v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
SEEMOC 2018 - South East European Masters Orienteering Championships 2018->Entries by clubs  (number of entries: 176)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid Relay Category Relay Leg O-top

Individuals/No club
1.Peternelj DragoM35Individuals/No club MW35 none
2.Yaşar AhmetM50Individuals/No club MW45
3.Alexandrescu Constantin7205701M65Individuals/No club MW35 none

Ankara GSM
1.Fenmen Nermin7000017W60Ankara GSMTurkey MW55 2 M

Begun
1.Kabadjov Ivaylo9777999M45BegunBulgariaYES MW45 none

BROWN TEAM BG
1.Kolev Krasimir1302758M45BROWN TEAM BGBulgariaYES MW45 none
2.Dimitrov Dimitar2073612M55BROWN TEAM BGBulgariaYES MW55 none
3.Ivanova ElvinaW50BROWN TEAM BGBulgariaYES MW45 none
4.Dimitrova Petya2073613W50BROWN TEAM BGBulgariaYES MW55 none
5.Todorova Margarita412722W50BROWN TEAM BGBulgariaYES MW45 none

Bulgarian O Federation
1.Koynov Konstantin1007900M50Bulgarian O FederationBulgariaYES MW45
2.Ganev Radi2008590M60Bulgarian O FederationBulgariaYES MW55

C. S. SPRIA Baia
1.Tămaș Relu8637582M45C. S. SPRIA BaiaRomania MW35

C.S. BABARUNCA
1.Stefan Daniel7209820M50C.S. BABARUNCARomania MW45 XXL
2.Stefan Cristina7209821W50C.S. BABARUNCARomania MW45 M

C.S. Garage Racing Baia Mare
1.Costan Grigor1116667M55C.S. Garage Racing Baia MareRomania MW35

C.S. TranSilva Cluj
1.Tőkés Árpád1006655M55C.S. TranSilva ClujRomania MW55
2.Enyedi Andrei1006646M65C.S. TranSilva ClujRomania MW55 none

''CELIK'' Smederevo
1.Nikolic Dragan2077036M60''CELIK'' SmederevoSerbia MW55

Chumrena Tvardica
1.Mitev Mitko2073598M50Chumrena Tvardica Bulgaria MW45
2.Miteva Pavlina2102493W50Chumrena Tvardica Bulgaria MW45

Clubul Sportiv Orienteering Masters
1.Deconescu NataliaW60Clubul Sportiv Orienteering MastersRomania MW35

CO2
1.Brambilla Stefano7203667M50CO2ItalyYES MW45 Leg 3, with Grilli and Vassileva, Italy
2.Giuganino Barbara7202221W35CO2ItalyYES MW35
3.Vassileva Tzvetanka2029966W45CO2ItalyYES MW45 Leg Woman, with Grilli and Brambilla, Italy

Compass-Cross
1.Halachev Nikolay1409403M35Compass-CrossBulgariaYES MW35
2.Koev Krasimiv1409405M45Compass-CrossBulgariaYES MW45
3.Kamenarov Kamen1007874M55Compass-CrossBulgariaYES MW45
4.Kamenarova Tzvetelina412900W55Compass-CrossBulgariaYES MW45

COS Dinamo-OLD
1.Balmuș Gheorghe1000320M65COS Dinamo-OLDMoldova MW55 L
2.Degteareov Vladimir1000325M70COS Dinamo-OLDMoldova MW55 L

CS Chimia Victoria
1.Urdea Gheorghe7205765M60CS Chimia VictoriaRomania MW55

CS Mentor Silva
1.Maiorescu Gabriel1302737M65CS Mentor Silva Romania MW55 none
2.Albici Gheorghe348956M70CS Mentor Silva Romania MW55 none
3.Maiorescu Niculina1302808W60CS Mentor Silva Romania MW55 none
4.Nistoreanu Valentina1302893W65CS Mentor Silva Romania MW55 none

CS Metropolitan Bucuresti
1.Ticleanu Mircea211869M65CS Metropolitan BucurestiRomania MW55 none

CS ORIENTER Tg Mures
1.Botoș Sorin7211386M55CS ORIENTER Tg MuresRomania MW35 none

CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea Ciuc
1.Ráduly Róbert Kálmán7210417M50CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania MW45 none

CSU Brasov
1.Stupu Petru2042235M45CSU BrasovRomania MW35
2.Gheorghe Dinu2042224M60CSU BrasovRomania MW55 none
3.Dodonu Ion1304121M65CSU BrasovRomania MW55
4.Stupu Anca211743W35CSU BrasovRomania MW35
5.Bors Cornelia211838W60CSU BrasovRomania MW55

DIANA
1.Nikolov Daniel8652501M45DIANABulgariaYES MW35
2.Dragoev Milen8655588M45DIANABulgariaYES MW35
3.Georgieva Radina2008657W40DIANABulgariaYES MW35
4.Sapundjieva Radmila2073609W45DIANABulgariaYES MW35
5.Zheceva Mariana2008619W50DIANABulgariaYES MW35

Istanbul Orienteering Spor Kulubu
1.Sen Sinan1681227M50Istanbul Orienteering Spor KulubuTurkey MW35 none
2.Diri Refik1393028M55Istanbul Orienteering Spor KulubuTurkey MW35 none
3.Kalenderoglu Tatiana9671311W45Istanbul Orienteering Spor KulubuTurkey MW35 none
4.Sen Sibel1690207W45Istanbul Orienteering Spor KulubuTurkey MW35 none

Mariborski OK
1.Bauman Boris673167M50Mariborski OKSlovenia MW35 none

Mazalat
1.Penkova Violeta2008675W40MazalatBulgariaYES MW35

Mladost
1.Kainakchieva Julia2013405W45MladostBulgariaYES MW45
2.Frangova Zhivka2013448W60MladostBulgariaYES MW55
3.Danailova Marisya2086946W60MladostBulgariaYES MW55

Moldova
1.Isacov Veaceslav2104657M45Moldova Moldova MW45 none
2.Racichovscii EduardM45Moldova Moldova MW45 XL
3.Iurichin RuslanM45Moldova Moldova MW45 none
4.Cerescu Pavel1000409M55Moldova Moldova MW45
5.Cretu Petru1304072M60Moldova Moldova MW35 none
6.Sitnic Alexei1411591M60Moldova Moldova MW35 none
7.Vorobiov Vladimir 130014M65Moldova Moldova MW35 none
8.Dodonu IonM65Moldova Moldova MW35 none
9.Ivahnenco SergheiM70Moldova Moldova MW35 none
10.Iurichina ElenaW35Moldova Moldova MW35 none
11.Isacova NataliaW45Moldova Moldova MW45 none
12.Racichovscaia SvetlanaW45Moldova Moldova MW45 none
13.Cecan Olga1300226W50Moldova Moldova MW35 none
14.Cretu Natalia2101087W55Moldova Moldova MW35 none
15.Marusceac Elena1000408W55Moldova Moldova MW35 none
16.Vorobiova Olga1000352W60Moldova Moldova MW35 none
17.Pogorletcaia LarisaW70Moldova Moldova MW35 none

NSA-SIVEN
1.Pedev Todor1008168M45NSA-SIVENBulgaria MW45 none

ODTÜ Orienteering
1.Bingol Ayse Petek1422091W55ODTÜ OrienteeringTurkey MW55 M

OK Azimut
1.Poljanšek Aleš2069848M35OK AzimutSlovenia MW35 none
2.Sedej Matej1413730M35OK AzimutSlovenia MW35 none
3.Bončina Igor2800010M50OK AzimutSlovenia MW35 XXL
4.Močnik Silvij1401599M60OK AzimutSlovenia MW55
5.Sedej Vlado1398546M65OK AzimutSlovenia MW55 XL
6.Lapajne Janko406850M65OK AzimutSlovenia MW55 none

OK Bjelovar
1.Orehoci Robert8250869M45OK BjelovarCroatia MW45 none
2.Orlić Antonija8041177W35OK BjelovarCroatia MW35 none

OK Brežice
1.Jevševar Bojan2077852M35OK BrežiceSlovenia MW35
2.Hribar Anica2077785W35OK BrežiceSlovenia MW35

OK DIF
1.Juhas Irina2077032W50OK DIFSerbia MW45 M
2.Bacanac Ljubica2082999W65OK DIFSerbia MW55

OK Japetic
1.Pongrac Branimir7032222M35OK JapeticCroatia MW35
2.Ocvirk Edi750723M40OK JapeticCroatia MW35
3.Ocvirk Eva700027W45OK JapeticCroatia MW35

OK Jasenica
1.Markovic Radovan1600010M50OK JasenicaSerbiaYES MW35
2.Milovanovic Zoran888889M55OK JasenicaSerbia MW35 SRB 1 1
3.Ljubisavljevic Tatjana2015226W40OK JasenicaSerbiaYES MW35

OK Jelen
1.Fabijanić Daniel446316M35OK JelenCroatiaYES MW35
2.Šeperić-Grdiša Ivan7622357M35OK JelenCroatiaYES MW35
3.Beblek Ana7663976W35OK JelenCroatiaYES MW35

OK Kapela
1.Meštrović Tomislav2088246M35OK KapelaCroatia MW35 none
2.Raškaj Darko893828M55OK KapelaCroatia MW35
3.Čorko Meštrović Irena2105096W35OK KapelaCroatia MW35 none
4.Glinska Beata Adrianna2109710W45OK KapelaCroatia MW35

OK Maksimir
1.Delić Petar7820618M35OK MaksimirCroatia MW35
2.Vukelić Bojan300743M45OK MaksimirCroatiaYES MW45
3.Merunka Darko7630314M55OK MaksimirCroatia MW45

OK Paracin
1.Krstić Dragan1413995M45OK ParacinSerbia MW35 none
2.Ilic Dejan8637583M45OK ParacinSerbia MW45 none

OK Tivoli
1.Borštnik Aleš406885M55OK TivoliSlovenia MW45
2.Pribaković Borštnik Ana406886W45OK TivoliSlovenia MW45

OK Vihor
1.Vuk Tomislav7778899M35OK VihorCroatiaYES MW35
2.Varnica Tomislav8079783M40OK VihorCroatiaYES MW35
3.Gobec Damir585858M45OK VihorCroatiaYES MW45
4.Mesić Ivica222401M65OK VihorCroatiaYES MW55
5.Gobec Ivana700021W45OK VihorCroatiaYES MW45
6.Cvitković Maja636977W55OK VihorCroatiaYES MW55

Orientacijski klub Komenda
1.Kölner Blaž7210500M35Orientacijski klub KomendaSlovenia MW35
2.Zupan Gregor7210497M40Orientacijski klub KomendaSlovenia MW35
3.Pust Tomaž2088287M45Orientacijski klub KomendaSlovenia MW45
4.Zavrl Janez7055111M50Orientacijski klub KomendaSlovenia MW45 none
5.Zupan Romana1425101W40Orientacijski klub KomendaSlovenia MW35
6.Hacin Kölner Irena1425110W40Orientacijski klub KomendaSlovenia MW35

Orientacijski Klub Polaris
1.Petrovič Dušan1566506M45Orientacijski Klub PolarisSlovenia MW35

ORIENTACTION
1.Bridger Diana880286W55ORIENTACTIONCyprus MW55

Orienteering Tarzo a.s.d.
1.Pin Roland1006243M40Orienteering Tarzo a.s.d.Italy MW35
2.Bernardi Silvano201476M65Orienteering Tarzo a.s.d.Italy MW35

Orienteering Team Kosutnjak, Belgrade
1.Avramovic Dejan435132M40Orienteering Team Kosutnjak, BelgradeSerbia MW35

Orijentiring klub Soko 2015
1.Jovanović Milica430335W65Orijentiring klub Soko 2015Serbia MW35 none

Orlovo Gnezdo
1.Mihalev Pavel8655699M60Orlovo GnezdoBulgariaYES MW55 none
2.Neichev Toncho8655698M65Orlovo GnezdoBulgariaYES MW55 none
3.Topalova Nikolina1409410W45Orlovo GnezdoBulgariaYES MW45 none
4.Dimitrova Mariana8655700W55Orlovo GnezdoBulgariaYES MW55 none
5.Marinova-Zhaltova Krassimira1409414W60Orlovo GnezdoBulgariaYES MW55 none

Planinsko Društvo Ajdovščina
1.Kete Ivo2034084M60Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia MW55 L
2.Čufer Stanko2034098M60Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia MW55 S
3.Kovač Marija438027W65Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia MW55 M

Polisportiva Besanese
1.Licia Kalcich210463W70Polisportiva BesaneseItaly MW55

POSK " PTT "Beograd
1.Zagorac Djordje437223M65POSK " PTT "BeogradSerbia MW55

PSD Kopaonik
1.Cvetković Milan348523M65PSD KopaonikSerbia MW35

PSK Pobeda
1.Krstić Predrag9998889M40PSK PobedaSerbia MW35 none
2.Markovic Srdjan2077069M50PSK PobedaSerbia MW35 XL
3.Babić Jelena1401562W55PSK PobedaSerbia MW55 none
4.Milacic - Bajic Mirjana206415W70PSK PobedaSerbia MW55

Punto Nord
1.Grilli Alberto8488388M50Punto NordItalyYES MW45 Leg 1 with Vassileva and Brambilla, Italy

Sarnena Gora
1.Dimitrova Tanya9555406W35Sarnena GoraBulgariaYES MW35

Semiperdo Orienteering Maniago
1.Zambiasi Clizia8088086W35Semiperdo Orienteering ManiagoItaly MW35 S

SK DMB
1.Ivanišević Luka2077030M35SK DMBSerbia MW35
2.Šuškić Sulejman1413966M55SK DMBSerbia MW35 none

SK MAGIC MAP
1.Veljovic Slobodan1401554M40SK MAGIC MAPSerbia MW35 3
2.Radovanovic Slobodan1396144M50SK MAGIC MAPSerbia MW35 1
3.Petrovic Natasha1403182W40SK MAGIC MAPSerbia MW35 2

SKO "Kompas"Radnevo
1.Iliev Slav8625790M50SKO "Kompas"RadnevoBulgariaYES MW45
2.Ilieva Pavlina2800439W45SKO "Kompas"RadnevoBulgariaYES MW45

Stiinta Electro Sistem Baia Mare
1.Sebestyen Istvan7777740M40Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania MW35

Škofjeloški orientacijski klub
1.Sladič Roman442575M55Škofjeloški orientacijski klubSlovenia MW35

TEA Club Sofia
1.Kamenov Kiril2008596M70TEA Club SofiaBulgaria MW55

Team Croatia
1.Seražin Korper Sabina46479W40Team CroatiaCroatia MW35

Team Slovenia
1.Kenda Klemen887795M35Team SloveniaSlovenia MW35 SLO10-1

Transilva Cluj
1.Fey Sandor1006654M60Transilva ClujRomania MW35
2.Fey Clara1006648W70Transilva ClujRomania MW35

Trapezitsa
1.Atanasov Aleksandar2008678M45TrapezitsaBulgaria MW35 none
2.Atanasova Mariyana2008676W35TrapezitsaBulgaria MW35 none

UNEFS Bucharest
1.Galateanu Horia1408248M40UNEFS BucharestRomania MW35
2.Galateanu Lucian425851M70UNEFS BucharestRomania MW35

Universitatea Craiova
1.Minoiu Emilian8000407M60Universitatea CraiovaRomania MW55 1
2.Minoiu Veronica8000401W45Universitatea CraiovaRomania MW45 1

Uzana Gabrovo
1.Kasev Milen1401684M40Uzana GabrovoBulgariaYES MW35 none
2.Dachev Stoyan7300016M50Uzana GabrovoBulgariaYES MW55 none
3.Nikolaev Hristo412732M65Uzana GabrovoBulgariaYES MW55 none
4.Nikolova Eleonora2013475W35Uzana GabrovoBulgariaYES MW35 none
5.Krasteva Milena2013447W40Uzana GabrovoBulgariaYES MW35 none
6.Gateva Miglena2013415W45Uzana GabrovoBulgariaYES MW35 none

Valdi Sofia
1.Iordanov Plamen8627833M40Valdi SofiaBulgariaYES MW35

Yenimahalle Teknik
1.Ipekoglu Suat7208055M45Yenimahalle Teknik TurkeyYES MW45 none
2.Deniz Ekrem7205200M45Yenimahalle Teknik Turkey MW45 none
3.Doğan Hüseyin7208059M45Yenimahalle Teknik Turkey MW45 none
4.Gökbulut Kudret7208058M50Yenimahalle Teknik Turkey MW45 none