4. Munich O-Cup 2019->Entries by classes (number of entries: 60)
Bahn A - Lang |
1. | Schwendemann Mona | 236398 | Bahn A - Lang | Individuals/No club | | |
2. | Tsarev Maxim | 1595559 | Bahn A - Lang | Individuals/No club | | |
3. | Gutsul Anton | | Bahn A - Lang | Individuals/No club | | |
4. | Babenko Ivan | | Bahn A - Lang | Individuals/No club | | |
5. | Alting Luis | | Bahn A - Lang | Individuals/No club | | |
6. | Simeonova Mira | 8300991 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
7. | Ehrl Blandine | | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
8. | Fischer Peter | 1413419 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
9. | Manoilova Olga | 235848 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
10. | Burrell Teresa | 7207903 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
11. | Neumüller Mathias | 7208679 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
12. | Enborg Anna | 821217 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
13. | Silfwergard Örjan | 1399963 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
14. | Yordanov Teodor | 1840330 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
15. | Angelov Ivan | 7900017 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
16. | Kolehmainen Ari | 1962000 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
17. | Doyscher Dominik | 2107009 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
18. | Garus Rainer | 8320666 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
19. | Kozhevnikov Arist | 8125108 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
20. | Kupriyanov Alexey | 8646232 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
21. | Weinig Peter | 8255255 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
22. | Despetovic Tihomir | 8657246 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
23. | Iarko Vitalii | 2119193 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
24. | Ebert Roger | 2048520 | Bahn A - Lang | TSV Jetzendorf | Germany | |
25. | Hergert Alexander | 9999909 | Bahn A - Lang | OLV Landshut | Germany | |
26. | Holzhammer Alexander | 2800940 | Bahn A - Lang | OL Forstern | Germany | |
27. | Holzhammer Erich | 8000773 | Bahn A - Lang | OL Forstern | Germany | |
28. | Engler Ralf | 8655476 | Bahn A - Lang | OL Forstern | Germany | |
29. | Dreier Johannes | 2041782 | Bahn A - Lang | OL Forstern | Germany | |
30. | Vázquez-Ruiz Antonio | 1404302 | Bahn A - Lang | GODIH Albacete | Spain | |
31. | Ivansson Jan | 8111122 | Bahn A - Lang | Orientierungslaufclub Stubai | Austria | |
32. | Johansson Bernt | 8121054 | Bahn A - Lang | Orientierungslaufclub Stubai | Austria | |
33. | Wechselberger Johannes | 8030156 | Bahn A - Lang | OL Kufstein | Austria | |
34. | Zuleger Christoph | | Bahn A - Lang | SHZ Softwarehaus | Germany | |
Bahn B - Mittel |
1. | Ortiz Aura Cristina | | Bahn B - Mittel | Individuals/No club | | |
2. | Benesova Tereza | | Bahn B - Mittel | Individuals/No club | | |
3. | Pommerenke Katharina | | Bahn B - Mittel | Individuals/No club | | |
4. | Trotter Guido | 7130313 | Bahn B - Mittel | Individuals/No club | | |
5. | Hay Jack | 8102007 | Bahn B - Mittel | OC München | Germany | |
6. | Steinhauser-Kirsch Susanne | 364334 | Bahn B - Mittel | OC München | Germany | |
7. | Kirsch Alois | 7207177 | Bahn B - Mittel | OC München | Germany | |
8. | Danninger Alexandra | 1234565 | Bahn B - Mittel | OC München | Germany | |
9. | Danninger Bastian | 8333838 | Bahn B - Mittel | OC München | Germany | |
10. | Danninger Jannik | 2140846 | Bahn B - Mittel | OC München | Germany | |
11. | Ebert Josephine | 1982725 | Bahn B - Mittel | TSV Jetzendorf | Germany | |
12. | Glanz Werner | 1859 | Bahn B - Mittel | OLV Landshut | Germany | |
13. | Holzhammer Sabine | 2066164 | Bahn B - Mittel | OL Forstern | Germany | |
14. | Dreier Lina | 2045571 | Bahn B - Mittel | OL Forstern | Germany | |
Bahn C - Kurz |
1. | Beigel Astrid | | Bahn C - Kurz | Individuals/No club | | |
2. | Beigel Benny | | Bahn C - Kurz | Individuals/No club | | |
3. | Beigel Tim | | Bahn C - Kurz | Individuals/No club | | |
4. | Knobloch Oskar | | Bahn C - Kurz | Individuals/No club | | |
5. | Senf Tilman | | Bahn C - Kurz | Individuals/No club | | |
6. | Senf Konrad | | Bahn C - Kurz | Individuals/No club | | |
7. | Chuprov Petr | | Bahn C - Kurz | Individuals/No club | | |
8. | Chuprov Fedor | | Bahn C - Kurz | Individuals/No club | | |
9. | Maeder Youri | 2078957 | Bahn C - Kurz | OC München | Germany | |
10. | Kozhevnikov Alexander | 9812510 | Bahn C - Kurz | OC München | Germany | |
11. | Enborg Wilma | 14914 | Bahn C - Kurz | OC München | Germany | |
12. | Ebert James | 422695 | Bahn C - Kurz | TSV Jetzendorf | Germany | |