v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
4 days Transylvania Open 2019 - ed. 18 (2*WRE)->Entries by clubs  (number of entries: 230)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Individuals/No club
1.Gorog GyongyverW12Individuals/No club
2.Gorog GyongyiW45Individuals/No club
3.Viorica Graur2075009W55Individuals/No club
4.Cristea ElviraW55Individuals/No club
5.Foldi GhiorghinaW60Individuals/No club

Argus
1.Corbet Györgyi2138251W55ArgusNetherlands

AROMON Pontevedra
1.Chamorro Garcia Xoel8662223M21EAROMON PontevedraSpainYES
2.Piñeiro Fraga Brais7209444M21EAROMON PontevedraSpainYES
3.Álvarez Serto Ángel7208386M35AROMON PontevedraSpainYES
4.Figueroa Leiro Mónica8656773W35AROMON PontevedraSpainYES

Auckland Orienteering Club
1.Stanton Talyn8155096W55Auckland Orienteering ClubNew Zealand

BEAC
1.Zánkay András416701M70BEACHungary

BUL Tromsø
1.Ri KyongSaM21EBUL TromsøNorway

C.S. BABARUNCA
1.Ioan Iacob8639494M14C.S. BABARUNCARomania
2.Petru Tulban7209819M14C.S. BABARUNCARomania
3.Nicolae Tulban7209807M45C.S. BABARUNCARomania
4.Gabor Nagy7209827M50C.S. BABARUNCARomania
5.Stefan Daniel7209820M50C.S. BABARUNCARomania
6.Andreea Tulban7209812OpenC.S. BABARUNCARomania
7.Maria Tulban8200030OPTC.S. BABARUNCARomania
8.Gentiana Craciun7209826W50C.S. BABARUNCARomania
9.Stefan Cristina7209821W50C.S. BABARUNCARomania

C.S. Compass Cluj
1.Simon Vince211800M10C.S. Compass ClujRomania
2.Zsoldos ÁronM12C.S. Compass ClujRomania
3.Zsoldos Attila2061611M40C.S. Compass ClujRomania
4.Andras Simon8668792M45C.S. Compass ClujRomania
5.Kiss Attila2061616M50C.S. Compass ClujRomania
6.Vassy Zoltan211756M60C.S. Compass ClujRomania
7.Nagy Dezso232658M80C.S. Compass ClujRomania
8.Simon Benjamin1398624OpenC.S. Compass ClujRomania
9.Zsoldos Boróka211853W10C.S. Compass ClujRomania
10.Simon Gyongyi2037715W21EC.S. Compass ClujRomania
11.Kerekes Kinga2061618W45C.S. Compass ClujRomania
12.Laszlo Beata2132599W45C.S. Compass ClujRomania

C.S. Pro-Silva Orientare Zalau
1.Drolea Vlad211764M10C.S. Pro-Silva Orientare ZalauRomania
2.Nicoara Calin211764M10C.S. Pro-Silva Orientare ZalauRomania
3.Tiriac Mihai211767M12C.S. Pro-Silva Orientare ZalauRomania
4.Darjan Florin211765M35C.S. Pro-Silva Orientare ZalauRomania
5.Tautu Ioan211766M70C.S. Pro-Silva Orientare ZalauRomania
6.Cristea Paul ClaudiuOPTC.S. Pro-Silva Orientare ZalauRomania

C.S. TranSilva Cluj
1.Szikszai Balázs2037702M12C.S. TranSilva ClujRomania
2.Vígh Ervin2037708M14C.S. TranSilva ClujRomania
3.Albert Mátyás1006653M14C.S. TranSilva ClujRomania
4.Jancsik Endre1398623M16C.S. TranSilva ClujRomania
5.Csis Nándor2037709M16C.S. TranSilva ClujRomania
6.Vörös Ádám2061637M16C.S. TranSilva ClujRomania
7.Vígh Loránd9102819M18C.S. TranSilva ClujRomania
8.Szikszai Csongor2037711M18C.S. TranSilva ClujRomania
9.Knobloch-Esztergár Péter7205527M20C.S. TranSilva ClujRomania
10.György Szabolcs1006647M21EC.S. TranSilva ClujRomania
11.Tőkés Attila2037713M21EC.S. TranSilva ClujRomania
12.Szikszai Attila2037714M40C.S. TranSilva ClujRomania
13.Jancsik Péter1398621M45C.S. TranSilva ClujRomania
14.Vörös Alpár2061638M45C.S. TranSilva ClujRomania
15.Virág Péter2061608M50C.S. TranSilva ClujRomania
16.Mátyás Zoltán2061609M50C.S. TranSilva ClujRomania
17.Ferenc Puskas211772M60C.S. TranSilva ClujRomania
18.Szikszai Ildikó211771OpenC.S. TranSilva ClujRomania
19.Esztergár Ildiko2061607OpenC.S. TranSilva ClujRomania
20.Veres Koppány238884OPTC.S. TranSilva ClujRomania
21.Dervesteanu Andrada1006650OPT-SHC.S. TranSilva ClujRomania
22.Mátyás PetraW10C.S. TranSilva ClujRomania
23.Virág Tímea7205528W20C.S. TranSilva ClujRomania
24.Néda Ágnes8664640W21EC.S. TranSilva ClujRomania
25.Néda Katalin7205532W21EC.S. TranSilva ClujRomania
26.Sturz Lazar Ana-Maria2075006W21EC.S. TranSilva ClujRomania
27.Májer Réka1006656W40C.S. TranSilva ClujRomania
28.Sárközi Zsuzsa2061639W45C.S. TranSilva ClujRomania
29.Donogan Kinga2061606W45C.S. TranSilva ClujRomania

Chimia Victoria
1.Deconescu Constantin2050627M14Chimia VictoriaRomania
2.Deconescu Constantin2050628M50Chimia VictoriaRomania
3.Urdea Gheorghe2050629M60Chimia VictoriaRomania
4.Pascu Ana2050626W10Chimia VictoriaRomania
5.Pop Diana Maria2050624W12Chimia VictoriaRomania
6.Lodor Codruta2050622W16Chimia VictoriaRomania

Clubul Sportiv Metropolitan Bucharest
1.Galateanu Andrei Dan2075029M16Clubul Sportiv Metropolitan BucharestRomania
2.Galateanu Horia1408248M40Clubul Sportiv Metropolitan BucharestRomania
3.Ticleanu Mircea211867M60Clubul Sportiv Metropolitan BucharestRomania
4.Galateanu Daria Ioana2075028W16Clubul Sportiv Metropolitan BucharestRomania

CS Ady Liceum Oradea
1.Pap Gáspár2061649M45CS Ady Liceum OradeaRomania
2.Máramarosi István8664647M45CS Ady Liceum OradeaRomania
3.Divin György2061642M45CS Ady Liceum OradeaRomania
4.König Péter2118616M50CS Ady Liceum OradeaRomania
5.Balaskó László2118618M50CS Ady Liceum OradeaRomania
6.Tarr Attila2118620M55CS Ady Liceum OradeaRomania
7.Ábrány Sándor2118613M60CS Ady Liceum OradeaRomania
8.Deák Attila sr.2118615M70CS Ady Liceum OradeaRomania
9.Divin Anna2118619OPT-SHCS Ady Liceum OradeaRomania
10.Nyilas Boglárka2118611W14CS Ady Liceum OradeaRomania
11.Blaskó Nóra2118610W14CS Ady Liceum OradeaRomania
12.Máramarosi Anna8060914W14CS Ady Liceum OradeaRomania
13.Deák Bernadett2061643W16CS Ady Liceum OradeaRomania
14.Pálhegyi Orsolya2118603W16CS Ady Liceum OradeaRomania
15.Máramarosi Dóra8052209W16CS Ady Liceum OradeaRomania
16.Divin Judit2061648W18CS Ady Liceum OradeaRomania
17.Máramarosi Rita8052213W18CS Ady Liceum OradeaRomania
18.Nyilas Magdalena2118612W45CS Ady Liceum OradeaRomania

CS Masters Orienteering Hunedoara
1.Deconescu Natalia8640214W55CS Masters Orienteering HunedoaraRomania

CS Mentor Silva
1.Grecu Radu1006671M10CS Mentor Silva Romania
2.Popescu Andrei Cristian430609M16CS Mentor Silva Romania
3.Grecu Mihnea8639495M40CS Mentor Silva Romania
4.Grecu Horatiu7300253M40CS Mentor Silva Romania
5.Maiorescu Gabriel1302737M65CS Mentor Silva Romania
6.Grecu Ana-Maria1006667W14CS Mentor Silva Romania
7.Maiorescu Niculina1302808W60CS Mentor Silva Romania

CS ORIENTER Tg Mures
1.Szanto Tamas211857M10CS ORIENTER Tg MuresRomania
2.Papai Szabolcs6648M12CS ORIENTER Tg MuresRomania
3.Szőcs Attila9102026M21ECS ORIENTER Tg MuresRomania
4.Szántó István jr.7211384M40CS ORIENTER Tg MuresRomania
5.Pálfi Előd2061627M40CS ORIENTER Tg MuresRomania
6.Dalya Zsolt2061622M45CS ORIENTER Tg MuresRomania
7.Heim Laszló2061624M45CS ORIENTER Tg MuresRomania
8.Kiss Mihaly7210412M50CS ORIENTER Tg MuresRomania
9.Izsák András2061626M50CS ORIENTER Tg MuresRomania
10.Botoș Sorin7211386M55CS ORIENTER Tg MuresRomania
11.Germán-Salló Zoltán7210411M55CS ORIENTER Tg MuresRomania
12.Szőcs Zoltan7210413M55CS ORIENTER Tg MuresRomania
13.Moldovan Laszlo2132591M55CS ORIENTER Tg MuresRomania
14.Szántó István2072524M65CS ORIENTER Tg MuresRomania
15.Balogh Erika2072525OpenCS ORIENTER Tg MuresRomania
16.Balogh Zsolt2072523OpenCS ORIENTER Tg MuresRomania
17.Pálfi Tamás9102818OPTCS ORIENTER Tg MuresRomania
18.David Julia211810W10CS ORIENTER Tg MuresRomania
19.Heim Sara201549W10CS ORIENTER Tg MuresRomania
20.Balogh Zsofia222710W10CS ORIENTER Tg MuresRomania
21.Balogh Reka2061628W12CS ORIENTER Tg MuresRomania
22.Balogh Agnes2061630W14CS ORIENTER Tg MuresRomania
23.Reka Moldovan211773W21ECS ORIENTER Tg MuresRomania
24.Heim Klara2061625W35CS ORIENTER Tg MuresRomania
25.Fazakas Emoke2072519W45CS ORIENTER Tg MuresRomania
26.Szőcs Hajnal7211383W55CS ORIENTER Tg MuresRomania

CS OTOPENI
1.Florin Nimara9201575M50CS OTOPENIRomania
2.Dumitru Traian1007383M60CS OTOPENIRomania
3.Bacs Andrei1396160M65CS OTOPENIRomania
4.Nicolae Tanase1007387M80CS OTOPENIRomania

CSO Dudu Floresti
1.Marco Savini211787M12CSO Dudu FlorestiRomania
2.Cioban Paul8649283M40CSO Dudu FlorestiRomania
3.Aruncutean Lucian211783M40CSO Dudu FlorestiRomania
4.Cioban Dumi2072520M75CSO Dudu FlorestiRomania
5.Adina Izabela Cioban211785W10CSO Dudu FlorestiRomania
6.Aruncutean Emma211790W10CSO Dudu FlorestiRomania
7.Cioban Julia350826W45CSO Dudu FlorestiRomania

CSO Madaras
1.Sturz Lazar Felix7211390M45CSO MadarasRomania

CSU Brasov
1.Bostan Adrian7205775M40CSU BrasovRomania
2.Stupu Petru2042235M45CSU BrasovRomania
3.Curca Marius2042223M50CSU BrasovRomania
4.Dodonu Ion1304121M65CSU BrasovRomania
5.Stupu Sonia211818W12CSU BrasovRomania
6.Stupu Iulia222742W14CSU BrasovRomania
7.Stupu Anca211744W21ECSU BrasovRomania
8.Sabau Cristina2042222W40CSU BrasovRomania
9.Bors Cornelia211838W60CSU BrasovRomania

DROT Logatec
1.Foldi Istvan2878M60DROT LogatecSlovenia

Egri Spartacus Tájékozódási Futó SE
1.Korózs Attila7766777M21EEgri Spartacus Tájékozódási Futó SEHungary
2.Barany Tamas8444331M21EEgri Spartacus Tájékozódási Futó SEHungary
3.Borbas Peter1451930M21EEgri Spartacus Tájékozódási Futó SEHungary

Gjø-Vard o-lag
1.Eide Arnt OlufM50Gjø-Vard o-lagNorway
2.Eide CarolineOpenGjø-Vard o-lagNorway
3.Eide CharlotteW20Gjø-Vard o-lagNorway

GKS Hungary
1.Dobay Benedek8070614M12GKS HungaryHungary
2.Kiss Agoston8280815M12GKS HungaryHungary
3.Foris Mate8664654M14GKS HungaryHungary
4.Foris David8664660M16GKS HungaryHungary
5.Dobay Zsolt337870M40GKS HungaryHungary
6.ifj Kiss Gyorgy2111525M45GKS HungaryHungary
7.Kiss Gyorgy2082334M70GKS HungaryHungary
8.Szecsodi Akos45498M75GKS HungaryHungary
9.Kiss Kamilla8241024W16GKS HungaryHungary
10.Kiss Boglarka8230506W16GKS HungaryHungary
11.Szekelyhidi Kata337888W18GKS HungaryHungary
12.Barta Regina337808W18GKS HungaryHungary
13.Nagy Zsofia8042202W18GKS HungaryHungary
14.Baji Boglarka337890W18GKS HungaryHungary
15.Dobay Ivett337872W40GKS HungaryHungary

Honvéd Bottyán Nyiregyháza
1.Zsilkin Viktor45916M60Honvéd Bottyán NyiregyházaHungary
2.Asboltne Kerekes Agnes416604W45Honvéd Bottyán NyiregyházaHungary

Kalocsai SE
1.David Cornel2884M75Kalocsai SEHungary

Leibnitzer AC -Orienteering
1.Allwinger Otto8050401M14Leibnitzer AC -OrienteeringAustria
2.Allwinger Herwig7000500M50Leibnitzer AC -OrienteeringAustria
3.Allwinger Tünde1501000W45Leibnitzer AC -OrienteeringAustria

Maccabi Vívó és Atlétikai Club
1.Paskuj Mátyásné Erzsébet 2056180OPT-SHMaccabi Vívó és Atlétikai ClubHungary

Maratin Rivulus Dominarum
1.Dumitrean Sergiu8300070M14Maratin Rivulus DominarumRomania
2.Pop Mircea8648833M40Maratin Rivulus DominarumRomania
3.Pop Ioana8648831W20Maratin Rivulus DominarumRomania
4.Pop Maria8648832W21EMaratin Rivulus DominarumRomania

misquilenses orienteering
1.Bello' Gregorio2103395M60misquilenses orienteeringItaly
2.Ocneanu Gabriela406590W50misquilenses orienteeringItaly

NF Wien
1.Friedl Martin2030969M50NF WienAustria
2.Obsieger Alexa340803OPT-SHNF WienAustria

NTO Bistrita
1.Nicu Gheorghe2052196M55NTO BistritaRomania
2.Cifor Ioan2103903M55NTO BistritaRomania
3.Ileni Julia2114249W12NTO BistritaRomania
4.Rusu Liliana2103904W18NTO BistritaRomania

OK Kapela
1.Mandić Ana7508272W40OK KapelaCroatia

OLC Kapreolo
1.Rothweiler Heinz8302114M65OLC KapreoloSwitzerland

OLC Winterthur
1.Müller Regula8150487W21EOLC WinterthurSwitzerlandYES

PC Iasi
1.Cretu Ilie338707M60PC IasiRomania

POSTÁS SE / HUNGARY
1.Józsa Botond4499OpenPOSTÁS SE / HUNGARYHungary
2.Józsa Dominika411998OPT-SHPOSTÁS SE / HUNGARYHungary
3.Riczel Zsuzsanna500582W45POSTÁS SE / HUNGARYHungary

Royal Signals Orienteering Club
1.Calland Sally8630943W40Royal Signals Orienteering ClubUnited Kingdom

Savedalens AIK
1.Ingulf Artur1426981M10Savedalens AIKSweden
2.Ingulf Vera1428835W12Savedalens AIKSweden

SV IHW Alex 78 Berlin
1.Zschäckel Robin973101M21ESV IHW Alex 78 BerlinGermany
2.Zschäckel Raik886511M50SV IHW Alex 78 BerlinGermany
3.Zschäckel Daniela9005172W45SV IHW Alex 78 BerlinGermany

SV Turbine Neubrandenburg
1.Schmiedeberg Nils501914M50SV Turbine NeubrandenburgGermany
2.Schmiedeberg Anke6006OPT-SHSV Turbine NeubrandenburgGermany

Tipo TKE
1.Kinga Paskucz-szathmáryW12Tipo TKEHungary
2.Henrietta Paskucz-Szathmáry W14Tipo TKEHungary

Tipo-BEAC
1.Gábor Baracsi888340M45Tipo-BEACHungary
2.Lux IvanM70Tipo-BEACHungary
3.Baracsi LénaW12Tipo-BEACHungary
4.Baracsi HannaW14Tipo-BEACHungary
5.Baracsi Luca8031106W16Tipo-BEACHungary
6.Fanni Máthé411918W21ETipo-BEACHungary

USG Chemnitz
1.Zelenin Andrej1399080M50USG ChemnitzGermanyYES
2.Zelenin Jekaterina1399070W45USG ChemnitzGermanyYES

Valkeakosken Haka
1.Venäläinen Toni8364183M45Valkeakosken HakaFinland

VSK Csikszereda
1.Suciu Simion7210423M21EVSK CsikszeredaRomania
2.Ráduly Róbert-Kálmán7210417M40VSK CsikszeredaRomania
3.Szász János7210415M50VSK CsikszeredaRomania
4.Farkas Lajos2088138M60VSK CsikszeredaRomania
5.Ráduly Zsuzsanna-Mária430636W10VSK CsikszeredaRomania
6.Ráduly Réka7210420W16VSK CsikszeredaRomania
7.Ráduly Annamária7210418W21EVSK CsikszeredaRomania
8.Szász Neli2072516W50VSK CsikszeredaRomania

X-race.info / Rusia
1.Zabelin DmitryM10X-race.info / RusiaRussia
2.Zhilin Timofey1301143M12X-race.info / RusiaRussia
3.Zhilin Denis8680251M45X-race.info / RusiaRussia