v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Orientacija z gorskimi kolesi SOL Domžale->Results
Stage:
v

Pos.NameClass ClubCountry Time1 Time2 Time

Družinska
Tin Šuc Družinska Orientacijski klub KomendaSLO  dns 35:25 (1) disq
Urška Miheljak Žabot Družinska   42:16 (2) disq

M10
1.Lenart Andrejc M10 OK Slovenj GradecSLO  22:21 (2) 11:15 (1) 33:36
2.Aljoša Andrejc M10 OK Slovenj GradecSLO  19:11 (1) 15:12 (2) 34:23 +00:47
Tejo Gaber Raj M10 OK Slovenj GradecSLO  32:10 (3) mp disq

M14
1.Tevž Miheljak M14 OK Slovenj GradecSLO  23:36 (1) 16:02 (1) 39:38
2.Enej Šuc M14 Orientacijski klub KomendaSLO  23:49 (2) 19:53 (3) 43:42 +04:04
3.Andraž Miheljak M14 OK Slovenj GradecSLO  28:27 (5) 18:35 (2) 47:02 +07:24
4.Staš Svetec M14 OK Slovenj GradecSLO  30:26 (6) 21:27 (5) 51:53 +12:15
5.Vidjan Lenart M14 OK Slovenj GradecSLO  47:10 (8) 30:00 (6) 77:10 +37:32
Louis Walther M14 Naturfreunde Villach OrienteeringAUT  32:24 (7) disq
Ožbej Malus M14 Orientacijski klub KomendaSLO  27:09 (4) disq
Anže Kölner M14 Orientacijski klub KomendaSLO  20:38 (4) disq
Drejc Malus M14 Orientacijski klub KomendaSLO  25:14 (3) disq

M16
Tilen Zupan M16 Orientacijski klub KomendaSLO  mp 27:45 (1) disq

M21
1.Žiga Andrejc M21 OK Slovenj GradecSLO  109:57 (3) 26:45 (1) 136:42
2.Boris Bauman M21 Mariborski OKSLO  117:30 (4) 31:21 (4) 148:51 +12:09
3.Gregor Raj M21 OK Slovenj GradecSLO  118:12 (5) 32:23 (6) 150:35 +13:53
4.Gregor Andrejc M21 OK Slovenj GradecSLO  126:55 (7) 31:43 (5) 158:38 +21:56
5.Miro Šalamun M21 Orientacijski Klub PolarisSLO  124:29 (6) 34:13 (8) 158:42 +22:00
6.Blaž Miheljak M21 OK Slovenj GradecSLO  151:24 (9) 30:27 (2) 181:51 +45:09
David Andrejc M21 OK Slovenj GradecSLO  mp 33:04 (7) disq
Timotej Šuc M21 Orientacijski klub KomendaSLO  mp 40:31 (9) disq
Georg Koffler M21 Naturfreunde Villach OrienteeringAUT  101:50 (1) disq
Uroš Cankar M21 Škofjeloški orientacijski klubSLO  169:00 (10) mp disq
Marko Dudic M21 OK Slovenj GradecSLO  103:46 (2) disq
Blaž Marot M21   mp disq
Dušan Petrovič M21 Orientacijski Klub PolarisSLO  30:50 (3) disq
Franci Soklič M21   138:36 (8) disq
Blaž Petrovič M21 Orientacijski Klub PolarisSLO  mp disq

M45
1.Walter Dravetz M45 OLC GrazAUT  61:00 (1) 26:11 (2) 87:11
2.Herwig Allwinger M45 Mariborski OKSLO  74:02 (5) 25:46 (1) 99:48 +12:37
Tomaž Pust M45 Orientacijski klub KomendaSLO  71:47 (3) mp disq
Franc Malus M45 Orientacijski klub KomendaSLO  89:00 (7) disq
Valter Foški M45 Orientacijski Klub PolarisSLO  72:01 (4) mp disq
Miha Škarabot M45 Orientacijski Klub PolarisSLO  71:23 (2) disq
Gregor Zupan M45 Orientacijski klub KomendaSLO  78:46 (6) mp disq

M60
1.Mirko Vodovnik M60 OK Slovenj GradecSLO  119:44 (2) 29:18 (1) 149:02
Walter Reiner M60 Naturfreunde Villach OrienteeringAUT  49:34 (1) disq

Open
1.Andreja in Peter Vrčkovnik Open   94:43 (3) 37:06 (1) 131:49
Mitja Šavs Open   75:42 (2) disq
Luka Šket Open   69:45 (1) disq

Ž10
1.Teja Šuc Ž10 Orientacijski klub KomendaSLO  30:45 (1) 29:47 (1) 60:32
Ida Antonija Raj Ž10 OK Slovenj GradecSLO  38:13 (3) dnf disq
Inga Markovič Ž10 OK Slovenj GradecSLO  37:58 (2) mp disq

Ž14
1.Ema Pika Raj Ž14 OK Slovenj GradecSLO  37:07 (2) 23:29 (1) 60:36
Amelie Walther Ž14 Naturfreunde Villach OrienteeringAUT  42:58 (4) disq
Miša Andrejc Ž14 OK Slovenj GradecSLO  42:27 (3) mp disq
Frida Mezga Ž14 OK Slovenj GradecSLO  mp 43:40 (2) disq
Lili Ivana Raj Ž14 OK Slovenj GradecSLO  30:40 (1) mp disq

Ž21
1.Petja Balažič Ž21 OK Slovenj GradecSLO  84:30 (3) 31:34 (2) 116:04
2.Mojca Flerin Drevenšek Ž21 Kamniški orientacijski klubSLO  94:11 (4) 29:40 (1) 123:51 +07:47
3.Ana Šalamun Ž21 Orientacijski Klub PolarisSLO  94:57 (5) 33:37 (3) 128:34 +12:30
4.Katka Šoster Ž21 OK Slovenj GradecSLO  103:52 (6) 38:09 (6) 142:01 +25:57
5.Maja Visinski Andrejc Ž21 OK Slovenj GradecSLO  111:51 (7) 34:06 (4) 145:57 +29:53
6.Nastja Raj Ž21 OK Slovenj GradecSLO  112:54 (8) 34:31 (5) 147:25 +31:21
Irena Hacin Kölner Ž21 Orientacijski klub KomendaSLO  mp disq
Marina Reiner Ž21 Naturfreunde Villach OrienteeringAUT  68:42 (1) disq
Elena Gombač Šuc Ž21 Orientacijski klub KomendaSLO  dns 58:54 (7) disq
Katja Walther Ž21 Naturfreunde Villach OrienteeringAUT  80:00 (2) mp disq

Ž45
1.Urška Kordiš Miheljak Ž45 OK Slovenj GradecSLO  62:27 (1) 29:35 (1) 92:02
2.Petra Stojan Ž45 Orientacijski klub KomendaSLO  154:35 (3) 34:46 (2) 189:21 +97:19
Tanja Mezga Ž45 OK Slovenj GradecSLO  108:46 (2) mp disq