v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Zimska liga vol.3 - 4. kolo->Start times by clubs  (number of entries: 110)
Report type:
Start times by name | Start times by classes | Start times by countries | Start times by clubs

Time format:
v

NameChip numberClassClubCountry 1.

1.Filip Vujanić222940A 10:22:00
2.Ivan Pasquino2113340B 10:32:30
3.Ivan Posinjak345947B 10:28:00
4.Josip Vujanić889671A 10:20:00
5.Sabina Seražin Korper46479B plus 10:45:00
6.Stipe Predanić441432B 10:29:30
7.Vacant B 10:50:30
8.Vacant C 10:26:00
9.Vacant A 10:10:00
10.Vacant A 10:44:00
11.Vacant A 10:02:00
12.Vacant B 10:55:00
13.Zvonimir Fernežir770914B 10:20:30

Kamniški orientacijski klub
1.Mojca Flerin Drevenšek1404141AKamniški orientacijski klubSLO 10:12:00

OC München
1.Tihomir Despetovic8657246AOC MünchenGER 10:38:00

OK Bjelovar
1.Željka Krupka441430BOK BjelovarCRO 10:13:00

OK Brežice
1.Jaka Piltaver1398941AOK BrežiceSLO 10:40:00
2.Loreta Stojčevski7204436BOK BrežiceSLO 10:25:00

OK Ivan Merz
1.Dario Štambuk7111959B plusOK Ivan MerzCRO 10:55:00
2.Iva Štambuk889172AOK Ivan MerzCRO 10:54:00
3.Lucija Marijela Štambuk5729COK Ivan MerzCRO 10:35:00
4.Zdenka Petra Štambuk5768BOK Ivan MerzCRO 11:02:30

OK Japetic
1.Borna Kuzmanić237599BOK JapeticCRO 10:08:30
2.Edi Ocvirk750723AOK JapeticCRO 10:32:00
3.Filip Cvetković999505AOK JapeticCRO 10:14:00
4.Ivana Kuzmanić237600B plusOK JapeticCRO 10:17:00
5.Luka Kosić2113424BOK JapeticCRO 10:53:30
6.Matija Razum8221221AOK JapeticCRO 10:52:00
7.Mirja Pavić1403140AOK JapeticCRO 10:30:00
8.Nola Jandrečić7600000BOK JapeticCRO 10:10:00

OK Jelen
1.Martina Bedeković Tankov.219392COK JelenCRO 10:32:00

OK Kapela
1.Aida Krkić Drobić2133012BOK KapelaCRO 10:14:30
2.Beata Adrianna Glinska2109710BOK KapelaCRO 10:41:30
3.Davor Čapeta300745AOK KapelaCRO 10:16:00
4.Dorotea Kutleša2118092AOK KapelaCRO 10:08:00
5.Dražen Gadžić7210949AOK KapelaCRO 10:18:00
6.Emilija Ebenspanger2125773BOK KapelaCRO 10:37:00
7.Goran Vodopija2087742AOK KapelaCRO 10:04:00
8.Hrvoje Dasović2133029BOK KapelaCRO 10:40:00
9.Irena Čorko Meštrović2105096B plusOK KapelaCRO 10:15:00
10.Ivan Bublić7211185B plusOK KapelaCRO 10:49:00
11.Ivana Mahečić2133013BOK KapelaCRO 10:23:30
12.Lucija Hercigonja2133024COK KapelaCRO 10:23:00
13.Marija Gradečak Galović2123976BOK KapelaCRO 10:07:00
14.Martin Meštrović2128477COK KapelaCRO 10:05:00
15.Melissa Drobić2132926COK KapelaCRO 10:08:00
16.Mladen Jelić505905B plusOK KapelaCRO 10:09:00
17.Mladenka Čuljak Gross247360BOK KapelaCRO 10:44:30
18.Monika Kovaljesko7207170AOK KapelaCRO 10:42:00
19.Nada Baturina2117420COK KapelaCRO 10:02:00
20.Olga Jerković Perić2105108B plusOK KapelaCRO 10:25:00
21.Petra Dasović2133352COK KapelaCRO 10:20:00
22.Sanda Berženji2120666AOK KapelaCRO 10:36:00
23.Sandra Latinger2126435BOK KapelaCRO 10:35:30
24.Srebrenka Vuk2121763BOK KapelaCRO 10:01:00
25.Tihomir Dugi9201754B plusOK KapelaCRO 10:29:00
26.Tomislav Meštrović2088246B plusOK KapelaCRO 10:41:00
27.Vanja Suhina7207153AOK KapelaCRO 10:28:00
28.Vedran Kaldi9102186AOK KapelaCRO 10:50:00
29.Vera Franc2109704BOK KapelaCRO 10:05:30
30.Višnja Dukić2127809BOK KapelaCRO 10:19:00
31.Zdravko Tonkovic2128494BOK KapelaCRO 10:11:30

OK Maksimir
1.Ana Delić7830625BOK MaksimirCRO 10:49:00
2.Bojan Vukelić300743BOK MaksimirCRO 10:52:00
3.Darko Merunka7630314B plusOK MaksimirCRO 10:43:00
4.Dora Vukelić2061276BOK MaksimirCRO 10:56:30
5.Doroteja Držaić7190889B plusOK MaksimirCRO 10:33:00
6.Dunja Van De Riet670222B plusOK MaksimirCRO 10:53:00
7.Gerrit Van De Riet8160756AOK MaksimirCRO 10:06:00
8.Hanna Fejzić888971COK MaksimirCRO 10:17:00
9.Jaka Ćosić888973BOK MaksimirCRO 10:34:00
10.Juraj Vukelić406735BOK MaksimirCRO 11:01:00
11.Lobel Horvat7910421AOK MaksimirCRO 10:24:00
12.Mirka Jakšić1261971B plusOK MaksimirCRO 10:01:00
13.Petar Delić7820618AOK MaksimirCRO 10:46:00
14.Petar Strmečki7889999B plusOK MaksimirCRO 10:19:00
15.Romanović Radenko364384B plusOK MaksimirCRO 10:35:00
16.Saša Horvat7040662B plusOK MaksimirCRO 10:23:00
17.Vibor Strmečki1422007BOK MaksimirCRO 10:02:30
18.Višnja Kabalin Borenić7680305B plusOK MaksimirCRO 10:21:00

OK Orion
1.Ivo Tišljar2111098AOK OrionCRO 10:48:00
2.Mirko Tišljar46460BOK OrionCRO 10:43:00

OK Ris Delnice
1.Dorja Salopek500475BOK Ris DelniceCRO 10:46:00
2.Tihomir Salopek500458AOK Ris DelniceCRO 10:26:00
3.Tihon Salopek8044022B plusOK Ris DelniceCRO 10:51:00

OK Sova
1.Vladimir Trivunović1401011BOK SovaCRO 10:58:00

OK Variopintos ZG
1.Francisco Delgado893829B plusOK Variopintos ZGESP 10:31:00
2.Jorge Salgado2045653BOK Variopintos ZGESP 10:38:30

OK Vihor
1.Ana Kovačić222418BOK VihorCRO 10:17:30
2.Bernardica Stipić2067883B plusOK VihorCRO 10:11:00
3.Dražen Tutić2111491B plusOK VihorCRO 10:27:00
4.Eva KomeričkiCOK VihorCRO 10:11:00
5.Helena Dukić222412BOK VihorCRO 10:26:30
6.Josip Matijašić546169B plusOK VihorCRO 10:13:00
7.Karlo Gobec7212123B plusOK VihorCRO 10:37:00
8.Kimi Maria Gobec893805BOK VihorCRO 10:47:30
9.Maja Cvitković636977B plusOK VihorCRO 10:07:00
10.Maja Kušt2067893B plusOK VihorCRO 10:05:00
11.Monika PavićCOK VihorCRO 10:14:00
12.Nataša Kolarek222413BOK VihorCRO 10:04:00
13.Neda Punek Gobec8667809B plusOK VihorCRO 10:47:00
14.Sanja Penc222404BOK VihorCRO 10:16:00
15.Tomislav Vuk7778899AOK VihorCRO 10:34:00
16.Vedrana Radić222408BOK VihorCRO 10:22:00
17.Viktor PavićCOK VihorCRO 10:29:00
18.Vlatka Stupalo2084417B plusOK VihorCRO 10:03:00

Orientacijski klub Komenda
1.Tomaž Pust2088287B plusOrientacijski klub KomendaSLO 10:57:00

Orijentacijski klub Varaždin
1.Luka Kocijan2113338BOrijentacijski klub VaraždinCRO 10:31:00
2.Siniša Lah2113388BOrijentacijski klub VaraždinCRO 10:59:30

Škofjeloški orientacijski klub
1.Roman Sladič442575B plusŠkofjeloški orientacijski klubSLO 10:39:00