v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Primiero O-Week - Prologue 1 and 2->Entries by countries  (number of entries: 370)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid
1.Kardeş Erdem2073014M20Individuals/No club
2.Ruusu JuhaDirect Difficult LongIndividuals/No clubYES
3.Hakulinen TeemuDirect Difficult LongIndividuals/No clubYES
4.Ferrari Sergio1414390M21 BIndividuals/No clubYES
5.Domenico Lepori8640469M40Individuals/No clubYES
6.Paoli Giorgio2015625M55Individuals/No clubYES
7.Riehl Hans-Joachim8181161M55Individuals/No club

Australia
1.Mccomb Jett8652440M14AustralopersAustraliaYES
2.Mccomb Zali8652432W16AustralopersAustraliaYES
3.Mccomb Cathy8650877W45AustralopersAustraliaYES
4.Mccomb Jonathan8647255M45AustralopersAustraliaYES
5.Bourne Jenny8190854W65Eureka OrienteersAustraliaYES
6.Lawford Geoff8291030M60Eureka OrienteersAustraliaYES

Belgium
1.Raes Freddy253725M65Balise 10BelgiumYES

Canada
1.Astridge Justin2090965M10Foothills Wanderers Orienteering ClubCanadaYES
2.Astridge Kylie2105203W14Foothills Wanderers Orienteering ClubCanadaYES
3.Astridge Robyn2105186W16Foothills Wanderers Orienteering ClubCanadaYES

Czech Republic
1.Pospisil Vitek681612M21 EliteSK PragaCzech RepublicYES
2.Braveny Vit8660450M21 EliteSK PragaCzech RepublicYES
3.Kozina Stepan8656580M16SK PragaCzech RepublicYES
4.Kabát Martin2099511M16SK PragaCzech RepublicYES
5.Kozinova Zuzana7003042W21 EliteSK PragaCzech RepublicYES
6.Kozinova Anna7200338W21 ASK PragaCzech RepublicYES
7.Kozinova Jana502089W40SK PragaCzech RepublicYES
8.Kabát Jan886298M50SK PragaCzech RepublicYES
9.Kozina Petr1700084M55SK PragaCzech RepublicYES
10.Zalaba Tomáš7839783M18Sportcentrum JicinCzech RepublicYES
11.Zalabová Martina2053545W50Sportcentrum JicinCzech RepublicYES
12.Benesova Iva886513W55Sportcentrum BT JicinCzech RepublicYES
13.Benes Josef9907M60Sportcentrum BT JicinCzech RepublicYES
14.Pipkova Karolina8663190W12OK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicYES
15.Švíglerová Kateřina2081386W12OK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicYES
16.Pipek Ondrej8651710M18OK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicYES
17.Švíglerová Anna51128W10OK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicYES
18.Krpata Michal8656545M16OK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicYES
19.Haas Filip8656543M16OK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicYES
20.Krpatova Zuzana2035734W40OK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicYES
21.Švíglerová Pavla889272W40OK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicYES
22.Pipkova Tana2049550W45OK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicYES
23.Pipek Kamil7200907M45OK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicYES
24.Nekvapil Ondrej9201683M45OK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicYES
25.Kotenová Markéta9201629W14OB ŘíčanyCzech RepublicYES
26.Kotenová Barbora2060260W16OB ŘíčanyCzech RepublicYES
27.Sramkova Iva2035141W45OB ŘíčanyCzech RepublicYES
28.Kotenová Klára2060268W45OB ŘíčanyCzech RepublicYES
29.Sramek Petr2035144M45OB ŘíčanyCzech RepublicYES
30.Koten Pavel2060262M45OB ŘíčanyCzech RepublicYES
31.Fantova Katerina49632W18Ekonom PrahaCzech RepublicYES
32.Konečná Marcela8662277W45Ekonom PrahaCzech RepublicYES
33.Fantova Libuse51583W60Ekonom PrahaCzech RepublicYES
34.Fanta Miroslav51147M45Ekonom PrahaCzech RepublicYES
35.Matyášová Lenka52093W55Lokomotiva Ingstav BrnoCzech RepublicYES
36.Janská Iva219280W60Lokomotiva Ingstav BrnoCzech RepublicYES
37.Kurz Ondřej1400429M14KOS Slavia PlzenCzech RepublicYES
38.Kurz Šimon2115069M18KOS Slavia PlzenCzech RepublicYES
39.Sauli Filip2060398M16KOS Slavia PlzenCzech RepublicYES
40.Tokar Radim8660914M16KOS Slavia PlzenCzech RepublicYES
41.Kovarova Lucie347914W16KOS Slavia PlzenCzech RepublicYES
42.Sauli Katerina2060388W16KOS Slavia PlzenCzech RepublicYES
43.Sauli Ivana2060395W40KOS Slavia PlzenCzech RepublicYES
44.Mrkvica Jan247250M10MEK-IN outdoor teamCzech RepublicYES
45.Mrkvica Václav7758623M12MEK-IN outdoor teamCzech RepublicYES
46.Mrkvicova Radka251023W40MEK-IN outdoor teamCzech RepublicYES
47.Mrkvica Petr8663166M35MEK-IN outdoor teamCzech RepublicYES
48.Kopcová Michaela52533W35Slavia Liberec OrienteeringCzech RepublicYES
49.Kopec Tomas52641M35Slavia Liberec OrienteeringCzech RepublicYES
50.Novosadová Klára2070833W10SKOB ZlínCzech RepublicYES
51.Batani Valeria8250121W14SKOB ZlínCzech RepublicYES
52.Batani Valentina8050121W14SKOB ZlínCzech RepublicYES
53.Matochová Adéla8670800W14SKOB ZlínCzech RepublicYES
54.Novosad Pavel8660475M16SKOB ZlínCzech RepublicYES
55.Batani Hana8100202W35SKOB ZlínCzech RepublicYES
56.Novosad Pavel2080910M45SKOB ZlínCzech RepublicYES
57.Vlašímská Karolína682698W12Slovan Karlovy VaryCzech RepublicYES
58.Vlašímská Bára682089W14Slovan Karlovy VaryCzech RepublicYES
59.Vlašímská Tereza7204502W40Slovan Karlovy VaryCzech RepublicYES
60.Vlašímský Robert8303079M40Slovan Karlovy VaryCzech RepublicYES
61.Kopecka Tereza2069081W10SOB OlomoucCzech RepublicYES
62.Paulickova Adela2118494W10SOB OlomoucCzech RepublicYES
63.Kopecka Nela2044889W14SOB OlomoucCzech RepublicYES
64.Paulickova Tereza2069082W14SOB OlomoucCzech RepublicYES
65.Kopecka Jitka420402W40SOB OlomoucCzech RepublicYES
66.Paulickova Barbara2116467W40SOB OlomoucCzech RepublicYES
67.Kopecky David8662369M35SOB OlomoucCzech RepublicYES
68.Paulicek Michal8670456M35SOB OlomoucCzech RepublicYES
69.Skorpil Marek8667965M10Jiskra HořiceCzech RepublicYES
70.Skorpil Martin 8670484M60Jiskra HořiceCzech RepublicYES

Denmark
1.Isen Gitte351468W55Herning O-KlubDenmarkYES
2.Andersen Søren899042M50Herning O-KlubDenmark
3.Isen Torben433463M65Herning O-KlubDenmarkYES
4.Gammeljord Irene710050Direct Difficult LongOK SNABDenmarkYES
5.Gammeljord Peter8130968Direct Difficult LongOK SNABDenmarkYES
6.Gammeljord Viktor731112Direct Difficult LongOK SNABDenmarkYES
7.Blok Thomas1406296Direct Difficult LongOK SNABDenmarkYES
8.Blok Kristian1406288Direct Difficult LongOK SNABDenmarkYES
9.Blok Karsten2061688Direct Difficult LongOK SNABDenmarkYES
10.Kück Karina9200994W21 BLyngby OKDenmarkYES
11.Isaksen Jonas2056747M21 ALyngby OKDenmarkYES
12.Jensen Oscar David Broman8625624M16FarumTisvilde OKDenmarkYES

Estonia
1.Vaher SanderM21 EliteEstoniaEstoniaYES

Finland
1.Uotila Ulrika1009754W21 EliteKooveeFinlandYES
2.Uotila Erika501243W21 EliteKooveeFinlandYES
3.Ansio JimiM35KooveeFinland
4.Boström Kristian8622094M18Espoon SuuntaFinlandYES
5.Hakulinen PaulaW50Espoon SuuntaFinlandYES
6.Boström Kirsi2089510W50Espoon SuuntaFinlandYES
7.Hakulinen PekkaM55Espoon SuuntaFinlandYES
8.Boström Mikael690000M45Espoon SuuntaFinlandYES
9.Ruusu Rasmus193939M14Espoon Suunta SFinlandYES
10.Lindholm Vivian2082609W21 AOK77FinlandYES
11.Lindholm Ann2084425W60OK77FinlandYES

France
1.Roche Amaia430710W12ECHO73 CHAMBERYFranceYES
2.Roche Elana430705W10ECHO73 CHAMBERYFranceYES
3.Roche Nicolas1730530M40ECHO73 CHAMBERYFranceYES
4.Bouvier Enora522630W16BriveCorrèzeCOFrance
5.Bouvier william8226300M35BriveCorrèzeCOFrance
6.Martin Pascale8196000W55Raid Orientation ParisFranceYES
7.Petit Guyonne8010194W65ASMBCOFranceYES

Germany
1.Rihko-Struckmann Liisa501916W55Braunschweiger MTVGermanyYES
2.Struckmann Jens7660827M50Braunschweiger MTVGermanyYES
3.Lindner Norah1398584W12USV JenaGermanyYES
4.Lindner Joachim1664M50USV JenaGermanyYES
5.Spengler Andreas7300152M55ESV Lok DessauGermanyYES
6.Urzua-Wöhrer Erik2800146M10TVJahn WolfsburgGermanyYES
7.Urzua-Wöhrer Marco2801145M14TVJahn WolfsburgGermanyYES
8.Wöhrer Sandra9102285W40TVJahn WolfsburgGermanyYES
9.Urzua Paulo9090910M40TVJahn WolfsburgGermanyYES
10.Nedoborovsky Daniel2060355M14Blue Lake RacersGermanyYES
11.Nedoborovsky Andrey222667M45Blue Lake RacersGermanyYES

Hungary
1.Mikes Janka2019780W14MOM BudapestHungaryYES
2.Kézdy Judit7030629W16MOM BudapestHungaryYES
3.Czakó Boglárka8031118W18MOM BudapestHungaryYES
4.Kálmán Tamara2022205W18MOM BudapestHungaryYES
5.Iván Eszter7011218W18MOM BudapestHungaryYES
6.Zempléni Lilla1841194W18MOM BudapestHungaryYES
7.Kézdy Borbála7970817W21 AMOM BudapestHungaryYES
8.Burian Hana2067297W45MOM BudapestHungaryYES
9.Iván László7710519M45MOM BudapestHungaryYES
10.Kisvölcsey Ákos1211212M21 AMOM BudapestHungaryYES
11.Györgyi Péter8645185M21 AMOM BudapestHungaryYES
12.Kálmán Imola8001105W20Budapesti Egyetemi Atlétikai ClubHungaryYES
13.Madarassy Aniko505279W45Budapesti Egyetemi Atlétikai ClubHungaryYES

Italy
1.Zagonel Giacomo339408M10Unione Sportiva PrimieroItalyYES
2.Zeni Stefano339406M10Unione Sportiva PrimieroItalyYES
3.Fontana Gabriele210140M10Unione Sportiva PrimieroItalyYES
4.Cosner Cristian210149M12Unione Sportiva PrimieroItalyYES
5.Gobber Paolo1000021M12Unione Sportiva PrimieroItalyYES
6.Mastel Andrea238951M12Unione Sportiva PrimieroItalyYES
7.Corona Mattia1399497M14Unione Sportiva PrimieroItalyYES
8.Gaio Paride2081260M14Unione Sportiva PrimieroItalyYES
9.Orsingher Denis2081265M14Unione Sportiva PrimieroItalyYES
10.Iagher Alessandro339408M14Unione Sportiva PrimieroItalyYES
11.Scalet Giulia2081251W12Unione Sportiva PrimieroItalyYES
12.Gaio Elettra2081258W12Unione Sportiva PrimieroItalyYES
13.Forlin Sara2081270W12Unione Sportiva PrimieroItalyYES
14.Gaio Maddalena2081252W12Unione Sportiva PrimieroItalyYES
15.Zortea GiacobbeDirect Easy ShortUnione Sportiva PrimieroItalyYES
16.Corona Gioia896373W10Unione Sportiva PrimieroItalyYES
17.Iagher Margherita56217W10Unione Sportiva PrimieroItalyYES
18.Zugliani Eleonora2036157W14Unione Sportiva PrimieroItalyYES
19.Magenes Chiara210464W12Polisportiva BesaneseItalyYES
20.Di Stefano Silvia9000919W12Polisportiva BesaneseItalyYES
21.Magenes Francesco2053499M20Polisportiva BesaneseItalyYES
22.Lombardo Pietro Vittorio2143183M20Polisportiva BesaneseItalyYES
23.Giuliani Luigi1416514M21 ElitePolisportiva BesaneseItalyYES
24.Kozinova Lucie2101410Direct Easy ShortPolisportiva BesaneseItalyYES
25.Di Stefano Marco Anselmo8651369M16Polisportiva BesaneseItalyYES
26.Pozzebon Irene7950220W21 ElitePolisportiva BesaneseItalyYES
27.Vigni Laura2031959W21 APolisportiva BesaneseItalyYES
28.Lombardi Elena2053470W45Polisportiva BesaneseItalyYES
29.Magenes Giuseppe1416559M50Polisportiva BesaneseItalyYES
30.Di Stefano Gianluca8655408M55Polisportiva BesaneseItalyYES
31.Sbarra Marco2119194Direct Difficut ShortPolisportiva BesaneseItalyYES
32.Gagliardi CristianDirect Difficut ShortPolisportiva BesaneseItalyYES
33.Berni Fabrizio8657179M21 APolisportiva BesaneseItalyYES
34.Iennaco LucaM21 APolisportiva BesaneseItalyYES
35.Migliore Andrea2042345M21 APolisportiva BesaneseItalyYES
36.Brambilla Stefano7203667M50CO2ItalyYES
37.Galletti Stefano670801M45ASD Unione LombardaItalyYES
38.Arnaudo Ornella2042344W60OricuneoItalyYES
39.Rumor Alvise7208132M21 EliteA.S.D. Orienteering G. GalileiItalyYES
40.Gambini Mattia1396347M20ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
41.Gambini Giulia2103429W16ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
42.Reggiani Mirko2088741Direct Easy LongOrienteering Parma ASDItalyYES
43.Franceschinel Chris7112114M14G.S. PavioneItaly
44.Bettega Martin7201866M14G.S. PavioneItaly
45.Scalet Diego2103450M14G.S. PavioneItaly
46.Rigoni Lucia2117777W12G.S. PavioneItaly
47.Bettega Tiziano2099291M18G.S. PavioneItaly
48.Bettega YleniaW10G.S. PavioneItaly
49.Gobber Giulia206425W14G.S. PavioneItaly
50.Rigoni Alessia2053472W14G.S. PavioneItaly
51.Simion Elena205736W14G.S. PavioneItaly
52.Bettega Antonio226268M16G.S. PavioneItaly
53.Simion Ester2091685W16G.S. PavioneItaly
54.Rigoni Giulia2056725W18G.S. PavioneItaly
55.Canova Nicol7171718W18G.S. PavioneItaly
56.Bettega Adriano210235M60G.S. PavioneItaly
57.Michelotti Giuliano7201861M70A.S.D. Arco di cartaItalyYES
58.Mannocci Daniele205898M18Polisportiva G.MasiItaly
59.Mannocci Enrico7990826M21 ElitePolisportiva G.MasiItaly
60.Curzio Samuele236953M21 ElitePolisportiva G.MasiItaly
61.Murer Lucia502311W14Polisportiva G.MasiItaly
62.Santi Niccolò7110204M16Polisportiva G.MasiItaly
63.Ognibene Francesco7171712M16Polisportiva G.MasiItaly
64.Frascaroli Simone2084596M16Polisportiva G.MasiItaly
65.De Nardis Caterina7020612W18Polisportiva G.MasiItaly
66.Santi Simona2084601W50Polisportiva G.MasiItaly
67.Bernagozzi Marisa210530W50Polisportiva G.MasiItaly
68.Mannocci Luca2084617M55Polisportiva G.MasiItaly
69.Alessandro Conci364349M55Orienteering Crea Rossa A.S.D.ItalyYES
70.Abram Annamaria2800158W70Orienteering Crea Rossa A.S.D.ItalyYES
71.Viliotti Paola1406161W60Orienteering PergineItalyYES
72.Hoffer Sandra2011062W60Orienteering PergineItalyYES
73.Murer Agate2011056W60Orienteering PergineItalyYES
74.Gobbi Gianluca2011050M65Orienteering PergineItalyYES
75.Murer Helmut2039020M65Orienteering PergineItalyYES
76.Bernabè Renzo9090849M70Orienteering PergineItalyYES
77.Vivian Gino2011046M70Orienteering PergineItalyYES
78.Lupi Gaia210674W12GS Orienteering Folgore ASDItaly
79.Angeli Elis7212264W14GS Orienteering Folgore ASDItaly
80.Lupi Sara2121878W16GS Orienteering Folgore ASDItaly
81.Angeli Giancarlo2084594M45GS Orienteering Folgore ASDItaly
82.Gheda Marina1193577W55VITTORIENTItalyYES
83.Santuari Davide2091652M12Orienteering Piné A.S.D.ItalyYES
84.Vanessa Ioriatti2081249Direct Easy LongOrienteering Piné A.S.D.ItalyYES
85.Grisenti Leonardo8419425M16Orienteering Piné A.S.D.ItalyYES
86.Martinatti Stefano2091663M16Orienteering Piné A.S.D.ItalyYES
87.Cristelli Nancy2042374W45Orienteering Piné A.S.D.ItalyYES
88.Grisenti Alessia2081234W45Orienteering Piné A.S.D.ItalyYES
89.Bort Paolo211319M70Orienteering Piné A.S.D.ItalyYES
90.Santuari Alessandro2081233M45Orienteering Piné A.S.D.ItalyYES
91.Bragagna Lucia503385W65Orienteering Mezzocorona A.S.D.ItalyYES
92.Paris Ezio503381M65Orienteering Mezzocorona A.S.D.ItalyYES
93.Bertoldi Harald2073786M70Orienteering Mezzocorona A.S.D.ItalyYES
94.Bazzanella Giulio210100M70Orienteering Mezzocorona A.S.D.ItalyYES
95.Chiettini Maria Cristina210102W70Orienteering Mezzocorona A.S.D.ItalyYES
96.Boneccher Edoardo2028801M14Gronlait Orienteering TeamItaly
97.Rizzà Samuele2025440M18Gronlait Orienteering TeamItaly
98.Schiavi Cappello Ruggero2042379M18Gronlait Orienteering TeamItaly
99.Dalfollo Alessio2025442M21 EliteGronlait Orienteering TeamItaly
100.Tait Samuele2027688M21 EliteGronlait Orienteering TeamItaly
101.Schiavi Cappello Niccolò2025427M21 EliteGronlait Orienteering TeamItaly
102.Trisotto Daniele2028808M16Gronlait Orienteering TeamItaly
103.Albuzzi Josè2121874M16Gronlait Orienteering TeamItaly
104.Dalfollo Debora2021314W21 EliteGronlait Orienteering TeamItaly
105.Filippi Fausto210788M70Gronlait Orienteering TeamItaly
106.Eccher Renzo210572M70U.S.D. San GiorgioItaly
107.Caldonazzi Emilio210294M70U.S.D. San GiorgioItaly
108.Bello' Gregorio2103395M60misquilenses orienteeringItaly
109.Pozzan Danilo2065841M65misquilenses orienteeringItaly

Lithuania
1.Ivanauskaite Rasa2024092W40AzuolasLithuaniaYES
2.Jadenkus Evaldas7206321M45AzuolasLithuaniaYES

Norway
1.Bredesen Gunhild9649196W55Verdal OKNorwayYES
2.Okkenhaug Arne9804966M50Verdal OKNorwayYES
3.Dale Magnus Svaland7207232M12OL Vallset/StangeNorwayYES
4.Svaland Inger2056906W55OL Vallset/StangeNorwayYES
5.Dale Arnstein7207022M45OL Vallset/StangeNorwayYES
6.Dale Jostein Svaland8628577M20Vang OrienteringslagNorwayYES
7.Hafskjold SondreM12Nydalens SkiklubNorwayYES
8.Hafskjold EskilM14Nydalens SkiklubNorwayYES
9.Ulseth Kasper Bakken450404M16Nydalens SkiklubNorwayYES
10.Mo Hjelseth TeodorM16Nydalens SkiklubNorwayYES
11.Hafskjold EliseW45Nydalens SkiklubNorwayYES
12.Hafskjold RunarM45Nydalens SkiklubNorwayYES
13.Høydal Gunvor Hov940325M10Fossum IFNorwayYES
14.Furland SindreM12Sandefjord OrienteringsklubbNorwayYES
15.Arvesen MariannW45Sandefjord OrienteringsklubbNorwayYES
16.Furland SturleM45Sandefjord OrienteringsklubbNorwayYES
17.Røste Simen SommerstadM12Kongsberg O-lagNorwayYES
18.Røste Synne SommerstadW14Kongsberg O-lagNorwayYES
19.Sommerstad IngjerdW45Kongsberg O-lagNorwayYES
20.Røste EspenM45Kongsberg O-lagNorwayYES
21.Niklasson NilsM14Kolbotn & Skimt OLNorwayYES
22.Niklasson AlvaW16Kolbotn & Skimt OLNorwayYES
23.Åsten PamelaW50Kolbotn & Skimt OLNorwayYES
24.Niklasson Bengt601109M55Kolbotn & Skimt OLNorwayYES
25.Jebsen Ingrid MereteW12Heming OrienteringNorwayYES
26.Jebsen Karoline JohanneW14Heming OrienteringNorwayYES
27.Jebsen Malene TeresiaW18Heming OrienteringNorwayYES
28.Jebsen JohanM45Heming OrienteringNorwayYES
29.Skjærstein Ådne1001728M18IL TyrvingNorwayYES
30.Skjærstein Synne1001729W20IL TyrvingNorwayYES
31.Kristiansen Are1001726M50IL TyrvingNorwayYES
32.Ingierd Haakon Fenne7031044M10Bækkelagets SKNorway
33.Ingierd Jonas Fenne7031036M14Bækkelagets SKNorway
34.Hoksrud Aasne Fenne7031034W40Bækkelagets SKNorway
35.Ingierd Paal Christian7031049M45Bækkelagets SKNorway
36.Wold Jens1080506M14IF SturlaNorwayYES

Poland
1.Pesta Piotr8656098M18UKS Azymut 45 GdyniaPoland
2.Porzycz Grzegorz8656099M18UKS Azymut 45 GdyniaPoland
3.Pesta Anna9201839W16UKS Azymut 45 GdyniaPoland
4.Gniewkowska Julia9201835W18UKS Azymut 45 GdyniaPoland

Portugal
1.Dias Manuel8035553M65Lisboa OKPortugalYES

Russia
1.Bayburina Dilya8140959W60Ufa-unitedRussiaYES
2.Marat Mudarisov8222022M55Ufa-unitedRussiaYES
3.Bayburin Rais8100158M60Ufa-unitedRussiaYES
4.Mingaleev Albert1009384M50MagnitRussiaYES
5.Masnyy Yury8643979M21 EliteOrienta-MosCompassRussia

Slovakia
1.Viskup Peter8049M45ARDF team SlovakiaSlovakiaYES

Slovenia
1.Giovannini Marco52797M50OK TrzinSloveniaYES

Spain
1.Quetglas Amengual Maria7211332W21 BERMASSETS. Club de muntanya d'EsporlesSpainYES
2.Vivas Joan7211126M21 AERMASSETS. Club de muntanya d'EsporlesSpainYES
3.Garrido Osuna María7204871W21 BCOMASpainYES
4.Gálvez Muñoz Iván Antonio80260180M35COMASpainYES

Sweden
1.Bergqvist Moa1240505W14Korsnäs IF OKSwedenYES
2.Bergqvist Maja1127615W16Korsnäs IF OKSwedenYES
3.Bergqvist Therese770317W40Korsnäs IF OKSwedenYES
4.Olsson Sven720614M45Korsnäs IF OKSwedenYES
5.Kaipe Oskar1080616M12OK KåreSwedenYES
6.Söderqvist Walter8062007M12OK KåreSwedenYES
7.Söderqvist Wille9050309M14OK KåreSwedenYES
8.Kaipe Elsa1051003W14OK KåreSwedenYES
9.Söderqvist Vendela9431432W16OK KåreSwedenYES
10.Söderqvist Marit209067W45OK KåreSwedenYES
11.Söderqvist Patrik750505M40OK KåreSwedenYES
12.Karlsson MorganM21 EliteSundbybergs IKSwedenYES
13.Eriksson LisaW21 BSundbybergs IKSwedenYES
14.Langs Gunnar590503M60Skarpnäcks OLSwedenYES

Switzerland
1.Andres Iris8055155W60OLG Bonaduz SwitzerlandYES
2.Andres Peter8001800M65OLG Bonaduz SwitzerlandYES
3.Wettstein Rolf8646152M55OL ZimmerbergSwitzerlandYES
4.Rothenbühler Vreni7002912W60OLG SkandiaSwitzerlandYES
5.Rothenbühler Hans7001955M60OLG SkandiaSwitzerlandYES
6.Hubmann Nina8638741W16OL Regio WilSwitzerlandYES
7.Hubmann Lisa8638715W16OL Regio WilSwitzerlandYES
8.Hubmann Fränzi1111981W40OL Regio WilSwitzerlandYES
9.Hubmann Jörg8638720M55OL Regio WilSwitzerlandYES
10.Hamel Jules8071108M12ANCOSwitzerlandYES
11.Berger Loïc8653093M14ANCOSwitzerlandYES
12.Hamel Justine8051005W14ANCOSwitzerlandYES
13.Berger Inès8653094W16ANCOSwitzerlandYES
14.Hamel Sophie8040178W40ANCOSwitzerlandYES
15.Berger Nanouche7203889W50ANCOSwitzerlandYES
16.Berger Alain8660940M45ANCOSwitzerlandYES
17.Cejka Kati1958516W55OLC SKOG FRIBOURGSwitzerlandYES
18.Peissard Bernard1600006M60OLC SKOG FRIBOURGSwitzerlandYES
19.Kaeser Peter9201080M55bussola okSwitzerlandYES
20.Schneider-Schiess Silvia8662084W45LG StettlenSwitzerlandYES
21.Schwarzenberger Stefan8641466M45LG StettlenSwitzerlandYES
22.Bieri Walter8051143M75OLV Zug-ImmenseeSwitzerlandYES
23.Bieri Ruth8230947W70OLV Zug-ImmenseeSwitzerlandYES
24.Lichti Aschwanden Nora1399676W55OLG GoldauSwitzerlandYES
25.Aschwanden Stefan8638740M60OLG GoldauSwitzerlandYES
26.Bianchi Ian8010203M14ASCO LuganoSwitzerlandYES
27.Guglielmini Joël2020637M14ASCO LuganoSwitzerlandYES
28.Chiodoni Gioele8113113M14ASCO LuganoSwitzerlandYES
29.Besomi Tommaso8151102M18ASCO LuganoSwitzerlandYES
30.Rizzi Luca8123999M20ASCO LuganoSwitzerlandYES
31.Del Fedele Alex8642060M20ASCO LuganoSwitzerlandYES
32.Koscis Emma8240304W14ASCO LuganoSwitzerlandYES
33.Ren Elia8240304M16ASCO LuganoSwitzerlandYES
34.Knupfer Kilian8102003M16ASCO LuganoSwitzerlandYES
35.Baiardi Marco8338330M16ASCO LuganoSwitzerlandYES
36.Chiodoni Sofia2020635W16ASCO LuganoSwitzerlandYES
37.Guglielmini Maira8443443W16ASCO LuganoSwitzerlandYES
38.Cammarata Clarissa8310302W18ASCO LuganoSwitzerlandYES
39.Rizzi Martina8120102W18ASCO LuganoSwitzerland
40.Kempf Adolf2043928M80KTV AltdorfSwitzerlandYES
41.Dünner Janine7140408W45OLG ZürichSwitzerlandYES
42.Grau Peter1207350M50OLG ZürichSwitzerlandYES
43.Jakob Nadia1130198W21 BBucheggberger OLSwitzerlandYES
44.Jakob Jana2021646W14Bucheggberger OLSwitzerlandYES
45.Jakob Fabienne9051200W20Bucheggberger OLSwitzerlandYES
46.Jakob Regula58748W45Bucheggberger OLSwitzerlandYES
47.Jakob Beat8140467M50Bucheggberger OLSwitzerlandYES
48.Gut Nils Manuel8394292M18CA Rosé/OLG BernSwitzerland
49.Huggler Erica8220022W75OLG StäfaSwitzerland
50.Huggler Klaus8001022M80OLG StäfaSwitzerland

Tuvalu
1.Wolf Tobias1751M50Berchziechen und StrüchewetzerTuvaluYES