYES
157.Rusý Tomáš2051509M21 EliteOK KameniceCzech RepublicYES
158.Glonek Jakub8656521M21 EliteOK KameniceCzech RepublicYES
159.Pašek František523000M21 AOK KameniceCzech RepublicYES
160.Hajek Adam2019240M21 AOK KameniceCzech RepublicYES
161.Němeček Jan8648633M21 AOK KameniceCzech RepublicYES
162.Rýdel Jiří428234M21 AOK KameniceCzech RepublicYES
163.Zámečník David2060207M40OK KameniceCzech RepublicYES
164.Chramosta Tomáš2113411M40OK KameniceCzech RepublicYES
165.Balej Jiří2067243M40OK KameniceCzech RepublicYES
166.Jedlicka Adam2075620M40OK KameniceCzech RepublicYES
167.Kettner Pavel515105M55OK KameniceCzech RepublicYES
168.Nebeský Daniel2102810Direct Difficut ShortOK KameniceCzech RepublicYES
169.Kudrnáčová Hana232268Direct Easy ShortOK KameniceCzech RepublicYES
170.Víšková Alena51618Direct Easy ShortOK KameniceCzech RepublicYES
171.Balejová Veronika2115760Direct Easy ShortOK KameniceCzech RepublicYES
172.Mišek Michal2800300Direct Easy ShortOK KameniceCzech RepublicYES
173.Svobodná Šárka8651916W21 EliteCirkus KotlarkaCzech RepublicYES
174.Třebický Vladimír8654904M21 EliteCirkus KotlarkaCzech RepublicYES
175.Prusova Marketa8660554W45Universitni Sportovni Klub PrahaCzech RepublicYES
176.Prusa Michal8667547M35Universitni Sportovni Klub PrahaCzech RepublicYES
177.Hartman Aleš51620M50Universitni Sportovni Klub PrahaCzech RepublicYES
178.Uher Petr8666868M60Universitni Sportovni Klub PrahaCzech RepublicYES
179.Uhrová Zuzana8667963W21 BUniversitni Sportovni Klub PrahaCzech RepublicYES
180.Kovarova Lucie8656583W16KOS Slavia PlzenCzech RepublicYES
181.Sauli Katerina2060388W16KOS Slavia PlzenCzech RepublicYES
182.Sauli Ivana2060395W40KOS Slavia PlzenCzech RepublicYES
183.Kurz Ondřej1400429M14KOS Slavia PlzenCzech RepublicYES
184.Sauli Filip8656560M16KOS Slavia PlzenCzech RepublicYES
185.Tokar Radim8660914M16KOS Slavia PlzenCzech RepublicYES
186.Kurz Šimon2115069M18KOS Slavia PlzenCzech RepublicYES
187.Hasek Ondrej2060400M50KOS Slavia PlzenCzech RepublicYES
188.Kopecka Tereza2069081W10SOB OlomoucCzech RepublicYES
189.Paulickova Adela2118494W10SOB OlomoucCzech RepublicYES
190.Paulickova Tereza2069082W12SOB OlomoucCzech RepublicYES
191.Kopecka Nela2044889W14SOB OlomoucCzech RepublicYES
192.Paulickova Barbara2116467W40SOB OlomoucCzech RepublicYES
193.Kopecka Jitka420402W40SOB OlomoucCzech RepublicYES
194.Šimková Hana52476W50SOB OlomoucCzech RepublicYES
195.Šimek Štěpán52733M18SOB OlomoucCzech RepublicYES
196.Paulicek Michal2115747M35SOB OlomoucCzech RepublicYES
197.Kopecky David8662369M35SOB OlomoucCzech RepublicYES
198.Šimek Roman2011817M50SOB OlomoucCzech RepublicYES
199.Mrkvica Jan247250M10MEK-IN outdoor teamCzech RepublicYES
200.Mrkvica Václav7758623M12MEK-IN outdoor teamCzech RepublicYES
201.Mrkvica Petr8663166M35MEK-IN outdoor teamCzech RepublicYES
202.Dvorak JiriM21 AŠplouch&Pšouk outdoor z.s.Czech RepublicYES
203.Nemcova AndreaDirect Easy ShortŠplouch&Pšouk outdoor z.s.Czech RepublicYES
204.Hliněnská SabinaDirect Easy ShortŠplouch&Pšouk outdoor z.s.Czech RepublicYES
205.Kasparova Ivana8234432W50Oddíl OS SK ProstějovCzech RepublicYES
206.Storkova Simona2075676W50Oddíl OS SK ProstějovCzech RepublicYES
207.Storek Jan2075670M14Oddíl OS SK ProstějovCzech RepublicYES
208.Storek David2075675M18Oddíl OS SK ProstějovCzech RepublicYES
209.Storek Petr2075678M50Oddíl OS SK ProstějovCzech RepublicYES
210.Soldan Vladimir8266526M50Oddíl OS SK ProstějovCzech RepublicYES
211.Perinka Jan887168M55Orientační běh OpavaCzech Republic
212.Hepnar Lubos8655386M55SKI-OB SternberkCzech RepublicYES
213.Flasarova Marie49615W60KOB Cesky KrumlovCzech RepublicYES
214.Flasar Jan8028814M60KOB Cesky KrumlovCzech RepublicYES
215.Neradová Alena886283W21 EliteKOB LitvinovCzech RepublicYES
216.Dlabaja Tomas500850M21 EliteKOB LitvinovCzech RepublicYES
217.Vlašímská Karolína682698W12Slovan Karlovy VaryCzech RepublicYES
218.Vlašímská Bára682089W14Slovan Karlovy VaryCzech RepublicYES
219.Vlašímská Tereza7204502W40Slovan Karlovy VaryCzech RepublicYES
220.Vlašímský Robert8303079M40Slovan Karlovy VaryCzech RepublicYES
221.Milanova Jindriska416110W40KOS Tesla BrnoCzech Republic
222.Milan Jakub888640M16KOS Tesla BrnoCzech Republic
223.Milan Tomas443078M18KOS Tesla BrnoCzech Republic
224.Milan Pavel443078M40KOS Tesla BrnoCzech Republic
225.Klinkerova Jitka7205037W50OK RoztokyCzech RepublicYES
226.Valenta Jan2129252M50OK RoztokyCzech RepublicYES
227.Skorpil Marek8667965M10Jiskra HořiceCzech RepublicYES
228.Skorpil Martin8670484M60Jiskra HořiceCzech RepublicYES

Denmark
1.Isen Gitte351468W55Herning O-KlubDenmarkYES
2.Andersen Søren899042M50Herning O-KlubDenmark
3.Isen Torben433463M65Herning O-KlubDenmarkYES
4.Blok Kristian1406288M21 AOK SNABDenmarkYES
5.Blok Thomas1406296Direct Difficult LongOK SNABDenmarkYES
6.Blok Karsten2061688Direct Difficult LongOK SNABDenmarkYES
7.Gammeljord Irene710050Direct Difficult LongOK SNABDenmarkYES
8.Gammeljord Viktor731112Direct Difficult LongOK SNABDenmarkYES
9.Gammeljord Peter8130968Direct Difficult LongOK SNABDenmarkYES
10.Broman Amalie249377W10Allerød OrienteringsKlubDenmarkYES
11.Broman Cecilie8664238W14Allerød OrienteringsKlubDenmarkYES
12.Broman Henriette8640537W40Allerød OrienteringsKlubDenmarkYES
13.Kück Karina9200994W21 ALyngby OKDenmarkYES
14.Isaksen Jonas2056747M21 ALyngby OKDenmarkYES
15.Lindemann Casper434108M40OK RoskildeDenmarkYES
16.Jensen Oscar David Broman8625624M16Farum Tisvilde OKDenmarkYES

Estonia
1.Vaher Sander9101609M21 EliteEstoniaEstoniaYES

Finland
1.Uotila Ulrika1009754W21 EliteKooveeFinlandYES
2.Uotila Erika501243W21 EliteKooveeFinlandYES
3.Ansio JimiM35KooveeFinlandYES
4.Donner Janina2091865W20OK77FinlandYES
5.Lindholm Vivian2082609W21 EliteOK77FinlandYES
6.Donner Isabel1417518W21 EliteOK77FinlandYES
7.Torp-donner Heidi2091868W50OK77FinlandYES
8.Lindholm Ann2084425W60OK77FinlandYES
9.Donner Jeremy2091869M12OK77FinlandYES
10.Donner Jesper2091867M16OK77FinlandYES
11.Donner Jonny2091866M18OK77FinlandYES
12.Talja Eljas7207052M20OK77FinlandYES
13.Visuri Ilari1411394M21 EliteOK77FinlandYES
14.Jern Tobias9102802M21 EliteOK77FinlandYES
15.Ray Jonathan1416422M21 EliteOK77FinlandYES
16.Järvenpää Antti7204944M21 EliteOK77FinlandYES
17.Donner Jan1417513M50OK77FinlandYES
18.Donner Mikael1416428M50OK77FinlandYES
19.Oksanen JukkaM50RastikarhutFinlandYES
20.Lepo VeeraW16Suunta JyväskyläFinlandYES
21.Lepo Tarja1304076W50Suunta JyväskyläFinlandYES
22.Lepo Mikko9101923M45Suunta JyväskyläFinlandYES
23.Boström Kirsi2089510W50Espoon SuuntaFinlandYES
24.Hakulinen PaulaW50Espoon SuuntaFinlandYES
25.Boström Kristian8622094M18Espoon SuuntaFinlandYES
26.Hakulinen PekkaM55Espoon SuuntaFinlandYES
27.Boström Mikael690000M45Espoon SuuntaFinlandYES
28.Ruusu Rasmus193939M14Espoon Suunta SFinlandYES
29.Takanen TiituW10Vehkalahden VeikotFinlandYES
30.Takanen EetuM12Vehkalahden VeikotFinlandYES
31.Lemberg AntonM12Tampereen PyrintoFinlandYES
32.Pienimäki NemoM12Tampereen PyrintoFinlandYES
33.Visuri Kare1418165M21 AOK 77FinlandYES
34.Fränti Eeva-Maria7205520W21 AKokkolan SuunnistajatFinlandYES
35.Fränti Arto669000M21 AKokkolan SuunnistajatFinlandYES
36.Lemberg Ville7211113M14Rasti-JussitFinlandYES
37.Lemberg Roope7211109M16Rasti-JussitFinlandYES

France
1.Roche Elana430705W10ECHO73 CHAMBERYFranceYES
2.Roche Amaia430710W12ECHO73 CHAMBERYFranceYES
3.Roche Nicolas1730530M40ECHO73 CHAMBERYFranceYES
4.Martin Pascale8196000W55Raid Orientation ParisFranceYES
5.Petit Guyonne8010194W65ASMBCOFranceYES
6.Le Gland Christophe1740410M50ANNECY SPORTS ORIENTATIONFranceYES

Germany
1.Rihko-Struckmann Liisa501916W55Braunschweiger MTVGermanyYES
2.Struckmann Jens7660827M50Braunschweiger MTVGermanyYES
3.Lindner Norah1398584W12USV JenaGermanyYES
4.Lindner Joachim1664M50USV JenaGermanyYES
5.Spengler Andreas7300152M55ESV Lok DessauGermanyYES
6.Wöhrer Sandra9102285W40TVJahn WolfsburgGermanyYES
7.Urzua-Wöhrer Erik2800146M10TVJahn WolfsburgGermanyYES
8.Urzua-Wöhrer Marco2801145M14TVJahn WolfsburgGermanyYES
9.Urzua Paulo9090910M40TVJahn WolfsburgGermanyYES
10.Nedoborovsky Darja410248W18Blue Lake RacersGermanyYES
11.Nedoborovsky Daniel2060355M14Blue Lake RacersGermanyYES
12.Nedoborovsky Andrey222667M45Blue Lake RacersGermanyYES
13.Stamer Sania624010W10MTK Bad HarzburgGermanyYES
14.Stamer Esther8197595W40MTK Bad HarzburgGermanyYES
15.Stamer Joachim8124720M45MTK Bad HarzburgGermanyYES

Hungary
1.Máriás Diána Nóra1771188Direct Difficut ShortMaccabi VAC - HungaryHungary
2.Máriás Dávid Márk7202834Direct Difficut ShortMaccabi VAC - HungaryHungary
3.Máriás Bence Dániel7202501Direct Difficut ShortMaccabi VAC - HungaryHungary
4.Paskuj Mátyás2087750Direct Difficut ShortMaccabi VAC - HungaryHungary
5.Paskuj Mátyásné2056180Direct Difficut ShortMaccabi VAC - HungaryHungary
6.Mikes Janka2019780W14MOM BudapestHungary
7.Czakó Boglárka8031118W16MOM BudapestHungaryYES
8.Zempléni Lilla1841194W16MOM BudapestHungaryYES
9.Kézdy Judit7030629W16MOM BudapestHungaryYES
10.Iván Eszter7011218W18MOM BudapestHungaryYES
11.Kálmán Tamara2022205W18MOM BudapestHungaryYES
12.Kézdy Borbála7970817W21 AMOM BudapestHungaryYES
13.Burian Hana2067297W50MOM BudapestHungaryYES
14.Kisvölcsey Ákos1211212M21 AMOM BudapestHungaryYES
15.Györgyi Péter8645185M21 AMOM BudapestHungaryYES
16.Iván László7710519M45MOM BudapestHungary
17.Kálmán Imola8001105W20Budapesti Egyetemi Atlétikai ClubHungaryYES
18.Madarassy Aniko505279W45Budapesti Egyetemi Atlétikai ClubHungaryYES

Ireland
1.Murray Caroline1971791W45Bishopstown Orienteering clubIrelandYES
2.Hoare Joshua8667762M14Bishopstown Orienteering clubIrelandYES
3.Hoare Darragh8080902M18Bishopstown Orienteering clubIrelandYES
4.Hoare Terence1426007M45Bishopstown Orienteering clubIrelandYES

Italy
1.Iagher Margherita56217W10Unione Sportiva PrimieroItalyYES
2.Corona Gioia896373W10Unione Sportiva PrimieroItalyYES
3.Gaio Elettra2081258W12Unione Sportiva PrimieroItalyYES
4.Scalet Giulia2081251W12Unione Sportiva PrimieroItalyYES
5.Forlin Sara2081270W12Unione Sportiva PrimieroItalyYES
6.Gaio Maddalena2081252W12Unione Sportiva PrimieroItalyYES
7.Zugliani Eleonora2036157W14Unione Sportiva PrimieroItalyYES
8.Fontana Gabriele210140M10Unione Sportiva PrimieroItalyYES
9.Zeni Stefano339406M10Unione Sportiva PrimieroItalyYES
10.Zagonel Giacomo339408M10Unione Sportiva PrimieroItalyYES
11.Mastel Andrea238951M12Unione Sportiva PrimieroItalyYES
12.Cosner Cristian210149M12Unione Sportiva PrimieroItalyYES
13.Gobber Paolo1000021M12Unione Sportiva PrimieroItalyYES
14.Orsingher Denis2081265M14Unione Sportiva PrimieroItalyYES
15.Corona Mattia1399497M14Unione Sportiva PrimieroItalyYES
16.Gaio Paride2081260M14Unione Sportiva PrimieroItalyYES
17.Iagher Alessandro339408M14Unione Sportiva PrimieroItalyYES
18.Zortea GiacobbeDirect Easy ShortUnione Sportiva PrimieroItalyYES
19.Tabanelli Irene348350W16A.S.D. Orienteering Club appenninoItaly
20.Marzolini Michela2042327W21 AA.S.D. Orienteering Club appenninoItalyYES
21.Valpiani Davide1428412M21 BA.S.D. Orienteering Club appenninoItalyYES
22.Magenes Chiara210464W12Polisportiva BesaneseItalyYES
23.Di Stefano Silvia9000919W12Polisportiva BesaneseItalyYES
24.Chiusi Bianca1428411W20Polisportiva BesaneseItalyYES
25.Pozzebon Irene7950220W21 ElitePolisportiva BesaneseItalyYES
26.Caglio Chiara2015628W21 APolisportiva BesaneseItalyYES
27.Vigni Laura2031959W21 APolisportiva BesaneseItalyYES
28.Arrigoni Alessandra423798W21 APolisportiva BesaneseItalyYES
29.Lombardi Elena2053470W45Polisportiva BesaneseItalyYES
30.Crippa Loredana2121179W55Polisportiva BesaneseItalyYES
31.Di Stefano Marco Anselmo8651369M16Polisportiva BesaneseItalyYES
32.Magenes Francesco2053499M20Polisportiva BesaneseItalyYES
33.Lombardo Pietro Vittorio2143183M20Polisportiva BesaneseItalyYES
34.Giuliani Luigi1416514M21 ElitePolisportiva BesaneseItalyYES
35.Migliore Andrea2042345M21 APolisportiva BesaneseItalyYES
36.Iennaco Luca337706M21 APolisportiva BesaneseItalyYES
37.Garufi Davide2120034M21 APolisportiva BesaneseItalyYES
38.Berni Fabrizio8657179M21 APolisportiva BesaneseItalyYES
39.Magenes Giuseppe1416559M50Polisportiva BesaneseItalyYES
40.Bozzola Angelo205686M55Polisportiva BesaneseItalyYES
41.Di Stefano Gianluca8655408M55Polisportiva BesaneseItalyYES
42.Sbarra Marco2119194Direct Difficut ShortPolisportiva BesaneseItalyYES
43.Gagliardi CristianDirect Difficut ShortPolisportiva BesaneseItalyYES
44.Nanni Francesco40399M21 BPolisportiva Circolo Dozza A.S.D. BolognaItalyYES
45.Brambilla Stefano7203667M50CO2ItalyYES
46.Borroni Roberta8290968W45ASD Unione LombardaItalyYES
47.Labanti Piero210425M50ASD Unione LombardaItalyYES
48.Amato Attilio2013175M50ASD Unione LombardaItalyYES
49.Galletti Stefano670801M45ASD Unione LombardaItalyYES
50.van Buuren Nadia2141187W45ORIENTEERING TRIESTE A.S.D.ItalyYES
51.Larotella Roberto2045689Direct Difficult LongORIENTEERING TRIESTE A.S.D.ItalyYES
52.Gaion Sara2051670Direct Difficut ShortORIENTEERING TRIESTE A.S.D.ItalyYES
53.Arnaudo Ornella2042344W60OricuneoItalyYES
54.Rumor Alvise7208132M21 EliteA.S.D. Orienteering G. GalileiItalyYES
55.Gambini Giulia2103429W16ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
56.Gambini Matteo1396347M20ASD Erebus Orientamento VicenzaItaly
57.Biasutti Lea1424626W35Punto K Orienteering ASDItalyYES
58.Rovis Paola2118107W40Punto K Orienteering ASDItalyYES
59.Ruini Cristina2009738W50Punto K Orienteering ASDItalyYES
60.Sergas Mauro2045578Direct Difficult LongPunto K Orienteering ASDItalyYES
61.Degrassi Michela2045657Direct Difficut ShortPunto K Orienteering ASDItalyYES
62.Crevatin Franca2063996Direct Difficut ShortPunto K Orienteering ASDItalyYES
63.Henry Maria2114479W10Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES
64.Leone Alice2056704W12Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES
65.Ferluga Nastja2065888W14Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES
66.Henry Gaia2091669W14Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES
67.Rivetta Lisa2067894W14Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES
68.Leone Camilla2073796W16Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES
69.De Eccher Veronica337791W16Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES
70.Henry Luna2120892W16Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES
71.Cignini Stella2048128W16Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES
72.Cernigoj Jacopo2137076M12Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES
73.Ferluga Matej2084579M12Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES
74.Sergas Pietro2118100M14Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES
75.Abdelbaki Iusef1450727M14Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES
76.Oleotto Elia1423306M14Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES
77.Jerman Alessio2045656M16Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES
78.Mirolo Matteo2103452M16Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES
79.Fontanot Luca2041786M18Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES
80.Reggiani Mirko2088741Direct Easy LongOrienteering Parma ASDItalyYES
81.Bettega YleniaW10G.S. PavioneItaly
82.Rigoni Lucia2117777W12G.S. PavioneItaly
83.Gobber Giulia206425W14G.S. PavioneItaly
84.Simion Elena205736W14G.S. PavioneItaly
85.Rigoni Alessia2053472W14G.S. PavioneItaly
86.Simion Ester2091685W16G.S. PavioneItaly
87.Rigoni Giulia2056725W18G.S. PavioneItaly
88.Canova Nicol7171718W18G.S. PavioneItaly
89.Bettega Martin7201866M14G.S. PavioneItaly
90.Scalet Diego2103450M14G.S. PavioneItaly
91.Franceschinel Chris7112114M14G.S. PavioneItaly
92.Bettega Antonio226268M16G.S. PavioneItaly
93.Bettega Tiziano2099291M18G.S. PavioneItaly
94.Bettega Adriano210235M60G.S. PavioneItaly
95.Michelotti Giuliano7201861M70A.S.D. Arco di cartaItalyYES
96.Salgò Stefano7211323Direct Easy ShortMosaic-O FISO-0821ItalyYES
97.Greco Giovanni502331M21 BMosaic-O FISO-0821ItalyYES
98.Murer Lucia502311W14Polisportiva G.MasiItalyYES
99.De Nardis Caterina7020612W18Polisportiva G.MasiItalyYES
100.De Nardis Francesca210535W21 ElitePolisportiva G.MasiItalyYES
101.Paone Martina1987165W21 APolisportiva G.MasiItalyYES
102.Pettenò Anna2065872W35Polisportiva G.MasiItalyYES
103.Santi Simona2084601W50Polisportiva G.MasiItalyYES
104.Bernagozzi Marisa210530W55Polisportiva G.MasiItalyYES
105.Lambertini Sebastiano502301M14Polisportiva G.MasiItalyYES
106.Ognibene Francesco7171712M16Polisportiva G.MasiItalyYES
107.Santi Niccolò7110204M16Polisportiva G.MasiItalyYES
108.Frascaroli Simone2084596M16Polisportiva G.MasiItalyYES
109.Mannocci Daniele205898M18Polisportiva G.MasiItalyYES
110.Curzio Samuele236953M21 ElitePolisportiva G.MasiItalyYES
111.Mannocci Enrico203195M21 ElitePolisportiva G.MasiItalyYES
112.Tenani Alessio9790916M21 ElitePolisportiva G.MasiItalyYES
113.Buganè Nicolò2084619M21 APolisportiva G.MasiItalyYES
114.Mannocci Luca2084617M55Polisportiva G.MasiItalyYES
115.Ramazza Stefano205880M60Polisportiva G.MasiItalyYES
116.Palumbo Pietro2031992M18Orienteering Crea Rossa A.S.D.ItalyYES
117.Alessandro Conci364349M60Orienteering Crea Rossa A.S.D.ItalyYES
118.Abram Annamaria2800158W70Orienteering Crea Rossa A.S.D.ItalyYES
119.Hueller Fabio2800441M45Orienteering Crea Rossa A.S.D.ItalyYES
120.Viliotti Paola1406161W60Orienteering PergineItalyYES
121.Gobbi Gianluca2011050M65Orienteering PergineItalyYES
122.Bernabè Renzo9090849M70Orienteering PergineItalyYES
123.Sepin Chiara2015603W40SSD-AŠZ GAJAItalyYES
124.Ferluga Peter2015607M40SSD-AŠZ GAJAItalyYES
125.Snidero Elena2091649Direct Difficult LongSSD-AŠZ GAJAItalyYES
126.Henry XavierDirect Difficult LongSSD-AŠZ GAJAItalyYES
127.D'incau Alessia2015624W12A.S.D. FONZASOItalyYES
128.Pellizzari Benedetta2134091W14A.S.D. FONZASOItalyYES
129.Vedana Giulia2013255W14A.S.D. FONZASOItalyYES
130.Bombardelli Gabriel2013229M12A.S.D. FONZASOItalyYES
131.Andrighetti Emanuele1399831M14A.S.D. FONZASOItalyYES
132.Cavagnis Sebastiano Akira2800449M14A.S.D. FONZASOItalyYES
133.Bombardelli Ryan1450729M14A.S.D. FONZASOItalyYES
134.Nart Alex2143187M14A.S.D. FONZASOItalyYES
135.Gheda Marina1193577Direct Easy ShortVITTORIENTItalyYES
136.Gemperle Natalia8625709W21 ElitePWT ITALIAItaly
137.Bragagna Lucia503385W65Orienteering Mezzocorona A.S.D.ItalyYES
138.Paris Ezio503381M65Orienteering Mezzocorona A.S.D.ItalyYES
139.Landi Lorenzo7210265M16IKP PratoItalyYES
140.Troi Verena1399492W21 EliteTerlaner OrientierungslaufItaly
141.Beltramba Jan248410M12Terlaner OrientierungslaufItaly
142.Beltramba Emil2013250M16Terlaner OrientierungslaufItaly
143.Beltramba Dario 8651370M50Terlaner OrientierungslaufItaly
144.Beltramba MartinDirect Easy ShortTerlaner OrientierungslaufItaly
145.Bello' Gregorio2103395M60misquilenses orienteeringItalyYES

Latvia
1.Jansone Maija8080101W75SeniorsLatviaYES
2.Kalnins Andris8080606M80SeniorsLatviaYES

Lithuania
1.Ivanauskaite Rasa2024092W40AzuolasLithuaniaYES
2.Jadenkus Evaldas7206321M45AzuolasLithuaniaYES

Norway
1.Bleken Anne Marie800510W35Bækkelagets SKNorwayYES
2.Hoksrud Aasne Fenne7031034W40Bækkelagets SKNorwayYES
3.Ingierd Haakon Fenne7031044M10Bækkelagets SKNorwayYES
4.Ingierd Jonas Fenne7031036M14Bækkelagets SKNorwayYES
5.Ingierd Paal Christian7031049Direct Difficut ShortBækkelagets SKNorwayYES
6.Bolkesjø Tor HalvorDirect Difficut ShortE-CO BILNorwayYES
7.Klavenes Karen HasaasW10Sandefjord OrienteringsklubbNorwayYES
8.Klavenes Ragne HasaasW14Sandefjord OrienteringsklubbNorwayYES
9.Arvesen MariannW45Sandefjord OrienteringsklubbNorwayYES
10.Furland SindreM12Sandefjord OrienteringsklubbNorwayYES
11.Klavenes Anders HasaasM16Sandefjord OrienteringsklubbNorwayYES
12.Klavenes EinarDirect Difficult LongSandefjord OrienteringsklubbNorwayYES
13.Klavenes Kari HasaasDirect Difficut ShortSandefjord OrienteringsklubbNorwayYES
14.Furland SturleM45Sandefjord OrienteringsklubbNorwayYES
15.Breimo Trym7091234M10Orienteringsklubben MossNorwayYES
16.Løken Selmer7092008M12Orienteringsklubben MossNorwayYES
17.Breimo Birk7061234M14Orienteringsklubben MossNorwayYES
18.Løken Øyvind7101977M40Orienteringsklubben MossNorwayYES
19.Løken Solan7062012Direct Easy ShortOrienteringsklubben MossNorwayYES
20.Breimo Elisabet7731234Direct Easy ShortOrienteringsklubben MossNorwayYES
21.Breimo Morten7734321Direct Easy LongOrienteringsklubben MossNorwayYES
22.Løken Marianne7051977Direct Easy LongOrienteringsklubben MossNorwayYES
23.Bredesen Gunhild9649196W55Verdal OKNorwayYES
24.Okkenhaug Arne9804966M55Verdal OKNorwayYES
25.Hasle Haslestad IngeborgW16Ringsaker OKNorwayYES
26.Hasle Haslestad Kristin8002353W50Ringsaker OKNorwayYES
27.Hasle Haslestad TorgrimM10Ringsaker OKNorwayYES
28.Hasle Haslestad EyvindDirect Easy ShortRingsaker OKNorwayYES
29.Haslestad Joern EugenDirect Easy LongRingsaker OKNorwayYES
30.Arnevik Line682207W45Ringerike o-lagNorwayYES
31.Skovly SisselW50Ringerike o-lagNorwayYES
32.Kvamme Anne-kristinW50Ringerike o-lagNorwayYES
33.Mathiesen EirinW50Ringerike o-lagNorwayYES
34.Arnevik Oskar682208M20Ringerike o-lagNorwayYES
35.Arnevik Sander682209M21 ARingerike o-lagNorwayYES
36.Arnevik Lars-Inge682206M50Ringerike o-lagNorwayYES
37.Fjeldstad LarsM55Ringerike o-lagNorwayYES
38.Kihle KristianM55Ringerike o-lagNorwayYES
39.Dahl Per GunnarM60Ringerike o-lagNorwayYES
40.Løset FrodeM60Ringerike o-lagNorwayYES
41.Kihle Unn DischDirect Difficut ShortRingerike o-lagNorwayYES
42.Svaland Inger2056906W55OL Vallset/StangeNorwayYES
43.Dale Magnus Svaland7207232M12OL Vallset/StangeNorwayYES
44.Dale Arnstein7207022M45OL Vallset/StangeNorwayYES
45.Dale Jostein Svaland8628577M20Vang OrienteringslagNorwayYES
46.Brynhildsen Bernt9100867M50Wing OKNorwayYES
47.Brynhildsen Sarah9090200W21 BWing OKNorwayYES
48.Brynhildsen Susanna9050568W21 BWing OKNorwayYES
49.Mo Hjelseth MajaW14Nydalens SkiklubNorwayYES
50.Sandberg Stina Johanne432624W21 ANydalens SkiklubNorwayYES
51.Hafskjold EliseW45Nydalens SkiklubNorwayYES
52.Mo Maiken SkirstadW45Nydalens SkiklubNorwayYES
53.Ulseth Anne-lene Bakken449200W50Nydalens SkiklubNorwayYES
54.Sandberg Synnove Lyssand432640W50Nydalens SkiklubNorwayYES
55.Hafskjold SondreM12Nydalens SkiklubNorwayYES
56.Schjølberg-henriksen Otto7212574M12Nydalens SkiklubNorwayYES
57.Hafskjold EskilM14Nydalens SkiklubNorwayYES
58.Mo Hjelseth Teodor681886M16Nydalens SkiklubNorwayYES
59.Ulseth Kasper Bakken450404M16Nydalens SkiklubNorwayYES
60.Ulseth Per Ola450403M50Nydalens SkiklubNorwayYES
61.Sandberg Per432642M55Nydalens SkiklubNorwayYES
62.Hafskjold RunarM45Nydalens SkiklubNorwayYES
63.Angell-petersen Even7000605M45Nydalens SkiklubNorwayYES
64.Schjølberg-henriksen Kari2030949W21 BNydalens SkiklubNorwayYES
65.Rundhaug Mathilde861648W21 EliteFrol ILNorwayYES
66.Vister Martin8652934M21 EliteFrol ILNorwayYES
67.Jebsen Ingrid MereteW12Heming OrienteringNorwayYES
68.Jebsen Karoline JohanneW14Heming OrienteringNorwayYES
69.Jebsen Malene TeresiaW18Heming OrienteringNorwayYES
70.Sundelin GiselaW55Heming OrienteringNorwayYES
71.Jebsen JohanM45Heming OrienteringNorwayYES
72.Høydal Gunvor Hov9011190W21 EliteFossum IFNorwayYES
73.Tysvaer Gunhild Stuland1544898W21 AVaregg FleridrettNorwayYES
74.Tysvær Sverre Stuland1172570M12Varegg FleridrettNorwayYES
75.Larsen Lars Stuland1918158M55Varegg FleridrettNorwayYES
76.Tysvær AasfridDirect Easy LongVaregg FleridrettNorwayYES
77.Tysvær Ingeborg StulandDirect Easy LongVaregg FleridrettNorwayYES
78.Røste Synne SommerstadW14Kongsberg O-lagNorwayYES
79.Haavengen Åsne8010302W18Kongsberg O-lagNorwayYES
80.Haavengen Marlin8290300W20Kongsberg O-lagNorwayYES
81.Sommerstad IngjerdW45Kongsberg O-lagNorwayYES
82.Kvistad Ingrid8220569W50Kongsberg O-lagNorwayYES
83.Røste Simen SommerstadM12Kongsberg O-lagNorwayYES
84.Haavengen Bjørn8041064M21 AKongsberg O-lagNorwayYES
85.Røste EspenM45Kongsberg O-lagNorwayYES
86.Niklasson AlvaW16Kolbotn & Skimt OLNorwayYES
87.Åsten PamelaW50Kolbotn & Skimt OLNorwayYES
88.Niklasson NilsM14Kolbotn & Skimt OLNorwayYES
89.Niklasson Bengt601109M55Kolbotn & Skimt OLNorwayYES
90.Bjugan Mathias900130M21 EliteNTNUI NorwayYES
91.Hauge Karianne820910W35Halden SKNorwayYES
92.Bjugan Elias Hauge7130103M10Halden SKNorwayYES
93.Nordbrøden Mats8201021M21 EliteHalden SKNorwayYES
94.Bjugan Marius810406M35Halden SKNorwayYES
95.Kirkevik Stine Olsen7210080W40Hamar orienteringsklubbNorwayYES
96.Kirkevik Eirik Olsen403009M14Hamar orienteringsklubbNorwayYES
97.Olsen Tommy403008M50Hamar orienteringsklubbNorwayYES
98.Kirkevik Simen OlsenDirect Easy LongHamar orienteringsklubbNorwayYES
99.Karlsen Per ArneM55Østmarka OKNorwayYES
100.Teigland Rune434138M55Østmarka OKNorwayYES
101.Karlsen Eva NæssW21 BØstmarka OKNorwayYES
102.Systad Rolv AndersM50LynNorwayYES
103.Skjærstein Synne1001729W20IL TyrvingNorwayYES
104.Skjærstein Ådne1001728M18IL TyrvingNorwayYES
105.Boström Olle8220220M21 EliteIL TyrvingNorwayYES
106.Kristiansen Are1001726M50IL TyrvingNorwayYES
107.Kongsberg MortenDirect Difficut ShortIL TyrvingNorwayYES
108.Kongsberg MariaDirect Easy ShortIL TyrvingNorwayYES
109.Kongsberg AndreaDirect Easy ShortIL TyrvingNorwayYES
110.Skjærstein Anne1001727Direct Easy LongIL TyrvingNorwayYES
111.Jacobsen-gaski Anna7206304W18Bardu IL OrienteringNorwayYES
112.Gaski Margrete7206302W50Bardu IL OrienteringNorwayYES
113.Jacobsen Fred ArneM50Bardu IL OrienteringNorwayYES
114.Jacobsen-gaski IsakDirect Easy ShortBardu IL OrienteringNorwayYES
115.Wold Julie1141008W12IF SturlaNorwayYES
116.Wold Jens1080506M14IF SturlaNorwayYES
117.Wold HakonDirect Difficut ShortIF SturlaNorwayYES
118.Østberg Martin7212590M21 BIF SturlaNorwayYES
119.Hansen Jonny8280966M50BUL TromsøNorwayYES
120.Jensen Anne Birgitte2060003Direct Easy LongBUL TromsøNorway

Poland
1.Pesta Anna9201839W16UKS Azymut 45 GdyniaPoland
2.Gniewkowska Julia9201835W18UKS Azymut 45 GdyniaPoland
3.Porzycz Grzegorz8656099M18UKS Azymut 45 GdyniaPoland
4.Pesta Piotr8656098M18UKS Azymut 45 GdyniaPoland

Portugal
1.Dias Manuel8035553M65Lisboa OKPortugalYES
2.Sanguino Beatriz1553355W21 EliteCPOCPortugalYES
3.Velhinho Hugo7964765M21 ACPOCPortugalYES
4.Pereira Lopes Manuel2043031M21 EliteADFAPortugalYES
5.Santos Nuno206350M21 AADFAPortugalYES

Russia
1.Bayburina Dilya8140959W60Ufa-unitedRussiaYES
2.Marat Mudarisov8222022M55Ufa-unitedRussiaYES
3.Bayburin Rais8100158M60Ufa-unitedRussiaYES
4.Nasibullin Ilgizar8648655M35CAO-Team MoscowRussiaYES
5.Pontaplev Vasili1404062Direct Difficut ShortVesta SPbRussiaYES
6.Fedosin Anton2040095M35Zenmoney.ruRussiaYES
7.Masnyy Yury8643979M21 AOrienta-MosCompassRussia
8.Mingaleev Albert1009384M50MagnitRussiaYES

Slovakia
1.Viskup Peter8049M45ARDF team SlovakiaSlovakiaYES

Slovenia
1.Giovannini Marco52797M50OK TrzinSloveniaYES
2.Pust Karin8654114W16Orientacijski klub KomendaSloveniaYES
3.Stojan Petra2069834W21 BOrientacijski klub KomendaSloveniaYES
4.Pust Tomaž8200080M21 BOrientacijski klub KomendaSloveniaYES
5.Bončina Igor 8632333Direct Difficut ShortOK Slovenjske KonjiceSlovenia

Spain
1.Angulo Salonen Bartomeu2035368M21 AERMASSETS. Club de muntanya d'EsporlesSpainYES
2.Vivas Joan7211126M21 AERMASSETS. Club de muntanya d'EsporlesSpainYES
3.Quetglas Amengual Maria7211332W21 BERMASSETS. Club de muntanya d'EsporlesSpainYES
4.Milia Valeria445737Direct Easy LongERMASSETS. Club de muntanya d'EsporlesSpainYES
5.Gálvez Muñoz Iván Antonio80260180M35COMASpainYES
6.Garrido Osuna María7204871W21 BCOMASpainYES

Sweden
1.Karlsson Morgan2050715M21 EliteSundbybergs IKSwedenYES
2.Eriksson Lisa2083787W21 BSundbybergs IKSwedenYES
3.Eklöf Berit580520W60Matteus SISwedenYES
4.Danielson Lars680222M50Matteus SISwedenYES
5.Eklöf Malin1800507Direct Easy LongMatteus SISwedenYES
6.Bengtsson Britt-Mari620228W55FK ÅsenSwedenYES
7.Nimvik Johnny620325M55FK ÅsenSwedenYES
8.Nordanbro Elin302207W12Stora Tuna OKSwedenYES
9.Palmer Stephen670301Direct Difficult LongStora Tuna OKSwedenYES
10.Magnusson Filip1940321Direct Difficut ShortStora Tuna OKSwedenYES
11.Nordanbro Anna43742Direct Difficut ShortStora Tuna OKSwedenYES
12.Nordanbro MartinDirect Easy ShortStora Tuna OKSwedenYES
13.Enges Johan980421M50Leksands OKSwedenYES
14.Magnusson Ulf630210M55Leksands OKSwedenYES
15.Bergqvist Moa1240505W14Korsnäs IF OKSwedenYES
16.Bergqvist Maja1127615W16Korsnäs IF OKSwedenYES
17.Bergqvist Therese770317W40Korsnäs IF OKSwedenYES
18.Olsson Sven720614M45Korsnäs IF OKSwedenYES
19.Kaipe Elsa1051003W14OK KåreSwedenYES
20.Söderqvist Vendela9431432W16OK KåreSwedenYES
21.Söderqvist Marit209067W45OK KåreSwedenYES
22.Söderqvist Walter8062007M12OK KåreSwedenYES
23.Kaipe Oskar1080616M12OK KåreSwedenYES
24.Söderqvist Wille9050309M14OK KåreSwedenYES
25.Eriksson Johan2048021M35OK KåreSwedenYES
26.Söderqvist Patrik750505M40OK KåreSwedenYES
27.Rost Maria871231W21 BOK KåreSwedenYES
28.Johansson Tommy670219M50Stångenäs AISSwedenYES
29.Johansson Katarina259608Direct Easy ShortStångenäs AISSwedenYES
30.Hasler Rebecka437568W16Surahammars SOKSwedenYES
31.Hasler Sofia2058297W45Surahammars SOKSwedenYES
32.Hasler Ludvig446081M14Surahammars SOKSwedenYES
33.Hasler Gabriella39593Direct Easy ShortSurahammars SOKSwedenYES
34.Hasler Lars-Erik7201152M45Surahammars SOKSwedenYES
35.Fremstad Runa8657208W21 EliteGöteborg-Majorna OKSwedenYES
36.Berglia Kristine9940618W21 EliteGöteborg-Majorna OKSwedenYES
37.Leo Agnes8303028W21 EliteGöteborg-Majorna OKSwedenYES
38.Gustafsson Mats806070M45Göteborg-Majorna OKSwedenYES
39.Börjeskog Eric9920503M21 EliteSödertälje-Nykvarn OrienteringSwedenYES
40.Hellqvist Åsa790403W40IFK Göteborg OrienteringSwedenYES
41.Pilblad Jonas770831M21 EliteIFK Göteborg OrienteringSwedenYES
42.Martner Patrik801027M21 EliteIFK Göteborg OrienteringSwedenYES
43.Carlsson Anders8016780M21 EliteIFK Göteborg OrienteringSwedenYES
44.Johansson Jenny770119Direct Difficut ShortIFK Göteborg OrienteringSwedenYES
45.Pilblad Sally443633Direct Easy ShortIFK Göteborg OrienteringSwedenYES
46.Martner MelkerDirect Easy ShortIFK Göteborg OrienteringSwedenYES
47.Pensa Hedström Pille262751W45Söders SOL TyresöSwedenYES
48.Hedström Anton2077261M14Söders SOL TyresöSwedenYES
49.Hedström Jan8088080Direct Difficut ShortSöders SOL TyresöSwedenYES
50.Bråten Synnøve7195458W21 EliteIFK Lidingö SOKSwedenYES
51.Palmqvist Aslaksen Rasmus930807M21 EliteIFK Lidingö SOKSwedenYES
52.Junegard Klara26016W14Tullinge SKSwedenYES
53.Junegard Tina700123W45Tullinge SKSwedenYES
54.Längheim Anna-lena998765W50Tullinge SKSwedenYES
55.Längheim Alfred7782161M18Tullinge SKSwedenYES
56.Längheim Göran530010M50Tullinge SKSwedenYES
57.Junegard Johnny590031M60Tullinge SKSwedenYES
58.Längheim ElisabethDirect Difficut ShortTullinge SKSwedenYES
59.Vredin Maria431386W50IFK UmeåSwedenYES
60.Törnström Marta9040125W16FK Friskus-VarbergSwedenYES
61.Törnström Isak9060424M14FK Friskus-VarbergSwedenYES
62.Törnström Ulf9030322M55FK Friskus-VarbergSwedenYES
63.Wällstedt Teresia1050573W45Järfälla OKSwedenYES
64.Aslaksen Berit1963333W55Järfälla OKSwedenYES
65.Wällstedt Erik1050622M14Järfälla OKSwedenYES
66.Wällstedt Anton1031111M16Järfälla OKSwedenYES
67.Palmqvist Lars9610928M55Järfälla OKSwedenYES
68.Andersson Josef1710605M45Järfälla OKSwedenYES
69.Forsgren Julia7050331W14OK TYRSwedenYES
70.Isaksson Forsgren Anna711108W45OK TYRSwedenYES
71.Helgman Tina960325W50OK TYRSwedenYES
72.Högkvist Catarina260629W55OK TYRSwedenYES
73.Helgman Anton930922M21 AOK TYRSwedenYES
74.Högkvist Erik260630M21 AOK TYRSwedenYES
75.Helgman Leif610508M55OK TYRSwedenYES
76.Högkvist Per260632M55OK TYRSwedenYES
77.Forsgren Erik661024Direct Difficut ShortOK TYRSwedenYES
78.Forsgren Isak260635Direct Easy ShortOK TYRSwedenYES
79.Forsgren Emil260614Direct Easy ShortOK TYRSwedenYES
80.Edgren Gunilla9959697W50Trollhättans SOKSwedenYES
81.Nilsson Signe9010529W18Nyköpings OKSwedenYES
82.Carlsson Monica9990323W50Nyköpings OKSwedenYES
83.Jonsson Eva-lena9650915W50Nyköpings OKSwedenYES
84.Carlsson Philip8010814M18Nyköpings OKSwedenYES
85.Carlsson Carl8032399M20Nyköpings OKSwedenYES
86.Carlsson Per804110M55Nyköpings OKSwedenYES
87.Nilsson Dan9630209M55Nyköpings OKSwedenYES
88.Nilsson William9000210M21 BNyköpings OKSwedenYES
89.Hedin Ellen1110311W12OK LinnéSwedenYES
90.Hedin Elsa9051104W14OK LinnéSwedenYES
91.Phersson Marcus700202M45OK LinnéSwedenYES
92.Ingström Jakob801110M20IK HakarpspojkarnaSwedenYES
93.Langs Gunnar590503M60Skarpnäcks OLSwedenYES
94.Ekbladh Sixten9480525M18SOL TranåsSwedenYES
95.Ekbladh Andreas41433M45SOL TranåsSwedenYES
96.Ekbladh Svea352431Direct Easy LongSOL TranåsSwedenYES
97.Ekbladh Elin19959Direct Easy LongSOL TranåsSwedenYES
98.Johansson Evelina7880331W21 AGävle OKSwedenYES
99.Berger Tommy7580325M60Gävle OKSwedenYES
100.Hanstock Helen8091216W21 AÖstersunds OKSwedenYES
101.Turton James1950612M21 AÖstersunds OKSwedenYES
102.Gunnarsdotter Ylva920815W21 ATenhults SOKSwedenYES
103.Johansson Liselott8040607W55Tenhults SOKSwedenYES
104.Johansson Gunnar A8090225M60Tenhults SOKSwedenYES
105.Staaf Annika47126W60Forsa OKSwedenYES
106.Rönnestrand Ingela404228W50Frösö IFSwedenYES
107.Rönnestrand Nils262354M12Frösö IFSwedenYES
108.Rönnestrand Björn2085514M14Frösö IFSwedenYES
109.Rönnestrand Tor1428364M18Frösö IFSwedenYES
110.Rönnestrand Per-Erik241213M55Frösö IFSwedenYES

Switzerland
1.Andres Iris8055155W60OLG Bonaduz SwitzerlandYES
2.Andres Peter8001800M65OLG Bonaduz SwitzerlandYES
3.Hotz Bigna8090809W10OL ZimmerbergSwitzerlandYES
4.Hotz Andrina8250506W14OL ZimmerbergSwitzerlandYES
5.Hotz-Capeder Pamela8290573W45OL ZimmerbergSwitzerlandYES
6.Wettstein Rolf8646152M55OL ZimmerbergSwitzerlandYES
7.Hotz Markus8090672M45OL ZimmerbergSwitzerlandYES
8.Rothenbühler Vreni7002912W60OLG SkandiaSwitzerlandYES
9.Rothenbühler Hans7001955M60OLG SkandiaSwitzerlandYES
10.Hubmann Lisa8638715W16OL Regio WilSwitzerlandYES
11.Hubmann Nina8638741W16OL Regio WilSwitzerlandYES
12.Hubmann Fränzi1111981W40OL Regio WilSwitzerlandYES
13.Hubmann Jörg8638720M55OL Regio WilSwitzerlandYES
14.Wüest Ruth8663263W60OLC SäntisSwitzerlandYES
15.Streuli Willi880500M70OLC SäntisSwitzerlandYES
16.Schlatter Evi8251267W50OLC KapreoloSwitzerlandYES
17.Lüscher Barbara8660933W55OLC KapreoloSwitzerlandYES
18.Schlatter Christoph8270165M50OLC KapreoloSwitzerlandYES
19.Luescher Andreas8660944M55OLC KapreoloSwitzerlandYES
20.Hamel Justine8051005W14ANCOSwitzerlandYES
21.Berger Inès8653094W16ANCOSwitzerlandYES
22.Wälti Julie8655203W16ANCOSwitzerlandYES
23.Simonin Zoé9201422W16ANCOSwitzerlandYES
24.Barben Julianne8644518W20ANCOSwitzerlandYES
25.Buchs Florence8180598W21 EliteANCOSwitzerlandYES
26.Hamel Sophie8040178W40ANCOSwitzerlandYES
27.Berger Nanouche7203889W50ANCOSwitzerlandYES
28.Hamel Jules8071108M12ANCOSwitzerlandYES
29.Berger Loïc8653093M14ANCOSwitzerlandYES
30.Lauenstein Jan8642234M16ANCOSwitzerlandYES
31.Waeber Tibor8657185M16ANCOSwitzerlandYES
32.Robert Arnaud91026556M16ANCOSwitzerlandYES
33.Tissot Paul8665916M16ANCOSwitzerlandYES
34.Labourey Stewen1409525M16ANCOSwitzerlandYES
35.Weibel Nathan8249007M18ANCOSwitzerlandYES
36.Hamel Simon8022412M18ANCOSwitzerlandYES
37.Bena Grégoire8092499M20ANCOSwitzerlandYES
38.Bena Pierre8240999M20ANCOSwitzerlandYES
39.Wyrsch Maxime8091199M20ANCOSwitzerlandYES
40.Glauser Tristan8646121M20ANCOSwitzerlandYES
41.Wälti Romain8201088M21 EliteANCOSwitzerlandYES
42.Wyrsch Guillaume8070198M21 EliteANCOSwitzerlandYES
43.Fluckiger Paul8031097M21 EliteANCOSwitzerlandYES
44.Soguel Archibald8960602M21 EliteANCOSwitzerlandYES
45.Stampbach Antonin8642144M21 EliteANCOSwitzerlandYES
46.Stampbach Yaëlle7000135Direct Difficut ShortANCOSwitzerlandYES
47.Contarino Evan1394267Direct Difficut ShortANCOSwitzerlandYES
48.Berger Alain8660940M45ANCOSwitzerlandYES
49.Cejka Kati1958516W55OLC SKOG FRIBOURGSwitzerlandYES
50.Peissard Bernard1600006M60OLC SKOG FRIBOURGSwitzerlandYES
51.Kaeser Jerome8290187M21 Abussola okSwitzerlandYES
52.Kaeser Peter9201080M55bussola okSwitzerlandYES
53.Venema Juliana8010786W21 Bbussola okSwitzerlandYES
54.Schneider-Schiess Silvia8662084W45LG StettlenSwitzerlandYES
55.Schwarzenberger Stefan8641466M45LG StettlenSwitzerlandYES
56.Bieri Walter8051143M70OLV Zug-ImmenseeSwitzerlandYES
57.Bieri Ruth8230947W70OLV Zug-ImmenseeSwitzerlandYES
58.Lichti Aschwanden Nora1399676W55OLG GoldauSwitzerlandYES
59.Aschwanden Stefan8638740M60OLG GoldauSwitzerlandYES
60.Koscis Emma8240304W14ASCO LuganoSwitzerlandYES
61.Chiodoni Sofia8190403W16ASCO LuganoSwitzerlandYES
62.Guglielmini Maira8443443W16ASCO LuganoSwitzerlandYES
63.Cammarata Clarissa8310302W18ASCO LuganoSwitzerlandYES
64.Rizzi Martina8120102W18ASCO LuganoSwitzerlandYES
65.Bozzolo Ren Cristina8110173W45ASCO LuganoSwitzerlandYES
66.Bianchi Ian8010203M14ASCO LuganoSwitzerlandYES
67.Chiodoni Gioele8113113M14ASCO LuganoSwitzerlandYES
68.Guglielmini Joël8002220M14ASCO LuganoSwitzerlandYES
69.Ren Elia8240304M16ASCO LuganoSwitzerlandYES
70.Knupfer Kilian8102003M16ASCO LuganoSwitzerlandYES
71.Baiardi Marco8338330M16ASCO LuganoSwitzerlandYES
72.Besomi Tommaso8151102M18ASCO LuganoSwitzerlandYES
73.Del Fedele Alex8642060M20ASCO LuganoSwitzerlandYES
74.Rizzi Luca8123999M20ASCO LuganoSwitzerlandYES
75.Ren Manuele8311001M21 EliteASCO LuganoSwitzerlandYES
76.Jakob Jana8110505W14Bucheggberger OLSwitzerlandYES
77.Jakob Fabienne8051200W20Bucheggberger OLSwitzerlandYES
78.Jakob Regula7140972W45Bucheggberger OLSwitzerlandYES
79.Jakob Beat8140467M50Bucheggberger OLSwitzerlandYES
80.Jakob Nadia8301198W21 BBucheggberger OLSwitzerlandYES
81.Kempf Adolf2043928M80KTV AltdorfSwitzerlandYES
82.Dünner Janine7140408W45OLG ZürichSwitzerlandYES
83.Grau Peter1207350M50OLG ZürichSwitzerlandYES
84.Schmid Pascal8002301M21 EliteOLG GalgenenSwitzerlandYES
85.Vecsey Alina8300304W16O-92 Piano di MagadinoSwitzerlandYES
86.Maddalena Giulia8180904W16O-92 Piano di MagadinoSwitzerlandYES
87.Maddalena Caia8290574W45O-92 Piano di MagadinoSwitzerlandYES
88.Graber Daniele8010102M50O-92 Piano di MagadinoSwitzerlandYES
89.Maddalena Stefano8100768M50O-92 Piano di MagadinoSwitzerlandYES
90.Hayman James1777007M14SCOM MendrisioSwitzerlandYES
91.Hayman Jason9777007M16SCOM MendrisioSwitzerlandYES
92.Hayman Mark8111007M50SCOM MendrisioSwitzerlandYES
93.Widmer Valerie8638296W21 EliteDie schnellen LeopardenSwitzerlandYES
94.Imhof Lena8644806W21 EliteDie schnellen LeopardenSwitzerlandYES
95.Rüegg Simon1994178M21 EliteDie schnellen LeopardenSwitzerlandYES
96.Gemperli Elias8185991M21 EliteDie schnellen LeopardenSwitzerlandYES
97.Brühwiler Elia432656M21 BDie schnellen LeopardenSwitzerlandYES
98.Hafner Jan7207567M21 BDie schnellen LeopardenSwitzerlandYES
99.Gut Nils Manuel8394292M18CA Rosé/OLG BernSwitzerland
100.Giopelli Claudia7000144W50C.O. Aget LuganoSwitzerlandYES
101.Pettinari Pia2003190W65C.O. Aget LuganoSwitzerlandYES
102.Pettinari Gianni8642070M60C.O. Aget LuganoSwitzerlandYES
103.Locarnini Rachele8653024Direct Easy LongC.O. Aget LuganoSwitzerlandYES
104.Huggler Erica8220022W75OLG StäfaSwitzerland
105.Huggler Klaus8001022M80OLG StäfaSwitzerland
106.Rubitschon Urs9131065M50OLV ZugSwitzerlandYES
107.Giuliana Bettelini Friedrich8665595W55unitas malcantoneSwitzerlandYES
108.Bettelini Stefano8332233M50unitas malcantoneSwitzerlandYES
109.Redaelli Jasmine8662381W21 Bunitas malcantoneSwitzerlandYES
110.Gaggetta Manolo8663260M21 Bunitas malcantoneSwitzerlandYES

Taiwan
1.Huang Yiching8648704W21 AMoxina OKTaiwanYES
2.Chuang Peichi8662075W21 AMoxina OKTaiwanYES

Tuvalu
1.Wolf Tobias1751M50Berchziechen und StrüchewetzerTuvaluYES

Ukraine
1.Nogovitsyna Iuliia7000022W35SK SIRIUSUkraineYES
2.Murzin Oleksandr502269M40SK SIRIUSUkraineYES
3.Kulakevych Sergiy8639463M35Orzhiv orienteering club "Ravlyky"UkraineYES
4.Pambuk Svitlana1300722W35Leader-tourUkraineYES
5.Opanasenko Lidiia1427409W60Leader-tourUkraineYES
6.Gavrylenko Lidiia1300268W60Leader-tourUkraineYES
7.Solomicheva Tetiana1300726W60Leader-tourUkraineYES
8.Otreshko Nataliia1000414W65Leader-tourUkraineYES
9.Ryasna Lyubov1000415W65Leader-tourUkraineYES
10.Rubanenko Oleksandr400067M60Leader-tourUkraineYES
11.Shakhova Vira5231W70Leader-tourUkraineYES
12.Ievgen Khaliava535104M45Leader-tourUkraineYES
13.Kozyriev Andrii1710000M45КСО КОРОСТИШІВUkraineYES

United Kingdom
1.Dobby Jillyan8010851W65Manchester and District Orienteering ClubUnited KingdomYES
2.Ross Peter8221147M70Manchester and District Orienteering ClubUnited KingdomYES
3.Mcluckie KateW12MoravianUnited KingdomYES
4.Mcluckie MoragW45MoravianUnited KingdomYES
5.Mcluckie FinlayM12MoravianUnited KingdomYES
6.Mcluckie PeterM45MoravianUnited KingdomYES
7.Gooch Ruth1401146W12Mar Orienteering ClubUnited KingdomYES
8.Dunn Sarah501342W21 EliteMar Orienteering ClubUnited KingdomYES
9.Musgrave Ewan2064254M16Mar Orienteering ClubUnited KingdomYES
10.Gooch Joel8657480M16Mar Orienteering ClubUnited KingdomYES
11.Gooch Matthew8632166M18Mar Orienteering ClubUnited KingdomYES
12.Musgrave Jon401790M55Mar Orienteering ClubUnited KingdomYES
13.Gooch Esther400191Direct Difficut ShortMar Orienteering ClubUnited KingdomYES
14.Gooch Daniel7207794M45Mar Orienteering ClubUnited KingdomYES