2. Lauf Trainingsserie Mittelfranken->Entries by countries (number of entries: 58)
Report type:
Entries by name |
Entries by classes |
Entries by countries |
Entries by clubs
1. | Szacska Nikolett | Schüler/ Schnupper | Individuals/No club | | |
2. | Oprsal Alan | Fortgeschrittene lang | Individuals/No club | | |
3. | Córdoba Alfonso | Fortgeschrittene lang | Individuals/No club | | |
4. | Gonzalez Alejandro | Fortgeschrittene lang | Individuals/No club | | |
Germany |
1. | Böhme Fynn Padraig | Schüler/ Schnupper | TV Coburg-Neuses | Germany | |
2. | Seeger Guido | Fortgeschrittene lang | Baiersdorfer SV | Germany | |
3. | Seeger Friederike | Fortgeschrittene lang | Baiersdorfer SV | Germany | |
4. | Helling Roger | Fortgeschrittene lang | MTV Bamberg | Germany | |
5. | Vogler Tim | Fortgeschrittene lang | MTV Bamberg | Germany | |
6. | Badura Vaclav | Fortgeschrittene lang | MTV Bamberg | Germany | |
7. | Schneider Anne | Fortgeschrittene lang | MTV Bamberg | Germany | |
8. | Selz Andreas | Fortgeschrittene lang | MTV Bamberg | Germany | |
9. | Simon Heinz Peter | Fortgeschrittene lang | MTV Bamberg | Germany | |
10. | Barnickel Hanna | Einsteiger kurz | MTV Bamberg | Germany | |
11. | Streichert Josephine | Fortgeschrittene kurz | MTV Bamberg | Germany | |
12. | Oechler Dieter | Fortgeschrittene lang | TG Röttenbach | Germany | |
13. | Körner Katrin | Einsteiger lang | OLV Landshut | Germany | |
14. | Sudhoff Sven | Fortgeschrittene lang | Post-SV | Germany | |
15. | Friedel Edward | Schüler/ Schnupper | Adelsdorf | Germany | |
16. | Friedel Viola und Helen | Schüler/ Schnupper | Adelsdorf | Germany | |
17. | Lock (B) Izabella | Einsteiger lang | Uttenreuth | Germany | |
18. | Lock (B) Jan | Einsteiger lang | Uttenreuth | Germany | |
19. | Lock (B) Maria | Einsteiger lang | Uttenreuth | Germany | |
20. | Lock Harry | Fortgeschrittene lang | Uttenreuth | Germany | |
21. | Niederlöhner Julian | Einsteiger kurz | TB Erlangen | Germany | |
22. | Niederlöhner Daniel | Fortgeschrittene kurz | TB Erlangen | Germany | |
23. | Oechsner Markus | Einsteiger lang | Röttenbach | Germany | |
24. | Rode (F) Thomas | Fortgeschrittene kurz | Röttenbach | Germany | |
25. | Rode (F) Annett | Fortgeschrittene kurz | Röttenbach | Germany | |
26. | Deinert Ben | Einsteiger lang | TSV Ipsheim | Germany | |
27. | Schuh Valentin | Einsteiger lang | TSV Ipsheim | Germany | |
28. | Kleffel Michael | Einsteiger lang | TSV Ipsheim | Germany | |
29. | Scherbaum Luca | Einsteiger lang | TSV Ipsheim | Germany | |
30. | Bially Michael | Fortgeschrittene lang | TSV Ipsheim | Germany | |
31. | Scherbaum Anita | Einsteiger kurz | TSV Ipsheim | Germany | |
32. | Scherbaum Lena | Einsteiger kurz | TSV Ipsheim | Germany | |
33. | Scheitacker Tobias | Einsteiger kurz | TSV Ipsheim | Germany | |
34. | Scheitacker Uwe | Einsteiger kurz | TSV Ipsheim | Germany | |
35. | Schmotzer Luca | Einsteiger kurz | TSV Ipsheim | Germany | |
36. | Scherbaum Lara | Fortgeschrittene kurz | TSV Ipsheim | Germany | |
37. | Berg (A) Eugen | Einsteiger lang | Erlangen | Germany | |
38. | Berg (A) Helena | Einsteiger lang | Erlangen | Germany | |
39. | Berg (A) Julian | Einsteiger lang | Erlangen | Germany | |
40. | Berg (A) Leon | Einsteiger lang | Erlangen | Germany | |
41. | Kalekin Oleg | Fortgeschrittene lang | Erlangen | Germany | |
42. | Butz (C) Stefan | Schüler/ Schnupper | Hausen | Germany | |
43. | Hildebrand (C) Tammo | Schüler/ Schnupper | Hausen | Germany | |
44. | Selzle (E) Thor | Schüler/ Schnupper | Hausen | Germany | |
45. | Selzle (E) Alma | Schüler/ Schnupper | Hausen | Germany | |
46. | Siebert (C) Matthias | Schüler/ Schnupper | Atzelsberg | Germany | |
47. | Hildebrand (C) Ophelia | Schüler/ Schnupper | Atzelsberg | Germany | |
48. | Heise Oliver | Schüler/ Schnupper | TSV Hirschaid | Germany | |
49. | Heise (D) Jonathan | Schüler/ Schnupper | TSV Hirschaid | Germany | |
50. | Heise (D) Heike | Schüler/ Schnupper | TSV Hirschaid | Germany | |
51. | Wocko (G) Silke | Einsteiger lang | Lauftreff Baiersdorf | Germany | |
52. | Wocko (G) Lars | Einsteiger lang | Lauftreff Baiersdorf | Germany | |
53. | Kröckel (G) Rita | Einsteiger lang | Lauftreff Baiersdorf | Germany | |
54. | Staufer Leon | Fortgeschrittene kurz | Lauftreff Baiersdorf | Germany | |
|