v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Primiero O-Week - Prologue 1 and 2->Entries by clubs  (number of entries: 370)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Individuals/No club
1.Hakulinen TeemuDirect Difficult LongIndividuals/No clubYES
2.Ruusu JuhaDirect Difficult LongIndividuals/No clubYES
3.Kardeş Erdem2073014M20Individuals/No club
4.Ferrari Sergio1414390M21 BIndividuals/No clubYES
5.Domenico Lepori8640469M40Individuals/No clubYES
6.Paoli Giorgio2015625M55Individuals/No clubYES
7.Riehl Hans-Joachim8181161M55Individuals/No club

A.S.D. Arco di carta
1.Michelotti Giuliano7201861M70A.S.D. Arco di cartaItalyYES

A.S.D. Orienteering G. Galilei
1.Rumor Alvise7208132M21 EliteA.S.D. Orienteering G. GalileiItalyYES

ANCO
1.Hamel Jules8071108M12ANCOSwitzerlandYES
2.Berger Loïc8653093M14ANCOSwitzerlandYES
3.Berger Alain8660940M45ANCOSwitzerlandYES
4.Hamel Justine8051005W14ANCOSwitzerlandYES
5.Berger Inès8653094W16ANCOSwitzerlandYES
6.Hamel Sophie8040178W40ANCOSwitzerlandYES
7.Berger Nanouche7203889W50ANCOSwitzerlandYES

ARDF team Slovakia
1.Viskup Peter8049M45ARDF team SlovakiaSlovakiaYES

ASCO Lugano
1.Chiodoni Gioele8113113M14ASCO LuganoSwitzerlandYES
2.Bianchi Ian8010203M14ASCO LuganoSwitzerlandYES
3.Guglielmini Joël2020637M14ASCO LuganoSwitzerlandYES
4.Knupfer Kilian8102003M16ASCO LuganoSwitzerlandYES
5.Baiardi Marco8338330M16ASCO LuganoSwitzerlandYES
6.Ren Elia8240304M16ASCO LuganoSwitzerlandYES
7.Besomi Tommaso8151102M18ASCO LuganoSwitzerlandYES
8.Rizzi Luca8123999M20ASCO LuganoSwitzerlandYES
9.Del Fedele Alex8642060M20ASCO LuganoSwitzerlandYES
10.Koscis Emma8240304W14ASCO LuganoSwitzerlandYES
11.Chiodoni Sofia2020635W16ASCO LuganoSwitzerlandYES
12.Guglielmini Maira8443443W16ASCO LuganoSwitzerlandYES
13.Cammarata Clarissa8310302W18ASCO LuganoSwitzerlandYES
14.Rizzi Martina8120102W18ASCO LuganoSwitzerland

ASD Unione Lombarda
1.Galletti Stefano670801M45ASD Unione LombardaItalyYES

ASD Erebus Orientamento Vicenza
1.Gambini Mattia1396347M20ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
2.Gambini Giulia2103429W16ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES

ASMBCO
1.Petit Guyonne8010194W65ASMBCOFranceYES

Australopers
1.Mccomb Jett8652440M14AustralopersAustraliaYES
2.Mccomb Jonathan8647255M45AustralopersAustraliaYES
3.Mccomb Zali8652432W16AustralopersAustraliaYES
4.Mccomb Cathy8650877W45AustralopersAustraliaYES

Azuolas
1.Jadenkus Evaldas7206321M45AzuolasLithuaniaYES
2.Ivanauskaite Rasa2024092W40AzuolasLithuaniaYES

Bækkelagets SK
1.Ingierd Haakon Fenne7031044M10Bækkelagets SKNorway
2.Ingierd Jonas Fenne7031036M14Bækkelagets SKNorway
3.Ingierd Paal Christian7031049M45Bækkelagets SKNorway
4.Hoksrud Aasne Fenne7031034W40Bækkelagets SKNorway

Balise 10
1.Raes Freddy253725M65Balise 10BelgiumYES

Berchziechen und Strüchewetzer
1.Wolf Tobias1751M50Berchziechen und StrüchewetzerTuvaluYES

Blue Lake Racers
1.Nedoborovsky Daniel2060355M14Blue Lake RacersGermanyYES
2.Nedoborovsky Andrey222667M45Blue Lake RacersGermanyYES

Braunschweiger MTV
1.Struckmann Jens7660827M50Braunschweiger MTVGermanyYES
2.Rihko-Struckmann Liisa501916W55Braunschweiger MTVGermanyYES

BriveCorrèzeCO
1.Bouvier william8226300M35BriveCorrèzeCOFrance
2.Bouvier Enora522630W16BriveCorrèzeCOFrance

Bucheggberger OL
1.Jakob Beat8140467M50Bucheggberger OLSwitzerlandYES
2.Jakob Jana2021646W14Bucheggberger OLSwitzerlandYES
3.Jakob Fabienne9051200W20Bucheggberger OLSwitzerlandYES
4.Jakob Nadia1130198W21 BBucheggberger OLSwitzerlandYES
5.Jakob Regula58748W45Bucheggberger OLSwitzerlandYES

Budapesti Egyetemi Atlétikai Club
1.Kálmán Imola8001105W20Budapesti Egyetemi Atlétikai ClubHungaryYES
2.Madarassy Aniko505279W45Budapesti Egyetemi Atlétikai ClubHungaryYES

bussola ok
1.Kaeser Peter9201080M55bussola okSwitzerlandYES

CA Rosé/OLG Bern
1.Gut Nils Manuel8394292M18CA Rosé/OLG BernSwitzerland

CO2
1.Brambilla Stefano7203667M50CO2ItalyYES

COMA
1.Gálvez Muñoz Iván Antonio80260180M35COMASpainYES
2.Garrido Osuna María7204871W21 BCOMASpainYES

ECHO73 CHAMBERY
1.Roche Nicolas1730530M40ECHO73 CHAMBERYFranceYES
2.Roche Elana430705W10ECHO73 CHAMBERYFranceYES
3.Roche Amaia430710W12ECHO73 CHAMBERYFranceYES

Ekonom Praha
1.Fanta Miroslav51147M45Ekonom PrahaCzech RepublicYES
2.Fantova Katerina49632W18Ekonom PrahaCzech RepublicYES
3.Konečná Marcela8662277W45Ekonom PrahaCzech RepublicYES
4.Fantova Libuse51583W60Ekonom PrahaCzech RepublicYES

ERMASSETS. Club de muntanya d'Esporles
1.Vivas Joan7211126M21 AERMASSETS. Club de muntanya d'EsporlesSpainYES
2.Quetglas Amengual Maria7211332W21 BERMASSETS. Club de muntanya d'EsporlesSpainYES

Espoon Suunta
1.Boström Kristian8622094M18Espoon SuuntaFinlandYES
2.Boström Mikael690000M45Espoon SuuntaFinlandYES
3.Hakulinen PekkaM55Espoon SuuntaFinlandYES
4.Hakulinen PaulaW50Espoon SuuntaFinlandYES
5.Boström Kirsi2089510W50Espoon SuuntaFinlandYES

Espoon Suunta S
1.Ruusu Rasmus193939M14Espoon Suunta SFinlandYES

Estonia
1.Vaher SanderM21 EliteEstoniaEstoniaYES

ESV Lok Dessau
1.Spengler Andreas7300152M55ESV Lok DessauGermanyYES

Eureka Orienteers
1.Lawford Geoff8291030M60Eureka OrienteersAustraliaYES
2.Bourne Jenny8190854W65Eureka OrienteersAustraliaYES

FarumTisvilde OK
1.Jensen Oscar David Broman8625624M16FarumTisvilde OKDenmarkYES

Foothills Wanderers Orienteering Club
1.Astridge Justin2090965M10Foothills Wanderers Orienteering ClubCanadaYES
2.Astridge Kylie2105203W14Foothills Wanderers Orienteering ClubCanadaYES
3.Astridge Robyn2105186W16Foothills Wanderers Orienteering ClubCanadaYES

Fossum IF
1.Høydal Gunvor Hov940325M10Fossum IFNorwayYES

G.S. Pavione
1.Scalet Diego2103450M14G.S. PavioneItaly
2.Franceschinel Chris7112114M14G.S. PavioneItaly
3.Bettega Martin7201866M14G.S. PavioneItaly
4.Bettega Antonio226268M16G.S. PavioneItaly
5.Bettega Tiziano2099291M18G.S. PavioneItaly
6.Bettega Adriano210235M60G.S. PavioneItaly
7.Bettega YleniaW10G.S. PavioneItaly
8.Rigoni Lucia2117777W12G.S. PavioneItaly
9.Gobber Giulia206425W14G.S. PavioneItaly
10.Rigoni Alessia2053472W14G.S. PavioneItaly
11.Simion Elena205736W14G.S. PavioneItaly
12.Simion Ester2091685W16G.S. PavioneItaly
13.Rigoni Giulia2056725W18G.S. PavioneItaly
14.Canova Nicol7171718W18G.S. PavioneItaly

Gronlait Orienteering Team
1.Boneccher Edoardo2028801M14Gronlait Orienteering TeamItaly
2.Trisotto Daniele2028808M16Gronlait Orienteering TeamItaly
3.Albuzzi Josè2121874M16Gronlait Orienteering TeamItaly
4.Rizzà Samuele2025440M18Gronlait Orienteering TeamItaly
5.Schiavi Cappello Ruggero2042379M18Gronlait Orienteering TeamItaly
6.Dalfollo Alessio2025442M21 EliteGronlait Orienteering TeamItaly
7.Tait Samuele2027688M21 EliteGronlait Orienteering TeamItaly
8.Schiavi Cappello Niccolò2025427M21 EliteGronlait Orienteering TeamItaly
9.Filippi Fausto210788M70Gronlait Orienteering TeamItaly
10.Dalfollo Debora2021314W21 EliteGronlait Orienteering TeamItaly

GS Orienteering Folgore ASD
1.Angeli Giancarlo2084594M45GS Orienteering Folgore ASDItaly
2.Lupi Gaia210674W12GS Orienteering Folgore ASDItaly
3.Angeli Elis7212264W14GS Orienteering Folgore ASDItaly
4.Lupi Sara2121878W16GS Orienteering Folgore ASDItaly

Heming Orientering
1.Jebsen JohanM45Heming OrienteringNorwayYES
2.Jebsen Ingrid MereteW12Heming OrienteringNorwayYES
3.Jebsen Karoline JohanneW14Heming OrienteringNorwayYES
4.Jebsen Malene TeresiaW18Heming OrienteringNorwayYES

Herning O-Klub
1.Andersen Søren899042M50Herning O-KlubDenmark
2.Isen Torben433463M65Herning O-KlubDenmarkYES
3.Isen Gitte351468W55Herning O-KlubDenmarkYES

IF Sturla
1.Wold Jens1080506M14IF SturlaNorwayYES

IL Tyrving
1.Skjærstein Ådne1001728M18IL TyrvingNorwayYES
2.Kristiansen Are1001726M50IL TyrvingNorwayYES
3.Skjærstein Synne1001729W20IL TyrvingNorwayYES

Jiskra Hořice
1.Skorpil Marek8667965M10Jiskra HořiceCzech RepublicYES
2.Skorpil Martin 8670484M60Jiskra HořiceCzech RepublicYES

Kolbotn & Skimt OL
1.Niklasson NilsM14Kolbotn & Skimt OLNorwayYES
2.Niklasson Bengt601109M55Kolbotn & Skimt OLNorwayYES
3.Niklasson AlvaW16Kolbotn & Skimt OLNorwayYES
4.Åsten PamelaW50Kolbotn & Skimt OLNorwayYES

Kongsberg O-lag
1.Røste Simen SommerstadM12Kongsberg O-lagNorwayYES
2.Røste EspenM45Kongsberg O-lagNorwayYES
3.Røste Synne SommerstadW14Kongsberg O-lagNorwayYES
4.Sommerstad IngjerdW45Kongsberg O-lagNorwayYES

Koovee
1.Ansio JimiM35KooveeFinland
2.Uotila Ulrika1009754W21 EliteKooveeFinlandYES
3.Uotila Erika501243W21 EliteKooveeFinlandYES

Korsnäs IF OK
1.Olsson Sven720614M45Korsnäs IF OKSwedenYES
2.Bergqvist Moa1240505W14Korsnäs IF OKSwedenYES
3.Bergqvist Maja1127615W16Korsnäs IF OKSwedenYES
4.Bergqvist Therese770317W40Korsnäs IF OKSwedenYES

KOS Slavia Plzen
1.Kurz Ondřej1400429M14KOS Slavia PlzenCzech RepublicYES
2.Sauli Filip2060398M16KOS Slavia PlzenCzech RepublicYES
3.Tokar Radim8660914M16KOS Slavia PlzenCzech RepublicYES
4.Kurz Šimon2115069M18KOS Slavia PlzenCzech RepublicYES
5.Kovarova Lucie347914W16KOS Slavia PlzenCzech RepublicYES
6.Sauli Katerina2060388W16KOS Slavia PlzenCzech RepublicYES
7.Sauli Ivana2060395W40KOS Slavia PlzenCzech RepublicYES

KTV Altdorf
1.Kempf Adolf2043928M80KTV AltdorfSwitzerlandYES

LG Stettlen
1.Schwarzenberger Stefan8641466M45LG StettlenSwitzerlandYES
2.Schneider-Schiess Silvia8662084W45LG StettlenSwitzerlandYES

Lisboa OK
1.Dias Manuel8035553M65Lisboa OKPortugalYES

Lokomotiva Ingstav Brno
1.Matyášová Lenka52093W55Lokomotiva Ingstav BrnoCzech RepublicYES
2.Janská Iva219280W60Lokomotiva Ingstav BrnoCzech RepublicYES

Lyngby OK
1.Isaksen Jonas2056747M21 ALyngby OKDenmarkYES
2.Kück Karina9200994W21 BLyngby OKDenmarkYES

Magnit
1.Mingaleev Albert1009384M50MagnitRussiaYES

MEK-IN outdoor team
1.Mrkvica Jan247250M10MEK-IN outdoor teamCzech RepublicYES
2.Mrkvica Václav7758623M12MEK-IN outdoor teamCzech RepublicYES
3.Mrkvica Petr8663166M35MEK-IN outdoor teamCzech RepublicYES
4.Mrkvicova Radka251023W40MEK-IN outdoor teamCzech RepublicYES

misquilenses orienteering
1.Bello' Gregorio2103395M60misquilenses orienteeringItaly
2.Pozzan Danilo2065841M65misquilenses orienteeringItaly

MOM Budapest
1.Györgyi Péter8645185M21 AMOM BudapestHungaryYES
2.Kisvölcsey Ákos1211212M21 AMOM BudapestHungaryYES
3.Iván László7710519M45MOM BudapestHungaryYES
4.Mikes Janka2019780W14MOM BudapestHungaryYES
5.Kézdy Judit7030629W16MOM BudapestHungaryYES
6.Czakó Boglárka8031118W18MOM BudapestHungaryYES
7.Iván Eszter7011218W18MOM BudapestHungaryYES
8.Zempléni Lilla1841194W18MOM BudapestHungaryYES
9.Kálmán Tamara2022205W18MOM BudapestHungaryYES
10.Kézdy Borbála7970817W21 AMOM BudapestHungaryYES
11.Burian Hana2067297W45MOM BudapestHungaryYES

Nydalens Skiklub
1.Hafskjold SondreM12Nydalens SkiklubNorwayYES
2.Hafskjold EskilM14Nydalens SkiklubNorwayYES
3.Ulseth Kasper Bakken450404M16Nydalens SkiklubNorwayYES
4.Mo Hjelseth TeodorM16Nydalens SkiklubNorwayYES
5.Hafskjold RunarM45Nydalens SkiklubNorwayYES
6.Hafskjold EliseW45Nydalens SkiklubNorwayYES

OB Říčany
1.Sramek Petr2035144M45OB ŘíčanyCzech RepublicYES
2.Koten Pavel2060262M45OB ŘíčanyCzech RepublicYES
3.Kotenová Markéta9201629W14OB ŘíčanyCzech RepublicYES
4.Kotenová Barbora2060260W16OB ŘíčanyCzech RepublicYES
5.Kotenová Klára2060268W45OB ŘíčanyCzech RepublicYES
6.Sramkova Iva2035141W45OB ŘíčanyCzech RepublicYES

OK Kåre
1.Kaipe Oskar1080616M12OK KåreSwedenYES
2.Söderqvist Walter8062007M12OK KåreSwedenYES
3.Söderqvist Wille9050309M14OK KåreSwedenYES
4.Söderqvist Patrik750505M40OK KåreSwedenYES
5.Kaipe Elsa1051003W14OK KåreSwedenYES
6.Söderqvist Vendela9431432W16OK KåreSwedenYES
7.Söderqvist Marit209067W45OK KåreSwedenYES

OK Lokomotiva Pardubice
1.Krpata Michal8656545M16OK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicYES
2.Haas Filip8656543M16OK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicYES
3.Pipek Ondrej8651710M18OK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicYES
4.Nekvapil Ondrej9201683M45OK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicYES
5.Pipek Kamil7200907M45OK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicYES
6.Švíglerová Anna51128W10OK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicYES
7.Pipkova Karolina8663190W12OK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicYES
8.Švíglerová Kateřina2081386W12OK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicYES
9.Švíglerová Pavla889272W40OK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicYES
10.Krpatova Zuzana2035734W40OK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicYES
11.Pipkova Tana2049550W45OK Lokomotiva PardubiceCzech RepublicYES

OK SNAB
1.Gammeljord Viktor731112Direct Difficult LongOK SNABDenmarkYES
2.Blok Thomas1406296Direct Difficult LongOK SNABDenmarkYES
3.Gammeljord Peter8130968Direct Difficult LongOK SNABDenmarkYES
4.Blok Kristian1406288Direct Difficult LongOK SNABDenmarkYES
5.Gammeljord Irene710050Direct Difficult LongOK SNABDenmarkYES
6.Blok Karsten2061688Direct Difficult LongOK SNABDenmarkYES

OK Trzin
1.Giovannini Marco52797M50OK TrzinSloveniaYES

OK77
1.Lindholm Vivian2082609W21 AOK77FinlandYES
2.Lindholm Ann2084425W60OK77FinlandYES

OL Regio Wil
1.Hubmann Jörg8638720M55OL Regio WilSwitzerlandYES
2.Hubmann Lisa8638715W16OL Regio WilSwitzerlandYES
3.Hubmann Nina8638741W16OL Regio WilSwitzerlandYES
4.Hubmann Fränzi1111981W40OL Regio WilSwitzerlandYES

OL Vallset/Stange
1.Dale Magnus Svaland7207232M12OL Vallset/StangeNorwayYES
2.Dale Arnstein7207022M45OL Vallset/StangeNorwayYES
3.Svaland Inger2056906W55OL Vallset/StangeNorwayYES

OL Zimmerberg
1.Wettstein Rolf8646152M55OL ZimmerbergSwitzerlandYES

OLC SKOG FRIBOURG
1.Peissard Bernard1600006M60OLC SKOG FRIBOURGSwitzerlandYES
2.Cejka Kati1958516W55OLC SKOG FRIBOURGSwitzerlandYES

OLG Bonaduz
1.Andres Peter8001800M65OLG Bonaduz SwitzerlandYES
2.Andres Iris8055155W60OLG Bonaduz SwitzerlandYES

OLG Goldau
1.Aschwanden Stefan8638740M60OLG GoldauSwitzerlandYES
2.Lichti Aschwanden Nora1399676W55OLG GoldauSwitzerlandYES

OLG Skandia
1.Rothenbühler Hans7001955M60OLG SkandiaSwitzerlandYES
2.Rothenbühler Vreni7002912W60OLG SkandiaSwitzerlandYES

OLG Stäfa
1.Huggler Klaus8001022M80OLG StäfaSwitzerland
2.Huggler Erica8220022W75OLG StäfaSwitzerland

OLG Zürich
1.Grau Peter1207350M50OLG ZürichSwitzerlandYES
2.Dünner Janine7140408W45OLG ZürichSwitzerlandYES

OLV Zug-Immensee
1.Bieri Walter8051143M75OLV Zug-ImmenseeSwitzerlandYES
2.Bieri Ruth8230947W70OLV Zug-ImmenseeSwitzerlandYES

Oricuneo
1.Arnaudo Ornella2042344W60OricuneoItalyYES

Orienta-MosCompass
1.Masnyy Yury8643979M21 EliteOrienta-MosCompassRussia

Orienteering Crea Rossa A.S.D.
1.Alessandro Conci364349M55Orienteering Crea Rossa A.S.D.ItalyYES
2.Abram Annamaria2800158W70Orienteering Crea Rossa A.S.D.ItalyYES

Orienteering Mezzocorona A.S.D.
1.Paris Ezio503381M65Orienteering Mezzocorona A.S.D.ItalyYES
2.Bertoldi Harald2073786M70Orienteering Mezzocorona A.S.D.ItalyYES
3.Bazzanella Giulio210100M70Orienteering Mezzocorona A.S.D.ItalyYES
4.Bragagna Lucia503385W65Orienteering Mezzocorona A.S.D.ItalyYES
5.Chiettini Maria Cristina210102W70Orienteering Mezzocorona A.S.D.ItalyYES

Orienteering Parma ASD
1.Reggiani Mirko2088741Direct Easy LongOrienteering Parma ASDItalyYES

Orienteering Pergine
1.Gobbi Gianluca2011050M65Orienteering PergineItalyYES
2.Murer Helmut2039020M65Orienteering PergineItalyYES
3.Bernabè Renzo9090849M70Orienteering PergineItalyYES
4.Vivian Gino2011046M70Orienteering PergineItalyYES
5.Murer Agate2011056W60Orienteering PergineItalyYES
6.Hoffer Sandra2011062W60Orienteering PergineItalyYES
7.Viliotti Paola1406161W60Orienteering PergineItalyYES

Orienteering Piné A.S.D.
1.Vanessa Ioriatti2081249Direct Easy LongOrienteering Piné A.S.D.ItalyYES
2.Santuari Davide2091652M12Orienteering Piné A.S.D.ItalyYES
3.Grisenti Leonardo8419425M16Orienteering Piné A.S.D.ItalyYES
4.Martinatti Stefano2091663M16Orienteering Piné A.S.D.ItalyYES
5.Santuari Alessandro2081233M45Orienteering Piné A.S.D.ItalyYES
6.Bort Paolo211319M70Orienteering Piné A.S.D.ItalyYES
7.Grisenti Alessia2081234W45Orienteering Piné A.S.D.ItalyYES
8.Cristelli Nancy2042374W45Orienteering Piné A.S.D.ItalyYES

Polisportiva Besanese
1.Sbarra Marco2119194Direct Difficut ShortPolisportiva BesaneseItalyYES
2.Gagliardi CristianDirect Difficut ShortPolisportiva BesaneseItalyYES
3.Kozinova Lucie2101410Direct Easy ShortPolisportiva BesaneseItalyYES
4.Di Stefano Marco Anselmo8651369M16Polisportiva BesaneseItalyYES
5.Lombardo Pietro Vittorio2143183M20Polisportiva BesaneseItalyYES
6.Magenes Francesco2053499M20Polisportiva BesaneseItalyYES
7.Iennaco LucaM21 APolisportiva BesaneseItalyYES
8.Berni Fabrizio8657179M21 APolisportiva BesaneseItalyYES
9.Migliore Andrea2042345M21 APolisportiva BesaneseItalyYES
10.Giuliani Luigi1416514M21 ElitePolisportiva BesaneseItalyYES
11.Magenes Giuseppe1416559M50Polisportiva BesaneseItalyYES
12.Di Stefano Gianluca8655408M55Polisportiva BesaneseItalyYES
13.Magenes Chiara210464W12Polisportiva BesaneseItalyYES
14.Di Stefano Silvia9000919W12Polisportiva BesaneseItalyYES
15.Vigni Laura2031959W21 APolisportiva BesaneseItalyYES
16.Pozzebon Irene7950220W21 ElitePolisportiva BesaneseItalyYES
17.Lombardi Elena2053470W45Polisportiva BesaneseItalyYES

Polisportiva G.Masi
1.Frascaroli Simone2084596M16Polisportiva G.MasiItaly
2.Ognibene Francesco7171712M16Polisportiva G.MasiItaly
3.Santi Niccolò7110204M16Polisportiva G.MasiItaly
4.Mannocci Daniele205898M18Polisportiva G.MasiItaly
5.Mannocci Enrico7990826M21 ElitePolisportiva G.MasiItaly
6.Curzio Samuele236953M21 ElitePolisportiva G.MasiItaly
7.Mannocci Luca2084617M55Polisportiva G.MasiItaly
8.Murer Lucia502311W14Polisportiva G.MasiItaly
9.De Nardis Caterina7020612W18Polisportiva G.MasiItaly
10.Bernagozzi Marisa210530W50Polisportiva G.MasiItaly
11.Santi Simona2084601W50Polisportiva G.MasiItaly

Raid Orientation Paris
1.Martin Pascale8196000W55Raid Orientation ParisFranceYES

Sandefjord Orienteringsklubb
1.Furland SindreM12Sandefjord OrienteringsklubbNorwayYES
2.Furland SturleM45Sandefjord OrienteringsklubbNorwayYES
3.Arvesen MariannW45Sandefjord OrienteringsklubbNorwayYES

SK Praga
1.Kabát Martin2099511M16SK PragaCzech RepublicYES
2.Kozina Stepan8656580M16SK PragaCzech RepublicYES
3.Braveny Vit8660450M21 EliteSK PragaCzech RepublicYES
4.Pospisil Vitek681612M21 EliteSK PragaCzech RepublicYES
5.Kabát Jan886298M50SK PragaCzech RepublicYES
6.Kozina Petr1700084M55SK PragaCzech RepublicYES
7.Kozinova Anna7200338W21 ASK PragaCzech RepublicYES
8.Kozinova Zuzana7003042W21 EliteSK PragaCzech RepublicYES
9.Kozinova Jana502089W40SK PragaCzech RepublicYES

Skarpnäcks OL
1.Langs Gunnar590503M60Skarpnäcks OLSwedenYES

SKOB Zlín
1.Novosad Pavel8660475M16SKOB ZlínCzech RepublicYES
2.Novosad Pavel2080910M45SKOB ZlínCzech RepublicYES
3.Novosadová Klára2070833W10SKOB ZlínCzech RepublicYES
4.Batani Valeria8250121W14SKOB ZlínCzech RepublicYES
5.Matochová Adéla8670800W14SKOB ZlínCzech RepublicYES
6.Batani Valentina8050121W14SKOB ZlínCzech RepublicYES
7.Batani Hana8100202W35SKOB ZlínCzech RepublicYES

Slavia Liberec Orienteering
1.Kopec Tomas52641M35Slavia Liberec OrienteeringCzech RepublicYES
2.Kopcová Michaela52533W35Slavia Liberec OrienteeringCzech RepublicYES

Slovan Karlovy Vary
1.Vlašímský Robert8303079M40Slovan Karlovy VaryCzech RepublicYES
2.Vlašímská Karolína682698W12Slovan Karlovy VaryCzech RepublicYES
3.Vlašímská Bára682089W14Slovan Karlovy VaryCzech RepublicYES
4.Vlašímská Tereza7204502W40Slovan Karlovy VaryCzech RepublicYES

SOB Olomouc
1.Paulicek Michal8670456M35SOB OlomoucCzech RepublicYES
2.Kopecky David8662369M35SOB OlomoucCzech RepublicYES
3.Kopecka Tereza2069081W10SOB OlomoucCzech RepublicYES
4.Paulickova Adela2118494W10SOB OlomoucCzech RepublicYES
5.Paulickova Tereza2069082W14SOB OlomoucCzech RepublicYES
6.Kopecka Nela2044889W14SOB OlomoucCzech RepublicYES
7.Paulickova Barbara2116467W40SOB OlomoucCzech RepublicYES
8.Kopecka Jitka420402W40SOB OlomoucCzech RepublicYES

Sportcentrum BT Jicin
1.Benes Josef9907M60Sportcentrum BT JicinCzech RepublicYES
2.Benesova Iva886513W55Sportcentrum BT JicinCzech RepublicYES

Sportcentrum Jicin
1.Zalaba Tomáš7839783M18Sportcentrum JicinCzech RepublicYES
2.Zalabová Martina2053545W50Sportcentrum JicinCzech RepublicYES

Sundbybergs IK
1.Karlsson MorganM21 EliteSundbybergs IKSwedenYES
2.Eriksson LisaW21 BSundbybergs IKSwedenYES

TVJahn Wolfsburg
1.Urzua-Wöhrer Erik2800146M10TVJahn WolfsburgGermanyYES
2.Urzua-Wöhrer Marco2801145M14TVJahn WolfsburgGermanyYES
3.Urzua Paulo9090910M40TVJahn WolfsburgGermanyYES
4.Wöhrer Sandra9102285W40TVJahn WolfsburgGermanyYES

U.S.D. San Giorgio
1.Eccher Renzo210572M70U.S.D. San GiorgioItaly
2.Caldonazzi Emilio210294M70U.S.D. San GiorgioItaly

Ufa-united
1.Marat Mudarisov8222022M55Ufa-unitedRussiaYES
2.Bayburin Rais8100158M60Ufa-unitedRussiaYES
3.Bayburina Dilya8140959W60Ufa-unitedRussiaYES

UKS Azymut 45 Gdynia
1.Porzycz Grzegorz8656099M18UKS Azymut 45 GdyniaPoland
2.Pesta Piotr8656098M18UKS Azymut 45 GdyniaPoland
3.Pesta Anna9201839W16UKS Azymut 45 GdyniaPoland
4.Gniewkowska Julia9201835W18UKS Azymut 45 GdyniaPoland

Unione Sportiva Primiero
1.Zortea GiacobbeDirect Easy ShortUnione Sportiva PrimieroItalyYES
2.Zeni Stefano339406M10Unione Sportiva PrimieroItalyYES
3.Zagonel Giacomo339408M10Unione Sportiva PrimieroItalyYES
4.Fontana Gabriele210140M10Unione Sportiva PrimieroItalyYES
5.Mastel Andrea238951M12Unione Sportiva PrimieroItalyYES
6.Cosner Cristian210149M12Unione Sportiva PrimieroItalyYES
7.Gobber Paolo1000021M12Unione Sportiva PrimieroItalyYES
8.Orsingher Denis2081265M14Unione Sportiva PrimieroItalyYES
9.Corona Mattia1399497M14Unione Sportiva PrimieroItalyYES
10.Gaio Paride2081260M14Unione Sportiva PrimieroItalyYES
11.Iagher Alessandro339408M14Unione Sportiva PrimieroItalyYES
12.Corona Gioia896373W10Unione Sportiva PrimieroItalyYES
13.Iagher Margherita56217W10Unione Sportiva PrimieroItalyYES
14.Forlin Sara2081270W12Unione Sportiva PrimieroItalyYES
15.Gaio Maddalena2081252W12Unione Sportiva PrimieroItalyYES
16.Gaio Elettra2081258W12Unione Sportiva PrimieroItalyYES
17.Scalet Giulia2081251W12Unione Sportiva PrimieroItalyYES
18.Zugliani Eleonora2036157W14Unione Sportiva PrimieroItalyYES

USV Jena
1.Lindner Joachim1664M50USV JenaGermanyYES
2.Lindner Norah1398584W12USV JenaGermanyYES

Vang Orienteringslag
1.Dale Jostein Svaland8628577M20Vang OrienteringslagNorwayYES

Verdal OK
1.Okkenhaug Arne9804966M50Verdal OKNorwayYES
2.Bredesen Gunhild9649196W55Verdal OKNorwayYES

VITTORIENT
1.Gheda Marina1193577W55VITTORIENTItalyYES