9. Munich O-Cup 2022->Entries by countries (number of entries: 73)
1. | Iarko Vitalii | 2119193 | Bahn A - Lang | Individuals/No club | | |
2. | Arzumanov Alexey | 219411 | Bahn A - Lang | Individuals/No club | | |
3. | Holschbach Kora | 219408 | Bahn A - Lang | Individuals/No club | | |
4. | Bertrand Sam | 1415202 | Bahn A - Lang | Individuals/No club | | |
5. | Tiryaki Sena | 219427 | Bahn A - Lang | Individuals/No club | | |
6. | Mathur Anurag | 219420 | Bahn B - Mittel | Individuals/No club | | |
7. | Zhang Yiran | 219422 | Bahn B - Mittel | Individuals/No club | | |
8. | Stoffel Rainer | 2074300 | Bahn B - Mittel | Individuals/No club | | |
9. | Madejczyk Otto | 219414 | Bahn B - Mittel | Individuals/No club | | |
10. | Kübler Cora | 2041791 | Bahn B - Mittel | Individuals/No club | | |
11. | Kübler Arne | 2067881 | Bahn B - Mittel | Individuals/No club | | |
12. | Dretser Asya | 219404 | Bahn B - Mittel | Individuals/No club | | |
13. | Beekenkamp Thomas | 219412 | Bahn B - Mittel | Individuals/No club | | |
14. | Rene Guillaume | 219401 | Bahn B - Mittel | Individuals/No club | | |
15. | René Maxime | 219416 | Bahn B - Jugend | Individuals/No club | | |
16. | René Maëlys | 219424 | Bahn B - Jugend | Individuals/No club | | |
Austria |
1. | Haider Anna | 8630860 | Bahn A - Lang | HSV Ried im Innkreis | Austria | |
2. | Josef Hones | 8116117 | Bahn A - Lang | HSV Ried im Innkreis | Austria | |
Germany |
1. | Hay Jack | 8102007 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
2. | Weinig Peter | 8255255 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
3. | Kolehmainen Ari | 8301162 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
4. | Enborg Andreas | 8071340 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
5. | Enborg Anna | 8212177 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
6. | Burrell Teresa | 7207903 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
7. | Neumüller Mathias | 7208679 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
8. | Danninger Alexandra | 8434348 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
9. | Danninger Bastian | 8333838 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
10. | Barthelemy Maud | 8034718 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
11. | Kasatkina Olga | 8076708 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
12. | Senin Mikhail | 2086763 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
13. | Kuznetsova Elizaveta | 1406742 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
14. | Herashchenko Dianora | 8061995 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
15. | Despetovic Tihomir | 8657246 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
16. | Tomarovskaya Uliana | 1406679 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
17. | Yordanov Teodor | 1840330 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
18. | Garus Rainer | 8320666 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
19. | Natho Ronny | 8061177 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
20. | Kuebler Hansjoerg | 8225335 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
21. | Ivansson Jan | 8111122 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
22. | Kozhevnikov Arist | 8125108 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
23. | Manoilova Olga | 235848 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
24. | Ehrl Blandine | 8201026 | Bahn B - Mittel | OC München | Germany | |
25. | Natho Leonie | 2061245 | Bahn B - Mittel | OC München | Germany | |
26. | Kirsch Alois | 7207177 | Bahn B - Mittel | OC München | Germany | |
27. | Pattantyús-Ábrahám Margit | 8077543 | Bahn B - Mittel | OC München | Germany | |
28. | Rathje-Kübler Ilka | 8001077 | Bahn B - Mittel | OC München | Germany | |
29. | Narváez-Pattantyús Emma | 45152 | Bahn C - Kinder | OC München | Germany | |
30. | Enborg Malte | 821217 | Bahn C - Kinder | OC München | Germany | |
31. | Enborg Wilma | 790713 | Bahn C - Kinder | OC München | Germany | |
32. | Hay Lukas | 1971255 | Bahn C - Kinder | OC München | Germany | |
33. | Badia Landefeld Pol | 8008041 | Bahn C - Kinder | OC München | Germany | |
34. | Badia Landefeld Gil | 8288822 | Bahn B - Jugend | OC München | Germany | |
35. | Senina Nadezhda | 1406745 | Bahn B - Jugend | OC München | Germany | |
36. | Dünzinger Werner | 8403282 | Bahn A - Lang | OLV Landshut | Germany | |
37. | Körner Christoph | 8230289 | Bahn A - Lang | OLV Landshut | Germany | |
38. | Körner Ralph | 8099000 | Bahn A - Lang | OLV Landshut | Germany | |
39. | Schwendemann Mona | 900090 | Bahn A - Lang | OLV Landshut | Germany | |
40. | Dünzinger Jonas | 8404019 | Bahn A - Lang | OLV Landshut | Germany | |
41. | Eben Josef | 2013355 | Bahn B - Mittel | OLV Landshut | Germany | |
42. | Dünzinger Maja | 2046027 | Bahn C - Kinder | OLV Landshut | Germany | |
43. | Dünzinger Nora | 2046022 | Bahn B - Jugend | OLV Landshut | Germany | |
44. | Ebert Roger | 8182128 | Bahn A - Lang | TSV Jetzendorf | Germany | |
45. | Ebert Josephine | 1982725 | Bahn B - Mittel | TSV Jetzendorf | Germany | |
46. | Ebert Nora | 422695 | Bahn C - Kinder | TSV Jetzendorf | Germany | |
47. | Ebert James | 2048520 | Bahn B - Jugend | TSV Jetzendorf | Germany | |
48. | Aluas Ioan | 7404090 | Bahn A - Lang | DAV Sektion Karpaten | Germany | |
49. | Kraus Reinhold | 8155255 | Bahn A - Lang | DAV Sektion Karpaten | Germany | |
50. | Goetz Dagmar | 2050435 | Bahn B - Mittel | DAV Sektion Karpaten | Germany | |
51. | Ehrl Charlotte | 1469 | Bahn B - Mittel | OL Forstern | Germany | |
Slovakia |
1. | Viskup Peter | 8474753 | Bahn A - Lang | Slavia ZU Zilina | Slovakia | |
2. | Viskup Emma | 1101020 | Bahn C - Kinder | Slavia ZU Zilina | Slovakia | |
3. | Viskup Dominik | 8049 | Bahn C - Kinder | Slavia ZU Zilina | Slovakia | |
Spain |
1. | Vallina Abaria Alejandro | 8001019 | Bahn A - Lang | Piloña Deporte | Spain | |