M10 |
1. | Šuc Enej | | M10 | Individuals/No club | | |
2. | Sedej David | 406860 | M10 | OK Azimut | Slovenia | |
3. | Bogataj Rok | 2045663 | M10 | OK Azimut | Slovenia | |
4. | Seljak Jaka | 2069825 | M10 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
5. | Malus Ožbej | 438993 | M10 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
6. | Kurinčič Jakob | 235878 | M10 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
7. | Trunk Nejc | 1401620 | M10 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
8. | Cokan Jan | 438986 | M10 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
9. | Kölner Anže | 438995 | M10 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
10. | Foški Oskar | 435134 | M10 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
11. | Ferenc Martin | 2088832 | M10 | OK Tivoli | Slovenia | |
M12 |
1. | Groff Žiga | 406715 | M12 | OK Azimut | Slovenia | |
2. | Turk Nejc | 2069800 | M12 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
3. | Zupan Tilen | 2070917 | M12 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
4. | Seljak Luka | 2069816 | M12 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
M16 |
1. | Čelik Aljaž | 435615 | M16 | OK Azimut | Slovenia | |
2. | Obid Aljaž | 2107069 | M16 | OK Azimut | Slovenia | |
3. | Poženel Natan Maj | 2107053 | M16 | OK Azimut | Slovenia | |
4. | Salopek Tihon | 500470 | M16 | OK Azimut | Slovenia | |
5. | Kern Rok | 2069824 | M16 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
6. | Kavčič Domen | 2069807 | M16 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
7. | Hribar Timotej | 406722 | M16 | OK Brežice | Slovenia | |
8. | Jevševar Martin | 2077853 | M16 | OK Brežice | Slovenia | |
9. | Zorko Nejc | 308919 | M16 | OK Brežice | Slovenia | |
10. | Kunc Gregor | 7204990 | M16 | OK Tivoli | Slovenia | |
11. | Kunc Matevž | 2050437 | M16 | OK Tivoli | Slovenia | |
M18 |
1. | Rupnik Ambrož | 2077612 | M18 | OK Azimut | Slovenia | |
2. | Gantar Tjaž | 2077609 | M18 | OK Azimut | Slovenia | |
3. | Škarabot Matej | 1908999 | M18 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
4. | Petrovič Gašper | 1401504 | M18 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
M21E |
1. | Tušar Peter | 1401615 | M21E | OK Azimut | Slovenia | |
2. | Stanonik Simon | 2077620 | M21E | OK Azimut | Slovenia | |
3. | Jeram Nuša | | M21E | OK Azimut | Slovenia | |
4. | Zorman Jernej | 9988877 | M21E | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
5. | Nagy Ivan | 435640 | M21E | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
6. | Petrovič Blaž | 1398931 | M21E | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
7. | Boyadzhiev ml. Ivan | 2036467 | M21E | Mariborski OK | Slovenia | |
8. | Piltaver Jaka | 1398941 | M21E | OK Brežice | Slovenia | |
9. | Bogovič Vid | 439275 | M21E | OK Brežice | Slovenia | |
10. | Hribar Andraz | 887794 | M21E | OK Brežice | Slovenia | |
11. | Dovč Jan | 1398938 | M21E | OK Tivoli | Slovenia | |
12. | Балась Максим | | M21E | Kislorod+ | Ukraine | |
M35 |
1. | Obid Marko | 2107057 | M35 | OK Azimut | Slovenia | |
2. | Kenda Klemen | 887795 | M35 | OK Azimut | Slovenia | |
3. | Vidič Matej | 2069845 | M35 | OK Azimut | Slovenia | |
4. | Sedej Matej | 1413730 | M35 | OK Azimut | Slovenia | |
5. | Salopek Tihomir | 500458 | M35 | OK Azimut | Slovenia | |
6. | Eržen Valentin | 1000555 | M35 | OK Azimut | Slovenia | |
7. | Kölner Blaž | 2052358 | M35 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
8. | Kurinčič Simon | 442831 | M35 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
9. | Malus Franc | 2069802 | M35 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
10. | Seljak Borut | 2062633 | M35 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
11. | Bauman Boris | 673167 | M35 | Mariborski OK | Slovenia | |
12. | Allwinger Herwig | 7000500 | M35 | Mariborski OK | Slovenia | |
13. | Kostanjevec Matej | 895030 | M35 | Mariborski OK | Slovenia | |
14. | Jevševar Bojan | 2077852 | M35 | OK Brežice | Slovenia | |
15. | Gavrilov Igor | 1007956 | M35 | Pro-Sport OK | Russia | |
M45 |
1. | Poljanšek Aleš | 2069848 | M45 | OK Azimut | Slovenia | |
2. | Groff Tomaž | 2069850 | M45 | OK Azimut | Slovenia | |
3. | Jazbar Jožko | 1398949 | M45 | OK Azimut | Slovenia | |
4. | Bončina Igor | 1968213 | M45 | OK Azimut | Slovenia | |
5. | Zavrl Janez | 2052362 | M45 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
6. | Pust Tomaž | 2088287 | M45 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
7. | Škarabot Miha | 7841967 | M45 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
8. | Foški Valter | 1398948 | M45 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
9. | Smole Dušan | 232445 | M45 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
10. | Kunc Robert | 2073100 | M45 | OK Tivoli | Slovenia | |
11. | Borštnik Aleš | 406885 | M45 | OK Tivoli | Slovenia | |
M55 |
1. | Nelson Charles | 202151 | M55 | OK Azimut | Slovenia | |
2. | Sedej Vlado | 1398546 | M55 | OK Azimut | Slovenia | |
3. | Lapajne Janko | 406850 | M55 | OK Azimut | Slovenia | |
4. | Leban Marijan | 406846 | M55 | OK Azimut | Slovenia | |
5. | Rejec Pavel | 445663 | M55 | OK Azimut | Slovenia | |
6. | Babič Silvo | 2069808 | M55 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
7. | Boyadzhiev Ivan | 412842 | M55 | Mariborski OK | Slovenia | |
8. | Čerin Aleš | 2050455 | M55 | OK Tivoli | Slovenia | |
Ž12 |
1. | Salopek Dorja | 500475 | Ž12 | OK Azimut | Slovenia | |
2. | Groff Ema | 422528 | Ž12 | OK Azimut | Slovenia | |
3. | Malus Vita | 2069813 | Ž12 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
4. | Ferenc Tinka | 442838 | Ž12 | OK Tivoli | Slovenia | |
Ž16 |
1. | Leban Manja | 2069811 | Ž16 | OK Azimut | Slovenia | |
2. | Tušar Teja | 2069843 | Ž16 | OK Azimut | Slovenia | |
3. | Razpet Deja | 2077602 | Ž16 | OK Azimut | Slovenia | |
4. | Babič Katja | 2069815 | Ž16 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
5. | Pust Karin | 2069847 | Ž16 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
6. | Ravnikar Nika | 2052394 | Ž16 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
7. | Kern Tina | 2069809 | Ž16 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
8. | Pogačar Ana Pia | 2052388 | Ž16 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
9. | Škarabot Anja | 253346 | Ž16 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
10. | Ferenc Zala | 445684 | Ž16 | OK Tivoli | Slovenia | |
Ž18 |
1. | Poljanšek Nika | 1398929 | Ž18 | OK Azimut | Slovenia | |
2. | Zavrl Zala | 9011122 | Ž18 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
3. | Primožič Patricija | 2069791 | Ž18 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
4. | Jezeršek Polona | 2034095 | Ž18 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
5. | Štrumbelj Lana | 406801 | Ž18 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
6. | Tekavc Uršič Alja | 406862 | Ž18 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
Ž21E |
1. | Bogataj Tajda | 2077611 | Ž21E | OK Azimut | Slovenia | |
2. | Ravnikar Monika | 9002007 | Ž21E | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
3. | Kmetec Barbara | 1408132 | Ž21E | Kamniški orientacijski klub | Slovenia | |
4. | Foški Brina | 1401548 | Ž21E | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
5. | Pribaković Borštnik Ana | 406886 | Ž21E | OK Tivoli | Slovenia | |
6. | Dovč Katja | 2065593 | Ž21E | OK Tivoli | Slovenia | |
7. | Bernik Jerca | 520523 | Ž21E | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |
Ž35 |
1. | Žižek Saša | 406784 | Ž35 | OK Azimut | Slovenia | |
2. | Rejec Marjana | 445666 | Ž35 | OK Azimut | Slovenia | |
3. | Poljanšek Marjanca | 2107070 | Ž35 | OK Azimut | Slovenia | |
4. | Zaman Groff Maja | 406843 | Ž35 | OK Azimut | Slovenia | |
5. | Trunk Špela | 2052361 | Ž35 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
6. | Paradiž Petra | 2069797 | Ž35 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
7. | Zupan Romana | 2070919 | Ž35 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
8. | Stojan Petra | 2069834 | Ž35 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
9. | Foški Mojca | 1401618 | Ž35 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
10. | Škarabot Alenka | 445705 | Ž35 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
11. | Hribar Anica | 2077785 | Ž35 | OK Brežice | Slovenia | |
12. | Kunc Rešek Natalija | 445687 | Ž35 | OK Tivoli | Slovenia | |
Začetniki |
1. | Obid Maja | | Začetniki | OK Azimut | Slovenia | |
2. | Malus Drejc | 438991 | Začetniki | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
3. | Zupan Lara | 2070918 | Začetniki | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
Rekreativna |
1. | Bogataj Boštjan | 2045683 | Rekreativna | OK Azimut | Slovenia | |
2. | Bogataj Nataša | 2088810 | Rekreativna | OK Azimut | Slovenia | |
3. | Smole Enej | 446310 | Rekreativna | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
4. | Krivičić Dragan | 218959 | Rekreativna | OK Perkmandeljc Trbovlje | Slovenia | |
Otroška |
1. | Žižek Lev | 406721 | Otroška | OK Azimut | Slovenia | |
2. | Sedej Rok | 406859 | Otroška | OK Azimut | Slovenia | |
3. | Eržen Nika | 2107055 | Otroška | OK Azimut | Slovenia | |
4. | Kurinčič Jerca | 2069798 | Otroška | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
M20 |
1. | Žurbi Domen | | M20 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
2. | Šalamun Jan | 889716 | M20 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
3. | Rebolj Aljoša | 1408998 | M20 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
Ž10 |
1. | Eržen Nea | 2052183 | Ž10 | OK Azimut | Slovenia | |
2. | Obid Neža | 2107054 | Ž10 | OK Azimut | Slovenia | |
3. | Kölner Brina | 406831 | Ž10 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
4. | Trunk Neža | 2069805 | Ž10 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
5. | Kunc Mojca | 2073099 | Ž10 | OK Tivoli | Slovenia | |