v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
14. Otvoreno prvenstvo Zagreba - Zagreb open->Entries by clubs  (number of entries: 113)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid Beat the Challenge

Individuals/No club
1.Kos Dominikdječja utrka M10 s pratnjomIndividuals/No club -
2.Dlačić Lukasdječja utrka M10 s pratnjomIndividuals/No club -
3.Novotny Vilidječja utrka M10 s pratnjomIndividuals/No club -
4.Kos Frandječja utrka MŽ7Individuals/No club -
5.Bajrerktarević Lunadječja utrka Ž10 bez pratnjeIndividuals/No club -
6.Matanović Petradječja utrka Ž10 bez pratnjeIndividuals/No club -
7.Šemper Petradječja utrka Ž10 bez pratnjeIndividuals/No club -
8.Matanović Helenadječja utrka Ž10 bez pratnjeIndividuals/No club -
9.Kos Doradječja utrka Ž10 s pratnjomIndividuals/No club -
10.Šemper Pauladječja utrka Ž10 s pratnjomIndividuals/No club -
11.Filek KarloM21Individuals/No club X
12.Pleše DankoM21Individuals/No club
13.Kos BernardM21Individuals/No club -
14.Kos SaraŽ12Individuals/No club -
15.Udovičić Marija230661Ž21Individuals/No club -
16.Jakopović MiaŽ21Individuals/No club X

OK Ivan Merz
1.Priher Miroslav1515155M40OK Ivan MerzCroatia
2.Kopjar Marina1931982Ž21OK Ivan MerzCroatia

OK Japetic
1.Vrdoljak Lidija345947dječja utrka MŽ7OK JapeticCroatia -
2.Milković Patrick237600M12OK JapeticCroatia
3.Hovorka Vid237596M12OK JapeticCroatia -
4.Kuzmanić Borna237598M18OK JapeticCroatia
5.Kosić Luka2113424M40OK JapeticCroatia -
6.Budi FranjoM40OK JapeticCroatia -
7.Pavić Mirja1403140Ž21OK JapeticCroatia
8.Popović Budi DanielaŽ40OK JapeticCroatia -
9.Kuzmanić Ivana237599Ž40OK JapeticCroatia

OK Jelen
1.Stankovski Dalibor7211121M21OK JelenCroatia

OK Kapela
1.Bublić Ivan7211185M21OK KapelaCroatia -
2.Jelić Ivor500739M21OK KapelaCroatia -
3.Dasović Hrvoje2133029M40OK KapelaCroatia -
4.Špoljar Krešo2123970M40OK KapelaCroatia -
5.Raškaj Darko893828M55OK KapelaCroatia
6.Drobić Melissa2132926Ž12OK KapelaCroatia -
7.Dasović Petra2133352Ž12OK KapelaCroatia -
8.Kovač WandaŽ12OK KapelaCroatia -
9.Krkić Drobić Aida2133012Ž21OK KapelaCroatia -
10.Glinska Beata2109710Ž21OK KapelaCroatia -
11.Franc Vera2109704Ž40OK KapelaCroatia -
12.Vuk Srebrenka2121763Ž40OK KapelaCroatia

OK Maksimir
1.Kaniški Gretadječja utrka MŽ7OK MaksimirCroatia
2.Kaniški Rokodječja utrka MŽ7OK MaksimirCroatia
3.Delić Doradječja utrka Ž10 bez pratnjeOK MaksimirCroatia
4.Delić Saradječja utrka Ž10 s pratnjomOK MaksimirCroatia
5.Strmečki Vibor142007M18OK MaksimirCroatia
6.Delić Petar7820618M21OK MaksimirCroatia
7.Kaniški Tomislav7001122M40OK MaksimirCroatia
8.Strmečki Petar7889999M40OK MaksimirCroatia
9.Van De Riet Gerrit8160756M40OK MaksimirCroatia -
10.Ulip Zeljko236885M55OK MaksimirCroatia
11.Jakšić Mirka1261971Ž21OK MaksimirCroatia
12.Van De Riet Dunja670222Ž40OK MaksimirCroatia -

OK Medjimurje
1.Cindrić Perković Jasminka411373Ž40OK MedjimurjeCroatia

OK Sova
1.Trivunović Vladimir1401011M40OK SovaCroatia

OK Vihor
1.Horjan Doradječja utrka MŽ7OK VihorCroatia -
2.Horjan Zaradječja utrka Ž10 bez pratnjeOK VihorCroatia -
3.Sučić Luka361853M12OK VihorCroatia -
4.Nikolić Matko406741M12OK VihorCroatia -
5.Smital Mika439279M12OK VihorCroatia -
6.Krajnović Luka222418M18OK VihorCroatia -
7.Gobec Timo Vilim893804M18OK VihorCroatia -
8.Ivančević Teo236042M18OK VihorCroatia X
9.Mesic Matija1426067M21OK VihorCroatia
10.Vuk Tomislav7778899M21OK VihorCroatia -
11.Gobec Jan8135002M21OK VihorCroatia -
12.Kukec Jura1289347M21OK VihorCroatia -
13.Turkalj Marijan361852M21OK VihorCroatia -
14.Sučić Valter222413M40OK VihorCroatia -
15.Horjan Zdenko893833M40OK VihorCroatia -
16.Varnica Tomislav893831M40OK VihorCroatia -
17.Tutić Dražen2111491M40OK VihorCroatia -
18.Miljković Damir219399M40OK VihorCroatia -
19.Ivančević Tomislav222407M40OK VihorCroatia X
20.Mihaljević Nenad893825M55OK VihorCroatia -
21.Gobec Karlo893801M55OK VihorCroatia -
22.Mesić Ivica222401M55OK VihorCroatia -
23.Matijašić Josip546169M55OK VihorCroatia -
24.Ivančević Lea222409Ž12OK VihorCroatia X
25.Lešić Nika222417Ž12OK VihorCroatia X
26.Đurasek Roza222412Ž12OK VihorCroatia X
27.Pogelšek Karla222404Ž12OK VihorCroatia X
28.Krajnović Ana364421Ž12OK VihorCroatia -
29.Lešić Anja222403Ž12OK VihorCroatia X
30.Gobec Kimi Maria893805Ž18OK VihorCroatia -
31.Lovrec Mia893816Ž18OK VihorCroatia -
32.Hodak Mirta2115782Ž18OK VihorCroatia -
33.Miličević Aleksandra232289Ž21OK VihorCroatia -
34.Kovačić Ana222411Ž21OK VihorCroatia -
35.Dukić Helena418498Ž21OK VihorCroatia -
36.Krš Sanja893826Ž21OK VihorCroatia -
37.Čaja Lovorka222410Ž21OK VihorCroatia -
38.Prpić PaulaŽ21OK VihorCroatia
39.Tatić Iva237608Ž21OK VihorCroatia -
40.Radić Vedrana439280Ž21OK VihorCroatia -
41.Kiš Marta222419Ž21OK VihorCroatia -
42.Kušt Maja2067893Ž21OK VihorCroatia -
43.Težak Dora893830Ž21OK VihorCroatia
44.Lovrec Iva893815Ž21OK VihorCroatia -
45.Abramović Petra222420Ž21OK VihorCroatia X
46.Kolarek Nataša222402Ž40OK VihorCroatia -
47.Penc Sanja2115773Ž40OK VihorCroatia -
48.Lovrec Darinka893814Ž40OK VihorCroatia -
49.Šestan Krajnović Ivana222408Ž40OK VihorCroatia -
50.Nikolić Bojana406740Ž40OK VihorCroatia -
51.Miljković Željka235087Ž40OK VihorCroatia -
52.Sučić Melita222415Ž40OK VihorCroatia -

Orijentacijski klub Varaždin
1.Smuđ Ana2113449Ž18Orijentacijski klub VaraždinCroatia

SK Sljeme
1.Merlin FrankoM12SK SljemeCroatia -
2.Bučar LovroM18SK SljemeCroatia -
3.Vrbat FranM18SK SljemeCroatia -
4.Rodbinić PaulaŽ18SK SljemeCroatia -
5.Jagečić NikaŽ18SK SljemeCroatia -
6.Diklić NikaŽ18SK SljemeCroatia -