v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
5. Munich O-Cup 2018 & 2. ObbO-Tour Lauf 2018->Entries by clubs  (number of entries: 80)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Individuals/No club
1.Rößler KristineD-12 (Bahn D)Individuals/No club
2.Kozhevnikov AlexanderD-12 (Bahn D)Individuals/No club
3.Atkinson AnaisD-12 (Bahn D)Individuals/No club
4.Schwendemann Mona236398D19- (Bahn A)Individuals/No club
5.Mühlberger DanielaD35- (Bahn B)Individuals/No club
6.Munteanu VladH-14 (Bahn C)Individuals/No club
7.Pelletier AlixH-14 (Bahn C)Individuals/No club
8.Quast JanisH-18 (Bahn B)Individuals/No club
9.Reuter Stefan1918125H19- (Bahn A)Individuals/No club
10.Kappes EduardH35- (Bahn A)Individuals/No club
11.Bernt Franz8657248H35- (Bahn A)Individuals/No club
12.Atkinson NeilH35- (Bahn A)Individuals/No club
13.Doyscher Dominik2107009H35- (Bahn A)Individuals/No club
14.Flores LauraJedermann Kurz (Bahn C)Individuals/No club
15.Danninger Alexandra1234565Jedermann Kurz (Bahn C)Individuals/No club
16.Torrademé Rosa M.Jedermann Kurz (Bahn C)Individuals/No club
17.Danninger JannikJedermann Kurz (Bahn C)Individuals/No club
18.Girón DanielJedermann Kurz (Bahn C)Individuals/No club
19.Hirz Carina8657183Jedermann Lang (Bahn B)Individuals/No club
20.Angelov IvanJedermann Lang (Bahn B)Individuals/No club

OC München
1.Natho Yara2084429D-12 (Bahn D)OC MünchenGermany
2.Leukert Lina8728D-12 (Bahn D)OC MünchenGermany
3.Leukert Ida211635D-12 (Bahn D)OC MünchenGermany
4.Natho Leonie2061245D-12 (Bahn D)OC MünchenGermany
5.Burrell Teresa7207903D35- (Bahn B)OC MünchenGermany
6.Manoilova Olga235848D45- (Bahn B)OC MünchenGermany
7.Leukert Kristin7118118D45- (Bahn B)OC MünchenGermany
8.Danninger Bastian8333838H-12 (Bahn D)OC MünchenGermany
9.Hay Jack8102007H-14 (Bahn C)OC MünchenGermany
10.Kolev Todor7799779H19- (Bahn A)OC MünchenGermany
11.Yordanov Teodor1840330H19- (Bahn A)OC MünchenGermany
12.Iarko Vitalii2119193H19- (Bahn A)OC MünchenGermany
13.Kozhevnikov Arist9812510H35- (Bahn A)OC MünchenGermany
14.Danninger Tobias7898789H35- (Bahn A)OC MünchenGermany
15.Natho Ronny661177H35- (Bahn A)OC MünchenGermany
16.Weinig Peter8255255H35- (Bahn A)OC MünchenGermany
17.Neumüller Mathias7208679H35- (Bahn A)OC MünchenGermany
18.Fischer Peter1413419H45- (Bahn B)OC MünchenGermany
19.Garus Rainer8320666H55- (Bahn B)OC MünchenGermany
20.Kolehmainen Ari1962000H55- (Bahn B)OC MünchenGermany
21.Kolehmainen Emilia962605Jedermann Lang (Bahn B)OC MünchenGermany

OL Forstern
1.Esanu AK Conny2066170D-12 (Bahn D)OL ForsternGermany
2.Esanu Helen2066162D-12 (Bahn D)OL ForsternGermany
3.Griesenbrock Amelie2066161D-12 (Bahn D)OL ForsternGermany
4.Griesenbrock AK Marion2066169D-12 (Bahn D)OL ForsternGermany
5.Stumpfegger Anna7300376D-14 (Bahn C)OL ForsternGermany
6.Ehrl Blandine2801196D19- (Bahn A)OL ForsternGermany
7.Stumpfegger Bastian2800939H-12 (Bahn D)OL ForsternGermany
8.Stumpfegger Markus7161209H45- (Bahn B)OL ForsternGermany
9.Dreier Johannes2041782H55- (Bahn B)OL ForsternGermany

OLA TSV Deggendorf
1.Lorenz Rudi6394H55- (Bahn B)OLA TSV DeggendorfGermany

OLV Landshut
1.Vogel Gabriele2130083D55- (Bahn C)OLV LandshutGermany
2.Körner Ralph9500000H19- (Bahn A)OLV LandshutGermany
3.Hergert Alexander9999909H19- (Bahn A)OLV LandshutGermany
4.Körner Christoph8230289H19- (Bahn A)OLV LandshutGermany
5.Lang Florian2067871H35- (Bahn A)OLV LandshutGermany
6.Zölde Norberth8404840H45- (Bahn B)OLV LandshutGermany
7.Huber Klaus8004002H55- (Bahn B)OLV LandshutGermany
8.Werthmann Arndt2048140H55- (Bahn B)OLV LandshutGermany
9.Zoltner Helge8181062H55- (Bahn B)OLV LandshutGermany

OLV Steinberg
1.Hjertén Stefan6516H55- (Bahn B)OLV SteinbergGermany

Orientierungslaufclub Stubai
1.Ivansson Jan8111122H35- (Bahn A)Orientierungslaufclub StubaiAustria
2.Johansson Bernt8121054H35- (Bahn A)Orientierungslaufclub StubaiAustria

TSV Jetzendorf
1.Baath Fina7061302D-12 (Bahn D)TSV JetzendorfGermany
2.Baath Lena7080601D-12 (Bahn D)TSV JetzendorfGermany
3.Lorenz-Baath Katrin780822D19- (Bahn A)TSV JetzendorfGermany
4.Ritzenthaler Kristin8632427D19- (Bahn A)TSV JetzendorfGermany
5.Ritzenthaler Kayla2099899D19- (Bahn A)TSV JetzendorfGermany
6.Ebert Josephine1982725D35- (Bahn B)TSV JetzendorfGermany
7.Kirchfeld Iris7150277D35- (Bahn B)TSV JetzendorfGermany
8.Montes Marcel8010107H-12 (Bahn D)TSV JetzendorfGermany
9.Holfert Johannes2088496H-12 (Bahn D)TSV JetzendorfGermany
10.Schram Valentin7091108H-12 (Bahn D)TSV JetzendorfGermany
11.Richter Philip2088495H-12 (Bahn D)TSV JetzendorfGermany
12.Baath Ole Magnus8130206H-14 (Bahn C)TSV JetzendorfGermany
13.Ebert Roger2048520H35- (Bahn A)TSV JetzendorfGermany
14.Baath Veikko7640629H45- (Bahn B)TSV JetzendorfGermany

UKRAINE
1.Tsvelykh IvanH19- (Bahn A)UKRAINEUkraine
2.Gutsul AntonH19- (Bahn A)UKRAINEUkraine
3.Babenko IvanH19- (Bahn A)UKRAINEUkraine