1. Munich Map Run O-Cup 2021->Entries by clubs (number of entries: 49)
Individuals/No club |
1. | Reuschl Bernhard | Bahn A - Lang | Individuals/No club | | YES |
2. | Stoffel Rainer | Bahn A - Lang | Individuals/No club | | YES |
3. | Vallina Abaria Alejandro | Bahn A - Lang | Individuals/No club | | YES |
4. | Lorda Fernandez Blanca | Bahn B - Mittel | Individuals/No club | | YES |
5. | Pelletier Alix | Bahn B - Mittel | Individuals/No club | | YES |
6. | Atkinson Anais | Bahn C - Kinder | Individuals/No club | | YES |
DARC Franken |
1. | Zöller Fiona | Bahn C - Kurz | DARC Franken | Germany | YES |
DARC Oberbayern |
1. | Freitag Iris | Bahn A - Lang | DARC Oberbayern | Germany | YES |
2. | Freitag Peter | Bahn B - Mittel | DARC Oberbayern | Germany | YES |
DAV Sektion Karpaten |
1. | Aluas Ioan | Bahn A - Lang | DAV Sektion Karpaten | Germany | YES |
HSV Absam Orientierungslauf |
1. | Johansson Bernt | Bahn A - Lang | HSV Absam Orientierungslauf | Austria | YES |
KOS Tesla Brno |
1. | Chromá Kateřina | Bahn A - Lang | KOS Tesla Brno | Czech Republic | YES |
2. | Hinkelmann Erik | Bahn A - Lang | KOS Tesla Brno | Czech Republic | YES |
OC München |
1. | Natho Ronny | Bahn A - Lang | OC München | Germany | YES |
2. | Natho Susanne | Bahn A - Lang | OC München | Germany | YES |
3. | Kuebler Hansjoerg | Bahn A - Lang | OC München | Germany | YES |
4. | Flandrin Maxime | Bahn A - Lang | OC München | Germany | YES |
5. | Kolloch Gerda | Bahn A - Lang | OC München | Germany | YES |
6. | Ehrl Blandine | Bahn A - Lang | OC München | Germany | YES |
7. | Manoilova Olga | Bahn A - Lang | OC München | Germany | YES |
8. | Hay Jack | Bahn A - Lang | OC München | Germany | YES |
9. | Weinig Peter | Bahn A - Lang | OC München | Germany | YES |
10. | Silfwergard Örjan | Bahn A - Lang | OC München | Germany | YES |
11. | Kolehmainen Ari | Bahn A - Lang | OC München | Germany | YES |
12. | Kozhevnikov Arist | Bahn A - Lang | OC München | Germany | YES |
13. | Enborg Andreas | Bahn A - Lang | OC München | Germany | YES |
14. | Danninger Tobias | Bahn A - Lang | OC München | Germany | YES |
15. | Badia Comas Núria | Bahn A - Lang | OC München | Germany | YES |
16. | Danninger Bastian | Bahn B - Juniors | OC München | Germany | YES |
17. | Garus Rainer | Bahn B - Mittel | OC München | Germany | YES |
18. | Natho Yara | Bahn B - Mittel | OC München | Germany | YES |
19. | Rathje-Kübler Ilka | Bahn B - Mittel | OC München | Germany | YES |
20. | Natho Leonie | Bahn B - Mittel | OC München | Germany | YES |
21. | Hay Sylvia | Bahn B - Mittel | OC München | Germany | YES |
22. | Badia Landefeld Gil | Bahn B - Mittel | OC München | Germany | YES |
23. | Zhang Xin | Bahn B - Mittel | OC München | Germany | YES |
24. | Kozhevnikov Alexander | Bahn C - Kinder | OC München | Germany | YES |
25. | Hay Lukas | Bahn C - Kinder | OC München | Germany | YES |
OL Forstern |
1. | Engler Ralf | Bahn A - Lang | OL Forstern | Germany | YES |
OLV Landshut |
1. | Oechler Heike | Bahn A - Lang | OLV Landshut | Germany | YES |
2. | Körner Ralph | Bahn A - Lang | OLV Landshut | Germany | YES |
3. | Lang Florian | Bahn A - Lang | OLV Landshut | Germany | YES |
4. | Eben Josef | Bahn A - Lang | OLV Landshut | Germany | YES |
5. | Oechler Lukas | Bahn C - Kinder | OLV Landshut | Germany | YES |
Orientierungslaufclub Stubai |
1. | Ivansson Jan | Bahn A - Lang | Orientierungslaufclub Stubai | Austria | YES |
TV 1861 im ASV Landau |
1. | Walthaner Janis | Bahn A - Lang | TV 1861 im ASV Landau | Germany | YES |
2. | Walthaner Roman | Bahn A - Lang | TV 1861 im ASV Landau | Germany | YES |
3. | Walthaner Ronja | Bahn B - Mittel | TV 1861 im ASV Landau | Germany | YES |
4. | Walthaner Silke | Bahn B - Mittel | TV 1861 im ASV Landau | Germany | YES |