M10 |
1. | Val Jarc | 2069801 | M10 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:21:00 |
2. | Rok Sedej | 406859 | M10 | OK Azimut | SLO |
11:33:00 |
3. | Anze Obid | 2132996 | M10 | OK Azimut | SLO |
11:45:00 |
4. | Drejc Malus | 1425112 | M10 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:57:00 |
M12 |
1. | Dominik Hribar | 308919 | M12 | Orientacijski klub Brežice | SLO |
11:10:03 |
2. | Enej Šuc | 2113839 | M12 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:19:00 |
3. | Oskar Foški | 435134 | M12 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
11:23:00 |
4. | Beno Bizjak | 2148495 | M12 | OK Azimut | SLO |
11:31:00 |
5. | Matej Ferluga | 2084579 | M12 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:35:00 |
6. | Nejc Novak | 2142771 | M12 | OK Azimut | SLO |
11:39:00 |
7. | Rado Kalc | 2084602 | M12 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:47:00 |
8. | Martin Ferenc | 2088832 | M12 | OK Tivoli | SLO |
11:51:00 |
9. | Jakob Kurinčič | 2069815 | M12 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:55:00 |
10. | David Sedej | 406860 | M12 | OK Azimut | SLO |
12:03:00 |
11. | Florijan Kremžar | 438988 | M12 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
12:07:00 |
M14 |
1. | Jakob Pečenko | 206302 | M14 | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
11:08:00 |
2. | Božo Bizjak | 2133344 | M14 | OK Azimut | SLO |
11:14:00 |
3. | Vid Faganel | 2107008 | M14 | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
11:20:00 |
4. | Rok Bogataj | 2045663 | M14 | OK Azimut | SLO |
11:26:00 |
5. | Tine Novak | 2120849 | M14 | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
11:32:00 |
6. | Luka Seljak | 8011033 | M14 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:38:00 |
7. | Jan Cokan | 2113837 | M14 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:44:00 |
8. | Jaka Seljak | 2069825 | M14 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:50:00 |
9. | Aljaž Kerševan | 2056392 | M14 | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
11:56:00 |
10. | Borut Gantar | 406857 | M14 | OK Azimut | SLO |
12:04:00 |
M16 |
1. | Luka Anderluh | 895021 | M16 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
11:06:00 |
2. | Timotej Hribar | 406722 | M16 | Orientacijski klub Brežice | SLO |
11:14:00 |
3. | Nejc Turk | 1425107 | M16 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:24:00 |
4. | Primož Gantar | 2107071 | M16 | OK Azimut | SLO |
11:32:00 |
5. | Pietro Sergas | 2118100 | M16 | Punto K Orienteering ASD | ITA |
11:42:00 |
6. | Tilen Zupan | 1425102 | M16 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:50:00 |
7. | Martin Jevševar | 2077853 | M16 | Orientacijski klub Brežice | SLO |
12:00:00 |
M21A |
1. | Tomaž Pust | 2088287 | M21A | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:29:00 |
2. | Jure Kavčič | 1425115 | M21A | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:39:00 |
3. | Jan Šalamun | 889716 | M21A | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
11:49:00 |
4. | Valentin Eržen | 1000555 | M21A | OK Azimut | SLO |
11:59:00 |
5. | Zoran Furman | 823198 | M21A | OK Slov. Konjice | SLO |
12:03:00 |
M21B |
1. | Andraž Drešček | 886210 | M21B | OK Azimut | SLO |
11:02:00 |
2. | Boštjan Bogataj | 2045683 | M21B | OK Azimut | SLO |
11:10:00 |
3. | Ales Ferenc | 435642 | M21B | OK Tivoli | SLO |
11:20:00 |
4. | Simon Kurinčič | 2113833 | M21B | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:28:00 |
5. | Marko Obid | 2107057 | M21B | OK Azimut | SLO |
11:38:00 |
6. | Borut Seljak | 9999940 | M21B | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:46:00 |
7. | Kristjan Gantar | 2107075 | M21B | OK Azimut | SLO |
11:56:00 |
8. | Timotej Šuc | 2113841 | M21B | Orientacijski klub Komenda | SLO |
12:04:00 |
M21E |
1. | Simon Stanonik | 2077620 | M21E | OK Azimut | SLO |
11:03:00 |
2. | Jernej Zorman | 9988877 | M21E | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:09:00 |
3. | Gregor Hvala | 1398955 | M21E | OK Azimut | SLO |
11:15:00 |
4. | Mark Bogataj | 8000018 | M21E | OK Azimut | SLO |
11:21:00 |
5. | Žan Ravnikar | 7210496 | M21E | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:27:00 |
6. | Matjaž Štanfel | 8667834 | M21E | OK Azimut | SLO |
11:33:00 |
7. | Peter Tušar | 1401615 | M21E | OK Azimut | SLO |
11:39:00 |
8. | Roberto Larotella | 8083001 | M21E | ORIENTEERING TRIESTE A.S.D. | ITA |
11:45:00 |
9. | Vid Bogovič | 439275 | M21E | Orientacijski klub Brežice | SLO |
12:11:15 |
10. | Andraž Hribar | 2050469 | M21E | Orientacijski klub Brežice | SLO |
12:17:54 |
M35 |
1. | Blaž Kölner | 7210500 | M35 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:00:00 |
2. | Gregor Anderluh | 305954 | M35 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
11:23:00 |
3. | Boris Bauman | 8270366 | M35 | Mariborski OK | SLO |
11:27:00 |
4. | Klemen Kenda | 2142777 | M35 | OK Azimut | SLO |
11:31:00 |
5. | Igor Gavrilov | 8681449 | M35 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:35:00 |
6. | Herwig Allwinger | 7000500 | M35 | Mariborski OK | SLO |
11:43:00 |
7. | Tomaž Kremžar | 2103909 | M35 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:47:00 |
8. | Matej Sedej | 1413730 | M35 | OK Azimut | SLO |
11:51:00 |
9. | Daniel Lebar | 8003658 | M35 | OK Slov. Konjice | SLO |
11:55:00 |
M45 |
1. | Miha Škarabot | 7841967 | M45 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
11:00:00 |
2. | Gregor Zupan | 7210497 | M45 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:08:00 |
3. | Aleš Zupan | 7777808 | M45 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
11:26:00 |
4. | Peter Ferluga | 2015607 | M45 | SSD-AŠZ GAJA orienteering | ITA |
11:36:00 |
5. | Boris Eržen | 520504 | M45 | Škofjeloški orientacijski klub | SLO |
11:44:00 |
6. | Valter Foški | 1398948 | M45 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
11:54:00 |
7. | Igor Bončina | 4625871 | M45 | Orientacijski klub Slovenske Konjice | SLO |
12:02:00 |
8. | Aleš Poljanšek | 2069848 | M45 | OK Azimut | SLO |
12:10:00 |
M55 |
1. | Stanko Čufer | 2034098 | M55 | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
11:03:00 |
2. | Aleš Borštnik | 406885 | M55 | OK Tivoli | SLO |
11:07:00 |
3. | Marijan Leban | 2114459 | M55 | OK Azimut | SLO |
11:11:00 |
4. | Roman Sladič | 442575 | M55 | Škofjeloški orientacijski klub | SLO |
11:15:00 |
M65 |
1. | Janko Lapajne | 406850 | M65 | OK Azimut | SLO |
11:05:00 |
2. | Vlado Sedej | 1398546 | M65 | OK Azimut | SLO |
11:11:00 |
OPEN |
1. | Alja Jana | 895565 | OPEN | | |
11:36:10 |
2. | Marko Kern | 2070916 | OPEN | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:48:03 |
Ž10 |
1. | Klara Kremžar | 2113836 | Ž10 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:17:00 |
2. | Brina Gantar | 2114454 | Ž10 | OK Azimut | SLO |
11:25:00 |
3. | Jerca Kurinčič | 2069797 | Ž10 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:29:00 |
4. | Manca Pahor | 2070919 | Ž10 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:37:00 |
5. | Giorgia Sessi | 2133353 | Ž10 | ORIENTEERING TRIESTE A.S.D. | ITA |
11:43:31 |
6. | Katarina Kremžar | 2113838 | Ž10 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:49:00 |
7. | Mija Jeraj | 2069813 | Ž10 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:53:00 |
8. | Nika Eržen | 2107055 | Ž10 | OK Azimut | SLO |
12:01:00 |
9. | Teja Šuc | 2070920 | Ž10 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
12:05:00 |
Ž12 |
1. | Ajda Jarc | 2034095 | Ž12 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:27:00 |
2. | Ajda Jeraj | 2113834 | Ž12 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:59:00 |
Ž14 |
1. | Hana Mamič | 445670 | Ž14 | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
11:04:00 |
2. | Agnes Remec | 438028 | Ž14 | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
11:12:00 |
3. | Nikolina Ugrin | 2114455 | Ž14 | OK Tivoli | SLO |
11:20:53 |
4. | Lucija Kremžar | 2103910 | Ž14 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:24:00 |
5. | Jana Močnik | 442805 | Ž14 | OK Azimut | SLO |
11:30:00 |
6. | Neža Štor | 2120834 | Ž14 | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
11:36:00 |
7. | Zala Lozar | 2056372 | Ž14 | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
11:42:00 |
8. | Tinka Ferenc | 442838 | Ž14 | OK Tivoli | SLO |
11:48:00 |
9. | Nea Eržen | 2052183 | Ž14 | OK Azimut | SLO |
11:54:00 |
10. | Neža Obid | 2107054 | Ž14 | OK Azimut | SLO |
12:00:00 |
11. | Špela Majdič | 442834 | Ž14 | OK Azimut | SLO |
12:08:00 |
12. | Patricija Kern | 2069804 | Ž14 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
12:12:00 |
Ž16 |
1. | Nastja Ferluga | 8255002 | Ž16 | SSD-AŠZ GAJA orienteering | ITA |
11:01:00 |
2. | Manja Leban | 2069811 | Ž16 | OK Azimut | SLO |
11:05:00 |
3. | Stella Cignini | 2048128 | Ž16 | Punto K Orienteering ASD | ITA |
11:09:00 |
4. | Vita Malus | 1425116 | Ž16 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:13:00 |
5. | Lana Mohorič | 2077607 | Ž16 | OK Azimut | SLO |
11:17:00 |
6. | Karin Pust | 2069847 | Ž16 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:19:00 |
Ž18 |
1. | Nika Ravnikar | 1425106 | Ž18 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:16:00 |
2. | Ana Pia Pogačar | 1425104 | Ž18 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:34:00 |
3. | Teja Tušar | 2069843 | Ž18 | OK Azimut | SLO |
11:52:00 |
4. | Neža Nemec | 2069802 | Ž18 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
12:08:00 |
Ž21B |
1. | Elena Gombač Šuc | 2113840 | Ž21B | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:02:00 |
2. | Maja Obid | 2127797 | Ž21B | OK Azimut | SLO |
11:06:00 |
3. | Katarina Sedej | 1100102 | Ž21B | OK Azimut | SLO |
11:10:00 |
4. | Alenka Vuga Seljak | 9000050 | Ž21B | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:16:00 |
5. | Maja Istenič | 2127789 | Ž21B | OK Azimut | SLO |
11:22:00 |
6. | Julija Ferenc | 7207941 | Ž21B | OK Tivoli | SLO |
11:28:00 |
7. | Damjana Gantar | 2107072 | Ž21B | OK Azimut | SLO |
11:34:00 |
8. | Urša Štanfel | 8668995 | Ž21B | OK Azimut | SLO |
11:40:00 |
9. | Nataša Bogataj | 2088810 | Ž21B | OK Azimut | SLO |
11:46:00 |
10. | Ana Šalamun | 889729 | Ž21B | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
11:52:00 |
11. | Marta Malus | 1425113 | Ž21B | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:58:00 |
12. | Špela Verbič | 2052361 | Ž21B | Orientacijski klub Komenda | SLO |
12:02:00 |
13. | Ajda Lampe | 2300251 | Ž21B | Orientacijski klub Komenda | SLO |
12:06:00 |
14. | Spela Bogataj | 2052362 | Ž21B | Orientacijski klub Komenda | SLO |
12:10:00 |
Ž21E |
1. | Nika Poljanšek | 1398929 | Ž21E | OK Azimut | SLO |
11:21:00 |
2. | Zala Zavrl | 9011122 | Ž21E | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:25:00 |
3. | Barbara Kmetec | 1408132 | Ž21E | Kamniški orientacijski klub | SLO |
11:33:00 |
4. | Lara Gantar | 2132389 | Ž21E | OK Azimut | SLO |
11:37:00 |
5. | Mojca Flerin Drevenšek | 1404141 | Ž21E | Kamniški orientacijski klub | SLO |
11:41:00 |
6. | Deja Razpet | 2077602 | Ž21E | OK Azimut | SLO |
11:45:00 |
7. | Katja Babič | 7210498 | Ž21E | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:53:00 |
8. | Monika Ravnikar | 9002007 | Ž21E | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:57:00 |
9. | Polona Jezeršek | 7210499 | Ž21E | Orientacijski klub Komenda | SLO |
12:01:00 |
Ž35 |
1. | Chiara Sepin | 2015603 | Ž35 | SSD-AŠZ GAJA orienteering | ITA |
11:04:00 |
2. | Abigael Vanessa Boncina | 1968213 | Ž35 | Orientacijski klub Slovenske Konjice | SLO |
11:12:00 |
3. | Mojca Foški | 7131068 | Ž35 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
11:22:00 |
4. | Ana Plavčak | 2045587 | Ž35 | Škofjeloški orientacijski klub | SLO |
11:30:00 |
5. | Ana Pribaković Borštnik | 406886 | Ž35 | OK Tivoli | SLO |
11:40:00 |
6. | Saša Žižek | 2141141 | Ž35 | OK Azimut | SLO |
11:48:00 |
7. | Petra Paradiž | 1425118 | Ž35 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:58:00 |
8. | Tina Zagorc | 1404145 | Ž35 | Kamniški orientacijski klub | SLO |
12:06:00 |
9. | Anica Hribar | 2077785 | Ž35 | Orientacijski klub Brežice | SLO |
12:12:11 |
Ž45 |
1. | Cristina Ruini | 2009738 | Ž45 | Punto K Orienteering ASD | ITA |
11:01:00 |
2. | Romana Zupan | 1425101 | Ž45 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:03:00 |
3. | Maja Prosen | 2113831 | Ž45 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:07:00 |
4. | Alenka Škarabot | 445705 | Ž45 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
11:09:00 |
5. | Damjana Jerše | 7441139 | Ž45 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
11:13:00 |
6. | Nadia van Buuren | 8123888 | Ž45 | ORIENTEERING TRIESTE A.S.D. | ITA |
11:15:00 |
Začetniki |
1. | Laura Vasselli | 2137077 | Začetniki | Punto K Orienteering ASD | ITA |
|
2. | Lejla Cunja | 2015606 | Začetniki | SSD-AŠZ GAJA orienteering | ITA |
11:07:20 |
3. | Maja Ugrin | 2114451 | Začetniki | OK Tivoli | SLO |
11:22:38 |
4. | Julija Bizjak | 2148496 | Začetniki | OK Azimut | SLO |
11:32:07 |
5. | Silvija Kern 3A | 2037285 | Začetniki | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:50:07 |
6. | Žiga Sedej | 2107081 | Začetniki | OK Azimut | SLO |
12:12:41 |