v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
BWEM Mittelstrecke/1. BTB/STB LRL Baden-Württemberg->Entries by countries  (number of entries: 132)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Germany
1.Ammann Monika8061159D55TV Jahn 08 ZizenhausenGermany
2.Fugmann Winfried8636066H55TV Jahn 08 ZizenhausenGermany
3.Paprotta Hans-Joachim8625759H55TV Jahn 08 ZizenhausenGermany
4.Ammann Mario8120856H55TV Jahn 08 ZizenhausenGermany
5.Gut Christoph8201159H55TV Jahn 08 ZizenhausenGermany
6.Salzer Michel1006373D/H12 begleitetOLG OrtenauGermany
7.Hoferer Anna303000D-12OLG OrtenauGermany
8.Buser Mara6550D-12OLG OrtenauGermany
9.Schwind Katja2036240D19OLG OrtenauGermany
10.König Kirsten8636991D45OLG OrtenauGermany
11.Näger Elia6504H-12OLG OrtenauGermany
12.Möschle Peter231958H-12OLG OrtenauGermany
13.Hoferer Jakob8090804H-14OLG OrtenauGermany
14.Schwind Klaus8160571H35OLG OrtenauGermany
15.König Stefan8632428H35OLG OrtenauGermany
16.Hoferer Andreas7203663H35OLG OrtenauGermany
17.Herzog Martin8001912H45OLG OrtenauGermany
18.Eyrich Ewald770002H55OLG OrtenauGermany
19.Laue Martin435446H55OLG OrtenauGermany
20.Weber Justus8220409D/H12 begleitetSV WannweilGermany
21.Dammeier Lotta2045569D-12SV WannweilGermany
22.Dammeier Johanna7712345D45SV WannweilGermany
23.Schach Sybille410553D55SV WannweilGermany
24.Weber Jonas8311206H-12SV WannweilGermany
25.Dammeier Per7000234H-16SV WannweilGermany
26.Werner Manuel7061201H-18SV WannweilGermany
27.Schach Jonathan8093731H19SV WannweilGermany
28.Schach Jakob8050991H19SV WannweilGermany
29.Dammeier Sascha8024025H19SV WannweilGermany
30.Nadelstumpf Klaus410509H55SV WannweilGermany
31.Franz-Nadelstumpf Sigrun410537offen kurzSV WannweilGermany
32.Engelke-weber Anita8658640offen kurzSV WannweilGermany
33.Pester Helen410523D-18LSG WeiherGermany
34.König Katharina410545D19LSG WeiherGermany
35.Greiselis-Bailer Stefanie8224224D45LSG WeiherGermany
36.König Eva410575D55LSG WeiherGermany
37.Breckle Hans681223H45-Karlsbad-Germany
38.Dobler Monika64391D55UNI KonstanzGermany
39.Kimmig Emil8201057H19TV OberkirchGermany
40.Jörger Klemens7002043H55TV KippenheimGermany
41.Bönig Katja410584D-12OLV Uslar 1976 e.V.Germany
42.Bönig Stefan1407354H45OLV Uslar 1976 e.V.Germany
43.Hartmann Meike1402009D35TGV HornGermany
44.Hirschmiller Renate8101101D45TGV HornGermany
45.Krassowizkiy Michael2803H-18TGV HornGermany
46.Hartmann Steffen811902H35TGV HornGermany
47.Schwarz Martin410550H45TGV HornGermany
48.Ulver Joerg9005073H45TGV HornGermany
49.Hirschmiller Rainer8180294H45TGV HornGermany
50.Drexhage Andreas650930H45TGV HornGermany
51.Krassowizkiy Yuriy2842H55TGV HornGermany
52.Deak Peter410207H65TGV HornGermany
53.Hartmann Hans9500630H65TGV HornGermany
54.Horn Gerhard9200007H75TGV HornGermany
55.Hartmann Anne-Marie6084offen kurzTGV HornGermany
56.Schüßler Fiona8441122D-14Gundelfinger TurnerschaftGermany
57.Schüßler Nora8223355D-14Gundelfinger TurnerschaftGermany
58.Pichel Lola8140104D-14Gundelfinger TurnerschaftGermany
59.Vavra Helen681609D-18Gundelfinger TurnerschaftGermany
60.Pfleger Judith6568D19Gundelfinger TurnerschaftGermany
61.Schimmeck Bonnie2050462D19Gundelfinger TurnerschaftGermany
62.Pirc Vanessa2050460D19Gundelfinger TurnerschaftGermany
63.Griesbaum Luisa2061277D19Gundelfinger TurnerschaftGermany
64.Breisacher Adrian8060605H-14Gundelfinger TurnerschaftGermany
65.Janda Mikulás2092854H-14Gundelfinger TurnerschaftGermany
66.Grunwald Jori2800126H-14Gundelfinger TurnerschaftGermany
67.Bieling Joseph2092853H-14Gundelfinger TurnerschaftGermany
68.Dunkel Jonathan2078956H-16Gundelfinger TurnerschaftGermany
69.Witzel Michael8338524H-18Gundelfinger TurnerschaftGermany
70.Leiss Tariel2092857H-18Gundelfinger TurnerschaftGermany
71.Vavra Colin7000112H19Gundelfinger TurnerschaftGermany
72.Berger Shankara Isha522607H19Gundelfinger TurnerschaftGermany
73.Leimstoll Jannis7701234H19Gundelfinger TurnerschaftGermany
74.Berger Ananda895141H19Gundelfinger TurnerschaftGermany
75.Brügel Benjamin8203280H35Gundelfinger TurnerschaftGermany
76.Bryan James1721109H35Gundelfinger TurnerschaftGermany
77.Schüßler Thomas8647669H45Gundelfinger TurnerschaftGermany
78.Wuestenhagen Rolf8120570H45Gundelfinger TurnerschaftGermany
79.Berger Magnus8644519H55Gundelfinger TurnerschaftGermany
80.Schüßler Ariane8647667offen kurzGundelfinger TurnerschaftGermany
81.Haertelt Fred2081offen langPresseteam OL.DEGermany
82.Kagelmacher Chiara8655898D-14TV MönchweilerGermany
83.Stieler Lenya1680D/H12 begleitetTUS Karlsruhe-RüppurrGermany
84.Prolingheuer Marika2865D-12TUS Karlsruhe-RüppurrGermany
85.Breckle Anja1703005D-14TUS Karlsruhe-RüppurrGermany
86.Stieler Malin7207656D-14TUS Karlsruhe-RüppurrGermany
87.Breckle Anke710402D45TUS Karlsruhe-RüppurrGermany
88.Spehr Uta8655887D55TUS Karlsruhe-RüppurrGermany
89.Breckle Kai1091107H-12TUS Karlsruhe-RüppurrGermany
90.Prolingheuer Emil1993H-12TUS Karlsruhe-RüppurrGermany
91.Tevini Janne7204576H-14TUS Karlsruhe-RüppurrGermany
92.Lösel Rico2041788H-16TUS Karlsruhe-RüppurrGermany
93.Döhler Erik8310398H19TUS Karlsruhe-RüppurrGermany
94.Helwing Hans8333334H45TUS Karlsruhe-RüppurrGermany
95.Prolingheuer Markus720626H45TUS Karlsruhe-RüppurrGermany
96.Dunay Torsten7204583H45TUS Karlsruhe-RüppurrGermany
97.Lösel Frank2082035H45TUS Karlsruhe-RüppurrGermany
98.Stieler Björn8109955H45TUS Karlsruhe-RüppurrGermany
99.Döhler Bernd8190454H55TUS Karlsruhe-RüppurrGermany
100.Pflästerer Klaus7580328H55Athletik Club 1892 Weinheim e.V.Germany
101.Funk Teresa236892D/H12 begleitetOL-Team FilderGermany
102.Bauerfeld Livia1409467D-12OL-Team FilderGermany
103.Fritz Marlene8442448D-14OL-Team FilderGermany
104.Fritz Julia8248428D-14OL-Team FilderGermany
105.Funk Verena2422D45OL-Team FilderGermany
106.Heyder Susanne5773D45OL-Team FilderGermany
107.Fritz Kristine9050050D45OL-Team FilderGermany
108.Roethe Brigitte236449D55OL-Team FilderGermany
109.Schmidt Noah8647300H-14OL-Team FilderGermany
110.Váradi Bence206248H-14OL-Team FilderGermany
111.Funk Matthias236893H-14OL-Team FilderGermany
112.Bauerfeld Nico8050004H-14OL-Team FilderGermany
113.Funk Gregor236905H-16OL-Team FilderGermany
114.Retzbach Philip7468468H19OL-Team FilderGermany
115.Váradi Attila363479H45OL-Team FilderGermany
116.Müller Andreas236910H45OL-Team FilderGermany
117.Bauerfeld Thomas8050003H45OL-Team FilderGermany
118.Kühlewein Matthias9737373H45OL-Team FilderGermany
119.Heim Peter652010H45OL-Team FilderGermany
120.Parker Simon7003452H45OL-Team FilderGermany
121.Bohsmann Michael9767617H55OL-Team FilderGermany
122.Schmidt Jürgen2023909H55OL-Team FilderGermany
123.Gartner Bernhard235691H65OL-Team FilderGermany
124.Roethe Nicholas236458H65OL-Team FilderGermany
125.Sickerling Rainer410507H65OL-Team FilderGermany
126.Vischer Friedrich7201232H65OL-Team FilderGermany
127.Leukert Dietmar6385H65OL-Team FilderGermany
128.Müller Stefanoffen kurzOL-Team FilderGermany
129.Schmidt Marcus1396451H35TSG 1885 Wiesloch e.V.Germany

Switzerland
1.Müller Rainer8424248H35OLG St. Gallen / AppenzellSwitzerland
2.Kohler Käthi8020459D55OLG DachsenSwitzerland
3.Kohler Hansruedi8210654H45OLG DachsenSwitzerland