v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
1. Lauf der Trainingsserie Mittelfranken 2019->Entries by clubs  (number of entries: 28)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameClassClubCountryPaid

Individuals/No club
1.Siewertsen NandiEinsteiger kurz (2,9km, 9 Posten)Individuals/No club
2.Gepp MichaelFortgeschrittene kurz (3,6km, 9 Posten)Individuals/No club
3.Tartler Harald-PeterFortgeschrittene lang (5,8km, 17 Posten)Individuals/No club
4.Felgenhauer FlorianFortgeschrittene lang (5,8km, 17 Posten)Individuals/No club

Baiersdorfer SV
1.Seeger FriederikeFortgeschrittene mittel (4,4km, 12 Posten)Baiersdorfer SVGermany

DARC Franken
1.Voit MargaFortgeschrittene kurz (3,6km, 9 Posten)DARC FrankenGermany
2.Voit MichaelFortgeschrittene lang (5,8km, 17 Posten)DARC FrankenGermany
3.Stein CarolaFortgeschrittene lang (5,8km, 17 Posten)DARC FrankenGermany

MTV Bamberg
1.Barnickel HannaEinsteiger kurz (2,9km, 9 Posten)MTV BambergGermany
2.Schneider AnneFortgeschrittene kurz (3,6km, 9 Posten)MTV BambergGermany
3.Streichert JosephineFortgeschrittene kurz (3,6km, 9 Posten)MTV BambergGermany
4.Hack PhilippFortgeschrittene lang (5,8km, 17 Posten)MTV BambergGermany
5.Selz AndreasFortgeschrittene lang (5,8km, 17 Posten)MTV BambergGermany
6.Lubas TimoFortgeschrittene lang (5,8km, 17 Posten)MTV BambergGermany
7.Helling RogerFortgeschrittene lang (5,8km, 17 Posten)MTV BambergGermany
8.Simon Heinz PeterFortgeschrittene mittel (4,4km, 12 Posten)MTV BambergGermany

OLV Uslar 1976 e.V.
1.Mumme JörgFortgeschrittene lang (5,8km, 17 Posten)OLV Uslar 1976 e.V.Germany

Ski-Club Lauf
1.Wieland ReinhardEinsteiger lang (5,0km, 13 Posten)Ski-Club LaufGermany

TSG Creidlitz
1.Kramer BjörnFortgeschrittene lang (5,8km, 17 Posten)TSG CreidlitzGermany

TSV Burgfarrnbach
1.Walter MathiasEinsteiger lang (5,0km, 13 Posten)TSV BurgfarrnbachGermany

TV Coburg-Ketschendorf
1.Geiger TobiasFortgeschrittene kurz (3,6km, 9 Posten)TV Coburg-KetschendorfGermany
2.Rödel MichaelFortgeschrittene lang (5,8km, 17 Posten)TV Coburg-KetschendorfGermany

TV Coburg-Neuses
1.Böhme Fynn PadraigEinsteiger kurz (2,9km, 9 Posten)TV Coburg-NeusesGermany
2.Böhme AndréFortgeschrittene lang (5,8km, 17 Posten)TV Coburg-NeusesGermany
3.Cionoiu GheorgheFortgeschrittene lang (5,8km, 17 Posten)TV Coburg-NeusesGermany
4.Böhme Katja-ChristineFortgeschrittene lang (5,8km, 17 Posten)TV Coburg-NeusesGermany
5.Cionoiu MichaelaFortgeschrittene mittel (4,4km, 12 Posten)TV Coburg-NeusesGermany
6.Cionoiu DanielFortgeschrittene mittel (4,4km, 12 Posten)TV Coburg-NeusesGermany