v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
SSOL - 2 sprint VIPAVA->Entries by clubs  (number of entries: 203)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Individuals/No club
1.Ugrin MajaOPENIndividuals/No club

Cral Trieste Trasporti A.s.d.
1.Margiore Andrea2134090M50Cral Trieste Trasporti A.s.d.Italy

GO-Cai Monfalcone
1.Chiocca Daniel430689M12GO-Cai MonfalconeItaly
2.Chiocca Davide210070M60GO-Cai MonfalconeItaly
3.Jarc Vlasta211385Ž45GO-Cai MonfalconeItaly

Kamniški orientacijski klub
1.Pretnar Janez1652011M35Kamniški orientacijski klubSlovenia
2.Flerin Drevenšek Suzana1404137Ž21Kamniški orientacijski klubSlovenia
3.Flerin Drevenšek Mojca1404141Ž21Kamniški orientacijski klubSlovenia
4.Pretnar Irma1398945Ž45Kamniški orientacijski klubSlovenia

OK Azimut
1.Obid Anze2132996DRUŽINSKAOK AzimutSlovenia
2.Sedej Rok406859M10OK AzimutSlovenia
3.Gantar Borut406857M12OK AzimutSlovenia
4.Sedej David406860M12OK AzimutSlovenia
5.Bizjak Božo2133344M12OK AzimutSlovenia
6.Škvarča Aljaž2128527M12OK AzimutSlovenia
7.Bogataj Rok2045663M12OK AzimutSlovenia
8.Salopek Tihon8044022M16OK AzimutSlovenia
9.Čelik Aljaž435615M16OK AzimutSlovenia
10.Gantar Primož2107071M16OK AzimutSlovenia
11.Obid Aljaž2107069M16OK AzimutSlovenia
12.Žižek Lev2141179M16OK AzimutSlovenia
13.Mrak Tibor1398950M21OK AzimutSlovenia
14.Tušar Peter1401615M21OK AzimutSlovenia
15.Gantar Tjaž2077609M21OK AzimutSlovenia
16.Stanonik Simon2077620M21OK AzimutSlovenia
17.Sedej Matej1413730M35OK AzimutSlovenia
18.Bačnar Janko305962M35OK AzimutSlovenia
19.Eržen Valentin1000555M35OK AzimutSlovenia
20.Poljanšek Aleš2069848M35OK AzimutSlovenia
21.Jazbar Jožko1398949M35OK AzimutSlovenia
22.Salopek Tihomir500458M35OK AzimutSlovenia
23.Obid Marko2107057M35OK AzimutSlovenia
24.Gantar Kristjan2107075M35OK AzimutSlovenia
25.Bogataj Boštjan2045683M35OK AzimutSlovenia
26.Lapajne Janko406850M60OK AzimutSlovenia
27.Sedej Vlado1398546M60OK AzimutSlovenia
28.Zaman Silvester406784M60OK AzimutSlovenia
29.Močnik Silvij1401599M60OK AzimutSlovenia
30.Žižek Rok406721OPENOK AzimutSlovenia
31.Gantar BrinaOTROŠKAOK AzimutSlovenia
32.Prezelj Mihej2141155OTROŠKAOK AzimutSlovenia
33.Sedej ŽigaOTROŠKAOK AzimutSlovenia
34.Škvarča Ajda2128450OTROŠKAOK AzimutSlovenia
35.Žižek Zarja2132999Ž10OK AzimutSlovenia
36.Obid Neža2107054Ž12OK AzimutSlovenia
37.Eržen Nea2052183Ž12OK AzimutSlovenia
38.Razpet Tajda406734Ž16OK AzimutSlovenia
39.Salopek Dorja500475Ž16OK AzimutSlovenia
40.Razpet Deja2077602Ž18OK AzimutSlovenia
41.Tušar Teja2069843Ž18OK AzimutSlovenia
42.Serženta Seljak Zala2114447Ž18OK AzimutSlovenia
43.Močnik Nika1422770Ž21OK AzimutSlovenia
44.Poljanšek Nika1398929Ž21OK AzimutSlovenia
45.Sedej Katarina2107081Ž35OK AzimutSlovenia
46.Bogataj Nataša2088810Ž35OK AzimutSlovenia
47.Gantar Damjana2107072Ž35OK AzimutSlovenia
48.Obid Maja2127797Ž35OK AzimutSlovenia
49.Žižek Saša2141141Ž35OK AzimutSlovenia
50.Poljanšek Marjanca2107070Ž45OK AzimutSlovenia

OK Japetic
1.Ocvirk Edi8230775M35OK JapeticCroatia

OK Slovenj Gradec
1.Miheljak Tevž2102034M12OK Slovenj GradecSlovenia
2.Marot Blaž1401643M21OK Slovenj GradecSlovenia
3.Andrejc David2102036M21OK Slovenj GradecSlovenia
4.Raj Gregor2060387M35OK Slovenj GradecSlovenia
5.Dudic Marko1418841M35OK Slovenj GradecSlovenia
6.Vodovnik Mirko2102040M60OK Slovenj GradecSlovenia
7.Andrejc Laura2102042OTROŠKAOK Slovenj GradecSlovenia
8.Andrejc Lenart2112854OTROŠKAOK Slovenj GradecSlovenia
9.Mezga Frida2102045OTROŠKAOK Slovenj GradecSlovenia
10.Raj Lili Ivana2102032Ž10OK Slovenj GradecSlovenia
11.Raj Ema Pika2102031Ž12OK Slovenj GradecSlovenia
12.Raj Nastja2112853Ž35OK Slovenj GradecSlovenia
13.Balažič Petja2102048Ž35OK Slovenj GradecSlovenia
14.Kordiš Miheljak Urška2112855Ž35OK Slovenj GradecSlovenia
15.Balažič Irena2102037Ž45OK Slovenj GradecSlovenia

OK Tivoli
1.Pobega Davor2114460M35OK TivoliSlovenia
2.Borštnik Aleš406885M50OK TivoliSlovenia
3.Ugrin Nikolina2114455Ž12OK TivoliSlovenia
4.Pribaković Borštnik Ana406886Ž35OK TivoliSlovenia

Orientacijski klub Komenda
1.Kölner Anže2069806M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
2.Malus Drejc1425112M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
3.Malus Ožbej1425114M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
4.Šuc Enej2113839M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
5.Cokan Jan2113837M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
6.Seljak Jaka2069825M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
7.Poženel Natan Maj2107053M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
8.Seljak Luka2069816M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
9.Kern Rok1425119M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
10.Zupan Tilen1425109M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
11.Turk Nejc1425107M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
12.Kavčič Domen2069807M18Orientacijski klub KomendaSlovenia
13.Blaž Matic9101667M21Orientacijski klub KomendaSlovenia
14.Ravnikar Žan7210496M21Orientacijski klub KomendaSlovenia
15.Seljak Borut9999940M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
16.Gavrilov Igor1007956M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
17.Kurinčič Simon2113833M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
18.Zupan Gregor7210497M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
19.Šuc Timotej2113841M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
20.Malus Franc1425117M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
21.Kölner Blaž7210500M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
22.Pahor Marko2113835M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
23.Pust Tomaž2088287M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
24.Jeraj MijaOTROŠKAOrientacijski klub KomendaSlovenia
25.Poženel Leila Ema2107083OTROŠKAOrientacijski klub KomendaSlovenia
26.Kurinčič Jerca2069797Ž10Orientacijski klub KomendaSlovenia
27.Jeraj Ajda438993Ž10Orientacijski klub KomendaSlovenia
28.Lončar NajaŽ12Orientacijski klub KomendaSlovenia
29.Kölner Brina2113842Ž12Orientacijski klub KomendaSlovenia
30.Malus Vita1425116Ž16Orientacijski klub KomendaSlovenia
31.Kern Tina1425105Ž18Orientacijski klub KomendaSlovenia
32.Ravnikar Nika1425106Ž18Orientacijski klub KomendaSlovenia
33.Pust Karin2069847Ž18Orientacijski klub KomendaSlovenia
34.Zavrl Zala9011122Ž21Orientacijski klub KomendaSlovenia
35.Pogačar Ana Pia1425104Ž21Orientacijski klub KomendaSlovenia
36.Babič Katja7210498Ž21Orientacijski klub KomendaSlovenia
37.Bogataj ŠpelaŽ35Orientacijski klub KomendaSlovenia
38.Paradiž Petra1425118Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia
39.Gombač Šuc Elena2113840Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia
40.Stojan Petra2069834Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia
41.Hacin Kölner Irena1425110Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia
42.Malus Marta1425113Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia
43.Prosen Maja2113831Ž45Orientacijski klub KomendaSlovenia
44.Zupan Romana1425101Ž45Orientacijski klub KomendaSlovenia

Orientacijski Klub Polaris
1.Foški Oskar435134M12Orientacijski Klub PolarisSlovenia
2.Škarabot Matej1908999M21Orientacijski Klub PolarisSlovenia
3.Foški Valter1398948M35Orientacijski Klub PolarisSlovenia
4.Zupan Aleš7777808M50Orientacijski Klub PolarisSlovenia
5.Škarabot Miha7841967M50Orientacijski Klub PolarisSlovenia
6.Foški Mojca7131068Ž35Orientacijski Klub PolarisSlovenia
7.Škarabot Alenka445705Ž45Orientacijski Klub PolarisSlovenia
8.Jerše Damjana7441139Ž45Orientacijski Klub PolarisSlovenia

ORIENTEERING TRIESTE A.S.D.
1.Sessi Giorgia2133353DRUŽINSKAORIENTEERING TRIESTE A.S.D.Italy
2.Ambrosio Giada2133335DRUŽINSKAORIENTEERING TRIESTE A.S.D.Italy
3.Ambrosio Silvio2132923DRUŽINSKAORIENTEERING TRIESTE A.S.D.Italy
4.Iurkic IsabelDRUŽINSKAORIENTEERING TRIESTE A.S.D.Italy
5.van Buuren Nadia2141187Ž45ORIENTEERING TRIESTE A.S.D.Italy

Planinsko Društvo Ajdovščina
1.Pečenko ZHSBKDRUŽINSKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia
2.Kralj JMMDRUŽINSKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia
3.Faganel ATDRUŽINSKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia
4.Pirjevec IJKVESDRUŽINSKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia
5.Praček JZRJADRUŽINSKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia
6.Kočevar EODRUŽINSKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia
7.Miselj EDDRUŽINSKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia
8.Jež Ulaga ALIDRUŽINSKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia
9.Bratož SIKDRUŽINSKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia
10.Kerševan SMMAAMDRUŽINSKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia
11.Žigon MVVDRUŽINSKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia
12.Bytyqi ATDRUŽINSKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia
13.Avdibasić AHADRUŽINSKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia
14.Mulavdič AEDRUŽINSKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia
15.Jerkič SADRUŽINSKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia
16.Verč Tim M10Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
17.Prinčič BenjaminM10Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
18.Klančič MajM12Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
19.Šavli FilipM12Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
20.Beltram Patrik253349M12Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
21.Faganel Vid2107008M12Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
22.Pečenko Jakob206302M12Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
23.Prinčič ErazemM12Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
24.? JobM12Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
25.Kerševan Aljaž2056392M12Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
26.Cigoj RokM12Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
27.Štor VidM12Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
28.Ferjančič JakobM12Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
29.Bratož Matej232466M12Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
30.Gregorič Nik2121782M16Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
31.Kočevar Miha2056379M16Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
32.Novak Jakob253334M16Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
33.Samec Andraž2107027M16Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
34.Slejko Žan2034088M16Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
35.Bratož Jani2056378M16Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
36.Montes Manuel Alberto1398947M16Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
37.Premrn Denis445673M16Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
38.Samec Gašper232463M16Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
39.Krkoč Janoš438031M16Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
40.Mervič Luka445668M16Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
41.Valič Jakob2088829M21Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
42.Rozzi Alessio9131080M35Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
43.Mahkovec Klara253347Ž12Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
44.Stres Tinkara2056383Ž16Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
45.Hočevar Hana2088828Ž16Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
46.Samec Saraja349763Ž16Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
47.Gregorčič Ema2056377Ž16Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
48.Lozar Zala2056372Ž16Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
49.Vodopivec Meta445678Ž16Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
50.Mamič Hana445670Ž16Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia

Semiperdo Orienteering Maniago
1.Rivetta Alessandro2062637M16Semiperdo Orienteering ManiagoItaly
2.Rivetta Andrea2103427M50Semiperdo Orienteering ManiagoItaly
3.Rivetta Lisa2067894Ž16Semiperdo Orienteering ManiagoItaly
4.Simonelli Maria Elena300798Ž45Semiperdo Orienteering ManiagoItaly

smucka.com
1.Zibelnik Klemen8030590M21smucka.comSlovenia

SSD-AŠZ GAJA
1.Ferluga Matej2084579M10SSD-AŠZ GAJAItaly
2.Ferluga Peter2015607M35SSD-AŠZ GAJAItaly
3.Ficur Maurizio7211337M35SSD-AŠZ GAJAItaly
4.Siega Gianfranco2091671M50SSD-AŠZ GAJAItaly
5.De Luisa Marko2032019M50SSD-AŠZ GAJAItaly
6.Clemente Mauro2013162M50SSD-AŠZ GAJAItaly
7.De Luisa Anja2032012Ž12SSD-AŠZ GAJAItaly
8.Ferluga Nastja2015606Ž16SSD-AŠZ GAJAItaly
9.Sepin Chiara2015603Ž35SSD-AŠZ GAJAItaly
10.Rovere Francesca2032016Ž35SSD-AŠZ GAJAItaly

Škofjeloški orientacijski klub
1.Eržen Boris520504M35Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
2.Plavčak Ana2045587Ž35Škofjeloški orientacijski klubSlovenia