Individuals/No club |
1. | Oražem Lara | 895025 | A | Individuals/No club | | |
2. | Pirnat Tomaž | 895027 | A | Individuals/No club | | |
3. | Oven Nika | 895024 | A | Individuals/No club | | |
4. | Štrumbelj Lana | 895017 | A | Individuals/No club | | |
5. | Glinšek Gašper | 895037 | A | Individuals/No club | | |
6. | Berkenjačević Marko | 406827 | A | Individuals/No club | | |
7. | Anžoh Tina | 895016 | A | Individuals/No club | | |
8. | Krejan Anže | 895034 | A | Individuals/No club | | |
9. | Šetina Andraž | 895023 | A | Individuals/No club | | |
10. | Simsič Meta | 895019 | A | Individuals/No club | | |
11. | Zirkelbach Bor | 895026 | B | Individuals/No club | | |
12. | Žigon Ivana | 406795 | B | Individuals/No club | | |
13. | Jereb Rebeka | 411353 | B | Individuals/No club | | |
14. | Kodrič Sarah Helena | 895033 | B | Individuals/No club | | |
15. | Kocbek Domen | 895041 | B | Individuals/No club | | |
16. | Žakelj Borut | 406865 | B | Individuals/No club | | |
17. | Drofenik Klara | 895028 | B | Individuals/No club | | |
18. | Četina Neža | 895018 | B | Individuals/No club | | |
19. | Čančula Tina | | D | Individuals/No club | | |
Kamniški orientacijski klub |
1. | Flerin Drevenšek Mojca | 1404141 | A | Kamniški orientacijski klub | Slovenia | |
OK Azimut |
1. | Štanfel Matjaž | 8667834 | A | OK Azimut | Slovenia | |
OK Tivoli |
1. | Pobega Davor | 2114460 | A | OK Tivoli | Slovenia | |
2. | Kunc Gregor | 7204990 | A | OK Tivoli | Slovenia | |
3. | Kunc Matevž | 2050437 | A | OK Tivoli | Slovenia | |
4. | Lajevec David | | A | OK Tivoli | Slovenia | |
5. | Borštnik Aleš | 406885 | A | OK Tivoli | Slovenia | |
6. | Pribaković Borštnik Ana | 406886 | A | OK Tivoli | Slovenia | |
7. | Kunc Robert | 2073100 | A | OK Tivoli | Slovenia | |
8. | Kunc Rešek Natalija | 445687 | B | OK Tivoli | Slovenia | |
9. | Kunc Mojca | 2073099 | B | OK Tivoli | Slovenia | |
10. | Ugrin Maja | 2114451 | C | OK Tivoli | Slovenia | |
11. | Hernec Brina | 2052382 | C | OK Tivoli | Slovenia | |
Orientacijski klub Komenda |
1. | Babič Silvo | 2069808 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
2. | Pogačar Ana Pia | 1425104 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
3. | Zavrl Zala | 9011122 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
4. | Babič Katja | 7210498 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
5. | Kurinčič Simon | 2113833 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
6. | Šuc Timotej | 2113841 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
7. | Gavrilov Igor | 1007956 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
8. | Zupan Gregor | 7210497 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
9. | Malus Franc | 1425117 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
10. | Turk Nejc | 1425107 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
11. | Pust Tomaž | 2088287 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
12. | Stojan Petra | 2069834 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
13. | Pahor Marko | 2113835 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
14. | Prosen Maja | 2113831 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
15. | Malus Marta | 1425113 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
16. | Močnik Tina | 2070918 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
17. | Pust Karin | 2069847 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
18. | Zupan Lara | 1425103 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
19. | Zupan Romana | 1425101 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
20. | Zupan Tilen | 1425109 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
21. | Seljak Luka | 2069816 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
22. | Vuga Seljak Alenka | 9000050 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
23. | Hacin Kölner Irena | 1425110 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
24. | Paradiž Petra | 1425118 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
25. | Gombač Šuc Elena | 2113840 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
26. | Kölner Anže | 2069806 | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
27. | Kölner Brina | 2113842 | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
28. | Lončar Naja | | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
29. | Seljak Jaka | 2069825 | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
30. | Cokan Jan | 2113837 | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
31. | Jarc Ajda | 2034095 | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
32. | Jarc Val | | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
33. | Jeraj Ajda | 438993 | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
34. | Malus Drejc | 1425112 | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
35. | Šuc Enej | 2113839 | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
36. | Šuc Teja | 235878 | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
37. | Grabljevec Eva | | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
38. | Ogrinc Pia | | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
39. | Kurinčič Jakob | 2069815 | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
40. | Kurinčič Jerca | 2069797 | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
41. | Šeruga Ela | | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
42. | Pahor Manca | | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
43. | Poženel Leila Ema | 2107083 | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
44. | Malus Ožbej | 1425114 | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
45. | Šuc Tin | 438998 | D | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
Orientacijski Klub Polaris |
1. | Foški Tajda | 1205995 | A | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
Orientacijski klub Slovenske Konjice |
1. | Bončina Igor | 4625871 | A | Orientacijski klub Slovenske Konjice | Slovenia | |
Škofjeloški orientacijski klub |
1. | Podrekar Žiga | 980581 | A | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |
2. | Sladič Roman | 442575 | B | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |