Orange O-Cup, Stage 1- middle (SOL3) & Stage 3- long (SOL4)->Start times by classes (number of entries: 235)
BEGINNERS |
1. | Gregor Leskovšek | | BEGINNERS | OK Tivoli | SLO |
|
11:00:00 |
2. | Dietmar Simonitsch | 8222558 | BEGINNERS | HSV OL Villach | AUT |
|
11:00:00 |
3. | Corinna Kofler | 8200053 | BEGINNERS | HSV OL Villach | AUT |
10:03:18 |
11:00:00 |
4. | Franz Winkler | 206388 | BEGINNERS | SPORTUNION Klagenfurt | AUT |
10:09:27 |
11:00:00 |
5. | Jošt Hadalin | 442814 | BEGINNERS | OK Azimut | SLO |
10:10:25 |
11:00:00 |
6. | Jera Juvan | 442831 | BEGINNERS | | |
10:18:28 |
|
7. | Lara Zupan | 1425103 | BEGINNERS | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:19:39 |
11:00:00 |
8. | Uroš Kostelac | 2300237 | BEGINNERS | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:26:14 |
11:00:00 |
9. | Inja Oblak | 2062633 | BEGINNERS | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:33:13 |
11:00:00 |
10. | David Petek | 2022946 | BEGINNERS | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:43:44 |
|
11. | Tibor Chambers | 235878 | BEGINNERS | | |
10:53:44 |
|
12. | Romana Zupan | 1425101 | BEGINNERS | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:21:47 |
11:00:00 |
13. | Ajda Kovačič | 2022954 | BEGINNERS | OK Azimut | SLO |
11:42:19 |
11:00:00 |
KIDS |
1. | David Petek | 2022946 | KIDS | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:05:41 |
11:00:00 |
2. | Ela Kostelac | 438982 | KIDS | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:07:56 |
11:00:00 |
3. | Pia Štebe | 438993 | KIDS | | |
10:15:10 |
|
4. | David Štebe | 438986 | KIDS | | |
10:15:12 |
|
5. | Živa Štebe | 439000 | KIDS | | |
10:15:13 |
11:00:00 |
6. | Lara Štebe | 232459 | KIDS | | |
10:15:17 |
|
7. | Neža Jarc | 235870 | KIDS | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:58:57 |
11:00:00 |
8. | Ula Kostelac | 438992 | KIDS | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:59:01 |
11:00:00 |
9. | Izabela Eržen | 980592 | KIDS | Škofjeloški orientacijski klub | SLO |
11:11:44 |
11:00:00 |
10. | Vianez Bončina | 422512 | KIDS | Orientacijski klub Slovenske Konjice | SLO |
11:11:44 |
11:00:00 |
11. | Mila Tasić | 2070914 | KIDS | PSK Pobeda | SRB |
11:21:41 |
|
12. | Sofija Fratina | 7210496 | KIDS | | |
11:28:28 |
|
M10 |
1. | Tejo Gaber Raj | 2102042 | M10 | OK Slovenj Gradec | SLO |
10:48:00 |
11:51:00 |
2. | Urh Pibernik | 2069817 | M10 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:51:00 |
11:57:00 |
3. | Žiga Sedej | 406860 | M10 | OK Azimut | SLO |
10:57:00 |
12:03:00 |
4. | Jonas Kofler | 8200071 | M10 | HSV OL Villach | AUT |
11:03:00 |
11:48:00 |
5. | Lan Kurtanjek | 2142753 | M10 | OK Azimut | SLO |
11:06:00 |
11:54:00 |
M12 |
1. | Kevin Kerčmar | 8099121 | M12 | OK Azimut | SLO |
|
11:14:00 |
2. | Samuel Michenthaler | 8302060 | M12 | HSV OL Villach | AUT |
|
11:08:00 |
3. | Lovro Nagy | 210051 | M12 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
10:20:00 |
|
4. | Elias Kofler | 8200079 | M12 | HSV OL Villach | AUT |
10:26:06 |
11:05:00 |
5. | Anze Obid | 2132996 | M12 | OK Azimut | SLO |
10:32:00 |
11:26:00 |
6. | Matic Jager | 438999 | M12 | | |
10:35:00 |
|
7. | Val Jarc | 2069801 | M12 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:38:00 |
11:35:00 |
8. | Robi Mlakar | 1110266 | M12 | OK Azimut | SLO |
10:41:00 |
11:20:00 |
9. | Drejc Malus | 1425112 | M12 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:44:00 |
11:17:00 |
10. | Mihej Prezelj | 2141155 | M12 | OK Azimut | SLO |
10:47:00 |
11:38:00 |
11. | Jurij Florjanič | 438995 | M12 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:50:00 |
|
12. | Rok Sedej | 2107081 | M12 | OK Azimut | SLO |
10:53:00 |
11:32:00 |
M14 |
1. | Martin Ferenc | 2088832 | M14 | OK Tivoli | SLO |
|
11:13:00 |
2. | David Sedej | 1100102 | M14 | OK Azimut | SLO |
10:06:00 |
11:10:00 |
3. | Jakob Erjavec | 2069796 | M14 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:09:00 |
11:25:00 |
4. | Matej Ferluga | 2084579 | M14 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:12:00 |
|
5. | Lovro Kurtanjek | 2142763 | M14 | OK Azimut | SLO |
10:15:00 |
11:31:00 |
6. | Rado Kalc | 8076546 | M14 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:18:00 |
|
7. | Beno Bizjak | 2148495 | M14 | OK Azimut | SLO |
10:21:00 |
11:16:00 |
8. | Enej Šuc | 2113839 | M14 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:24:00 |
11:22:00 |
9. | Nejc Novak | 2142771 | M14 | OK Azimut | SLO |
10:27:00 |
11:04:00 |
10. | Ožbej Malus | 1425114 | M14 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:33:00 |
11:28:00 |
11. | Anton Greiner | 8230909 | M14 | SU Schöckl Graz | AUT |
10:36:00 |
11:01:00 |
12. | Anže Kölner | 2069806 | M14 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:39:00 |
11:07:00 |
13. | Teo Bratus | 2015603 | M14 | SSD-AŠZ GAJA orienteering | ITA |
10:42:00 |
|
14. | Florijan Kremžar | 2103910 | M14 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
12:00:00 |
11:34:00 |
M16 |
1. | Moritz Greiner | 8180906 | M16 | SU Schöckl Graz | AUT |
10:10:00 |
11:02:00 |
2. | Borut Gantar | 406857 | M16 | OK Azimut | SLO |
10:16:00 |
11:08:00 |
M18 |
1. | Primož Gantar | 2107071 | M18 | OK Azimut | SLO |
|
11:09:00 |
M21A |
1. | Nejc Močnik | 1401614 | M21A | OK Azimut | SLO |
|
11:45:00 |
2. | Martin Schellander | 9999040 | M21A | HSV OL Villach | AUT |
|
11:21:00 |
3. | Matej Škarabot | 1908999 | M21A | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
|
11:51:00 |
4. | Natan Maj Poženel | 2107053 | M21A | Orientacijski klub Komenda | SLO |
|
11:30:00 |
5. | Nejc Lazar | 435607 | M21A | OK Azimut | SLO |
|
11:27:00 |
6. | Gregor Zupan | 8072525 | M21A | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:03:00 |
11:24:00 |
7. | Jure Kavčič | 1425115 | M21A | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:09:00 |
|
8. | Hannes Pacher | 8011559 | M21A | SU Schöckl Graz | AUT |
10:12:00 |
11:03:00 |
9. | Maurizio Ficur | 8011122 | M21A | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:15:00 |
11:15:00 |
10. | Marko Obid | 2107057 | M21A | OK Azimut | SLO |
10:18:00 |
11:12:00 |
11. | Pablo González Barahona | 1625625 | M21A | | |
10:22:32 |
11:42:00 |
12. | Aleksi Markku | 2300226 | M21A | Mustalammen Pallo | FIN |
10:24:00 |
11:18:00 |
13. | Markus Greiner | 8100170 | M21A | SU Schöckl Graz | AUT |
10:27:00 |
11:33:00 |
14. | Juho Markku | 1425108 | M21A | Mustalammen Pallo | FIN |
10:30:00 |
11:48:00 |
M21B |
1. | Tilen Zupan | 1425102 | M21B | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:01:00 |
12:08:00 |
2. | Gregor Leskovšek | 1398944 | M21B | OK Tivoli | SLO |
10:04:00 |
11:11:00 |
3. | Rok Močnik | 9909999 | M21B | OK Azimut | SLO |
10:34:00 |
|
4. | Franc Malus | 1425117 | M21B | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:37:00 |
11:44:00 |
5. | Denis Mikuž | 2114453 | M21B | OK Azimut | SLO |
10:40:00 |
12:23:00 |
6. | Timotej Šuc | 2113841 | M21B | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:43:00 |
11:56:00 |
7. | Luka Kurtanjek | 2142754 | M21B | OK Azimut | SLO |
10:46:00 |
11:59:00 |
8. | Ibrahim Bostan | 2022948 | M21B | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:49:00 |
11:38:00 |
9. | Blaž Kovačič | 435616 | M21B | OK Azimut | SLO |
10:52:00 |
12:11:00 |
10. | Emil Kacin | 300748 | M21B | OK Azimut | SLO |
10:55:00 |
|
11. | Rado Prezelj | 1021259 | M21B | OK Azimut | SLO |
11:01:00 |
11:41:00 |
12. | Uroš Cvelbar | 406855 | M21B | OK Azimut | SLO |
11:04:00 |
|
13. | Andrej Jarc | 2070917 | M21B | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:07:00 |
11:05:00 |
14. | Klemen Kenda | 2142777 | M21B | OK Azimut | SLO |
11:10:00 |
12:17:00 |
15. | Matej Vidič | 2069845 | M21B | OK Azimut | SLO |
11:13:00 |
12:05:00 |
16. | Daniel Gotthardt | 8030498 | M21B | HSV Spittal/Drau | AUT |
11:16:00 |
11:35:00 |
17. | Erik Mikuž | 2300233 | M21B | OK Azimut | SLO |
11:19:00 |
11:47:00 |
18. | Boštjan Bogataj | 2045683 | M21B | OK Azimut | SLO |
11:25:00 |
|
19. | Boštjan Bizjak | 1110256 | M21B | OK Azimut | SLO |
11:31:00 |
11:53:00 |
20. | Tomaž Mlakar | 2229803 | M21B | OK Azimut | SLO |
11:34:00 |
12:20:00 |
M21E |
1. | Boris Eržen | | M21E | Škofjeloški orientacijski klub | SLO |
|
11:17:00 |
2. | Mark Bogataj | 8000018 | M21E | OK Azimut | SLO |
|
11:42:00 |
3. | Dušan Petrovič | 1566506 | M21E | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
|
11:37:00 |
4. | Peter Tušar | 1401615 | M21E | OK Azimut | SLO |
10:05:00 |
|
5. | Natan Maj Poženel | 2107053 | M21E | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:11:00 |
|
6. | Jaka Cesar | 2112854 | M21E | OK Slovenj Gradec | SLO |
10:17:00 |
|
7. | Uroš Cankar | 980588 | M21E | Škofjeloški orientacijski klub | SLO |
10:23:00 |
11:02:00 |
8. | Simon Stanonik | 2077620 | M21E | OK Azimut | SLO |
10:29:00 |
11:52:00 |
9. | Tomaž Pirnat | 7003840 | M21E | OK Slovenj Gradec | SLO |
10:35:00 |
11:32:00 |
10. | Ales Ferenc | 442838 | M21E | OK Tivoli | SLO |
10:41:00 |
11:07:00 |
11. | Kalvis Kaļva | 1425111 | M21E | OK Arona | LAT |
10:53:00 |
|
12. | Tilen Jagodič | 2022953 | M21E | | |
10:59:00 |
11:22:00 |
13. | Žan Ravnikar | 2070915 | M21E | OK Azimut | SLO |
11:11:00 |
11:27:00 |
M35 |
1. | Tuomas Hujala | 2022942 | M35 | Helsingin Suunnistajat | FIN |
11:15:00 |
12:00:00 |
2. | Jaka Piltaver | 1398941 | M35 | OK Brežice | SLO |
11:21:00 |
|
3. | Rajko Kračun | 889724 | M35 | Kamniški orientacijski klub | SLO |
11:24:00 |
12:09:00 |
4. | Ivan Nagy | 435640 | M35 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
11:27:03 |
|
5. | Sergey Churkin | 8150477 | M35 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:30:00 |
12:03:00 |
6. | Matej Sedej | 1413730 | M35 | OK Azimut | SLO |
11:36:00 |
12:06:00 |
7. | Tomaž Kremžar | 2103909 | M35 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:39:00 |
12:21:00 |
8. | Kristjan Gantar | 2107075 | M35 | OK Azimut | SLO |
11:42:00 |
12:12:00 |
9. | Oleksandr Ievstafiev | 1302717 | M35 | | |
11:45:00 |
|
10. | Igor Gavrilov | 8681449 | M35 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:48:00 |
11:57:00 |
11. | Miran Kolman | 1411630 | M35 | Kamniški orientacijski klub | SLO |
11:51:00 |
|
12. | Henri Hujala | 2300249 | M35 | Mustalammen Pallo | FIN |
11:54:00 |
11:54:00 |
13. | Bojan Jevševar | 2077852 | M35 | OK Brežice | SLO |
11:57:00 |
|
14. | Andraž Ravnikar | 232464 | M35 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
12:03:00 |
|
15. | Andrej Studen | 435648 | M35 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
12:06:00 |
|
16. | Blaž Kölner | 8280028 | M35 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
12:09:14 |
12:27:00 |
M45 |
1. | Miha Škarabot | 7841967 | M45 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
|
11:46:00 |
2. | Boris Eržen | 520504 | M45 | Škofjeloški orientacijski klub | SLO |
10:19:00 |
|
3. | Markus Thoman | 8100970 | M45 | SPORTUNION Klagenfurt | AUT |
10:49:00 |
11:34:00 |
4. | Rok Sušnik | 435614 | M45 | OK Azimut | SLO |
10:52:00 |
|
5. | Valter Foški | 1398948 | M45 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
10:55:00 |
11:40:00 |
6. | Tomaž Kupnik | 887795 | M45 | OK Azimut | SLO |
10:58:00 |
|
7. | Andrej Cimerman | 886218 | M45 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
11:01:00 |
|
8. | Siegfried Opetnik | 8445446 | M45 | HSV KLAGENFURT | AUT |
11:04:00 |
11:37:00 |
9. | Igor Bončina | 2114457 | M45 | Orientacijski klub Slovenske Konjice | SLO |
11:10:00 |
11:49:00 |
10. | Peter Ferluga | 2015607 | M45 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:13:00 |
|
11. | Josef Polster | 8010762 | M45 | HSV Spittal/Drau | AUT |
11:16:00 |
11:31:00 |
12. | Jožko Jazbar | 1398949 | M45 | OK Azimut | SLO |
11:19:00 |
|
13. | Tomaž Pust | 2088287 | M45 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
12:06:37 |
11:55:00 |
M55 |
1. | Silvij Močnik | 1401599 | M55 | OK Azimut | SLO |
|
11:57:00 |
2. | Silvo Babič | 1425109 | M55 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:01:00 |
12:03:00 |
3. | Dušan Smole | 232445 | M55 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
10:40:00 |
12:00:00 |
4. | Marijan Leban | 2114459 | M55 | OK Azimut | SLO |
10:43:00 |
12:09:00 |
5. | Andrej Korelc | 2069819 | M55 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:46:00 |
11:54:00 |
6. | Christian Gotthardt | 8363071 | M55 | HSV Spittal/Drau | AUT |
10:52:00 |
11:33:00 |
7. | Miro Šalamun | 1411624 | M55 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
10:55:00 |
12:06:00 |
8. | Jouni Markku | 2300248 | M55 | Mustalammen Pallo | FIN |
10:58:00 |
11:42:00 |
9. | Bruno Scherr | 8121117 | M55 | HSV Spittal/Drau | AUT |
11:01:00 |
11:36:00 |
10. | Timo Neuvonen | 2124874 | M55 | Mustalammen Pallo | FIN |
11:07:00 |
11:45:00 |
11. | Aleš Borštnik | 406885 | M55 | OK Tivoli | SLO |
11:10:00 |
12:12:00 |
12. | Aleš Zupan | 7777808 | M55 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
11:13:00 |
|
13. | Herwig Proske | 8055077 | M55 | OC Fürstenfeld | AUT |
11:16:00 |
11:39:00 |
14. | Dalibor Radovan | 2107073 | M55 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
11:19:00 |
11:48:00 |
M65 |
1. | Charles Nelson | 202151 | M65 | OK Azimut | SLO |
10:32:00 |
11:43:00 |
2. | Wolfgang Germ | 46242 | M65 | Naturfreunde Kühnsdorf | AUT |
10:38:00 |
11:33:00 |
3. | Pertti Laine | 1304135 | M65 | Mustalammen Pallo | FIN |
10:44:00 |
11:18:00 |
4. | Janko Lapajne | 406850 | M65 | OK Azimut | SLO |
10:50:00 |
11:58:00 |
5. | Kristian Leonhardt | 8002033 | M65 | OC Fürstenfeld | AUT |
10:56:00 |
11:28:00 |
6. | Vlado Sedej | 1398546 | M65 | OK Azimut | SLO |
11:08:00 |
11:48:00 |
7. | Stefano Zonato | 8668543 | M65 | OLG Regensburg | GER |
11:14:00 |
11:23:00 |
OPEN |
1. | Laura Schill | | OPEN | | |
10:00:00 |
11:00:00 |
2. | Dragan Krivičić | 218959 | OPEN | OK Perkmandeljc Trbovlje | SLO |
10:30:00 |
11:00:00 |
3. | Shradha Agarwal | 2022949 | OPEN | | |
11:00:31 |
11:00:00 |
W10 |
1. | Špela Mlakar | 2224209 | W10 | OK Azimut | SLO |
11:15:00 |
11:34:00 |
2. | Katarina Kremžar | 2113838 | W10 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:18:00 |
11:37:00 |
3. | Marja Nagy | 406879 | W10 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
11:21:00 |
|
4. | Manca Pahor | 2070919 | W10 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:24:00 |
|
5. | Brina Prevodnik | 2022950 | W10 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:27:00 |
11:31:00 |
6. | Timeja Prezelj | 2420719 | W10 | OK Azimut | SLO |
11:30:00 |
11:28:00 |
W12 |
1. | Julija Bizjak | 2148496 | W12 | OK Azimut | SLO |
|
11:44:00 |
2. | Mija Jeraj | 2069813 | W12 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:20:00 |
12:08:00 |
3. | Brina Gantar | 2114454 | W12 | OK Azimut | SLO |
11:23:00 |
11:50:00 |
4. | Leila Ema Poženel | 2107083 | W12 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:26:00 |
11:56:00 |
5. | Miša Andrejc | 1401643 | W12 | OK Slovenj Gradec | SLO |
11:32:00 |
11:53:00 |
6. | Lili Ivana Raj | 7028039 | W12 | OK Slovenj Gradec | SLO |
11:38:00 |
11:47:00 |
7. | Tinkara Cankar | 520519 | W12 | Škofjeloški orientacijski klub | SLO |
11:41:00 |
|
8. | Teja Šuc | 2070920 | W12 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:44:00 |
12:02:00 |
9. | Neža Kovačič | 253339 | W12 | OK Azimut | SLO |
11:47:00 |
12:05:00 |
W14 |
1. | Ajda Jeraj | 2113834 | W14 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:02:00 |
12:17:00 |
2. | Ajda Jarc | 2034095 | W14 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:08:00 |
12:11:00 |
3. | Taja Vrtnik | 2112156 | W14 | | |
11:11:00 |
12:23:00 |
4. | Nika Eržen | 2107055 | W14 | OK Azimut | SLO |
11:14:00 |
12:14:00 |
W16 |
1. | Špela Majdič | 442834 | W16 | OK Azimut | SLO |
10:48:00 |
|
2. | Brina Kölner | 2113842 | W16 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:57:00 |
11:40:00 |
W18 |
1. | Neža Gnezda | 2142764 | W18 | OK Azimut | SLO |
|
11:23:00 |
2. | Karin Pust | 2069847 | W18 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:25:00 |
11:26:00 |
3. | Manja Leban | 2069811 | W18 | OK Azimut | SLO |
10:28:01 |
11:17:00 |
W21B |
1. | Monika Ravnikar | 9002007 | W21B | Orientacijski klub Komenda | SLO |
|
12:22:00 |
2. | Ajda Lampe | 2300251 | W21B | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:54:00 |
12:28:00 |
3. | Maja Obid | 2127797 | W21B | OK Azimut | SLO |
11:02:00 |
11:58:00 |
4. | Martina Kržič Nagy | 2103512 | W21B | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
11:05:00 |
|
5. | Katarina Sedej | 406859 | W21B | OK Azimut | SLO |
11:08:00 |
12:16:00 |
6. | Petra Močnik | 438987 | W21B | | |
11:11:00 |
|
7. | Maja Istenič | 2127789 | W21B | OK Azimut | SLO |
11:14:06 |
12:25:00 |
8. | Abigael Vanessa Boncina | 1968213 | W21B | Orientacijski klub Slovenske Konjice | SLO |
11:17:00 |
11:46:00 |
9. | Klavdija Prezelj | 2146199 | W21B | OK Azimut | SLO |
11:20:00 |
12:04:00 |
10. | Marta Malus | 1425113 | W21B | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:23:00 |
12:07:00 |
11. | Nataša Bogataj | 2088810 | W21B | OK Azimut | SLO |
11:32:00 |
|
12. | Elena Gombač Šuc | 2113840 | W21B | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:35:00 |
11:55:00 |
13. | Izabel Peternel | 2113836 | W21B | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:41:00 |
12:01:00 |
14. | Kerstin Thoman | 2056422 | W21B | SPORTUNION Klagenfurt | AUT |
11:44:00 |
11:49:00 |
15. | Radmila Tasić | 2070913 | W21B | PSK Pobeda | SRB |
11:47:00 |
11:52:00 |
16. | Spela Bogataj | 2052362 | W21B | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:50:00 |
12:19:00 |
17. | Vivija Kolar | 438988 | W21B | | |
11:53:00 |
|
18. | Darja Gorjup Poženel | 2113845 | W21B | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:56:00 |
12:13:00 |
W21E |
1. | Jedert Jevševar | 2050470 | W21E | OK Brežice | SLO |
|
11:08:00 |
2. | Nuša Jeram | 1222022 | W21E | OK Azimut | SLO |
10:33:00 |
11:14:00 |
3. | Katja Babič | 7210498 | W21E | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:36:00 |
11:44:00 |
4. | Nika Poljanšek | 8092000 | W21E | OK Azimut | SLO |
10:39:00 |
|
5. | Ana Pribakovič Boršnik | | W21E | OK Tivoli | SLO |
10:42:00 |
11:26:00 |
6. | Zala Serženta Seljak | 2114447 | W21E | OK Azimut | SLO |
10:45:00 |
11:38:00 |
7. | Ana Šalamun | 1411623 | W21E | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
10:48:00 |
|
8. | Zala Zavrl | 9011122 | W21E | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:51:00 |
|
9. | Teja Tušar | 2069843 | W21E | OK Azimut | SLO |
10:54:00 |
|
10. | Monika Ravnikar | 9002007 | W21E | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:57:00 |
|
11. | Julija Ferenc | 7207941 | W21E | OK Tivoli | SLO |
11:00:00 |
|
12. | Nika Ravnikar | 1425106 | W21E | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:03:00 |
11:20:00 |
13. | Lara Gantar | 7204436 | W21E | OK Azimut | SLO |
11:06:00 |
|
14. | Ana Pia Pogačar | 1425104 | W21E | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:09:00 |
11:32:00 |
15. | Mojca Flerin Drevenšek | 1404141 | W21E | Kamniški orientacijski klub | SLO |
12:00:00 |
11:02:00 |
W35 |
1. | Anica Hribar | 2077785 | W35 | OK Brežice | SLO |
|
11:25:00 |
2. | Damjana Gantar | 2107072 | W35 | OK Azimut | SLO |
10:10:00 |
11:16:00 |
3. | Ana Pribaković Borštnik | 406886 | W35 | OK Tivoli | SLO |
10:16:00 |
11:10:00 |
4. | Chiara Sepin | 8073985 | W35 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:22:00 |
|
5. | Bernadett Kelemen | 505299 | W35 | HSV OL Villach | AUT |
10:27:38 |
|
6. | Lidija Benigar | 1404149 | W35 | Kamniški orientacijski klub | SLO |
10:28:00 |
|
7. | Tina Močnik | 2070918 | W35 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:34:01 |
11:13:00 |
8. | Kseniia Balashova | 2069791 | W35 | | |
10:36:28 |
|
9. | Irena Hacin Kölner | 1425110 | W35 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:40:00 |
11:19:00 |
10. | Suzana Flerin Drevenšek | 1404143 | W35 | Kamniški orientacijski klub | SLO |
12:00:00 |
|
W45 |
1. | Alenka Škarabot | 445705 | W45 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
|
11:27:00 |
2. | Irene Greiner-Löschnigg | 8300111 | W45 | SU Schöckl Graz | AUT |
10:10:00 |
11:03:00 |
3. | Barbara Winkler | 8033888 | W45 | SPORTUNION Klagenfurt | AUT |
10:13:00 |
11:06:00 |
4. | Petra Stojan | 2069834 | W45 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:19:00 |
11:09:00 |
5. | Mojca Foški | 7131068 | W45 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
10:22:00 |
11:21:00 |
6. | Maja Prosen | 2113831 | W45 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:25:00 |
11:18:00 |
7. | Saša Žižek | 2141141 | W45 | OK Azimut | SLO |
10:31:00 |
11:12:00 |
8. | Alenka Vuga Seljak | 9000050 | W45 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:49:03 |
11:24:00 |
W55 |
1. | Hildegard Scherr | 1280362 | W55 | HSV Spittal/Drau | AUT |
10:08:00 |
11:08:00 |