v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Zimska liga vol.3 - 4. kolo->Start times by name  (number of entries: 110)
Report type:
Start times by name | Start times by classes | Start times by countries | Start times by clubs

Time format:
v

NameChip numberClassClubCountry 1.
1.Aida Krkić Drobić2133012BOK KapelaCRO 10:14:30
2.Ana Delić7830625BOK MaksimirCRO 10:49:00
3.Ana Kovačić222418BOK VihorCRO 10:17:30
4.Beata Adrianna Glinska2109710BOK KapelaCRO 10:41:30
5.Bernardica Stipić2067883B plusOK VihorCRO 10:11:00
6.Bojan Vukelić300743BOK MaksimirCRO 10:52:00
7.Borna Kuzmanić237599BOK JapeticCRO 10:08:30
8.Dario Štambuk7111959B plusOK Ivan MerzCRO 10:55:00
9.Darko Merunka7630314B plusOK MaksimirCRO 10:43:00
10.Davor Čapeta300745AOK KapelaCRO 10:16:00
11.Dora Vukelić2061276BOK MaksimirCRO 10:56:30
12.Dorja Salopek500475BOK Ris DelniceCRO 10:46:00
13.Dorotea Kutleša2118092AOK KapelaCRO 10:08:00
14.Doroteja Držaić7190889B plusOK MaksimirCRO 10:33:00
15.Dražen Gadžić7210949AOK KapelaCRO 10:18:00
16.Dražen Tutić2111491B plusOK VihorCRO 10:27:00
17.Dunja Van De Riet670222B plusOK MaksimirCRO 10:53:00
18.Edi Ocvirk750723AOK JapeticCRO 10:32:00
19.Emilija Ebenspanger2125773BOK KapelaCRO 10:37:00
20.Eva KomeričkiCOK VihorCRO 10:11:00
21.Filip Cvetković999505AOK JapeticCRO 10:14:00
22.Filip Vujanić222940A 10:22:00
23.Francisco Delgado893829B plusOK Variopintos ZGESP 10:31:00
24.Gerrit Van De Riet8160756AOK MaksimirCRO 10:06:00
25.Goran Vodopija2087742AOK KapelaCRO 10:04:00
26.Hanna Fejzić888971COK MaksimirCRO 10:17:00
27.Helena Dukić222412BOK VihorCRO 10:26:30
28.Hrvoje Dasović2133029BOK KapelaCRO 10:40:00
29.Irena Čorko Meštrović2105096B plusOK KapelaCRO 10:15:00
30.Iva Štambuk889172AOK Ivan MerzCRO 10:54:00
31.Ivan Bublić7211185B plusOK KapelaCRO 10:49:00
32.Ivan Pasquino2113340B 10:32:30
33.Ivan Posinjak345947B 10:28:00
34.Ivana Kuzmanić237600B plusOK JapeticCRO 10:17:00
35.Ivana Mahečić2133013BOK KapelaCRO 10:23:30
36.Ivo Tišljar2111098AOK OrionCRO 10:48:00
37.Jaka Ćosić888973BOK MaksimirCRO 10:34:00
38.Jaka Piltaver1398941AOK BrežiceSLO 10:40:00
39.Jorge Salgado2045653BOK Variopintos ZGESP 10:38:30
40.Josip Matijašić546169B plusOK VihorCRO 10:13:00
41.Josip Vujanić889671A 10:20:00
42.Juraj Vukelić406735BOK MaksimirCRO 11:01:00
43.Karlo Gobec7212123B plusOK VihorCRO 10:37:00
44.Kimi Maria Gobec893805BOK VihorCRO 10:47:30
45.Lobel Horvat7910421AOK MaksimirCRO 10:24:00
46.Loreta Stojčevski7204436BOK BrežiceSLO 10:25:00
47.Lucija Hercigonja2133024COK KapelaCRO 10:23:00
48.Lucija Marijela Štambuk5729COK Ivan MerzCRO 10:35:00
49.Luka Kocijan2113338BOrijentacijski klub VaraždinCRO 10:31:00
50.Luka Kosić2113424BOK JapeticCRO 10:53:30
51.Maja Cvitković636977B plusOK VihorCRO 10:07:00
52.Maja Kušt2067893B plusOK VihorCRO 10:05:00
53.Marija Gradečak Galović2123976BOK KapelaCRO 10:07:00
54.Martin Meštrović2128477COK KapelaCRO 10:05:00
55.Martina Bedeković Tankov.219392COK JelenCRO 10:32:00
56.Matija Razum8221221AOK JapeticCRO 10:52:00
57.Melissa Drobić2132926COK KapelaCRO 10:08:00
58.Mirja Pavić1403140AOK JapeticCRO 10:30:00
59.Mirka Jakšić1261971B plusOK MaksimirCRO 10:01:00
60.Mirko Tišljar46460BOK OrionCRO 10:43:00
61.Mladen Jelić505905B plusOK KapelaCRO 10:09:00
62.Mladenka Čuljak Gross247360BOK KapelaCRO 10:44:30
63.Mojca Flerin Drevenšek1404141AKamniški orientacijski klubSLO 10:12:00
64.Monika Kovaljesko7207170AOK KapelaCRO 10:42:00
65.Monika PavićCOK VihorCRO 10:14:00
66.Nada Baturina2117420COK KapelaCRO 10:02:00
67.Nataša Kolarek222413BOK VihorCRO 10:04:00
68.Neda Punek Gobec8667809B plusOK VihorCRO 10:47:00
69.Nola Jandrečić7600000BOK JapeticCRO 10:10:00
70.Olga Jerković Perić2105108B plusOK KapelaCRO 10:25:00
71.Petar Delić7820618AOK MaksimirCRO 10:46:00
72.Petar Strmečki7889999B plusOK MaksimirCRO 10:19:00
73.Petra Dasović2133352COK KapelaCRO 10:20:00
74.Roman Sladič442575B plusŠkofjeloški orientacijski klubSLO 10:39:00
75.Romanović Radenko364384B plusOK MaksimirCRO 10:35:00
76.Sabina Seražin Korper46479B plus 10:45:00
77.Sanda Berženji2120666AOK KapelaCRO 10:36:00
78.Sandra Latinger2126435BOK KapelaCRO 10:35:30
79.Sanja Penc222404BOK VihorCRO 10:16:00
80.Saša Horvat7040662B plusOK MaksimirCRO 10:23:00
81.Siniša Lah2113388BOrijentacijski klub VaraždinCRO 10:59:30
82.Srebrenka Vuk2121763BOK KapelaCRO 10:01:00
83.Stipe Predanić441432B 10:29:30
84.Tihomir Despetovic8657246AOC MünchenGER 10:38:00
85.Tihomir Dugi9201754B plusOK KapelaCRO 10:29:00
86.Tihomir Salopek500458AOK Ris DelniceCRO 10:26:00
87.Tihon Salopek8044022B plusOK Ris DelniceCRO 10:51:00
88.Tomaž Pust2088287B plusOrientacijski klub KomendaSLO 10:57:00
89.Tomislav Meštrović2088246B plusOK KapelaCRO 10:41:00
90.Tomislav Vuk7778899AOK VihorCRO 10:34:00
91.Vacant A 10:10:00
92.Vacant B 10:50:30
93.Vacant A 10:44:00
94.Vacant A 10:02:00
95.Vacant B 10:55:00
96.Vacant C 10:26:00
97.Vanja Suhina7207153AOK KapelaCRO 10:28:00
98.Vedran Kaldi9102186AOK KapelaCRO 10:50:00
99.Vedrana Radić222408BOK VihorCRO 10:22:00
100.Vera Franc2109704BOK KapelaCRO 10:05:30
101.Vibor Strmečki1422007BOK MaksimirCRO 10:02:30
102.Viktor PavićCOK VihorCRO 10:29:00
103.Višnja Dukić2127809BOK KapelaCRO 10:19:00
104.Višnja Kabalin Borenić7680305B plusOK MaksimirCRO 10:21:00
105.Vladimir Trivunović1401011BOK SovaCRO 10:58:00
106.Vlatka Stupalo2084417B plusOK VihorCRO 10:03:00
107.Zdenka Petra Štambuk5768BOK Ivan MerzCRO 11:02:30
108.Zdravko Tonkovic2128494BOK KapelaCRO 10:11:30
109.Željka Krupka441430BOK BjelovarCRO 10:13:00
110.Zvonimir Fernežir770914B 10:20:30