v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
SOL8 Blegoš->Entries by clubs  (number of entries: 158)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Gruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D.
1.Apollonio Giulio2063280M10Gruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D.ItalyYES
2.Bozzatto Erik2143173M12Gruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D.ItalyYES
3.Apollonio Fulvio503398M21BGruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D.ItalyYES
4.Gobbo Ileana2063292ZAČETNIŠKAGruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D.ItalyYES
5.Apollonio Daniele2063281ZAČETNIŠKAGruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D.ItalyYES

Kamniški orientacijski klub
1.Flerin Drevenšek Mojca1404141Ž21EKamniški orientacijski klubSlovenia

Naturfreunde Linz
1.Eschlboeck Rainer8303040M55Naturfreunde LinzAustriaYES
2.Eschlboeck Gudrun8445522Ž45Naturfreunde LinzAustriaYES

OK Azimut
1.Bačnar Tušar Aljoša1070655M10OK AzimutSlovenia
2.Obid Anze2132996M10OK AzimutSlovenia
3.Kurtanjek LanM10OK AzimutSlovenia
4.Prezelj Mihej2141155M10OK AzimutSlovenia
5.Serjun Mark2001491M10OK AzimutSlovenia
6.Kerčmar Kevin8099121M10OK AzimutSlovenia
7.Bizjak Beno2148495M12OK AzimutSlovenia
8.Novak Nejc2142771M12OK AzimutSlovenia
9.Mlakar Robi1110266M12OK AzimutSlovenia
10.Sedej Rok2107081M12OK AzimutSlovenia
11.Kurtanjek Lovro2142763M12OK AzimutSlovenia
12.Gantar Borut406857M14OK AzimutSlovenia
13.Sedej David1100102M14OK AzimutSlovenia
14.Bizjak Božo2133344M14OK AzimutSlovenia
15.Česnik EnejM14OK AzimutSlovenia
16.Bogataj Rok2045663M14OK AzimutSlovenia
17.Gantar Primož2107071M16OK AzimutSlovenia
18.Obid Marko2107057M21AOK AzimutSlovenia
19.Vidič Matej2069845M21BOK AzimutSlovenia
20.Gantar Kristjan2107075M21BOK AzimutSlovenia
21.Bizjak Boštjan1110256M21BOK AzimutSlovenia
22.Erznožnik Matic2077612M21BOK AzimutSlovenia
23.Kurtanjek LukaM21BOK AzimutSlovenia
24.Hvala Gregor1398955M21EOK AzimutSlovenia
25.Ravnikar Žan2070915M21EOK AzimutSlovenia
26.Sedej Matej1413730M35OK AzimutSlovenia
27.Bačnar Janko1021018M35OK AzimutSlovenia
28.Poljanšek Aleš8101970M45OK AzimutSlovenia
29.Leban Marijan2114459M55OK AzimutSlovenia
30.Močnik Silvij1401599M55OK AzimutSlovenia
31.Lapajne Janko406850M65OK AzimutSlovenia
32.Sedej Vlado1398546M65OK AzimutSlovenia
33.Lahajnar TajdaOTROŠKAOK AzimutSlovenia
34.Sedej Žiga406860OTROŠKAOK AzimutSlovenia
35.Mlakar ŠpelaOTROŠKAOK AzimutSlovenia
36.Erznožnik NejcZAČETNIŠKAOK AzimutSlovenia
37.Mlakar TomažZAČETNIŠKAOK AzimutSlovenia
38.Prezelj Timeja2420719Ž10OK AzimutSlovenia
39.Bizjak Julija2148496Ž10OK AzimutSlovenia
40.Kerčmar AjdaŽ10OK AzimutSlovenia
41.Eržen Nika2107055Ž12OK AzimutSlovenia
42.Gantar Brina2114454Ž12OK AzimutSlovenia
43.Obid Neža2107054Ž14OK AzimutSlovenia
44.Majdič Špela442834Ž14OK AzimutSlovenia
45.Eržen Nea2052183Ž14OK AzimutSlovenia
46.Močnik Jana442805Ž14OK AzimutSlovenia
47.Gnezda Neža2142764Ž16OK AzimutSlovenia
48.Mohorič Lana2077607Ž18OK AzimutSlovenia
49.Tušar Teja2069843Ž18OK AzimutSlovenia
50.Bogataj Pia2142756Ž18OK AzimutSlovenia
51.Leban Manja2069811Ž18OK AzimutSlovenia
52.Tušar Tina442828Ž21BOK AzimutSlovenia
53.Obid Maja2127797Ž21BOK AzimutSlovenia
54.Gantar Damjana2107072Ž21BOK AzimutSlovenia
55.Česnik Mažgon AnitaŽ21BOK AzimutSlovenia
56.Serženta Seljak Zala2114447Ž21EOK AzimutSlovenia
57.Razpet Deja2077602Ž21EOK AzimutSlovenia
58.Poljanšek Nika8092000Ž21EOK AzimutSlovenia
59.Poljanšek Marjanca8081970Ž45OK AzimutSlovenia
60.Žižek Saša2141141Ž45OK AzimutSlovenia

OK Brežice
1.Jevševar Martin2077853M18OK BrežiceSlovenia
2.Hribar Andraž887794M21EOK BrežiceSlovenia
3.Bogovič Vid439275M21EOK BrežiceSlovenia
4.Jevševar Bojan2077852M35OK BrežiceSlovenia
5.Jevševar Jedert2050470Ž21BOK BrežiceSlovenia
6.Hribar Anica2077785Ž35OK BrežiceSlovenia

OK Tivoli
1.Černe Aljaž2065597M21AOK TivoliSlovenia
2.Ferenc Ales435642M21EOK TivoliSlovenia
3.Pobega Davor2114460M45OK TivoliSlovenia
4.Borštnik Aleš406885M55OK TivoliSlovenia
5.Ugrin Nikolina2114455Ž14OK TivoliSlovenia
6.Ferenc Julija7207941Ž21BOK TivoliSlovenia
7.Ugrin Maja2114451Ž21BOK TivoliSlovenia
8.Pribaković Borštnik Ana406886Ž21EOK TivoliSlovenia
9.Blejec Maja442838Ž35OK TivoliSlovenia

Orientacijski klub Komenda
1.Jarc Val2069801M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
2.Kölner Anže2069806M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
3.Malus Drejc1425112M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
4.Kurinčič Jakob2069815M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
5.Cokan Jan2113837M14Orientacijski klub KomendaSlovenia
6.Malus Ožbej1425114M14Orientacijski klub KomendaSlovenia
7.Kremžar Florijan2103910M14Orientacijski klub KomendaSlovenia
8.Seljak Jaka2069825M14Orientacijski klub KomendaSlovenia
9.Zupan Tilen1425102M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
10.Seljak Luka8011033M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
11.Turk Nejc1425107M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
12.Poženel Natan Maj2107053M18Orientacijski klub KomendaSlovenia
13.Pust Tomaž2088287M21AOrientacijski klub KomendaSlovenia
14.Malus Franc1425117M21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
15.Jarc Andrej2070917M21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
16.Seljak Borut9999940M21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
17.Blaž Matic9101667M21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
18.Kölner Blaž8280028M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
19.Churkin Sergey8150477M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
20.Kremžar Tomaž2103909M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
21.Zupan Gregor7210497M45Orientacijski klub KomendaSlovenia
22.Babič Silvo1425109M55Orientacijski klub KomendaSlovenia
23.Jarc Neža235870OTROŠKAOrientacijski klub KomendaSlovenia
24.Kremžar Katarina2113838Ž10Orientacijski klub KomendaSlovenia
25.Kurinčič Jerca2069797Ž10Orientacijski klub KomendaSlovenia
26.Jeraj Mija2069813Ž10Orientacijski klub KomendaSlovenia
27.Poženel Leila Ema2107083Ž10Orientacijski klub KomendaSlovenia
28.Jeraj Ajda2113834Ž12Orientacijski klub KomendaSlovenia
29.Kölner Brina2113842Ž14Orientacijski klub KomendaSlovenia
30.Malus Vita1425116Ž16Orientacijski klub KomendaSlovenia
31.Ravnikar Nika1425106Ž18Orientacijski klub KomendaSlovenia
32.Malus Marta1425113Ž21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
33.Gorjup Poženel Darja2113845Ž21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
34.Lampe Ajda2300251Ž21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
35.Bogataj Spela2052362Ž21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
36.Vuga Seljak Alenka9000050Ž21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
37.Pogačar Ana Pia1425104Ž21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
38.Zavrl Zala9011122Ž21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
39.Jezeršek Polona7210499Ž21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
40.Babič Katja7210498Ž21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
41.Firešová Markéta8660435Ž21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
42.Hacin Kölner Irena1425110Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia
43.Stojan Petra2069834Ž45Orientacijski klub KomendaSlovenia

Orientacijski Klub Polaris
1.Smole Dušan232445M55Orientacijski Klub PolarisSlovenia
2.Osterman Eneja1398927Ž21EOrientacijski Klub PolarisSlovenia
3.Vodlan Darja438980Ž45Orientacijski Klub PolarisSlovenia

ORIENTEERING TRIESTE A.S.D.
1.Gaion Sara8519489Ž21BORIENTEERING TRIESTE A.S.D.Italy

Planinsko Društvo Ajdovščina
1.Beltram Patrik253349M14Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
2.Cigoj Rok2121782M14Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
3.Faganel Vid2107008M14Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
4.Nemeček Gal2107027M14Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
5.Novak Tine2127097M14Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
6.Kerševan Aljaž2056392M14Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
7.Birsa Job2034088M14Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
8.Mislej Enej2120849M14Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
9.Bovcon Matija1398936M14Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
10.Bratož Matej232466M14Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
11.Ruter Luka2120833M21APlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia
12.Čufer David2034091M21APlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia
13.Kete Ivo2034084M55Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
14.Čufer Stanko2034098M55Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
15.Deotto Bat Grega2056377ZAČETNIŠKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia
16.Žigon Mia232463ZAČETNIŠKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia
17.Curk Gašper253334ZAČETNIŠKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia
18.Kerševan Sara438031Ž12Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
19.Podgornik Lea2034093Ž14Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
20.Mahkovec Klara253347Ž14Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
21.Kočevar Ema2127099Ž14Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
22.Kovač Marija2127097Ž45Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia

SSD-AŠZ GAJA orienteering
1.Pavlič Gregor2065880M45SSD-AŠZ GAJA orienteeringItaly
2.Pavlič Zdenko2088835M65SSD-AŠZ GAJA orienteeringItaly
3.Pavlič Margareta2065886OPENSSD-AŠZ GAJA orienteeringItaly

Škofjeloški orientacijski klub
1.Cankar Uroš980588M21AŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
2.Eržen Izabela980592OTROŠKAŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
3.Plavčak Ana2045587Ž35Škofjeloški orientacijski klubSlovenia