KievOPEN-2018->Entries by countries (number of entries: 479)
Report type:
Entries by name |
Entries by classes |
Entries by countries |
Entries by clubs
1. | Грушка Макар | | M12 | Individuals/No club | | |
Дяченко В.Ю |
II-ю |
2. | Fam Chung | | M12 | Individuals/No club | | |
|
Б/Р |
3. | Казаков Роман | 895118 | Kids | Individuals/No club | | YES |
|
Б/Р |
4. | Лопандя Лев | | Kids | Individuals/No club | | YES |
Чёрныш Т. А. |
Б/Р |
5. | Буглак Євгенія | | Kids | Individuals/No club | | YES |
|
Б/Р |
6. | Дьяченко Егор | | Kids | Individuals/No club | | YES |
|
Б/Р |
7. | Задворный Дмитрий | | Kids | Individuals/No club | | YES |
|
Б/Р |
8. | Ivanov Denis | | Kids | Individuals/No club | | YES |
|
Б/Р |
9. | Volkov Alexander | 1007050 | M21E | Individuals/No club | | YES |
|
Б/Р |
10. | Savchenko Olexii | 1300869 | M21E | Individuals/No club | | YES |
Шкура В. М. |
МС |
11. | Yerko Stanislav | | M21E | Individuals/No club | | YES |
особисто |
Б/Р |
12. | Чумак Дмитрий | | M21E | Individuals/No club | | YES |
|
КМС |
13. | Расько Юрій | | M21E | Individuals/No club | | YES |
|
КМС |
14. | Ракша Никита | | M21E | Individuals/No club | | YES |
|
Б/Р |
15. | Sukhov Maxim | | M21E | Individuals/No club | | |
|
Б/Р |
16. | Дмитрук Олександр | | M21E | Individuals/No club | | YES |
Білошицький В.М |
МСМК |
17. | Surenian Nver | 9200189 | M21E | Individuals/No club | | |
|
Б/Р |
18. | Кувайсков Юрій | | M21E | Individuals/No club | | |
|
III |
19. | Шкура Володимир | 1300132 | M55 | Individuals/No club | | YES |
|
І |
20. | Парубець Лера | 1000439 | W14 | Individuals/No club | | YES |
Дудин А. |
I-ю |
21. | Кальченко Катя | 1000437 | W14 | Individuals/No club | | YES |
Дудин А. |
I-ю |
22. | Мизернюк Мирослава | 1008052 | W14 | Individuals/No club | | YES |
|
Б/Р |
23. | Telipko Marharyta | | W18 | Individuals/No club | | |
|
КМС |
24. | Soldatova Olga | 1300723 | W21A | Individuals/No club | | YES |
Gert G.V. |
КМС |
25. | Kovalenko Anna | | W21A | Individuals/No club | | YES |
Васіна І.В. |
КМС |
26. | Медвідь Анастасія | | W21A | Individuals/No club | | YES |
|
КМС |
27. | Шевченко Марія | | W21A | Individuals/No club | | YES |
|
Б/Р |
28. | Ivanova Nataliya | | W21A | Individuals/No club | | YES |
|
КМС |
29. | Піховкіна Поліна | 1391358 | W40 | Individuals/No club | | YES |
Доценко О. |
КМС |
30. | Davenport Kate | | W40 | Individuals/No club | | |
|
Б/Р |
31. | Chornobryvtseva Olya | | W40 | Individuals/No club | | YES |
|
II |
32. | Михаил Ткачук | 1408858 | M50 | Individuals/No club | | YES |
|
Б/Р |
33. | Gisholt Helge | 344978 | M50 | Individuals/No club | | |
|
Б/Р |
34. | Тетяна Явдощук | 1300770 | W45 | Individuals/No club | | YES |
|
Б/Р |
35. | Медуниця Ольга | | W45 | Individuals/No club | | YES |
|
І |
36. | Юрійчук Василь | | OPEN beginners | Individuals/No club | | |
|
Б/Р |
37. | Карпович Федор | | M18 | Individuals/No club | | |
|
КМС |
38. | Rybalchenko Vadim | | M18 | Individuals/No club | | |
|
І |
39. | Слюсар Володимир | | M21A | Individuals/No club | | |
Семетюта Г.О. |
І |
40. | Сидоренко Артем | 1000434 | M21A | Individuals/No club | | YES |
Дудин А. |
МС |
41. | Petrov Arsen | | M21A | Individuals/No club | | |
|
Б/Р |
42. | Kulikovskyi Volodymyr | | M21A | Individuals/No club | | |
|
Б/Р |
43. | Kovalenko Yuriy | 1408814 | M21A | Individuals/No club | | YES |
|
КМС |
44. | Lysov Oleksandr | | M21A | Individuals/No club | | YES |
|
Б/Р |
45. | Klymenchuk Jenya | | M21A | Individuals/No club | | YES |
Viktor Biloshitskiy |
І |
46. | Петкевич Сергій | | M35 | Individuals/No club | | YES |
|
КМС |
47. | Churilov Ievgenii | | M35 | Individuals/No club | | YES |
Білошицький Віктор Миколайович |
Б/Р |
48. | Gremiatskyi Anton | | M35 | Individuals/No club | | YES |
|
Б/Р |
49. | Rudenko Yevhen | | M35 | Individuals/No club | | YES |
|
II |
50. | Фурса Олег | 335910 | M65 | Individuals/No club | | YES |
|
КМС |
51. | Білякова Анастасія | 1007669 | W16 | Individuals/No club | | YES |
|
КМС |
52. | Пишняк Алиса | | W21E | Individuals/No club | | |
|
Б/Р |
53. | Ковтуненко Володимир | 1407026 | M40 | Individuals/No club | | YES |
Черниш Є.Ю. |
КМС |
54. | Zadvornyy Vladimir | | M40 | Individuals/No club | | YES |
|
Б/Р |
55. | Усенко Андрiй | 1001622 | M45 | Individuals/No club | | YES |
|
КМС |
56. | Uskov Andrei | 1008076 | M45 | Individuals/No club | | YES |
|
Б/Р |
Belarus |
1. | Горбатовский Антон | 1401638 | M21E | Sport club Sozh | Belarus | |
|
Б/Р |
2. | Дубровский Виталий | 681828 | M21E | Sport club Sozh | Belarus | |
|
Б/Р |
3. | Горбатовская Светлана | | W35 | Sport club Sozh | Belarus | |
|
Б/Р |
4. | Микулич Александр | | M14 | Sport club Sozh | Belarus | |
|
Б/Р |
5. | Микулич Евгений | | M40 | Sport club Sozh | Belarus | |
|
Б/Р |
Ukraine |
1. | Полубенцев Олег | | M21E | RO TeamFox | Ukraine | YES |
Іванько О.В. |
І |
2. | Зоря Карина | | W21E | RO TeamFox | Ukraine | YES |
Рогова В.І., Іванько О.В. |
II |
3. | Sereda Daria | 1300787 | Kids | Odessa Team | Ukraine | YES |
|
Б/Р |
4. | Teslenko Mikhaylo | 1601778 | M21E | Odessa Team | Ukraine | |
|
КМС |
5. | Маничев Александр | 1300779 | M55 | Odessa Team | Ukraine | YES |
|
КМС |
6. | Sereda Ganna | 7000807 | W21A | Odessa Team | Ukraine | YES |
|
III |
7. | Yudina Marina | 1302182 | W21A | Odessa Team | Ukraine | |
|
КМС |
8. | Колесник Екатерина | 1007844 | W40 | Odessa Team | Ukraine | YES |
|
КМС |
9. | Malyi Roman | | OPEN beginners | Odessa Team | Ukraine | YES |
|
Б/Р |
10. | Колесник Вадим | 1409424 | M18 | Odessa Team | Ukraine | YES |
Ускова С.М. |
І |
11. | Бекшаев Александр | | M21A | Odessa Team | Ukraine | YES |
|
Б/Р |
12. | Malyi Yuriy | | M21A | Odessa Team | Ukraine | YES |
|
Б/Р |
13. | Островський Олексій | 1302178 | M21A | Odessa Team | Ukraine | YES |
|
КМС |
14. | Колесник Евгения | 1300729 | W12 | Odessa Team | Ukraine | YES |
|
Б/Р |
15. | Sereda Olha | 7024024 | W16 | Odessa Team | Ukraine | YES |
|
І |
16. | Sereda Oleksii | 7543210 | M40 | Odessa Team | Ukraine | YES |
|
III |
17. | Колесник Дмитрий | 1300722 | M40 | Odessa Team | Ukraine | YES |
|
II |
18. | Prasolov Konstantin | 1393135 | M40 | Odessa Team | Ukraine | YES |
|
КМС |
19. | Власюк Олександр | | M45 | Odessa Team | Ukraine | YES |
|
І |
20. | Тримбой Игорь | 9200155 | M45 | Odessa Team | Ukraine | YES |
Герт |
Б/Р |
21. | Hadjiu Timofiy | 1007708 | M12 | Leader-tour | Ukraine | YES |
Березовський |
II-ю |
22. | Naboka Dmytro | 1007707 | M12 | Leader-tour | Ukraine | YES |
Березовський |
I-ю |
23. | Теремецький Олександр | 7200263 | M12 | Leader-tour | Ukraine | YES |
Березовський |
ІІІ-ю |
24. | Тимошенко Михайло | 7200268 | M12 | Leader-tour | Ukraine | YES |
Березовський |
ІІІ-ю |
25. | Drach Ivan | 1007705 | M12 | Leader-tour | Ukraine | YES |
Березовський |
I-ю |
26. | Татарніков Іван | 7200266 | Kids | Leader-tour | Ukraine | YES |
Березовський |
Б/Р |
27. | Полубенцева Дарья | 7204622 | Kids | Leader-tour | Ukraine | YES |
Березовський |
Б/Р |
28. | Teremetskyi Timofiy | 7200264 | M16 | Leader-tour | Ukraine | YES |
Березовський |
КМС |
29. | Mashkov Illya | 7200283 | M16 | Leader-tour | Ukraine | YES |
Березовський |
КМС |
30. | Нагорний Ілля | 335909 | M16 | Leader-tour | Ukraine | YES |
Березовський |
КМС |
31. | Олешко Сергій | 335907 | M21E | Leader-tour | Ukraine | YES |
Купрієць А.В. |
КМС |
32. | Polianitsa Stanislav | 1006049 | M21E | Leader-tour | Ukraine | YES |
Березовський |
КМС |
33. | Zvyahin Mykyta | 9102711 | M21E | Leader-tour | Ukraine | YES |
Березовський |
КМС |
34. | Pyvovar Oleksandr | 7204621 | M55 | Leader-tour | Ukraine | YES |
Березовський |
II |
35. | Matveeva Irina | 7000102 | W14 | Leader-tour | Ukraine | YES |
Березовський |
І |
36. | Litvinenko Oleksandra | 7200265 | W14 | Leader-tour | Ukraine | YES |
Березовський |
I-ю |
37. | Давиденко Катерина | 363321 | W14 | Leader-tour | Ukraine | YES |
Купрієць А.В. |
II |
38. | Savchenko Tetyana | 7200269 | W18 | Leader-tour | Ukraine | YES |
Березовський |
КМС |
39. | Polianitsa Olga | 7200286 | W21A | Leader-tour | Ukraine | YES |
Березовський |
МС |
40. | Прокопенко Дарина | 7204610 | W21A | Leader-tour | Ukraine | YES |
Березовський |
КМС |
41. | Демченко Алена | | W21A | Leader-tour | Ukraine | YES |
Купрієць А.В. |
II |
42. | Полубенцева Светлана | 7200267 | W35 | Leader-tour | Ukraine | YES |
Березовський |
КМС |
43. | Vusatyuk Oleksandr | 7200284 | M14 | Leader-tour | Ukraine | YES |
Березовський |
II-ю |
44. | Yatsenko Volodymyr | 7200289 | M14 | Leader-tour | Ukraine | YES |
Березовський |
I-ю |
45. | Buriy Maksim | 1007709 | M14 | Leader-tour | Ukraine | YES |
Березовський |
II-ю |
46. | Kovalchuk Serafim | 7000080 | M14 | Leader-tour | Ukraine | YES |
Березовський |
КМС |
47. | Sviderskyi Igor | 7200292 | M14 | Leader-tour | Ukraine | YES |
Березовський |
I-ю |
48. | Tatarnikov Mykhailo | 2103535 | M14 | Leader-tour | Ukraine | YES |
Березовський |
I-ю |
49. | Holovach Danylo | 2040827 | M14 | Leader-tour | Ukraine | YES |
Березовський |
I-ю |
50. | Savchuk Vitaliy | 2040826 | M14 | Leader-tour | Ukraine | YES |
Березовський |
II-ю |
51. | Goshenko Igor | 1007706 | M14 | Leader-tour | Ukraine | YES |
Березовський |
I-ю |
52. | Knyazev Artem | 7204641 | M18 | Leader-tour | Ukraine | YES |
Березовський |
КМС |
53. | Грязєв Богдан | 1003008 | M18 | Leader-tour | Ukraine | YES |
Березовський |
КМС |
54. | Гонгальский Андрей | 7204648 | M21A | Leader-tour | Ukraine | YES |
Березовський |
КМС |
55. | Колосов Олег | 7204631 | M21A | Leader-tour | Ukraine | YES |
Березовський |
КМС |
56. | Андрийченко Владимир | | M21A | Leader-tour | Ukraine | YES |
|
Б/Р |
57. | Kupriiets Anton | 895135 | M21A | Leader-tour | Ukraine | YES |
Купрієць А.В. |
МС |
58. | Барановський Віктор | 895136 | M65 | Leader-tour | Ukraine | |
Купрієць А.В. |
II |
59. | Жилик Анна Анна | 7000034 | W12 | Leader-tour | Ukraine | YES |
Березовський |
I-ю |
60. | Полубенцева Ірина | 7000031 | W12 | Leader-tour | Ukraine | YES |
Березовський |
II-ю |
61. | Mahlych Anastasiia | 7204649 | W12 | Leader-tour | Ukraine | YES |
Березовський |
I-ю |
62. | Petruniak Tetiana | 1300558 | W12 | Leader-tour | Ukraine | YES |
Березовський |
І |
63. | Serikova Vlada | 7200285 | W16 | Leader-tour | Ukraine | YES |
Березовський |
КМС |
64. | Podgaietskyi Andrii | 7204611 | M40 | Leader-tour | Ukraine | YES |
Березовський |
МС |
65. | Давиденко Юрий | 335902 | M40 | Leader-tour | Ukraine | YES |
Купрієць А.В. |
II |
66. | Ievgen Khaliava | 535104 | M40 | Leader-tour | Ukraine | YES |
Купрієць А.В. |
II |
67. | Тарасюк Вікторія | | Kids | O-club, Kyiv | Ukraine | YES |
Тарасюк С.А. |
Б/Р |
68. | Шабанов Єгор | | Kids | O-club, Kyiv | Ukraine | YES |
|
Б/Р |
69. | Gorodynets Artem | 7000090 | M21E | O-club, Kyiv | Ukraine | YES |
Цирень Є. А. |
Б/Р |
70. | Tsyren Ievgenii | 7000060 | M21E | O-club, Kyiv | Ukraine | YES |
Захарова П. В. |
Б/Р |
71. | Залесов Александр | | M55 | O-club, Kyiv | Ukraine | YES |
Залесова Н. |
І |
72. | Mykhailichenko Oleksandr | 1008074 | M55 | O-club, Kyiv | Ukraine | YES |
|
І |
73. | Петров Виталий | 1300333 | M55 | O-club, Kyiv | Ukraine | YES |
|
Б/Р |
74. | Летичевський Олександр | | M55 | O-club, Kyiv | Ukraine | YES |
|
І |
75. | Дудін Андрій | 1000435 | M75 | O-club, Kyiv | Ukraine | YES |
|
Б/Р |
76. | Залесова Наталия | | W55 | O-club, Kyiv | Ukraine | YES |
Залесов А. |
КМС |
77. | Bozhko Tetyana | 1000412 | W55 | O-club, Kyiv | Ukraine | YES |
|
Б/Р |
78. | Stepanenko Ellaida | 1008073 | W75 | O-club, Kyiv | Ukraine | YES |
|
КМС |
79. | Шеренковська Олена | 1395206 | W40 | O-club, Kyiv | Ukraine | YES |
|
II |
80. | Петров Олександр | 1008064 | M50 | O-club, Kyiv | Ukraine | YES |
|
КМС |
81. | Hlushenkov Vitalii | 9200168 | M50 | O-club, Kyiv | Ukraine | YES |
|
КМС |
82. | Бубнов Алексей | 1633879 | M50 | O-club, Kyiv | Ukraine | YES |
|
Б/Р |
83. | Телесань Наталья | 1000425 | W50 | O-club, Kyiv | Ukraine | YES |
|
КМС |
84. | Тарасюк Євгеній | | M14 | O-club, Kyiv | Ukraine | YES |
Тарасюк С.А. |
Б/Р |
85. | Druzhynin Vladyslav | | M14 | O-club, Kyiv | Ukraine | YES |
Доценко Е. |
КМС |
86. | Бубнова Олена | | OPEN beginners | O-club, Kyiv | Ukraine | YES |
|
Б/Р |
87. | Гераськін Михайло | | OPEN beginners | O-club, Kyiv | Ukraine | YES |
|
Б/Р |
88. | Шеренковська Ольга | | OPEN beginners | O-club, Kyiv | Ukraine | YES |
|
Б/Р |
89. | Шабанов Данила | | OPEN beginners | O-club, Kyiv | Ukraine | YES |
|
Б/Р |
90. | Шаршакова Дарина | | OPEN beginners | O-club, Kyiv | Ukraine | YES |
|
Б/Р |
91. | Шеренковський Артем | | OPEN beginners | O-club, Kyiv | Ukraine | YES |
|
Б/Р |
92. | Гераськiн Олександр | | OPEN beginners | O-club, Kyiv | Ukraine | YES |
|
Б/Р |
93. | Кротова Євгенія | | OPEN beginners | O-club, Kyiv | Ukraine | YES |
|
Б/Р |
94. | Шеренковський Олексiй | | OPEN beginners | O-club, Kyiv | Ukraine | YES |
|
Б/Р |
95. | Іванов Володимир | | M65 | O-club, Kyiv | Ukraine | YES |
Петров В., Залєсова Н., Залєсов О. |
III |
96. | Bozhko Mykola | 1304085 | M65 | O-club, Kyiv | Ukraine | YES |
|
Б/Р |
97. | Фокін Сергій | 1008063 | M65 | O-club, Kyiv | Ukraine | YES |
Петров В.Ж. |
КМС |
98. | Коба Олексiй | 7052971 | M40 | O-club, Kyiv | Ukraine | YES |
|
II |
99. | Шабанов Iгор | | M40 | O-club, Kyiv | Ukraine | YES |
|
II |
100. | Шеренковський Олег | 1395208 | M40 | O-club, Kyiv | Ukraine | YES |
|
II |
101. | Tarasiuk Serhii | | M40 | O-club, Kyiv | Ukraine | YES |
Петров В.Ж. |
І |
102. | Гераськiн Сергiй | 1395207 | M40 | O-club, Kyiv | Ukraine | YES |
|
II |
103. | Бенке Артур | 1633881 | M45 | O-club, Kyiv | Ukraine | YES |
|
КМС |
104. | Druzhynin Viacheslav | | M45 | O-club, Kyiv | Ukraine | YES |
Бондаренко В.И. |
І |
105. | Душко Олег | | M50 | Voshod | Ukraine | |
Пронтішева ЛП |
Б/Р |
106. | Nikolaienko Ruslan | 1601747 | M21E | Kyivska Rus | Ukraine | YES |
|
Б/Р |
107. | Surenian Nver | 9200189 | M21E | Kyivska Rus | Ukraine | YES |
|
Б/Р |
108. | Nikolaienko Liliia | 9200197 | W21A | Kyivska Rus | Ukraine | YES |
|
Б/Р |
109. | Stelmakh Olena | | W21A | Kyivska Rus | Ukraine | YES |
|
Б/Р |
110. | Lavryk Oleg | 1391205 | M50 | Kyivska Rus | Ukraine | YES |
|
Б/Р |
111. | Petrov Illia | | M14 | Kyivska Rus | Ukraine | YES |
|
Б/Р |
112. | Bondarenko Maksym | | M18 | Kyivska Rus | Ukraine | YES |
|
Б/Р |
113. | Kovtun Viacheslav | | M21A | Kyivska Rus | Ukraine | YES |
|
Б/Р |
114. | Vidiborets Yirii | | M21A | Kyivska Rus | Ukraine | YES |
|
Б/Р |
115. | Fokin Artem | | M35 | Kyivska Rus | Ukraine | YES |
|
КМС |
116. | Санькин Александр | 1008060 | M35 | Kyivska Rus | Ukraine | YES |
|
Б/Р |
117. | Мостенська Валентина | 1391216 | W16 | Kyivska Rus | Ukraine | YES |
Сквирський О.І. |
III |
118. | Melnyk Iana | 1391215 | W21E | Kyivska Rus | Ukraine | YES |
Ткаченко В.В. |
МС |
119. | Федосеева Анна | 9200193 | W21E | Kyivska Rus | Ukraine | YES |
ткаченко В. |
КМС |
120. | Bendas Dmytro | | M12 | OС Orienta | Ukraine | YES |
Andriy Bezkorovayniy |
I-ю |
121. | Kutovuy Bogdan | | M12 | OС Orienta | Ukraine | YES |
Andriy Bezkorovayniy |
I-ю |
122. | Arakcheev Danil | | Kids | OС Orienta | Ukraine | YES |
Andriy Bezkorovayniy |
II-ю |
123. | Kutovuy Artur | | M16 | OС Orienta | Ukraine | YES |
Andriy Bezkorovayniy |
І |
124. | Bendas Olenxander | | M21E | OС Orienta | Ukraine | YES |
Andriy Bezkorovayniy |
І |
125. | Bezkorovayniy Andriy | 7200271 | M21E | OС Orienta | Ukraine | YES |
Andriy Bezkorovayniy |
КМС |
126. | Kutova Natalia | | W35 | OС Orienta | Ukraine | YES |
Andriy Bezkorovayniy |
І |
127. | Chimeris Elena | | OPEN beginners | OС Orienta | Ukraine | YES |
Andriy Bezkorovayniy |
II-ю |
128. | Renkevych Irina | | OPEN beginners | OС Orienta | Ukraine | YES |
|
Б/Р |
129. | Sorokin Sergey | | M21A | OС Orienta | Ukraine | YES |
Sergey Sorikin |
КМС |
130. | Chimeris Anna | | W12 | OС Orienta | Ukraine | YES |
Andriy Bezkorovayniy |
I-ю |
131. | Sofia Prots | | W12 | OС Orienta | Ukraine | YES |
Andriy Bezkorovayniy |
II-ю |
132. | Chimeris Georgiy | | M45 | OС Orienta | Ukraine | YES |
Andriy Bezkorovayniy |
КМС |
133. | Chashka Artem | | M12 | Sever | Ukraine | |
Olena Dotsenko |
II-ю |
134. | Gavriluk Taras | | M12 | Sever | Ukraine | |
Olena Dotsenko |
II-ю |
135. | Fokin Luka | | M12 | Sever | Ukraine | YES |
Olena Dotsenko |
II-ю |
136. | Нестерець Євген | | M21E | Sever | Ukraine | |
|
II |
137. | Афанасьєв Михайло | | M21E | Sever | Ukraine | YES |
|
КМС |
138. | Pashchenko Kristina | | W14 | Sever | Ukraine | |
Olena Dotsenko |
І |
139. | Zlatieva Dariya | | W21A | Sever | Ukraine | |
Olena Dotsenko |
II |
140. | Dotsenko Olena | | W21A | Sever | Ukraine | |
Kostina/Uskova |
МС |
141. | Сурков Сергій | | M50 | Sever | Ukraine | YES |
|
Б/Р |
142. | Druzinin Vladislav | | M14 | Sever | Ukraine | |
Olena Dotsenko |
І |
143. | Klimenko Maksim | | M14 | Sever | Ukraine | |
Olena Dotsenko |
ІІІ-ю |
144. | Lazarenko Yaroslav | | M14 | Sever | Ukraine | |
Olena Dotsenko |
I-ю |
145. | Tomashevskiy Nazar | | M14 | Sever | Ukraine | |
Olena Dotsenko |
I-ю |
146. | Shelyakin Sergey | | M21A | Sever | Ukraine | |
|
Б/Р |
147. | Люлевич Євген | | M35 | Sever | Ukraine | YES |
|
Б/Р |
148. | Люлевич Валерія | | W12 | Sever | Ukraine | YES |
|
Б/Р |
149. | Panukova Anastasiya | | W16 | Sever | Ukraine | |
Olena Dotsenko |
КМС |
150. | Суркова Поліна | | W21E | Sever | Ukraine | YES |
Суркова Е.А. |
КМС |
151. | Єфименко Анна | | W21E | Sever | Ukraine | YES |
|
КМС |
152. | Olimpiiev Mykyta | | M21E | t/c Globus | Ukraine | YES |
Грабець Б.Б. |
Б/Р |
153. | Старікова Надія | 1003083 | W21A | t/c Globus | Ukraine | YES |
|
III |
154. | Гнідець Анна | | W21A | t/c Globus | Ukraine | YES |
|
Б/Р |
155. | Євдокимов Денис | | M21A | t/c Globus | Ukraine | YES |
|
Б/Р |
156. | Trots Petro | | M21A | t/c Globus | Ukraine | YES |
|
Б/Р |
157. | Starikov Dmytrij | | M21A | t/c Globus | Ukraine | YES |
|
І |
158. | Zavadskiy Kostiantyn | | M21A | t/c Globus | Ukraine | YES |
Шило Я.Г. |
І |
159. | Познаєва Ольга | | W65 | RODION | Ukraine | YES |
|
Б/Р |
160. | Клочков Андрей | | Kids | klochkov | Ukraine | YES |
|
Б/Р |
161. | Клочков Олег | | M35 | klochkov | Ukraine | YES |
|
Б/Р |
162. | Гавриленко Лідія | 1300268 | W55 | Veterans of Kyiv 60+ | Ukraine | YES |
|
КМС |
163. | Левицька Алла | | W55 | Veterans of Kyiv 60+ | Ukraine | YES |
|
II |
164. | Закревська Софія | | W75 | Veterans of Kyiv 60+ | Ukraine | YES |
|
II |
165. | Робак Володимир | 1391356 | M65 | Veterans of Kyiv 60+ | Ukraine | YES |
|
МС |
166. | Тютюнникова Віра | | W65 | Veterans of Kyiv 60+ | Ukraine | YES |
|
Б/Р |
167. | Горбунова Татьяна | 1000403 | W65 | Veterans of Kyiv 60+ | Ukraine | YES |
|
І |
168. | Єфименко Леся | 1302748 | W65 | Veterans of Kyiv 60+ | Ukraine | YES |
|
І |
169. | Грицюк Віктор | | M45 | ТВП | Ukraine | YES |
Ткаченко В.П. |
III |
170. | Kobec Ivan | | M12 | Bamby Club | Ukraine | YES |
M.Narovlianska |
II-ю |
171. | Orlovsky Svyatoslav | | M12 | Bamby Club | Ukraine | YES |
M.Narovlianska |
I-ю |
172. | Sityashenko Roman | | M12 | Bamby Club | Ukraine | YES |
M.Narovlianska |
II-ю |
173. | Grysha Oleksandr | | Kids | Bamby Club | Ukraine | YES |
M.Narovlianska |
II-ю |
174. | Melnichuk Воgdan | | Kids | Bamby Club | Ukraine | YES |
M.Narovlianska |
II-ю |
175. | Pavlov Dmytro | | Kids | Bamby Club | Ukraine | YES |
M.Narovlianska |
Б/Р |
176. | Prasol Kateryna | | Kids | Bamby Club | Ukraine | YES |
M.Narovlianska |
II-ю |
177. | Prasol Makar | | Kids | Bamby Club | Ukraine | YES |
M.Narovlianska |
Б/Р |
178. | Yanchenko Illya | | Kids | Bamby Club | Ukraine | YES |
M.Narovlianska |
II-ю |
179. | Antonov Oleksandr | | Kids | Bamby Club | Ukraine | YES |
M.Narovlianska |
Б/Р |
180. | Lutova Marina | | Kids | Bamby Club | Ukraine | YES |
M.Narovlianska |
Б/Р |
181. | Yanchenko Nadiya | | Kids | Bamby Club | Ukraine | YES |
M.Narovlianska |
Б/Р |
182. | Savchuk Elisaveta | | W14 | Bamby Club | Ukraine | YES |
M.Narovlianska |
I-ю |
183. | Kardashevskyi Denys | | M21A | Bamby Club | Ukraine | YES |
M.Narovlianska |
Б/Р |
184. | Kardashevska Valeriya | | W12 | Bamby Club | Ukraine | YES |
M.Narovlianska |
ІІІ-ю |
185. | Дяченко Вадим | 502529 | M21E | KSO Kompas | Ukraine | |
|
Б/Р |
186. | Половинко Андрей | 1300236 | M21E | KSO Kompas | Ukraine | |
|
МС |
187. | Ярош Валентин | 1415139 | M21E | KSO Kompas | Ukraine | |
|
КМС |
188. | Скомороха Максим | 895128 | M21E | KSO Kompas | Ukraine | |
|
КМС |
189. | Lytvyn Oleksandr | 502545 | M21E | KSO Kompas | Ukraine | YES |
Даньков С.В. |
КМС |
190. | Федотов Илья | | M18 | KSO Kompas | Ukraine | |
|
Б/Р |
191. | Міліруд Євген | 1420998 | M35 | KSO Kompas | Ukraine | |
|
Б/Р |
192. | Данькова Алена | 1404849 | W21E | KSO Kompas | Ukraine | |
|
КМС |
193. | Логуновская Анастасия | 681808 | W21E | KSO Kompas | Ukraine | |
|
КМС |
194. | Перепелиця Олександр | | M40 | KSO Kompas | Ukraine | |
|
Б/Р |
195. | Lysenko Andrei | | M40 | KSO Kompas | Ukraine | |
|
Б/Р |
196. | Maznyi Valerii | | M45 | KSO Kompas | Ukraine | YES |
|
І |
197. | Herashchenko Dianora | 2091745 | W21E | Пеленг | Ukraine | YES |
|
КМС |
198. | Коновалов Віктор | | M40 | Пеленг | Ukraine | |
Савицький В. І. |
І |
199. | Ганілов Гордій | | Kids | Kozak-club | Ukraine | YES |
|
Б/Р |
200. | Хмарская Диана | | W18 | Kozak-club | Ukraine | YES |
|
Б/Р |
201. | Ганилов Александр | | M40 | Kozak-club | Ukraine | YES |
|
Б/Р |
202. | Krysenko Dmytro | 8654194 | M21A | FEA | Ukraine | YES |
|
III |
203. | Fedoseienko Volodymyr | 9200172 | M21E | KSO IF-Deaf | Ukraine | YES |
Коченюк М.М. |
КМС |
204. | Levitsky Nazar | 9200202 | M18 | KSO IF-Deaf | Ukraine | YES |
Коченюк М.М. |
КМС |
205. | Baglyk Olena | 1008099 | W45 | O-club-1, Kyiv | Ukraine | YES |
|
Б/Р |
206. | Herashchenko Rostislav | | M12 | Peleng | Ukraine | YES |
|
I-ю |
207. | Herashchenko Valerii | 2068654 | M55 | Peleng | Ukraine | YES |
|
КМС |
208. | Herashchenko Eleonora | | W45 | Peleng | Ukraine | YES |
|
І |
209. | Lisota Andrii | | M40 | Peleng | Ukraine | YES |
|
III |
210. | Токарєв Петро | | M12 | Чернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддю | Ukraine | YES |
Купрієнко Г.Г. |
ІІІ-ю |
211. | Тиошенко Юліанна | | Kids | Чернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддю | Ukraine | YES |
Купрієнко Г.Г. |
ІІІ-ю |
212. | Голец Єгор | | Kids | Чернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддю | Ukraine | YES |
Купрієнко Г.Г. |
Б/Р |
213. | Кондратьєв Артем | | Kids | Чернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддю | Ukraine | YES |
Купрієнко Г.Г. |
Б/Р |
214. | Кубрак Володимир | | Kids | Чернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддю | Ukraine | YES |
Купрієнко Г.Г. |
Б/Р |
215. | Лазько Анна | | Kids | Чернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддю | Ukraine | YES |
Купрієнко Г.Г. |
ІІІ-ю |
216. | Коротков Никита | | Kids | Чернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддю | Ukraine | YES |
Купрієнко Г.Г. |
II-ю |
217. | Слесарь Ілля | | M16 | Чернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддю | Ukraine | YES |
Купрієнко Г.Г. |
II |
218. | Пономаренко Марія | | W14 | Чернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддю | Ukraine | YES |
Купрієнко Г.Г. |
I-ю |
219. | Карпенко Анастасія | | W14 | Чернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддю | Ukraine | YES |
Ніколаєнко Я.Г. |
I-ю |
220. | Коваль Марія | | W14 | Чернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддю | Ukraine | YES |
Купрієнко Г.Г. |
I-ю |
221. | Вільневецька Анастасія | | W21A | Чернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддю | Ukraine | YES |
Купрієнко Г.Г. |
КМС |
222. | Вареник Єгор | | M14 | Чернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддю | Ukraine | YES |
Купрієнко Г.Г. |
I-ю |
223. | Кондратьєв Андрій | | M21A | Чернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддю | Ukraine | YES |
Купрієнко Г.Г. |
І |
224. | Степаненко Сергій | | M21A | Чернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддю | Ukraine | YES |
|
КМС |
225. | Казанцева Марія | | W12 | Чернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддю | Ukraine | YES |
Купрієнко Г.Г. |
II-ю |
226. | Демещук Олександра | | W12 | Чернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддю | Ukraine | YES |
Купрієнко Г.Г. |
ІІІ-ю |
227. | Зільбович Ксенія | | W16 | Чернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддю | Ukraine | YES |
Купрієнко Г.Г. |
II |
228. | Криволап Кароліна | | W16 | Чернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддю | Ukraine | YES |
Купрієнко Г.Г. |
І |
229. | Кузьменко Євгеній | | M45 | Чернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддю | Ukraine | YES |
|
КМС |
230. | Саєнко Віталій | | M45 | Чернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддю | Ukraine | YES |
|
КМС |
231. | Степанюк Катерина | 1300167 | Kids | особисто | Ukraine | YES |
|
Б/Р |
232. | Степанюк Роман | 1300126 | M21A | особисто | Ukraine | YES |
|
III |
233. | Подпрятов Григорій | | M16 | МТК "Зелеста" | Ukraine | YES |
|
I-ю |
234. | Анна Чурілова | | W18 | МТК "Зелеста" | Ukraine | YES |
|
І |
235. | Білошицький Сергій | 1005827 | M21A | МТК "Зелеста" | Ukraine | YES |
|
КМС |
236. | Бриндак Євгеній | 1005497 | M21A | МТК "Зелеста" | Ukraine | YES |
|
КМС |
237. | Компанець Катерина | 1005499 | W12 | МТК "Зелеста" | Ukraine | YES |
|
II-ю |
238. | Корбут Кіра | 1005496 | W12 | МТК "Зелеста" | Ukraine | YES |
|
I-ю |
239. | Тофель Марія | | W12 | МТК "Зелеста" | Ukraine | YES |
|
II-ю |
240. | Аскерова Світлана | 1005822 | W12 | МТК "Зелеста" | Ukraine | YES |
|
I-ю |
241. | Daubert Benoit | | M50 | lycée français Anne de Kiev | Ukraine | YES |
|
Б/Р |
242. | Daubert Muriel | | W50 | lycée français Anne de Kiev | Ukraine | YES |
|
Б/Р |
243. | Nikolskyi Anatolii | | M21A | lycée français Anne de Kiev | Ukraine | YES |
|
Б/Р |
244. | Daubert Ondine | | W16 | lycée français Anne de Kiev | Ukraine | YES |
|
Б/Р |
245. | Bashinsky Anton | | M12 | КСО КОРОСТИШІВ | Ukraine | YES |
Nesterenko |
I-ю |
246. | Rusetsky Danil | | M12 | КСО КОРОСТИШІВ | Ukraine | YES |
Nesterenko |
Б/Р |
247. | Sobolivsʹka Yeva | | Kids | КСО КОРОСТИШІВ | Ukraine | YES |
Nesterenko |
Б/Р |
248. | Sobolivsʹkyy Makar | | Kids | КСО КОРОСТИШІВ | Ukraine | YES |
Nesterenko |
ІІІ-ю |
249. | Safonov Alexander | | Kids | КСО КОРОСТИШІВ | Ukraine | YES |
Nesterenko |
ІІІ-ю |
250. | Matvyeyev Oleksandr | | Kids | КСО КОРОСТИШІВ | Ukraine | YES |
Nesterenko |
Б/Р |
251. | Humenyuk Vlad | | Kids | КСО КОРОСТИШІВ | Ukraine | YES |
Nesterenko |
Б/Р |
252. | Burylko Natalia | | Kids | КСО КОРОСТИШІВ | Ukraine | YES |
Nesterenko |
Б/Р |
253. | Belyaev Ivan | 1220000 | M16 | КСО КОРОСТИШІВ | Ukraine | YES |
Nesterenko |
КМС |
254. | Ohorodnik Dmytro | | M16 | КСО КОРОСТИШІВ | Ukraine | |
Nesterenko |
II |
255. | Kutsenko Dmytro | 1777000 | M16 | КСО КОРОСТИШІВ | Ukraine | YES |
Nesterenko |
КМС |
256. | Nesterenko Viktor | 1418235 | M21E | КСО КОРОСТИШІВ | Ukraine | YES |
Nesterenko |
КМС |
257. | Burylko Vika | 1408828 | W14 | КСО КОРОСТИШІВ | Ukraine | YES |
Nesterenko |
I-ю |
258. | Gorodinska Maria | | W14 | КСО КОРОСТИШІВ | Ukraine | YES |
Nesterenko |
II-ю |
259. | Synchuk Ivanka | | W14 | КСО КОРОСТИШІВ | Ukraine | |
Nesterenko |
II-ю |
260. | Bilobrovets Elena | | W14 | КСО КОРОСТИШІВ | Ukraine | YES |
Nesterenko |
II |
261. | Petrichenko Victoria | 1408877 | W21A | КСО КОРОСТИШІВ | Ukraine | YES |
Nesterenko |
КМС |
262. | Harpatin Ilya | | M14 | КСО КОРОСТИШІВ | Ukraine | YES |
Nesterenko |
II-ю |
263. | Safonov Nikolay | 1408833 | M14 | КСО КОРОСТИШІВ | Ukraine | YES |
Nesterenko |
I-ю |
264. | Krys Illya | | M14 | КСО КОРОСТИШІВ | Ukraine | YES |
Nesterenko |
I-ю |
265. | Idyartov Alexander | | M14 | КСО КОРОСТИШІВ | Ukraine | YES |
Nesterenko |
I-ю |
266. | Vyhovsky Yevgeny | | M14 | КСО КОРОСТИШІВ | Ukraine | YES |
Nesterenko |
III |
267. | Tereshchenko Zhenia | 1099999 | M18 | КСО КОРОСТИШІВ | Ukraine | YES |
Nesterenko |
КМС |
268. | Grabovskiy Andrew | 1888000 | M18 | КСО КОРОСТИШІВ | Ukraine | |
Nesterenko |
КМС |
269. | Rusetsky Sergiy | | M35 | КСО КОРОСТИШІВ | Ukraine | YES |
Nesterenko |
МСМК |
270. | Kropyvnytsʹka Katya | | W12 | КСО КОРОСТИШІВ | Ukraine | YES |
Nesterenko |
I-ю |
271. | Kozyriev Andrii | 1710000 | M40 | КСО КОРОСТИШІВ | Ukraine | YES |
Nesterenko |
І |
272. | Burylko Mykola | 1408835 | M40 | КСО КОРОСТИШІВ | Ukraine | YES |
Nesterenko |
І |
273. | Kutsenko Dmytry | | M45 | КСО КОРОСТИШІВ | Ukraine | YES |
Nesterenko |
II |
274. | Dubinin Sviatoslav | | M35 | Lugansk 0,7 OK | Ukraine | YES |
|
Б/Р |
275. | Laskarzhevsky Vladyslav | 8200200 | M21E | Nash Klub | Ukraine | YES |
|
Б/Р |
276. | Kalinichenko Ganna | 8300300 | W21E | Nash Klub | Ukraine | YES |
|
Б/Р |
277. | Martsyniv Andrii | | M40 | Nash Klub | Ukraine | YES |
|
І |
278. | Mazur Yevhen | | M21A | Власний Шлях | Ukraine | YES |
|
КМС |
279. | Смирнова Мария | | W21A | Тор | Ukraine | |
Рогова В.I. |
III |
280. | Жижко Тимофей | | M14 | Тор | Ukraine | YES |
Рогова В.I. |
II-ю |
281. | Ефименкова Алина | | W16 | Краматорск "Горизонт" | Ukraine | |
Ушакова М.Б. |
I-ю |
282. | Pisarchyk Valeriy | 1300600 | M35 | www.timex.etov.ua | Ukraine | YES |
Pisarchyk Valeriy |
КМС |
283. | Kulakevych Sergiy | 8639463 | M35 | Orzhiv orienteering club "Ravlyky" | Ukraine | YES |
Olhovyk |
II |
284. | Sur Sergii | | M55 | Arterium | Ukraine | YES |
|
Б/Р |
285. | Даценко Иван | | M55 | СхідГЗК м.Жовті Води | Ukraine | YES |
|
III |
286. | Лібега Антоніна | | W35 | СхідГЗК м.Жовті Води | Ukraine | YES |
|
Б/Р |
287. | Даценко Андрій | | M21A | СхідГЗК м.Жовті Води | Ukraine | YES |
|
Б/Р |
288. | Шеховцов Андрій | 1008018 | M16 | ХЦПР | Ukraine | YES |
Капара Н.В., Капара Е.И., Кобець С.М. |
МС |
289. | Ліхтей Вікторія | 1008026 | W18 | ХЦПР | Ukraine | YES |
Капара Н.В., Капара Е.И., Кобець С.М. |
МС |
290. | Зайцева Єлизавета | 1008017 | W18 | ХЦПР | Ukraine | YES |
Капара Н.В., Капара Е.И., Кобець С.М. |
МС |
291. | Данилюк Назарій | 1008014 | M14 | ХЦПР | Ukraine | YES |
Капара Н.В., Капара Е.И. |
I-ю |
292. | Біляєва Катерина | 1008016 | W16 | ХЦПР | Ukraine | YES |
Капара Н.В., Капара Е.И. |
І |
293. | Марич Костянтин | 9992125 | M21E | Lider-Tour | Ukraine | YES |
|
МС |
294. | Капара Валентин | 1008013 | M12 | Херсонький ОЦТКТУМ | Ukraine | YES |
Капара Е.И. |
ІІІ-ю |
295. | Капара Анна | 1300041 | W14 | Херсонький ОЦТКТУМ | Ukraine | YES |
Капара Е.И. |
I-ю |
296. | Остапенко Єлизавета | 1008019 | W14 | Херсонький ОЦТКТУМ | Ukraine | YES |
Юрін О.В., Капара Е.И. |
II-ю |
297. | Присяжна Галина | 1008018 | W14 | Херсонький ОЦТКТУМ | Ukraine | YES |
Капара Е.И. |
Б/Р |
298. | Шлейман Майя | 1008020 | W14 | Херсонький ОЦТКТУМ | Ukraine | YES |
Капара Е.И. |
ІІІ-ю |
299. | Капара Олена | 1300253 | W35 | Троя | Ukraine | |
Капара Н.В. |
МС |
300. | Marchuk Oleksandr | | M21E | RIA | Ukraine | YES |
|
МС |
301. | Ілюк Олександр | 1008027 | M18 | Київський Національний Університет ім. Тараса Шевченка.Фізичний факультет.1 курс,5Б група | Ukraine | YES |
Капара Н.В., Капара Е.И., Кобець С.М. |
МС |
302. | Скворцова Олеся | | Kids | Starling Club | Ukraine | YES |
|
Б/Р |
303. | Скворцов Олександр | | M40 | Starling Club | Ukraine | YES |
|
Б/Р |
304. | Тараненко Дмитро | 1451305 | M12 | Сумський обласний центр позашкільної освіти | Ukraine | YES |
Троян Н.Г. |
II-ю |
305. | Шелудько Максим | 1451297 | M12 | Сумський обласний центр позашкільної освіти | Ukraine | YES |
Троян Н.Г. |
II-ю |
306. | Нестеренко Максим | 1451301 | M16 | Сумський обласний центр позашкільної освіти | Ukraine | YES |
Троян Н.Г. |
КМС |
307. | Ткаченко Костянтин | 1451304 | M16 | Сумський обласний центр позашкільної освіти | Ukraine | YES |
Троян Н.Г. |
І |
308. | Пугач Марія | 1451300 | W18 | Сумський обласний центр позашкільної освіти | Ukraine | YES |
Зикова Л.І., Пугач М.І. |
КМС |
309. | Купиро Катерина | 1451288 | W18 | Сумський обласний центр позашкільної освіти | Ukraine | YES |
Троян Н.Г. |
КМС |
310. | Ворона Євген | 1451298 | M14 | Сумський обласний центр позашкільної освіти | Ukraine | YES |
Троян Н.Г. |
II-ю |
311. | Шелехов Денис | 1451306 | M18 | Сумський обласний центр позашкільної освіти | Ukraine | YES |
Троян Н.Г. |
II |
312. | Serdiuk Yurii | 8654367 | M21A | Сумський обласний центр позашкільної освіти | Ukraine | YES |
Троян Н.Г. |
КМС |
313. | Shevchenko Maxim | 1451309 | M21A | Сумський обласний центр позашкільної освіти | Ukraine | YES |
Троян Н.Г. |
І |
314. | Марченко Марія | 1451287 | W16 | Сумський обласний центр позашкільної освіти | Ukraine | YES |
Троян Н.Г. |
І |
315. | Голуб Анна | 1451285 | W16 | Сумський обласний центр позашкільної освіти | Ukraine | YES |
Троян Н.Г. |
І |
316. | Viunytska Valeria | | W21A | Valtex Lybnu | Ukraine | |
|
І |
317. | Іщенко Діма | 363321 | M18 | ARDF TAEM UA | Ukraine | YES |
Іщенко |
КМС |
318. | Khomenko Ivan | 1399096 | M21E | National Technical University of Ukraine | Ukraine | YES |
Ускова С.М. |
КМС |
319. | Mamchur Oleksandr | 100448 | M21A | National Technical University of Ukraine | Ukraine | YES |
Ускова С.М. |
КМС |
320. | Shpringer Aleksey | | M21A | National Technical University of Ukraine | Ukraine | |
Ускова С. М. |
Б/Р |
321. | Рудич Людмила | 9200163 | W50 | Orienteering club ORION | Ukraine | YES |
Трухан І. |
КМС |
322. | Леша Захарченко | | M12 | Олимп | Ukraine | YES |
Свидницкая Л.Г. |
II-ю |
323. | Максим Руснак | | M12 | Олимп | Ukraine | YES |
Свидницкая Л.Г. |
Б/Р |
324. | Ярослав Повод | | M12 | Олимп | Ukraine | YES |
Свидницкая Л.Г. |
Б/Р |
325. | Стас Кучмий | | M12 | Олимп | Ukraine | YES |
Свидницкая Л.Г. |
II-ю |
326. | Свідницький Олександр | | Kids | Олимп | Ukraine | |
|
Б/Р |
327. | Молодой Віталій | | M21E | Олимп | Ukraine | YES |
|
КМС |
328. | Виктор Краснянский | | M55 | Олимп | Ukraine | YES |
Свидницкая Л.Г. |
І |
329. | Даша Бойченко | | W14 | Олимп | Ukraine | YES |
Свидницкая Л.Г. |
ІІІ-ю |
330. | Кристина Мохова | | W14 | Олимп | Ukraine | YES |
Свидницкая Л.Г. |
II-ю |
331. | Лиля Овчаренко | | W14 | Олимп | Ukraine | YES |
Свидницкая Л.Г. |
КМС |
332. | Татьяна Краснянская | | W55 | Олимп | Ukraine | YES |
|
І |
333. | Ольга Колесникова | | W45 | Олимп | Ukraine | YES |
|
III |
334. | Максим Кондратевич | | M14 | Олимп | Ukraine | YES |
Свидницкая Л.Г. |
I-ю |
335. | Вадим Свидницкий | 1000406 | M14 | Олимп | Ukraine | YES |
Свидницкая Л.Г. |
I-ю |
336. | Настя Волощук | | W12 | Олимп | Ukraine | YES |
Свидницкая Л.Г. |
Б/Р |
337. | Дерюгін Єгор | | M12 | дюсш-12 | Ukraine | |
Турлова Н |
ІІІ-ю |
338. | Дудовський Тимофій | | M12 | дюсш-12 | Ukraine | |
Турлова Н |
ІІІ-ю |
339. | Єсипчук Артем | | M12 | дюсш-12 | Ukraine | |
Турлова Н |
II-ю |
340. | Іванченко Михайло | | M12 | дюсш-12 | Ukraine | |
Турлова Н |
II-ю |
341. | Кудрявцев Максим | | M12 | дюсш-12 | Ukraine | |
Турлова Н |
ІІІ-ю |
342. | Артюх Данило | | M12 | дюсш-12 | Ukraine | |
Турлова Н |
Б/Р |
343. | Артюх Кирил | | M12 | дюсш-12 | Ukraine | |
Турлова Н |
Б/Р |
344. | Смірнов Максим | | M12 | дюсш-12 | Ukraine | |
Турлова Н |
ІІІ-ю |
345. | Федоров Валентин | | M12 | дюсш-12 | Ukraine | |
Турлова Н |
Б/Р |
346. | Шевчук Давид | | Kids | дюсш-12 | Ukraine | |
Турлова Н |
Б/Р |
347. | Буковська Катерина | | Kids | дюсш-12 | Ukraine | |
Турлова Н |
Б/Р |
348. | Демченко Поліна | | Kids | дюсш-12 | Ukraine | |
Турлова Н |
Б/Р |
349. | Марцева Юля | | Kids | дюсш-12 | Ukraine | |
Турлова Н |
Б/Р |
350. | Fursa Olena | 335911 | W35 | Киев-Радио | Ukraine | YES |
|
КМС |
351. | Дмитро Рискальчук | | M21A | ГрОТ-Гранів | Ukraine | YES |
Рискальчук Д.В. |
КМС |
352. | Двірний Максим | | M12 | ДЮСШ-12 (Лідер-тур) | Ukraine | YES |
Калінкін,Стрижак |
II-ю |
353. | Коворотний Ілля | | M12 | ДЮСШ-12 (Лідер-тур) | Ukraine | YES |
Калінкін,Стрижак |
II-ю |
354. | Куцак Володимир | | M12 | ДЮСШ-12 (Лідер-тур) | Ukraine | YES |
Калінкін,Стрижак |
II-ю |
355. | Куцак Ярослав | | M12 | ДЮСШ-12 (Лідер-тур) | Ukraine | YES |
Калінкін,СтрижакКалінкін,Стрижак |
II-ю |
356. | Недужий Іван | | M12 | ДЮСШ-12 (Лідер-тур) | Ukraine | YES |
Калінкін,Стрижак |
II-ю |
357. | Поєнко Вадим | | M12 | ДЮСШ-12 (Лідер-тур) | Ukraine | YES |
Калінкін,Стрижак |
I-ю |
358. | Болгов Дмитро | | M12 | ДЮСШ-12 (Лідер-тур) | Ukraine | YES |
Калінкін,Стрижак |
II-ю |
359. | Витвицький Антон | | M12 | ДЮСШ-12 (Лідер-тур) | Ukraine | YES |
Калінкін,Стрижак |
II-ю |
360. | Лойок Трофим | | M12 | ДЮСШ-12 (Лідер-тур) | Ukraine | YES |
Калінкін,Стрижак |
Б/Р |
361. | Решетніков Олександр | | M12 | ДЮСШ-12 (Лідер-тур) | Ukraine | YES |
Калінкін,Стрижак |
ІІІ-ю |
362. | Русенко Дмитро | | M16 | ДЮСШ-12 (Лідер-тур) | Ukraine | YES |
Калінкін,Стрижак |
І |
363. | Смірнова Марія | | W14 | ДЮСШ-12 (Лідер-тур) | Ukraine | YES |
Калінкін,Стрижак |
III |
364. | Чижова Діана | | W14 | ДЮСШ-12 (Лідер-тур) | Ukraine | YES |
Калінкін,Стрижак |
ІІІ-ю |
365. | Юкало Марія | | W14 | ДЮСШ-12 (Лідер-тур) | Ukraine | YES |
Калінкін,Стрижак |
ІІІ-ю |
366. | Юкало Софія | | W14 | ДЮСШ-12 (Лідер-тур) | Ukraine | YES |
Калінкін,Стрижак |
ІІІ-ю |
367. | Олексієнко Анастасія | | W14 | ДЮСШ-12 (Лідер-тур) | Ukraine | YES |
Калінкін,Стрижак |
III |
368. | Матвієнко Поліна | | W14 | ДЮСШ-12 (Лідер-тур) | Ukraine | YES |
Калінкін,Стрижак |
Б/Р |
369. | Невмержицька Катерина | | W14 | ДЮСШ-12 (Лідер-тур) | Ukraine | YES |
Калінкін,Стрижак |
Б/Р |
370. | Шулевський Роман | | M14 | ДЮСШ-12 (Лідер-тур) | Ukraine | YES |
Калінкін,Стрижак |
ІІІ-ю |
371. | Кривий Олег | | M14 | ДЮСШ-12 (Лідер-тур) | Ukraine | YES |
Калінкін,Стрижак |
III |
372. | Тимошек Федір | | M14 | ДЮСШ-12 (Лідер-тур) | Ukraine | YES |
Калінкін,Стрижак |
ІІІ-ю |
373. | Дзівалтовський Януш | | M14 | ДЮСШ-12 (Лідер-тур) | Ukraine | YES |
Калінкін,Стрижак |
II |
374. | Ірха Любов | | OPEN beginners | ДЮСШ-12 (Лідер-тур) | Ukraine | YES |
Калінкін,Стрижак |
Б/Р |
375. | Шулевська Тетяна | | OPEN beginners | ДЮСШ-12 (Лідер-тур) | Ukraine | YES |
Калінкін,Стрижак |
Б/Р |
376. | Синенко Валентин | | M18 | ДЮСШ-12 (Лідер-тур) | Ukraine | YES |
Калінкін,Стрижак |
І |
377. | Поєнко Андрій | | M18 | ДЮСШ-12 (Лідер-тур) | Ukraine | YES |
Калінкін,Стрижак |
КМС |
378. | Калінкін Олександр | 1302819 | M21A | ДЮСШ-12 (Лідер-тур) | Ukraine | YES |
Стрижак О.А. |
МС |
379. | Недужа Марія | | W12 | ДЮСШ-12 (Лідер-тур) | Ukraine | YES |
Калінкін,Стрижак |
Б/Р |
380. | Ірха Анна | | W12 | ДЮСШ-12 (Лідер-тур) | Ukraine | YES |
Калінкін,Стрижак |
I-ю |
381. | Гордієнко Анна | | W12 | ДЮСШ-12 (Лідер-тур) | Ukraine | YES |
Калінкін,Стрижак |
II-ю |
382. | Майстренко Софія | | W12 | ДЮСШ-12 (Лідер-тур) | Ukraine | YES |
Калінкін,Стрижак |
II-ю |
383. | Чижова Анастасія | | W12 | ДЮСШ-12 (Лідер-тур) | Ukraine | YES |
Калінкін,Стрижак |
ІІІ-ю |
384. | Мащенко Єлизавета | | W16 | ДЮСШ-12 (Лідер-тур) | Ukraine | YES |
Калінкін,Стрижак |
II |
385. | Черняк Юрій | | M12 | Volyn-O | Ukraine | YES |
Гнатюк В.Д. |
I-ю |
386. | Taras Melnyk | 7208242 | M21E | Volyn-O | Ukraine | |
Мельник В.С.,Войтович В.М. |
МС |
387. | Мельник Христина | 1111111 | W18 | Volyn-O | Ukraine | |
Мельник Т.В. |
КМС |
388. | Гупало Ольга | | W18 | Volyn-O | Ukraine | YES |
Петрочук Д.П. |
КМС |
389. | Климчук Анна | 7208290 | W21A | Volyn-O | Ukraine | |
Войтович В.М., Мельник Т.В. |
КМС |
390. | Сичук Лариса | | W40 | Volyn-O | Ukraine | YES |
Гуцаленко Т.М. |
І |
391. | Світлана Черняк | | W40 | Volyn-O | Ukraine | YES |
Гуцаленко Т.М. |
III |
392. | Карпюк Остап | | M14 | Volyn-O | Ukraine | YES |
Войтович В.М. |
II-ю |
393. | Петрочук Дмитро | 259971 | M35 | Volyn-O | Ukraine | YES |
Бортник В.В., Черчик О.А. |
Б/Р |
394. | Ярослав Черняк | | M35 | Volyn-O | Ukraine | YES |
Самостійно |
II |
395. | Спасовський Ігор | | M35 | Volyn-O | Ukraine | YES |
Черчик О.А. |
МС |
396. | Мальчик Олександр | 32358 | M40 | Volyn-O | Ukraine | YES |
ГВІ |
КМС |
397. | Мельник Віктор | | M45 | Volyn-O | Ukraine | |
|
І |
398. | Петренко Владимир | | M12 | Kislorod+ | Ukraine | YES |
Дудник Т.О |
Б/Р |
399. | Балась Максим | 1300229 | M21E | Kislorod+ | Ukraine | YES |
Дудник Т.О |
КМС |
400. | Дудник Илья | 9200190 | M21E | Kislorod+ | Ukraine | YES |
Дудник Т.О |
КМС |
401. | Елена Карпович | | W18 | Kislorod+ | Ukraine | YES |
Дудник И.А |
КМС |
402. | Дудник Светлана | 9201931 | W21A | Kislorod+ | Ukraine | YES |
Дудник.И.А |
КМС |
403. | Дуднік Анна | | W21A | Kislorod+ | Ukraine | YES |
Дудник И.А |
КМС |
404. | Ярослав Черкунов | | M21A | Kislorod+ | Ukraine | YES |
Дудник И.А |
Б/Р |
405. | Петренко Виталий | | M35 | Kislorod+ | Ukraine | YES |
Балась М.С |
II |
406. | Сергиенко Дарья | | W16 | Kislorod+ | Ukraine | YES |
Дудник И.А |
КМС |
407. | Гринюк Олег | | M21E | ТЦ "Меридіан" | Ukraine | YES |
|
III |
408. | Гринюк Тетяна | | W21E | ТЦ "Меридіан" | Ukraine | YES |
|
І |
409. | Гуцаленко Тетяна | 1300828 | W55 | КСО "ОРІЄНТ" | Ukraine | YES |
ГВІ |
МС |
410. | Ліщук Антоній | 337171 | M14 | КСО "ОРІЄНТ" | Ukraine | YES |
ГВІ |
II |
411. | Kovalchuk Vsevolod | | M12 | Lider-Sport | Ukraine | |
T.Chernysh, M.Shtelmah |
Б/Р |
412. | Malov Daniil | | Kids | Lider-Sport | Ukraine | |
T.Chernysh, M.Shtelmah |
Б/Р |
413. | Poznysh Jan | | Kids | Lider-Sport | Ukraine | |
T.Chernysh, M.Shtelmah |
Б/Р |
414. | Zakusylo Vitalii | | Kids | Lider-Sport | Ukraine | |
T.Chernysh, M.Shtelmah |
Б/Р |
415. | Karasenko Rodion | | Kids | Lider-Sport | Ukraine | |
T.Chernysh, M.Shtelmah |
Б/Р |
416. | Chernysh Tetiana | | W45 | Lider-Sport | Ukraine | |
E.Chernysh |
МСМК |
417. | Bielikov Oleksandr | 1601758 | M21E | Slavutich | Ukraine | YES |
|
Б/Р |
418. | Parkhomenko Oleksandra | 1601765 | W21E | Slavutich | Ukraine | YES |
|
Б/Р |
|