v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
SOL 6 - Srednja->Entries by clubs  (number of entries: 100)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Individuals/No club
1.Seljak Borut9999940M21BIndividuals/No club

Kamniški orientacijski klub
1.Flerin Drevenšek Suzana1404137Ž21EKamniški orientacijski klubSlovenia
2.Flerin Drevenšek Mojca1404141Ž21EKamniški orientacijski klubSlovenia

OK Azimut
1.Tušar MajaBEGINNERSOK AzimutSlovenia
2.Bončina Nizzy422512KIDSOK AzimutSlovenia
3.Luznar Aljaž2120869M21BOK AzimutSlovenia
4.Božič ŽigaM21BOK AzimutSlovenia
5.Kavčič Julijan2077601M21BOK AzimutSlovenia
6.Gantar Kristjan2107075M21BOK AzimutSlovenia
7.Kacin Emil300748M21BOK AzimutSlovenia
8.Bogataj Boštjan2045683M21BOK AzimutSlovenia
9.Obid Aljaž2107069M21BOK AzimutSlovenia
10.Vidič Matej2069845M21BOK AzimutSlovenia
11.Gantar Tjaž2077609M21EOK AzimutSlovenia
12.Močnik Nejc1401614M21EOK AzimutSlovenia
13.Tušar Peter1401615M21EOK AzimutSlovenia
14.Štanfel Matjaž1401002M21EOK AzimutSlovenia
15.Eržen Valentin1000555M21EOK AzimutSlovenia
16.Knap Franc406853M21EOK AzimutSlovenia
17.Obid Marko2107057M21EOK AzimutSlovenia
18.Sedej Matej1413730M35OK AzimutSlovenia
19.Cimerman Janez442822M35OK AzimutSlovenia
20.Poljanšek Aleš2069848M35OK AzimutSlovenia
21.Groff Tomaž2069850M35OK AzimutSlovenia
22.Leban Marijan406846M50OK AzimutSlovenia
23.Močnik Silvij1401599M50OK AzimutSlovenia
24.Bončina Igor2800010M50OK AzimutSlovenia
25.Kacin Vojko406709M50OK AzimutSlovenia
26.Rejec Pavel445663M50OK AzimutSlovenia
27.Sedej Vlado1398546M60OK AzimutSlovenia
28.Sedej David406860MŽ10OK AzimutSlovenia
29.Eržen Nika2107055MŽ10OK AzimutSlovenia
30.Kavčič Valentin435604MŽ12OK AzimutSlovenia
31.Obid Neža2107054MŽ12OK AzimutSlovenia
32.Bogataj Rok2045663MŽ12OK AzimutSlovenia
33.Eržen Nea2052183MŽ12OK AzimutSlovenia
34.Gantar Borut406857MŽ12OK AzimutSlovenia
35.Groff Ema422528MŽ12OK AzimutSlovenia
36.Gantar Primož2107071MŽ14OK AzimutSlovenia
37.Leban Manja2069811MŽ14OK AzimutSlovenia
38.Groff Žiga406715OPENOK AzimutSlovenia
39.Serženta Seljak Zala435644Ž21BOK AzimutSlovenia
40.Obid Maja2127797Ž21BOK AzimutSlovenia
41.Gantar Damjana2107072Ž21BOK AzimutSlovenia
42.Istenič Maja2127789Ž21BOK AzimutSlovenia
43.Boncina Abigael Vanessa 1968213Ž21BOK AzimutSlovenia
44.Bogataj Nataša2088810Ž21BOK AzimutSlovenia
45.Mlakar NatašaŽ21BOK AzimutSlovenia
46.Tušar Teja2069843Ž21BOK AzimutSlovenia
47.Poljanšek Nika1398929Ž21EOK AzimutSlovenia
48.Štanfel Urša7300413Ž21EOK AzimutSlovenia
49.Poljanšek Marjanca2107070Ž35OK AzimutSlovenia
50.Rejec Marjana445666Ž35OK AzimutSlovenia
51.Zaman Groff Maja406843Ž35OK AzimutSlovenia

OK Tivoli
1.Čerin Matej2110350M21EOK TivoliSlovenia
2.Čerin Aleš2050455M50OK TivoliSlovenia
3.Borštnik AlešM50OK TivoliSlovenia
4.Pribakovič AnaŽ21EOK TivoliSlovenia

Orientacijski klub Komenda
1.Kurinčič Jerca2069798KIDSOrientacijski klub KomendaSlovenia
2.Malus Franc1425117M21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
3.Zupan Gregor7210497M21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
4.Ravnikar ŽanM21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
5.Kurinčič Simon2113833M21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
6.Kölner Blaž7210500M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
7.Pust Tomaž2088287M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
8.Zavrl Janez7055111M50Orientacijski klub KomendaSlovenia
9.Kölner Brina2113842MŽ10Orientacijski klub KomendaSlovenia
10.Kurinčič Jakob2069815MŽ10Orientacijski klub KomendaSlovenia
11.Kölner Anže2113838MŽ10Orientacijski klub KomendaSlovenia
12.Malus Drejc1425112MŽ10Orientacijski klub KomendaSlovenia
13.Malus Ožbej1425114MŽ10Orientacijski klub KomendaSlovenia
14.Seljak Jaka2069825MŽ12Orientacijski klub KomendaSlovenia
15.Seljak Luka2069816MŽ12Orientacijski klub KomendaSlovenia
16.Cokan Jan2113837MŽ12Orientacijski klub KomendaSlovenia
17.Malus Vita1425116MŽ14Orientacijski klub KomendaSlovenia
18.Zupan Tilen1425102MŽ14Orientacijski klub KomendaSlovenia
19.Pust Karin2069847MŽ14Orientacijski klub KomendaSlovenia
20.Stojan Petra2069834Ž21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
21.Ravnikar Nika1425106Ž21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
22.Babič Katja7210498Ž21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
23.Paradiž Petra1425118Ž21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
24.Malus Marta1425113Ž21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
25.Pogačar Ana Pia1425104Ž21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
26.Zavrl Zala9011122Ž21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
27.Prosen Maja2113831Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia
28.Zupan Romana1425101Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia
29.Hacin Kölner Irena1425110Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia

Orientacijski Klub Polaris
1.Vodlan Darja438980BEGINNERSOrientacijski Klub PolarisSlovenia
2.Rojc Žana253333KIDSOrientacijski Klub PolarisSlovenia
3.Rojc Iztok7777222M35Orientacijski Klub PolarisSlovenia
4.Smole Dušan232445M50Orientacijski Klub PolarisSlovenia

Planinsko društvo Tolmin
1.Šorli NežaKIDSPlaninsko društvo TolminSlovenia
2.Poženel Leila Ema2107083KIDSPlaninsko društvo TolminSlovenia
3.Poženel Natan Maj2107053M21BPlaninsko društvo TolminSlovenia
4.Taljat ŽigaM35Planinsko društvo TolminSlovenia
5.Šorli BlažMŽ12Planinsko društvo TolminSlovenia

SSD-AŠZ GAJA
1.Pavlič Zdenko2088835M60SSD-AŠZ GAJAItaly

Škofjeloški orientacijski klub
1.Eržen Plavčak Izabela980592KIDSŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
2.Eržen Boris520504M35Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
3.Plavčak Ana2045587Ž35Škofjeloški orientacijski klubSlovenia