Individuals/No club |
1. | Majnarić Ivor | | M21B | Individuals/No club | | YES |
- |
2. | Patten Graham | 8145447 | M55 | Individuals/No club | | YES |
X |
3. | Anil Yavuz Kurtulus | | M60 | Individuals/No club | | |
|
4. | Orlič Timon | | OPEN D | Individuals/No club | | YES |
- |
5. | Susman Eva | | OPEN D | Individuals/No club | | YES |
- |
6. | Mežnar Sara | | OPEN D | Individuals/No club | | YES |
- |
7. | Stromberger Lena-maria | 631007 | W21A LONG | Individuals/No club | | YES |
|
A.S.D. Arco di carta |
1. | Vassileva Sophia | 2029966 | KID'S COURSE | A.S.D. Arco di carta | Italy | YES |
|
2. | Vassileva Tzvetanka | 8269180 | W45 | A.S.D. Arco di carta | Italy | YES |
|
ADOL |
1. | Ramos Román Jose Angel | 8655048 | M55 | ADOL | Spain | YES |
X |
2. | Ramos Serrano Isabel | 8008953 | W16 | ADOL | Spain | YES |
|
3. | Serrano Rico Isabel | 8655047 | W50 | ADOL | Spain | YES |
|
Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő Egyesület |
1. | Héra Olivér | 8005867 | M14 | Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő Egyesület | Hungary | YES |
|
2. | Jacsev Ambrus | 2092461 | M16 | Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő Egyesület | Hungary | YES |
|
3. | Molnár Péter | 8221822 | M18 | Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő Egyesület | Hungary | YES |
|
4. | Jacsev Fülöp | 45138 | M18 | Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő Egyesület | Hungary | YES |
|
5. | Jámbor Zsigmond | 8240403 | M18 | Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő Egyesület | Hungary | YES |
|
6. | Szalay Levente | 8122499 | M21E | Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő Egyesület | Hungary | YES |
X |
7. | Héra Viktória | 8013390 | W14 | Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő Egyesület | Hungary | YES |
|
8. | Takács Zsófia | 1420851 | W21A LONG | Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő Egyesület | Hungary | YES |
|
9. | Juhász Júlia | 2092464 | W35 | Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő Egyesület | Hungary | YES |
|
Alpstein-O |
1. | Streuli Willi | 8642001 | M70 | Alpstein-O | Switzerland | YES |
X |
2. | Wüest Ruth | 8663269 | W65 | Alpstein-O | Switzerland | YES |
X |
ANCO |
1. | Guyot Jean-claude | 8632398 | M70 | ANCO | Switzerland | YES |
X |
Animation Sillery Orientation |
1. | Brédo Thomas | 7092007 | M21 ULTIMATE | Animation Sillery Orientation | France | YES |
X |
ASCO Lugano |
1. | Del Don Pietro | 8240410 | M12 | ASCO Lugano | Switzerland | YES |
|
2. | Bonini Federico | 8040405 | M12 | ASCO Lugano | Switzerland | YES |
|
3. | Chiodoni Giulio | 8050309 | M12 | ASCO Lugano | Switzerland | YES |
|
4. | Schwank Arturo | 1961975 | M12 | ASCO Lugano | Switzerland | YES |
|
5. | Schwank Rocco | 8150207 | M14 | ASCO Lugano | Switzerland | YES |
|
6. | Tricarico Marco | 8110207 | M14 | ASCO Lugano | Switzerland | YES |
|
7. | Mauri Davide | 8663237 | M14 | ASCO Lugano | Switzerland | YES |
|
8. | Bianchi Nathan | 8020407 | M14 | ASCO Lugano | Switzerland | YES |
|
9. | Bonini Samuele | 8230206 | M16 | ASCO Lugano | Switzerland | YES |
|
10. | Bianchi Ian | 8010203 | M16 | ASCO Lugano | Switzerland | YES |
|
11. | Mauri Mattia | 8655208 | M16 | ASCO Lugano | Switzerland | YES |
|
12. | Castelli Martino | 8090405 | M16 | ASCO Lugano | Switzerland | YES |
|
13. | Baiardi Marco | 8338330 | M18 | ASCO Lugano | Switzerland | YES |
X |
14. | Chiodoni Gioele | 8113113 | M18 | ASCO Lugano | Switzerland | YES |
X |
15. | Knupfer Kilian | 8102003 | M18 | ASCO Lugano | Switzerland | YES |
|
16. | Ren Elia | 8240304 | M18 | ASCO Lugano | Switzerland | YES |
X |
17. | Ren Michele | 8201272 | M45 | ASCO Lugano | Switzerland | YES |
X |
18. | Chiodoni Andrea | 8030670 | M45 | ASCO Lugano | Switzerland | YES |
X |
19. | Schwank Luca | 1511971 | M45 | ASCO Lugano | Switzerland | YES |
X |
20. | Del Don Ermanno | 8414075 | M45 | ASCO Lugano | Switzerland | YES |
X |
21. | Kocsis Toncsi | 1959000 | M60 | ASCO Lugano | Switzerland | YES |
X |
22. | Chiodoni Lorena | 2072511 | OPEN D | ASCO Lugano | Switzerland | YES |
X |
23. | Bonini Massimo | 252976 | OPEN D | ASCO Lugano | Switzerland | YES |
X |
24. | Mauri Deborah | 8022385 | OPEN D | ASCO Lugano | Switzerland | YES |
|
25. | Bianchi Nicola | 2072502 | OPEN D | ASCO Lugano | Switzerland | YES |
X |
26. | Del Don Giaele e Maila | 7855555 | W10-SHADOWED | ASCO Lugano | Switzerland | YES |
|
27. | Bianchi Maya | 8090209 | W12 | ASCO Lugano | Switzerland | YES |
|
28. | Bonini Ambra | 8190907 | W14 | ASCO Lugano | Switzerland | YES |
|
29. | Ren Aline | 8070107 | W14 | ASCO Lugano | Switzerland | YES |
|
30. | Schwank Marta | 8210505 | W16 | ASCO Lugano | Switzerland | YES |
|
31. | Turrini Chiara | 8030806 | W16 | ASCO Lugano | Switzerland | YES |
|
32. | Ballerini Clara | 8653016 | W16 | ASCO Lugano | Switzerland | YES |
|
33. | Dell'Andrino Zoe | 8643862 | W16 | ASCO Lugano | Switzerland | YES |
|
34. | Quadri Valentina | 8044369 | W16 | ASCO Lugano | Switzerland | YES |
|
35. | Glavieux Julia | 8172004 | W18 | ASCO Lugano | Switzerland | YES |
|
36. | Koscis Emma | 904049 | W18 | ASCO Lugano | Switzerland | YES |
X |
37. | Chiodoni Sofia | 8190403 | W18 | ASCO Lugano | Switzerland | YES |
X |
38. | Bonini Francesca | 8000144 | W40 | ASCO Lugano | Switzerland | YES |
X |
39. | Bianchi Michela | 8250380 | W40 | ASCO Lugano | Switzerland | YES |
X |
40. | Del Don Caroline | 8210580 | W40 | ASCO Lugano | Switzerland | YES |
X |
41. | Bozzolo Ren Cristina | 8110173 | W45 | ASCO Lugano | Switzerland | YES |
X |
42. | Quadri Kocsis Kella | 8120565 | W45 | ASCO Lugano | Switzerland | YES |
X |
43. | Spinelli Flavia | 8261170 | W45 | ASCO Lugano | Switzerland | YES |
|
44. | Tunesi Schwank Barbara | 8190675 | W45 | ASCO Lugano | Switzerland | YES |
X |
45. | Nives Montemezzani | 8140966 | W55 | ASCO Lugano | Switzerland | YES |
|
46. | Zemp Campana Silvia | 8040961 | W60 | ASCO Lugano | Switzerland | YES |
X |
Belgian Big Fat Guys |
1. | Stel BenjAm | 9910912 | M21 ULTIMATE | Belgian Big Fat Guys | Belgium | YES |
X |
2. | Laško Nico | 1000989 | M21 ULTIMATE | Belgian Big Fat Guys | Belgium | YES |
X |
3. | Tonneau Corentin | 7121188 | M21E | Belgian Big Fat Guys | Belgium | YES |
X |
4. | Rooman Claudia | 201880 | W21A LONG | Belgian Big Fat Guys | Belgium | YES |
X |
Bishopstown Orienteering club |
1. | Hoare Joshua | 8667762 | M16 | Bishopstown Orienteering club | Ireland | YES |
X |
2. | Hoare Darragh | 8080902 | M20 | Bishopstown Orienteering club | Ireland | YES |
|
3. | Hoare Terence | 1426007 | M50 | Bishopstown Orienteering club | Ireland | YES |
X |
4. | Murray Caroline | 1971791 | W50 | Bishopstown Orienteering club | Ireland | YES |
X |
Braunschweiger MTV |
1. | Struckmann Jens | 8270866 | M50 | Braunschweiger MTV | Germany | YES |
X |
2. | Rihko-Struckmann Liisa | 8190564 | W55 | Braunschweiger MTV | Germany | YES |
X |
C.O.Liège |
1. | Pierlot André | 8518935 | M60 | C.O.Liège | Belgium | YES |
X |
2. | Pierlot Elvire | 8518936 | W14 | C.O.Liège | Belgium | YES |
|
3. | Leyimangoye Judith | 2046059 | W21B | C.O.Liège | Belgium | YES |
X |
4. | Buchacker Kerstin | 589161 | W50 ULTIMATE | C.O.Liège | Belgium | YES |
X |
CEColivenc |
1. | Casal i Fernàndez Roger | 8090181 | M35 | CEColivenc | Spain | YES |
X |
2. | Casal Gil Laia | 887338 | W12 | CEColivenc | Spain | YES |
|
3. | Gil Brotons Esther | 8240181 | W35 | CEColivenc | Spain | YES |
X |
CIA Germany |
1. | Leonhardt Charlotte | 8030401 | W20 | CIA Germany | Germany | YES |
X |
2. | Schikora Ines | 1973701 | W20 | CIA Germany | Germany | YES |
X |
Club d'Orientation du CERN |
1. | Hong Geunhee | 8300883 | M21 ULTIMATE | Club d'Orientation du CERN | Switzerland | YES |
X |
Club Orientació Berguedà |
1. | Gil-Brotons Ampa | 7203689 | W35 ULTIMATE | Club Orientació Berguedà | Spain | |
|
CLUB ORIENTATION STRASBOURG EUROPE |
1. | Hueber François | 7003209 | M60 | CLUB ORIENTATION STRASBOURG EUROPE | France | YES |
|
CLUB RIOJANO DE ORIENTACION EN LA NATURALEZA |
1. | Bustillo Ruiz Alfonso | 7203688 | M35 ULTIMATE | CLUB RIOJANO DE ORIENTACION EN LA NATURALEZA | Spain | YES |
X |
Club Veleta Orientación |
1. | Sáez Plaza Miguel | 8657339 | M50 | Club Veleta Orientación | Spain | YES |
|
CO Engiadina |
1. | Gordon Riet | 8230958 | M55 | CO Engiadina | Switzerland | YES |
X |
CO2 |
1. | Brambilla Stefano | 8190167 | M50 | CO2 | Italy | YES |
X |
COMA |
1. | Pereira Roldan Pablo | 8007107 | M14 | COMA | Spain | YES |
|
2. | García Crespo José Manuel | 8633194 | M40 | COMA | Spain | YES |
X |
3. | Pereira Rivero Paul | 8647680 | M50 | COMA | Spain | YES |
X |
4. | García Gómez Cristina | 8073962 | W12 | COMA | Spain | YES |
|
5. | Roldán Pareja Marian | 8647671 | W45 | COMA | Spain | YES |
X |
Curragh Naas Orienteering Club |
1. | Whelan Deborah | 8270967 | W50 | Curragh Naas Orienteering Club | Ireland | YES |
X |
Der Berger-Clan |
1. | Berger Marlies Kathrin | 8112200 | W21A LONG | Der Berger-Clan | Austria | YES |
X |
DROT |
1. | Nagy Lovro | | M12 | DROT | Slovenia | |
|
2. | Nagy Marja | | W10-SHADOWED | DROT | Slovenia | |
|
ERMASSETS. Club de muntanya d'Esporles |
1. | Bestard Puig Bernat | 445747 | M40 | ERMASSETS. Club de muntanya d'Esporles | Spain | YES |
X |
2. | Domènech Amorós Jordi | 7201323 | M40 | ERMASSETS. Club de muntanya d'Esporles | Spain | YES |
X |
3. | Morey Terrasa Araceli | 424615 | OPEN B | ERMASSETS. Club de muntanya d'Esporles | Spain | YES |
X |
4. | Santamaria Villalonga Toninaina | 886783 | W50 | ERMASSETS. Club de muntanya d'Esporles | Spain | YES |
X |
Frontela-O |
1. | Frontela Ángel | 8999666 | M21A SHORT | Frontela-O | Spain | YES |
X |
2. | Perez Marta | 8291209 | M21A SHORT | Frontela-O | Spain | YES |
X |
3. | Hernández Fernández Antonio | 1933232 | M35 ULTIMATE | Frontela-O | Spain | YES |
X |
GAFANHORI |
1. | Dawson Roy | 9102190 | M70 | GAFANHORI | Portugal | YES |
X |
2. | Dawson Caty | 8088099 | W65 | GAFANHORI | Portugal | YES |
X |
Guyancourt Orientation 78 |
1. | Thenoz Arnaud | 1001990 | M12 | Guyancourt Orientation 78 | France | YES |
|
2. | Thenoz Jérémie | 2074297 | M14 | Guyancourt Orientation 78 | France | YES |
- |
3. | Thenoz Bastien | 2800188 | M18 | Guyancourt Orientation 78 | France | YES |
|
4. | Thenoz Bertrand | 1222226 | M55 | Guyancourt Orientation 78 | France | YES |
X |
5. | Thenoz Perrine | 1001978 | W45 | Guyancourt Orientation 78 | France | YES |
X |
hamok |
1. | Deferme Gunther | 320304 | M45 | hamok | Belgium | YES |
X |
2. | Wenderickx Nancy | 1991111 | W35 | hamok | Belgium | YES |
X |
Häverödals SK |
1. | Åsberg Jan | 501114 | M70 | Häverödals SK | Sweden | YES |
X |
Hegyisport Szentendre Egyesület |
1. | Kerényi Dénes | 8100257 | M60 | Hegyisport Szentendre Egyesület | Hungary | YES |
X |
2. | Györffy Gabriella | 8160367 | W50 | Hegyisport Szentendre Egyesület | Hungary | YES |
X |
3. | Mátyás Ildikó | 8090563 | W55 | Hegyisport Szentendre Egyesület | Hungary | YES |
X |
4. | Muzsnai Ágota | 8211055 | W65 | Hegyisport Szentendre Egyesület | Hungary | YES |
X |
Herlufsholm |
1. | Knudsen Anders | 8653089 | M50 ULTIMATE | Herlufsholm | Denmark | YES |
|
2. | Kristensen Arne | 8702019 | M60 | Herlufsholm | Denmark | YES |
X |
3. | Meyhoff Petersen Tine | 8631591 | W55 | Herlufsholm | Denmark | YES |
|
Holbaek Orienteringsklub |
1. | Nielsen Henrik | 8022398 | M60 | Holbaek Orienteringsklub | Denmark | YES |
X |
2. | Nielsen Jannie | 1402050 | W55 | Holbaek Orienteringsklub | Denmark | YES |
X |
Homokbucka Orienteering Club |
1. | Paskuj Mátyás | 2087750 | M21B | Homokbucka Orienteering Club | Hungary | |
|
HSV KLAGENFURT |
1. | Opetnik Siegfried | 8445446 | M55 | HSV KLAGENFURT | Austria | YES |
|
HSV Wiener Neustadt |
1. | Brantner Martin | 7113114 | M50 ULTIMATE | HSV Wiener Neustadt | Austria | YES |
X |
IL GeoForm |
1. | Egge Guttorm | 1302878 | M55 | IL GeoForm | Norway | YES |
X |
2. | Utskarpen Audrun | 504728 | W45 | IL GeoForm | Norway | YES |
|
Jydske Dragonregiments Idrætsforening |
1. | Hansen Jens | 8307008 | M55 | Jydske Dragonregiments Idrætsforening | Denmark | YES |
X |
2. | Thomsen Susanne | 1411283 | W55 | Jydske Dragonregiments Idrætsforening | Denmark | YES |
X |
Kamniški orientacijski klub |
1. | Pretnar Janez | 1652011 | M45 | Kamniški orientacijski klub | Slovenia | YES |
X |
2. | Kmetec Barbara | 1408132 | W21A SHORT | Kamniški orientacijski klub | Slovenia | YES |
|
3. | Kmetec Tanja | 7555005 | W21B | Kamniški orientacijski klub | Slovenia | YES |
|
4. | Flerin Drevenšek Mojca | 1404141 | W21E | Kamniški orientacijski klub | Slovenia | |
|
5. | Pretnar Irma | 1398945 | W45 | Kamniški orientacijski klub | Slovenia | YES |
X |
Leibnitzer AC -Orienteering |
1. | Kubelka Stefan | 8223388 | M21E | Leibnitzer AC -Orienteering | Austria | YES |
|
LG Stettlen |
1. | Schwarzenberger Stefan | 8641466 | M50 ULTIMATE | LG Stettlen | Switzerland | YES |
X |
2. | Schneider-Schiess Silvia | 8662084 | W50 ULTIMATE | LG Stettlen | Switzerland | YES |
X |
Luxembourg Orienteering Club |
1. | Roach David | 8020556 | M65 | Luxembourg Orienteering Club | Luxembourg | YES |
X |
2. | Roach Maggie | 8160257 | W60 | Luxembourg Orienteering Club | Luxembourg | YES |
X |
LVB Leipzig |
1. | Ehms Holger | 8632434 | M50 ULTIMATE | LVB Leipzig | Germany | YES |
X |
Malarruta |
1. | Prieto Del Campo Alvaro | 8051295 | M21 ULTIMATE | Malarruta | Spain | YES |
|
2. | Wirén Mikael | 8654400 | M55 | Malarruta | Spain | YES |
X |
3. | Cuesta García Carolina | 8662015 | W50 | Malarruta | Spain | YES |
|
4. | Del Campo Campos Cristina | 8130369 | W50 | Malarruta | Spain | YES |
X |
MANZANARES-O |
1. | Vera Guerrero Carlos | 8112937 | M21E | MANZANARES-O | Spain | YES |
|
2. | Rodríguez Corrochano Diego | 8664072 | M21E | MANZANARES-O | Spain | YES |
|
Mariborski OK |
1. | Boyadzhiev Ivan | 412842 | M60 | Mariborski OK | Slovenia | YES |
|
Maristas Segovia Orientación |
1. | Rubio Alonso Sergio | 8008928 | M16 | Maristas Segovia Orientación | Spain | YES |
|
2. | Rubio Alonso Adrian | 8665013 | M18 | Maristas Segovia Orientación | Spain | YES |
|
3. | Rubio Bravo Francisco | 8662020 | M50 | Maristas Segovia Orientación | Spain | YES |
X |
Modiin O club |
1. | Yodfat Ofer | 2071017 | M60 | Modiin O club | Israel | YES |
X |
2. | Nativ Ruth | 2071179 | W55 | Modiin O club | Israel | YES |
X |
MOM Budapest |
1. | Czakó Boglárka | 8031118 | M21 ULTIMATE | MOM Budapest | Hungary | YES |
X |
2. | Györgyi Péter | 8645185 | M21 ULTIMATE | MOM Budapest | Hungary | YES |
X |
3. | Kisvölcsey Ákos | 8280272 | M21 ULTIMATE | MOM Budapest | Hungary | YES |
X |
4. | Miavecz Balázs | 8301996 | M21 ULTIMATE | MOM Budapest | Hungary | YES |
X |
5. | Gárdonyi Csilla | 8636765 | M21 ULTIMATE | MOM Budapest | Hungary | YES |
X |
6. | Mikes Janka | 8060812 | W16 | MOM Budapest | Hungary | YES |
X |
7. | Zempléni Lilla | 8030225 | W21 ULTIMATE | MOM Budapest | Hungary | YES |
X |
8. | Burian Hana | 8290369 | W50 | MOM Budapest | Hungary | YES |
X |
MTK Bad Harzburg |
1. | Buchholz Tom | 8230970 | M20 | MTK Bad Harzburg | Germany | YES |
X |
2. | Buchholz Sven | 440461 | M50 | MTK Bad Harzburg | Germany | YES |
X |
3. | Holloway Wilf | 9200004 | M70 | MTK Bad Harzburg | Germany | YES |
|
4. | Buchholz Pia | 8111199 | W21A LONG | MTK Bad Harzburg | Germany | YES |
X |
5. | Buchholz Tanja | 440462 | W45 | MTK Bad Harzburg | Germany | YES |
X |
MTV Seesen |
1. | Friedrichs Bjarne | 8280690 | M21 ULTIMATE | MTV Seesen | Germany | YES |
X |
2. | Döllgast Nina | 8110393 | W21E | MTV Seesen | Germany | YES |
X |
Naturfreunde Linz |
1. | Berger Xander | 8068908 | M21E | Naturfreunde Linz | Austria | YES |
|
2. | Kradischnig Wolfgang | 8627287 | M55 | Naturfreunde Linz | Austria | YES |
X |
NF Steiermark |
1. | Mühlbacher Thomas | 8140996 | M50 | NF Steiermark | Austria | |
|
NSVAmel |
1. | Vliegen Astrid | 8333110 | W21A LONG | NSVAmel | Belgium | YES |
- |
O-92 Piano di Magadino |
1. | Maddalena Stefano | 8100768 | M50 ULTIMATE | O-92 Piano di Magadino | Switzerland | YES |
X |
OC Fürstenfeld |
1. | Trummer Herfried | 8140675 | M35 ULTIMATE | OC Fürstenfeld | Austria | YES |
X |
2. | Proske Herwig | 8055077 | M60 | OC Fürstenfeld | Austria | YES |
X |
3. | Leonhardt Kristian | 8002033 | M65 | OC Fürstenfeld | Austria | YES |
X |
4. | Leonhardt Gertraud | 8181718 | W60 | OC Fürstenfeld | Austria | YES |
X |
5. | Steinlechner Elisabeth | 7771177 | W60 | OC Fürstenfeld | Austria | YES |
X |
OC München |
1. | Hay Jack | 8102007 | M16 | OC München | Germany | YES |
|
2. | Weinig Peter | 8255255 | M21E | OC München | Germany | YES |
X |
3. | Despetovic Tihomir | 8657246 | M21E | OC München | Germany | YES |
|
4. | Ehrl Blandine | 8201026 | W35 | OC München | Germany | YES |
X |
OC O-Kompas |
1. | Ignatiev Serhii | 1312969 | KID'S COURSE | OC O-Kompas | Ukraine | YES |
|
2. | Ignatiev Maksym | 8091887 | M16 | OC O-Kompas | Ukraine | YES |
X |
3. | Ignatiev Oleksii | 8016044 | M40 | OC O-Kompas | Ukraine | YES |
X |
4. | Ignatieva Inna | 1312985 | W12 | OC O-Kompas | Ukraine | YES |
|
5. | Priadkina Tetiana | 1312981 | W40 | OC O-Kompas | Ukraine | YES |
X |
OK 24 Praha |
1. | Novak Ivo | 8014533 | M55 | OK 24 Praha | Czech Republic | YES |
X |
OK Azimut |
1. | Obid Anze | 2132996 | M10 | OK Azimut | Slovenia | |
|
2. | Sedej Žiga | 406860 | M10-SHADOWED | OK Azimut | Slovenia | YES |
|
3. | Sedej Rok | 2107081 | M12 | OK Azimut | Slovenia | YES |
|
4. | Sedej David | 1100102 | M14 | OK Azimut | Slovenia | YES |
|
5. | Sedej Matej | 1413730 | M21A SHORT | OK Azimut | Slovenia | YES |
|
6. | Štanfel Matjaž | 8667834 | M21A SHORT | OK Azimut | Slovenia | YES |
- |
7. | Kenda Klemen | 2142777 | M21B | OK Azimut | Slovenia | |
X |
8. | Obid Marko | 2107057 | M21B | OK Azimut | Slovenia | |
X |
9. | Eržen Valentin | 1000555 | M21B | OK Azimut | Slovenia | |
|
10. | Sedej Vlado | 1398546 | M65 | OK Azimut | Slovenia | YES |
X |
11. | Lapajne Janko | 406850 | M65 | OK Azimut | Slovenia | YES |
X |
12. | Eržen Nika | 2107055 | W12 | OK Azimut | Slovenia | |
|
13. | Obid Neža | 2107054 | W14 | OK Azimut | Slovenia | |
|
14. | Eržen Nea | 2052183 | W14 | OK Azimut | Slovenia | |
|
15. | Gnezda Neža | 2142764 | W16 | OK Azimut | Slovenia | |
|
16. | Sedej Katarina | 406859 | W21B | OK Azimut | Slovenia | YES |
|
17. | Istenič Maja | 2127789 | W21B | OK Azimut | Slovenia | |
|
18. | Obid Maja | 2127797 | W21B | OK Azimut | Slovenia | |
X |
19. | Štanfel Urša | 8668995 | W21B | OK Azimut | Slovenia | YES |
- |
20. | Serženta Seljak Zala | 2114447 | W21E | OK Azimut | Slovenia | YES |
|
21. | Poljanšek Nika | 8092000 | W21E | OK Azimut | Slovenia | YES |
|
OK Brežice |
1. | Jevševar Martin | 2077853 | M18 | OK Brežice | Slovenia | YES |
X |
2. | Bogovič Vid | 439275 | M21A LONG | OK Brežice | Slovenia | YES |
X |
3. | Jevševar Bojan | 2077852 | M35 ULTIMATE | OK Brežice | Slovenia | YES |
X |
4. | Jevševar Jedert | 2050470 | W21B | OK Brežice | Slovenia | YES |
X |
5. | Hribar Anica | 2077785 | W35 | OK Brežice | Slovenia | YES |
X |
OK Japetić |
1. | Vujanić Filip | 222940 | M21E | OK Japetić | Croatia | YES |
|
2. | Vujanić Josip | 237599 | M21E | OK Japetić | Croatia | YES |
|
3. | Legac Lino | 8080678 | M35 ULTIMATE | OK Japetić | Croatia | YES |
X |
4. | Pavić Mirja | 1403140 | W21E | OK Japetić | Croatia | YES |
X |
OK Kapela |
1. | Vukmanović Martin | 2144791 | KID'S COURSE | OK Kapela | Croatia | YES |
|
2. | Vukmanović Mladen | 720210 | OPEN B | OK Kapela | Croatia | YES |
X |
3. | Vukmanović Vinka | 552005 | W21E | OK Kapela | Croatia | YES |
X |
OK KOMPASSEN |
1. | Persson Lars | 9481206 | M70 | OK KOMPASSEN | Sweden | YES |
X |
OK Maksimir |
1. | Merunka Darko | 7140363 | M55 | OK Maksimir | Croatia | YES |
X |
OK Pan Aarhus |
1. | Hauerslev Jan | 1406103 | M55 | OK Pan Aarhus | Denmark | YES |
X |
2. | Andersen Hanne Møller | 209164 | W60 | OK Pan Aarhus | Denmark | YES |
X |
OK Ris |
1. | Salopek Tihon | 8044022 | M18 | OK Ris | Croatia | YES |
|
2. | Salopek Tihomir | 8077277 | M45 | OK Ris | Croatia | YES |
X |
3. | Salopek Dorja | 8445444 | W16 | OK Ris | Croatia | YES |
|
OK Tivoli |
1. | Ferenc Martin | 2088832 | M12 | OK Tivoli | Slovenia | YES |
|
2. | Ferenc Ales | 435642 | M50 | OK Tivoli | Slovenia | YES |
|
3. | Ferenc Tinka | 442838 | W16 | OK Tivoli | Slovenia | YES |
|
4. | Ferenc Zala | 7209685 | W18 | OK Tivoli | Slovenia | YES |
|
5. | Ferenc Julija | 7207941 | W21B | OK Tivoli | Slovenia | YES |
|
OK Vihor |
1. | Rako Jure | 7010043 | M10-SHADOWED | OK Vihor | Croatia | YES |
- |
2. | Rako Duje | 7005141 | M35 | OK Vihor | Croatia | YES |
X |
3. | Rako Paola | 8300220 | W14 | OK Vihor | Croatia | YES |
|
4. | Rako Sabina | 7003400 | W40 | OK Vihor | Croatia | YES |
X |
OLC Kapreolo |
1. | Schlatter Christoph | 8270165 | M55 | OLC Kapreolo | Switzerland | YES |
X |
2. | Schlatter Evi | 8251267 | W50 | OLC Kapreolo | Switzerland | YES |
X |
OLC Säntis |
1. | Wüest Ruth | 8663269 | W65 | OLC Säntis | Switzerland | |
|
OLC Winterthur |
1. | Schubnell Lukas | 8000141 | M21 ULTIMATE | OLC Winterthur | Switzerland | YES |
X |
2. | Reichmuth Lukas | 8404163 | M21A LONG | OLC Winterthur | Switzerland | YES |
X |
3. | Brändli Adrian | 64979 | M21A LONG | OLC Winterthur | Switzerland | YES |
X |
4. | Houska Reimund | | OPEN B | OLC Winterthur | Switzerland | YES |
X |
5. | Hardegger Selma Frieda | 8640997 | W21A LONG | OLC Winterthur | Switzerland | YES |
X |
6. | Eggs Janine | 252345 | W21A LONG | OLC Winterthur | Switzerland | YES |
X |
OLG Bonaduz |
1. | Andres Peter | 8001800 | M65 | OLG Bonaduz | Switzerland | |
|
2. | Andres Iris | 8055155 | W65 | OLG Bonaduz | Switzerland | |
|
OLG CORDOBA BASEL |
1. | Biland Christian | 8020565 | M65 | OLG CORDOBA BASEL | Switzerland | YES |
|
2. | Purrer Johanna | 8020566 | W55 | OLG CORDOBA BASEL | Switzerland | YES |
- |
OLG Pfäffikon |
1. | Bieri Markus | 8644515 | M50 ULTIMATE | OLG Pfäffikon | Switzerland | YES |
X |
2. | Okle Beat | 8441969 | M50 ULTIMATE | OLG Pfäffikon | Switzerland | YES |
X |
3. | Bandixen Sönke | 8003001 | M60 | OLG Pfäffikon | Switzerland | YES |
X |
4. | Waldner Coralie | 8640288 | W16 | OLG Pfäffikon | Switzerland | YES |
- |
5. | Waldner Nathalie | 8050370 | W50 | OLG Pfäffikon | Switzerland | YES |
X |
6. | Bieri Sibylle | 8100050 | W50 | OLG Pfäffikon | Switzerland | YES |
X |
7. | Bandixen Marianne | 8003002 | W60 | OLG Pfäffikon | Switzerland | YES |
X |
OLG Siegerland |
1. | Wanner Nikolaj | 222260 | M55 | OLG Siegerland | Germany | |
|
2. | Wanner Alexandra | 206487 | W60 | OLG Siegerland | Germany | |
|
OLifant |
1. | Heikoop mark | 8011764 | M35 ULTIMATE | OLifant | Netherlands | |
|
OLK Piz Hasi |
1. | Okle Nils | 8200310 | M12 | OLK Piz Hasi | Switzerland | YES |
- |
2. | Okle Martin | 8070566 | M55 | OLK Piz Hasi | Switzerland | YES |
X |
3. | Okle Sarina | 8250707 | W14 | OLK Piz Hasi | Switzerland | YES |
- |
4. | Okle Cornelia | 7202697 | W21A SHORT | OLK Piz Hasi | Switzerland | YES |
X |
OLregioolten |
1. | Wyss Franz | 8636070 | M70 | OLregioolten | Switzerland | YES |
|
2. | Moosberger Max | 8222233 | M75 | OLregioolten | Switzerland | |
|
3. | Moosberger Esther | 8333322 | W65 | OLregioolten | Switzerland | |
|
OLV Eifel |
1. | Tonneau François | 7211888 | M21E | OLV Eifel | Belgium | YES |
X |
2. | Tonneau William | 7110985 | M35 | OLV Eifel | Belgium | YES |
X |
3. | Rauw Magali | 7001077 | W21A LONG | OLV Eifel | Belgium | YES |
- |
OLV Hindelbank |
1. | Lubasch Mischa | 8170397 | M21A LONG | OLV Hindelbank | Switzerland | YES |
|
2. | Zürcher Bernhard | 8230271 | M50 | OLV Hindelbank | Switzerland | YES |
|
3. | Zürcher Rahel | 8653057 | W21A LONG | OLV Hindelbank | Switzerland | YES |
|
4. | Zürcher Judith | 8030768 | W50 | OLV Hindelbank | Switzerland | YES |
|
OLV Ost |
1. | Röhner Uwe | 8662646 | M45 | OLV Ost | Germany | YES |
|
2. | Genderjahn Ludwig | 2061249 | M50 ULTIMATE | OLV Ost | Germany | YES |
X |
3. | Ziesche Juergen | 236105 | M50 ULTIMATE | OLV Ost | Germany | YES |
X |
4. | Röhl Stefan | 8667613 | M50 ULTIMATE | OLV Ost | Germany | YES |
X |
OLV Potsdam |
1. | Füßling Martin | 300801 | OPEN B | OLV Potsdam | Germany | YES |
X |
2. | Tschischkale Kati | 2143430 | W21A SHORT | OLV Potsdam | Germany | YES |
X |
OLV Steinberg |
1. | Scott Toby | 8260291 | M21E | OLV Steinberg | Germany | YES |
|
2. | Kosch Christian | 8220666 | M55 | OLV Steinberg | Germany | YES |
|
3. | Kosch Sabeth | 8130991 | W21A SHORT | OLV Steinberg | Germany | YES |
|
4. | Kosch Iris | 8141167 | W50 | OLV Steinberg | Germany | YES |
|
Omega |
1. | Kerckhofs Marc | 8002185 | M45 | Omega | Belgium | YES |
X |
2. | Kerckhofs Feike | 8002196 | W16 | Omega | Belgium | YES |
X |
3. | Van De Velde Liesbeth | 8002192 | W21E | Omega | Belgium | YES |
X |
OPA MONTIGNY |
1. | Le Helloco Yann | 2028261 | M50 | OPA MONTIGNY | France | |
|
2. | Provost Maurice | 34721 | M60 | OPA MONTIGNY | France | |
|
3. | Prevost Patrick | 2042799 | M65 | OPA MONTIGNY | France | |
|
4. | Tissot André | 2113815 | OPEN C | OPA MONTIGNY | France | |
|
5. | Vasiloi Nadejda | 2046911 | W40 | OPA MONTIGNY | France | |
|
6. | Antoine-delaume Sophie | 7123457 | W45 | OPA MONTIGNY | France | YES |
|
7. | Prevost Pascale | 8516990 | W60 | OPA MONTIGNY | France | |
|
Orientacijski klub Komenda |
1. | Seljak Jaka | 2069825 | M14 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | YES |
|
2. | Seljak Luka | 8011033 | M16 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | YES |
|
3. | Seljak Borut | 9999940 | M21B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | YES |
|
4. | Pust Tomaž | 2088287 | M45 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | YES |
|
5. | Zupan Gregor | 7210497 | M45 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | YES |
|
6. | Gavrilov Igor | 8681449 | M45 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | YES |
|
7. | Babič Silvo | 1425109 | M55 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | YES |
|
8. | Ravnikar Nika | 1425106 | W18 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | YES |
X |
9. | Vuga Seljak Alenka | 9000050 | W21B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | YES |
|
10. | Babič Katja | 7210498 | W21E | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | YES |
|
11. | Ravnikar Monika | 9002007 | W21E | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | YES |
X |
12. | Pogačar Ana Pia | 1425104 | W21E | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | YES |
X |
13. | Zavrl Zala | 9011122 | W21E | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | YES |
|
14. | Jezeršek Polona | 7210499 | W21E | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | YES |
X |
15. | Zupan Romana | 1425101 | W45 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | YES |
|
Orientacijski Klub Polaris |
1. | Škarabot Matej | 1908999 | M21A SHORT | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | YES |
|
2. | Škarabot Miha | 7841967 | M50 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | YES |
|
Orientacijski klub Slovenske Konjice |
1. | Bončina Igor | 2114457 | M50 | Orientacijski klub Slovenske Konjice | Slovenia | YES |
X |
orientation 87 |
1. | Chevalier Matéo | 2027661 | M18 | orientation 87 | France | |
|
2. | Chevalier Cédric | 7001994 | M40 | orientation 87 | France | |
|
3. | Chevalier Eden | 2041190 | W12 | orientation 87 | France | |
|
4. | Chevalier Satine | 2027662 | W14 | orientation 87 | France | |
|
5. | Chevalier Caroline | 7001978 | W40 | orientation 87 | France | |
|
Orienteering Mezzocorona A.S.D. |
1. | Paris Ezio | 503381 | M65 | Orienteering Mezzocorona A.S.D. | Italy | YES |
|
2. | Bragagna Lucia | 503385 | W65 | Orienteering Mezzocorona A.S.D. | Italy | YES |
|
Orienterings Klub Gorm |
1. | Strib Hans Christian | 8111112 | M70 | Orienterings Klub Gorm | Denmark | YES |
|
Ozons - Mona - Tamuži |
1. | Tamuzs Viesturs | 8644554 | M55 | Ozons - Mona - Tamuži | Latvia | YES |
X |
2. | Tamuzs Janis | 8100099 | OPEN A | Ozons - Mona - Tamuži | Latvia | YES |
X |
3. | Tamuza Liene | 8112814 | W21A LONG | Ozons - Mona - Tamuži | Latvia | YES |
X |
4. | Tamuza Brigita | 1010064 | W55 | Ozons - Mona - Tamuži | Latvia | YES |
X |
Ozons OK |
1. | Soika Uvis | 8138888 | M50 | Ozons OK | Latvia | YES |
X |
2. | Krima Inga | 503727 | OPEN C | Ozons OK | Latvia | YES |
X |
Pécsi Vasutas SK |
1. | Werner Péter | 8005878 | M45 | Pécsi Vasutas SK | Hungary | YES |
X |
2. | Werner Boglárka | 1396102 | W14 | Pécsi Vasutas SK | Hungary | YES |
|
3. | Werner Boróka | 8005868 | W18 | Pécsi Vasutas SK | Hungary | YES |
X |
Pégase CO |
1. | Sillien Freddy | 8290147 | M70 | Pégase CO | Belgium | YES |
X |
Planinsko Društvo Ajdovščina |
1. | Čufer Stanko | 2034098 | M60 | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | YES |
X |
2. | Kete Ivo | 2034084 | M60 | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | YES |
X |
Polisportiva Besanese |
1. | Di Stefano Marco Anselmo | 8010946 | M18 | Polisportiva Besanese | Italy | YES |
|
2. | Di Stefano Gianluca | 8655408 | M55 | Polisportiva Besanese | Italy | YES |
X |
3. | Di Stefano Silvia | 8091048 | W14 | Polisportiva Besanese | Italy | YES |
|
4. | Virgolini Maria Pia | 205860 | W55 | Polisportiva Besanese | Italy | YES |
X |
Polisportiva Castello |
1. | Ghezzi Alberto | 2084603 | M60 | Polisportiva Castello | Italy | YES |
X |
2. | Citterico Dario | 2099285 | M65 | Polisportiva Castello | Italy | YES |
X |
3. | Fiorellino Elisabetta | 2056908 | OPEN D | Polisportiva Castello | Italy | YES |
X |
4. | Arcaleni Emilia | 2091657 | W50 | Polisportiva Castello | Italy | YES |
X |
POP |
1. | Bachellerie Benoit | 1882038 | M45 | POP | France | YES |
X |
Post SV Dresden |
1. | Edelhaeuser Isabell | 2163 | BEGINNERS | Post SV Dresden | Germany | YES |
X |
2. | Edelhaeuser Nick | 8241104 | OPEN B | Post SV Dresden | Germany | YES |
X |
3. | Edelhaeuser Frank | 1230667 | OPEN C | Post SV Dresden | Germany | YES |
X |
4. | Rothkegel Thomas | 8002326 | OPEN C | Post SV Dresden | Germany | YES |
X |
5. | Sihver Wiebke | 8130668 | W50 | Post SV Dresden | Germany | YES |
X |
Punto Nord |
1. | Grilli Alberto | 8488388 | M50 | Punto Nord | Italy | YES |
|
2. | Madella Remo | 9200299 | M50 | Punto Nord | Italy | YES |
X |
Réseau de Découverte des Pyrénées Audoises |
1. | Pierre Raoux | 7188594 | M55 | Réseau de Découverte des Pyrénées Audoises | France | YES |
X |
SCOM Mendrisio |
1. | Pezzati Elena | 8310959 | W21 ULTIMATE | SCOM Mendrisio | Switzerland | YES |
- |
2. | Arn Bea | 8163957 | W60 | SCOM Mendrisio | Switzerland | YES |
X |
Semiperdo Orienteering Maniago |
1. | Rivetta Andrea | 2103427 | OPEN A | Semiperdo Orienteering Maniago | Italy | YES |
|
2. | Zambiasi Clizia | 8088086 | W35 | Semiperdo Orienteering Maniago | Italy | YES |
X |
SK Pohjantähti |
1. | Kujala Jouni | 1003723 | M35 ULTIMATE | SK Pohjantähti | Finland | YES |
|
Skåneslättens OL |
1. | Olsson Gert | 8480309 | M70 | Skåneslättens OL | Sweden | YES |
X |
2. | Olsson Christina | 580810 | W60 | Skåneslättens OL | Sweden | YES |
X |
Ski-Club Helsa e.V. |
1. | Kollenbach Leon | 8113007 | M21 ULTIMATE | Ski-Club Helsa e.V. | Germany | YES |
X |
2. | Kollenbach Peter | 7770022 | M55 | Ski-Club Helsa e.V. | Germany | YES |
X |
3. | Kollenbach Louisa | 8111105 | W16 | Ski-Club Helsa e.V. | Germany | YES |
X |
4. | Hoffmann Caroline | 888875 | W45 | Ski-Club Helsa e.V. | Germany | YES |
X |
5. | Dersch-Kollenbach Brigitte | 7672404 | W50 | Ski-Club Helsa e.V. | Germany | YES |
X |
SPANISH TEAM |
1. | SELVA TORRAS Bernat | 8668735 | M16 | SPANISH TEAM | Spain | |
- |
2. | GARRIDO DÍAZ Alejandro | 8665032 | M16 | SPANISH TEAM | Spain | |
- |
3. | AMAT FONT Jan | 8650853 | M16 | SPANISH TEAM | Spain | |
- |
4. | LÓPEZ GONZÁLEZ Nicolás | 8670229 | M16 | SPANISH TEAM | Spain | |
- |
5. | POU BRUNS Ernest | 8665835 | M16 | SPANISH TEAM | Spain | |
- |
6. | URQUIZU DIEGO Aimar | 8300899 | M18 | SPANISH TEAM | Spain | |
- |
7. | FERRANDO GALÁN Gonzalo | 8664069 | M18 | SPANISH TEAM | Spain | |
- |
8. | ZORRILLA OLÍAS Gonzalo | 8665080 | M18 | SPANISH TEAM | Spain | |
- |
9. | RODRÍGUEZ DÍAZ Mateo | 8656799 | M18 | SPANISH TEAM | Spain | |
- |
10. | MOYA RODRÍGUEZ Andrés | 8110505 | M18 | SPANISH TEAM | Spain | |
- |
11. | FERRANDO GALÁN Pablo | 8664070 | M20 | SPANISH TEAM | Spain | |
- |
12. | GARRIDO CORRAL Miguel | 8633189 | M20 | SPANISH TEAM | Spain | |
- |
13. | GARCÍA BERNABEU Álvaro | 8011742 | M20 | SPANISH TEAM | Spain | |
- |
14. | SANCHÍS PONT Héctor | 8657332 | M20 | SPANISH TEAM | Spain | |
- |
15. | DE MIGUEL ARMISÉN David | 8650860 | M20 | SPANISH TEAM | Spain | |
- |
16. | Álvarez Muñoz Borja | 8060691 | M21A LONG | SPANISH TEAM | Spain | |
X |
17. | Ollora Hoyos Lluís | 7205876 | M45 | SPANISH TEAM | Spain | |
X |
18. | FAURE ALEGRE Raúl | 8519583 | M55 | SPANISH TEAM | Spain | |
X |
19. | DE MIGUEL ARMISÉN Mónica | 8670268 | W16 | SPANISH TEAM | Spain | |
- |
20. | FAJA SANJAUME Guinedell | 8220406 | W16 | SPANISH TEAM | Spain | |
- |
21. | MUÑOZ DEL CAMPO Alba | 8664074 | W16 | SPANISH TEAM | Spain | |
- |
22. | FAURE GARCÍA Júlia | 8516122 | W16 | SPANISH TEAM | Spain | |
- |
23. | TOLEDO NAVARRO Patricia | 8654392 | W18 | SPANISH TEAM | Spain | |
- |
24. | GUERRERO PÉREZ Irene | 8654923 | W18 | SPANISH TEAM | Spain | |
- |
25. | RAVELL SOLÉ Judit | 8680434 | W18 | SPANISH TEAM | Spain | |
- |
26. | VIRGILI SERRALLONGA Clara | 8261004 | W18 | SPANISH TEAM | Spain | |
- |
27. | BASARÁN VAN HAM Kika | 8653283 | W20 | SPANISH TEAM | Spain | |
- |
28. | MISAS BERNARDINO Lucía | 7202262 | W20 | SPANISH TEAM | Spain | |
- |
29. | GONZÁLEZ PEÑA Nerea | 8653285 | W20 | SPANISH TEAM | Spain | |
- |
30. | CAMARASA PÉREZ Ana | 8659379 | W21E | SPANISH TEAM | Spain | |
X |
SPOBO |
1. | Huber Kurt | 8113485 | M75 | SPOBO | Switzerland | YES |
X |
SSD-AŠZ GAJA orienteering |
1. | Sessi Beatrice | 2141187 | KID'S COURSE | SSD-AŠZ GAJA orienteering | Italy | YES |
|
2. | Pavlič Gregor | 2065880 | OPEN A | SSD-AŠZ GAJA orienteering | Italy | YES |
X |
3. | Pavlič Margareta | 2065886 | OPEN B | SSD-AŠZ GAJA orienteering | Italy | YES |
X |
4. | Sessi Giorgia | 2133353 | W12 | SSD-AŠZ GAJA orienteering | Italy | YES |
|
5. | van Buuren Nadia | 8123888 | W45 | SSD-AŠZ GAJA orienteering | Italy | YES |
X |
SSV Planeta Radebeul |
1. | Roessler Karsten | 8662454 | M40 | SSV Planeta Radebeul | Germany | YES |
X |
2. | Tonn Konrad | 8606453 | M65 | SSV Planeta Radebeul | Germany | YES |
|
3. | Engelhardt Katja | 8606482 | W35 | SSV Planeta Radebeul | Germany | YES |
X |
4. | Tonn Gisela | 8012554 | W65 | SSV Planeta Radebeul | Germany | YES |
|
SU Schöckl Graz |
1. | Pacher Hannes | 8011559 | M50 ULTIMATE | SU Schöckl Graz | Austria | YES |
- |
2. | Pacher Gerhild | 8012364 | W55 | SU Schöckl Graz | Austria | YES |
|
SV Mietraching |
1. | Vogl Roland | 8077022 | M21B | SV Mietraching | Germany | YES |
X |
2. | Vogl Karin | 1700505 | W21B | SV Mietraching | Germany | YES |
X |
Swiss O Tours |
1. | Marti Walter | 8641395 | M70 | Swiss O Tours | Switzerland | YES |
X |
2. | Wehrli Joli | 8636804 | W55 | Swiss O Tours | Switzerland | YES |
|
3. | Gautschi Priska | 252366 | W60 | Swiss O Tours | Switzerland | YES |
|
4. | Marti Rita | 8641451 | W65 | Swiss O Tours | Switzerland | YES |
X |
Škofjeloški orientacijski klub |
1. | Eržen Plavčak Izabela | 980592 | KID'S COURSE | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |
|
2. | Eržen Boris | 520504 | M21 ULTIMATE | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |
X |
3. | Sladič Roman | 442575 | OPEN B | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |
|
4. | Plavčak Ana | 2045587 | W40 | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |
|
Team Friuli Venezia Giulia |
1. | Rivetta Alessandro | 8000537 | M18 | Team Friuli Venezia Giulia | Italy | YES |
- |
2. | Polojaz Goran | 2065885 | M18 | Team Friuli Venezia Giulia | Italy | YES |
|
3. | Cignini Stella | 2048128 | W18 | Team Friuli Venezia Giulia | Italy | YES |
|
4. | Pecorari Iris | 8004754 | W20 | Team Friuli Venezia Giulia | Italy | YES |
|
Terlaner Orientierungsläufer |
1. | Rampado Thomas | 231911 | M10 | Terlaner Orientierungsläufer | Italy | YES |
|
2. | Rampado Giuliano | 8665395 | M45 | Terlaner Orientierungsläufer | Italy | YES |
X |
3. | Rampado Sonia | 8010941 | W16 | Terlaner Orientierungsläufer | Italy | YES |
|
4. | Ragona Federica | 8220222 | W45 | Terlaner Orientierungsläufer | Italy | YES |
X |
The Hague Orienteering Runners |
1. | Groeneveld Odin | 8180107 | M14 | The Hague Orienteering Runners | Netherlands | YES |
|
2. | Binsch Olaf | 8280169 | M50 | The Hague Orienteering Runners | Netherlands | YES |
X |
3. | Groeneveld Mietta | 8030268 | W50 | The Hague Orienteering Runners | Netherlands | YES |
X |
Tipo Orienteering Club |
1. | Kovács Lenke | 448954 | BEGINNERS | Tipo Orienteering Club | Hungary | YES |
|
2. | Kovács Kende | 8631454 | M21 ULTIMATE | Tipo Orienteering Club | Hungary | YES |
X |
3. | Gönczi Keve | 8010610 | M21 ULTIMATE | Tipo Orienteering Club | Hungary | YES |
X |
4. | Horváth Csongor | 8000630 | M21 ULTIMATE | Tipo Orienteering Club | Hungary | YES |
X |
5. | Gönczi Péter | 8131221 | M21 ULTIMATE | Tipo Orienteering Club | Hungary | YES |
X |
6. | Néda Tamás | 9411021 | M21 ULTIMATE | Tipo Orienteering Club | Hungary | YES |
X |
7. | Kovács Gergő | 8638563 | M45 | Tipo Orienteering Club | Hungary | YES |
X |
8. | Hajdu Erik | 2022197 | OPEN A | Tipo Orienteering Club | Hungary | YES |
X |
9. | Turschl Bence | 2009006 | OPEN A | Tipo Orienteering Club | Hungary | YES |
X |
10. | Paskucz-szathmáry Henrietta | 448955 | W16 | Tipo Orienteering Club | Hungary | YES |
|
11. | Gönczi Zsuzsa | 8030128 | W16 | Tipo Orienteering Club | Hungary | YES |
|
12. | Kovács Zille | 8516475 | W16 | Tipo Orienteering Club | Hungary | YES |
X |
13. | Kocsis Fanni | 8664627 | W18 | Tipo Orienteering Club | Hungary | YES |
X |
14. | Néda Júlia | 9411022 | W20 | Tipo Orienteering Club | Hungary | YES |
X |
Titan |
1. | Bor Alex | 8654955 | M60 | Titan | Russia | YES |
|
TROL Belgium |
1. | Pluymers Helena | 9005175 | W35 | TROL Belgium | Belgium | YES |
- |
UKS "Orientpark.pl" Iwiny |
1. | Pachnik Małgorzata | 8110693 | OPEN A | UKS "Orientpark.pl" Iwiny | Poland | |
|
2. | Pachnik Wojciech | 8210991 | OPEN A | UKS "Orientpark.pl" Iwiny | Poland | |
|
USV TU Dresden |
1. | Starke Paula | 8606496 | M21 ULTIMATE | USV TU Dresden | Germany | YES |
|
2. | Buhler Stefan | 8070791 | M21A LONG | USV TU Dresden | Germany | YES |
X |
3. | Buhler Gerhard-Michael | 8170662 | M55 | USV TU Dresden | Germany | YES |
X |
4. | Müller Rainer | 2222222 | M75 | USV TU Dresden | Germany | YES |
X |
5. | Leideck Heike | 8130762 | W55 | USV TU Dresden | Germany | YES |
X |
6. | Buhler Birgit | 8231161 | W60 | USV TU Dresden | Germany | YES |
X |
Vogulisi Team Thun/ Hondrich |
1. | Zahnd Noé | 8651927 | M21A SHORT | Vogulisi Team Thun/ Hondrich | Switzerland | YES |
|
2. | Hofer Lukas | 8000960 | M21E | Vogulisi Team Thun/ Hondrich | Switzerland | YES |
|
3. | Jordi Andri | 8110901 | M21E | Vogulisi Team Thun/ Hondrich | Switzerland | YES |
|
4. | Müller Nicolas | 8641433 | M21E | Vogulisi Team Thun/ Hondrich | Switzerland | YES |
|
5. | Müller Severin | 8221199 | M21E | Vogulisi Team Thun/ Hondrich | Switzerland | YES |
|
Wallachian Independent Team |
1. | Krejcik Zbynek | 8071221 | M50 ULTIMATE | Wallachian Independent Team | Czech Republic | YES |
X |
2. | Krejcikova Barbora | 8636187 | W21 ULTIMATE | Wallachian Independent Team | Czech Republic | YES |
- |
3. | Krejcikova Monika | 8260628 | W50 ULTIMATE | Wallachian Independent Team | Czech Republic | YES |
X |
WAT |
1. | Stöcher Jacopo | 8250305 | M16 | WAT | Austria | YES |
|
2. | Poirson Marius | 8000031 | M21E | WAT | Austria | YES |
X |
Waterford Orienteers |
1. | Whelan Eoghan | 8301003 | M18 | Waterford Orienteers | Ireland | YES |
- |
WCOC |
1. | Boothroyd Ash | 8489999 | M12 | WCOC | United Kingdom | YES |
- |
2. | Boothroyd Claire | 8140667 | W50 | WCOC | United Kingdom | YES |
X |
Xinoxano Orientació |
1. | Ledesma Buscart Bernat | 8010604 | M18 | Xinoxano Orientació | Spain | YES |
|
2. | Ledesma Piedra Abel | 8018471 | M40 | Xinoxano Orientació | Spain | YES |
X |
3. | Colom Pich Xavi | 8651390 | M40 | Xinoxano Orientació | Spain | YES |
X |
4. | Ledesma Buscart Xènia | 8090701 | W20 | Xinoxano Orientació | Spain | YES |
|
5. | Buscart Piñot Montse | 8070571 | W45 | Xinoxano Orientació | Spain | YES |
X |
6. | Rabassa Bragulat Sandra | 8657338 | W45 | Xinoxano Orientació | Spain | YES |
X |
Zèlg |
1. | Schneider Noldi | 1003366 | M55 | Zèlg | Switzerland | YES |
|
2. | Mathys Ursina | 9101551 | W45 | Zèlg | Switzerland | YES |
|
Zempleni |
1. | Zempleni Andras | 233619 | M60 | Zempleni | Hungary | YES |
X |
2. | Hajas Csilla | 233618 | W50 ULTIMATE | Zempleni | Hungary | YES |
X |
ZOOB Rumburk |
1. | Jitka Nedvídková | 8245050 | BEGINNERS | ZOOB Rumburk | Czech Republic | YES |
|
2. | Tomas Babicky | 8444519 | M70 | ZOOB Rumburk | Czech Republic | YES |
X |